AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
100%
 100%  [ 8 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 8

Na vlastní pěst (Auf eigene Gefahr)
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Obrázky




zdroj: http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11





Popis epizody :


Již dlouho si přeje Semir více se setkat s jeho nemanželskou dcerou Danou. Dana je již 15 roků stará a žije se svou matkou Nazan a jejím manžel Tomem Wegenerem. Jednoho dne Semir dostane překvapivý hovor od Dany. Navštěvuje jazykovou školu v Bruselu, ale netěší se na pobyt, protože se v tak velkém městě cítí být ohrožena. V zoufalství se obrátí na Semira. Nicméně předtím, než se Semir může dozvědět více o situaci, přeruší se kontakt a jeho dcera je již není k dispozici. Policista si je jistý: Jeho dcera byla pronásledována, ale co přesně se stalo s jeho dítětem? Zdá se, že Dana zmizela ze zemského povrchu. Alex naléhá , aby byl Semir v klidu, ale ten se rozhoduje na vlastní pěst odjet do Belgie. V Bruselu se mu podaří zachytit Daninu stopu. Ale jeho někdy ne zrovna příjemné pátrání ho přivede do sporu s místní policií. Je tedy nejen zatčen a má být předán zpět do Německa, naštěstí je tu v poslední minutě Alex a Semira osvobozuje falešným dokumentem z vazby. Společně se potom dají do hledání Dany. Když se zjistí, že teenagerka byla unesena lidmi, kteří prodávají mladé dívky jako sexuální otrokyně, je Semir k nezastavení. Aby osvobodil svou dceru, musí vyhlásit zločincům nemilosrdnou válku…

zdroj: erdogan-atalay.blog.cz


Ke shlédnutí

Streamy: přímo ve vysílacím čase
- Schöner Fernsehen: http://schoener-fernsehen.com/live/stream/de/RTL/ (ozkoušeno, funkční)
- LiveFreeTV: http://www.onlinesat-tv.com/online.php?tv=RTL&id=222 (ozkoušeno, funkční)

RTL-now.rtl.de: týden zdarma ke shlédnutí
- http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11.php



Hudba v dílu :



Datum premiéry :

Čtvrtek 27. 11. 2014, 20:15 na RTL - Finále 1 poloviny 19 série


Trailer na epizodu:


http://www.youtube.com/watch?v=jknq0vn2JJs

Sledovanost epizody :
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
(Hodnotím před dovysíláním) Zatím je to fakt super!!! Nemám co vytknout, super akce, i docela napětí, Alex je super. Tenhle díl = vrchol 19.řady, prostě super.
I Poslední noc byla horší. Perfektní díl Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Další logika - Semir zachraňuje Andreu ale na Nazan se vykašlal tak umřela. Perfektní díl jen škoda že zde bylo dnes až moc mrtvol. Toto měl být pilot série. Skvělý akční dí. Konečně je naše akční kobra 11 zpět. Dnes za 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Takže Nazan je mrtvá? Sorry, ale Němčinu nechápu, takže teda mrtva je jo?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jo je mrtvá Nazan i její otec tak bude Dana ze Semirem bydlet asi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Já... já se do toho semira ve vězení dokážu úplně vžít Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ta bezmoc... ty myšlenky, co mu musí jít hlavou...
Vidím je tak... jasně...


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Wox: Ayda a Lilly - mě to nepříde psí jméno, a Ayda i Lilly jsou podle mne krásná jména...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
nedělá mi potíž tvůj názor respektovat Wink

Jinak... jak myslíte, že se Nazan umíralo? Smile jak myslíte, že se cítila, když patrně věděla, že se o její jedinou dceru bude starat loutka a jeho vodička, bezcharakterní potvora, která ve jménu svých zájmů neváhala ublížit vlastním dětem a partnerovi? To musela být strašná smrt, strašné poslední myšlenky před koncem.
Je mi jí líto.

Je mi líto i Dany.
Božeeee.... mít v 15 po mamince a za macechu andreu... to bych si to hodila Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Wox: Taky mě je jich líto, obou... Rolling Eyes Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Tak už začínám sčítat, kolik amerických filmů to vlastně Kobra napodobuje. Už jsme tu měli "remake" filmu "Přepadení 13. okrsku" a tento díl, nemůžu si pomoct, mně připomínal film Taken (v Česku známý jako 96 hodin). Samozřejmě uznávám, že námět nebyl originální ani v samotném Taken, ale i tak...
No, abych dodal něco k epizodě: nebyla špatná, líbila se mi její dynamičnost, ale velmi mě štve tendence vyřešit každý případ v jedné, max dvou epizodách. To už sakra není trendy a když se Kobra snaží jít s dobou, tak by jednou mohli mít tak zapeklitý případ, jenž by se táhnul přes 5 - 6 epizod (nebo klidně i víc) a diváka napínat a napínat a nutit jej těšit se na další a další díly... Asi jsem příliš rozmazlený severskými kriminálkami...
Každopádně uznávám, že od posledních sérií s Benem, je to pokrok. A také mě potěšila přítomnost švýcarské herečky Denise Virieux, kterou znám z několika posledních epizod seriálu Schimanski, kde ztvárnila přítelkyni hlavního hrdiny.
I přes mé veškeré výtky díl hodnotím nejlepší možnou známkou, na poměry Kobry posledních let je to rozhodně to lepší, co natočili.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Není nic nebezpečnějšího než milující otec, tak v tomto duchu se neslo finále podzimní řady Kobry 11 na RTL. Epizoda hodná finále, napětí až do konce. Výborná herecká práce Erdoğana Atalaye, který se do své postavy umí opravdu vžít, ostatně jako vždy.
Jan Boháč - Je právě specialitou Kobry 11, že se případ vždy vyřeší v tom samém dílu, nyní jen trochu změnili taktiku v tom, že mezi díly jsou nějaké spojující prvky. Od zavedeného záměru tvůrci zatím neuvažují upustit.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
janbohac: Pfff, na to nemají. Stejně už je kobra o blbym komisaři, který ani trochu neumí projevit názor a o blbce, která si myslí že je lepší skočit do peřiny i zajícovi XD Leda bych ti doporučil Hawaii 5-0, tam je opravdu zápletka, která se řeší po celý seriál. Doporučuji!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Vyřešit případ v jednom jediném dílu je specialita mnoha seriálů, ať už to jsou německé či americké. Dokonce spíše bych řekl, že neznám jediný německý seriál, kde by se děj pomalu rozvíjel po dobu, řekněme, deseti epizod a to bych právě řekl, že je to škoda, protože dnes už tento typ seriálů, jako je Kobra, není příliš IN. Určitě by taková změna Kobře prospěla.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Perfektní finále 19 série na markíze. Škoda že jsem už hlasoval dříve ale i tak bych dal za 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Na vlastní pěst (Auf eigene Gefahr)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma