AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Těšíte se na 19. a 20. sérii kobry
Ne, ani trochu.
7%
 7%  [ 1 ]
Hrozně moc, Andrea už bude mít pět dětí, Hurá!!!
7%
 7%  [ 1 ]
Na kobru už se nekoukám, je mi to jedno
30%
 30%  [ 4 ]
Docela ano
23%
 23%  [ 3 ]
Moc se na novou sérii těším!
30%
 30%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 13

Spekulace na další epizody (Spoilery)
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Zakládám toto téma (Na které mě inspirovala SaM), aby se zde dalo spekulovat o dalších epizodách 19. a 20.série, protože se o tom spekulovalo i u tématu postavy, která ještě v kobře nebyla. Například spoiler: Nazan zemře a její dcera Dana, půjde do rodiny Gerkhanových.
Doufám že bude téma k užitku. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Hele... kde si vzal to pate decko? Jako chapu Semira, Aidu, Lily, Danu a kdo je to pate???? Shocked Laughing

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Brittany: Tak ještě jim chybí malá Andrea přecé Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
To měl být ironickej vtip. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Malej Robert, ne.

Já raději nespekuluji, v tom seriálu se podle mě děj až příliš točí okolo andrey od pasu dolů, takže bych jen tipovala, kolik, s kým, jak a kde.

Ale stejně se směji. andrea vždycky byla sobecká bestie, takže pokud by zachovali její charakter, tak bude TRPĚT. TRPĚT A TRPĚT, páč doma bude mít následek toho, že se gerkhan kdysi vyspal s jinou. Jako jasny, oni z toho udělají, jak budou ve finále happy family (jo, pokud je ten spoiler pravdivý, tak sbližování andrey a chudinky Dany asi zaplní celou další sezonu, jako to dřív plnilo andreino sexuální dobrodružství) navíc ještě se synem, ale... kdyby zachovali andreinu povahu, tak bude ta ženská od kopírky hustě naštvaná Very Happy mehehehehe. A nebude si moci otevřít zobáček, páč ji vzal gerkhan zpátky, tak musí být pokorná a vařit. Na druhou stranu... chápejte, zase bude doma nešťastná a nespokojená a číslo na Roberta někde mít bude........................................................................................................... Wink

Ale třeba to furt nebude pravda.
I když... oni jsou tak předvídatelní.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Chudák Semir 4 ženské v domácnosti Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Zaslouzil by si syna! Jenze kdyby mu adrea vrhla syna...s nad by pochopil, ze opravdu neni jeho... jenze to tak asi nebude Twisted Evil

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Jo, to taky bude zajímavý, jak se Andrea snese s Danou, která je teď navíc v pubertě...aby místo Andrey nešla z domu Dana..i se Semirem Very Happy Mohli by toho jejich rozvodu využít a konečně ji trochu změnit..nemusí být milá, stačí, aby byla snesitelná Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
ta bude taaaak pokorná a milující a rozumná! Jen řekne semirovi, že jeszli jí věří, nebude jí civět do mobilu ;D
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Woxys: fakt hodně bych si přála, aby se změnila...už teď Semira lituju, jestli zas všechno bude jeho vina...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
já myslím, že člověk, který dokáže tak podle všem okolo sebe (i těm, co jsou mu OFICIÁLNĚ nejblíž) tak strašně ublížit, zachovat se k nim podle a zákeřně se snažit vyvolat vinu v nich, se tím vším odhalil Smile prostě v takovou chvíli ukazuješ, co jsi zač. Pak to můžeš obalit nějakou snahou, nějakým pokusem, třeba i zástěrkou... ale ten, kdo je inteligentní, si pamatuje právě to jádro, tu chvíli, kdy člověk ukázal pravý charakter. A to se pak asi dost těžko mění Smile jak chceš změnit svou schopnost všem děsivě ublížit? Prostě ukázala, že ji má. Ok, může ji krotit, snažit se... ale kdo je chytrý, ví, čeho je schopna a už nikdy jí nemůže věřit.

Jako kdyby se ukázalo, že je tvůj kluk/manžel schopný vykrást ti schránku, kam sis odkládala úspory a pak tě nechat vyděšeně běhat po bytě a volat policisty, že ti někdo ukradl peníze a šperky po babičce. Nechá tě brečet, zoufat si a ještě ti vytkne, že ti přece vždycky říkal, že si máš tu schránku lépe schovat. Jasně, třeba se pak přizná, byť šperk už utratil a ty památku po babičce nedostaneš. Třeba budeš tak naivní, že ho i vezmeš zpátky. Ale můžeš mu pak takovému člověku věřit, i kdyby se pak snažil? Už vždycky VŽDYCKY budeš vědět, že vedle tebe žije člověk, co tě neváhal okrást, nechat tě zoufat a ještě ti dal velkou část viny.

Upřímně... gerkhan by si měl zajít na rentgen, zjevně má něco s páteří.

Takže jo, ona se bude snažit a má štěstí, že je vedle ní takový hloupý chlap, který není úvahy, kterou jsem napsala výše, schopen. Díky tomu bude andrea moooc hodná a moooc šťastná. Díky lidem, jako je semir, jsou mrchy šťastné Smile všechno, co ohavný člověk potřebuje, je okolí, které mu umožní být ohavný. Tohle si, děti, zapamatujte. Je to docela velké moudro Razz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
My si to, co udělala pamatovat budem, Semir rozhodně ne...ona se milostivá teda vrátí a on se může přetrhnout..upeče pro ni cukroví, nebo co jí to přines..a kdyby Andrea řekla: "Skoč z okna", tak skočí, a ne z prvního, ale rovnou z desátýho patra, aby ukázal, jak moc ji má rád..nevím, já osobně bych člověku, který mi tohle udělal už nevěřila...nechápu Semira, nechápu, že si to chce zopakovat..ale kdo chce kam...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
vždycky budou lidi, co za teplou večeři nebo přinesenou výplatu velkoryse přehlídnou, že si partner odskočí za sousedem/sousedkou.

To já ani nezpochybňuji.

Co se mi ale strašně hnusí je to, že tomu dala RTL tu LOVE label. Jestli tohle, jestli TOHLE je láska, pak mě, prosím, střelte do hlavy, tohle nikdy v životě nechci prožít. Ani jako ta ponižující, která si užije a stejně vyhraje, ani jako ponižovaný, který to velkoryse odpustí. I když... odpustí. Nikdo o žádné omluvě nemluvil, ne? Prostě ji přijal domů, pohoda, jazz.

ale chudinky děcka. Někdo tady říkal, jak andrea odešla od semira, protože je zodpovědná matka ( Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ), teď z nich, pokud přeberou vzorce rodičů, vyrostou malé rajdičky Smile odskočím si za tímhle, vždyť mi to starej odpustí. Jak mámě!

Myslíte, že Ayda a Lily říkají semirovi tati, nebo strejdo? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Myslím si, že kdyby tenhle seriál měl trochu páteř... dají díl, kde bude rozuzlení ve stylu: A z toho si berte poučení, děti ... tohle se nedělá, ne-e.

andrea a malí fracci, jak dojemné... ještě jedno děcko a střelím se do hlavy radši sama.... mám děcek gerkhánovců pokrk ... Laughing
Je to trapné, nic neříkající a nudné ... už nechci více.

A víte co, mohl by se udělat díl, kde andree poběhlici robert za trest, že se zase vrátila k trubcovi semirovi unese všechny její haranty Very Happy A oni umřou... nebo to prostě nedopadne happyendem Very Happy jen ať se tuží, oba.

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Ad téma:
Rodina má mít max. 2 děti. Vše nad dvě je už moc, ale proti gustu žádný saponát... jejda, dišputát...
Jak znám postavu Andrey a postavu Semira (teď nemyšleno výškově), tak Andrea bude mít už nevím kolikáté dítě. (já myslel, že ženy mají určité výrobní limity) a až se jí to bude hodit, zase si nějakého toho "Roba" najde.
Semirek, již v tomto velezkušený zachová chladnou hlavu, a už to bude ignorovat.
Andrea si všimne, že už ho to tolik nebere a nejančí kvůli ní tolik a se zklamáním, že podruhé jí ten záměr nevyšel se pokorně napotřetí a tentokrát napořád vrátí.
Malý dostane rozum a od DP odejde, ale mezitím si vychová a nějakého mladíka svého solidního nástupce, který bude opět přežívat své kolegy.

A Andrea uspořádá výprodej svých dětí s akcí 1+1 zdarma. (to už nadsazuju, aspoň chci ukázat, že i já si umím střelit do svých řad)

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Pietro: Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ok, spekulace bez nasazování na andreu.

Tvrdím, že celá další řada bude mít jako červenou nit usazování Dany do domácnosti semira. Že si Dana na začátku silně nebude rozumět s andreou. Bude tam spousta bojů a dramat.
A na konci, v poslední epizodě (?), Dana po nějaké události andreu osloví "mami", nebo jí jinak prokáže, že ji za matku bere.

Vsadíte se?

A ten syn je stále ve hře.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
"Co Dana?" zeptá se Alex. "Ale jo, dobrý, už říká Andree mami."
"Tak to je hustý!" řekne udiveně Alex

Sorry, musel jsem Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Wox: Pro mě a za mě, narážejte na co chcete. Já se do toho montovat nebudu. Smile

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Um... tak proč na to reaguješ, když tam žádná narážka nebyla.....?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Wox: Jej, tak pardon, tak moje posty z tohohle vlákna smaž.
Já vám jen chtěl říct, že už se nebudu jakkoli ozývat, kdyby náhodou.
A nemusíš na mě takhle startovat, já to napsal v klidu.

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Nemyslím si že by na tebe Wox vyjela, taky to napsala v klidu...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Jéva, já být vámi už toho nechám, spěje to akorát k hádce (poslední dva příspěvky). Toto vlákno není uděláno pro hádky. Keep calm. Wink


Fajn, ať se taky vyjádřím a ne jen usměrňuji, ráda bych viděla více psychologie, jak Alexe, tak i Semira... více takových vnitřních pohnutek, věcí z minulosti... docela si myslím, že si s postavou Alexe pohrajíWink Bylo by to fajn... Myslím si, že Alex bude teď hodně rozebírán. Wink

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Vendetta je další pracovní název nového pilotního filmu pro jubilejní 20 sezónu kobry 11. Tento pilotní film uvidíme na podzim 2015. V překladu to znamená pomsta. Je to již třetí pilotní film s Alexem Brandtem (Vinzenz Kiefer) Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Snad to bude zajímavé. Ale piloty s Alexem se zase vždy povedli, tak proč ne? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Na fb se objevují zajímavé informace, že má v jarní sérii někdo zemřít - nejprve se objevila zpráva, že Bonrath, teď zase že možná Almara...docela mně přijde vtipný, že se před každou sérií objeví informace o tom, že má někdo zemřít a začne se spekulovat Very Happy btw, co když má Andrea zemřít až teď? Very Happy no, takovou radost scénáristé některým členům tohoto fóra asi neudělají, naopak pokud bude Susanna těhotná (což je další spekulace), možná se nám naše milovaná Andrejka vrátí jako sekretářka k DP...každopádně jsem na další díly zvědavá Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jo jo informujeme co potvrdila RTL - zemře starší člen týmu - tak typuju že Bonrath ale může se stát všechno..to je pravda Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
tak, teď umře Semir a andrea se sama bude starat o tři dcery Laughing Laughing Laughing to by bylo pokáníčko Laughing
Bohužel se ale spíše opravdu vrátí, no, co už Very Happy

Ne, Bonratha nezabíjet Sad
Jenže koho jiného, pokud je tam jediný ze staršího týmu?
Nikdo jiný mě nenapadá.
Přijde mi blbé, aby skončil jako Hotte... nebo v tom máme hledat pointu?

Ještě mě napadá Hartmutt, ale ten zase není vyloženě člen týmu.
Navíc frčí a asi si ho chtějí nechat.
Jestli fakt někdo ze starších umře, jsou tam jen Gerkhan, Bonrath a Hartmutt, takže chudák Dieter :/

Že by zachraňoval syna (zase, zase, zase) a nevyšlo to?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Jo zemře Semir, ale ještě předtím si opět vezme Andreu, které spadne jeho majetek do klína...to by byl ten pravej horor Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Kdo je tam ještě ze starého týmu?
Bylo by mi Bonratha líto. Ale tak schválně, spekulačka - tvrdím, že v tom bude mít roli Jochen Very Happy
Zase něco zvorá a pak bude plakat a naříkat, až to táta při záchraně odnese Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Taky tipuju Bonratha, jinak ze starýho týmu jsou tam kromě něj asi už jen Semir, Andrea a Hartmutt...a Almara
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Spíš bude zachraňovat asi Semira a proto Dieter umře nebo Alexe ..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Ještě mě napadá Hartmutt, ale ten zase není vyloženě člen týmu.


Are you kidding me? Very Happy Řekl bych, že Bonrath. Semir to bejt nemuže. Pak by se to muselo jmenovat Alarm für Zombie 11. Laughing Nebo si z nás scénáristé dělají p*del jako při ,,Poslední noci" s Andreou. Very Happy :/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tak se mi před pár dny zdálo o epizodě, ve které se vrátil Robert, samozřejmě jako fanatický záporák: nacpal andreu do auta a unesl ji, protože nevydýchal rozchod. Takže její restartovaný plátce hypotéky děěěěsně šílel.

Už v tom snu jsem ječela, že jsem říkala, že to tak bude a že jde o další NAPROSTO PŘEDVÍDATELNÝ prvek z řady těch, které se linky "andrea a její milostné dobrodružství" týkají.

Uvidíme, zda to tak bude Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak tohle jsou 1 díly 20 řady pilotní film Vendetta (Odplata) se točí v v Albánii

283 1 Vendetta bude oznámeno Nico Zavelberg Boris von Sychowski bude oznámeno 2015
284 2 Lockdown bude oznámeno Alexander Dierbach Marc Hillefeld bude oznámeno 2015
285 3 Tausend Tode bude oznámeno Alexander Dierbach Lorenz Stassen bude oznámeno 2015
286 4 Blutgeld bude oznámeno Alexander Dierbach bude oznámeno bude oznámeno 2015
287 5 bude oznámeno

tady jsou fotky

http://cobra11.pl/ekipa-kobry-na-planie-pilotfilmu-vendetta-w-albanii/

a jedno video z natáčení

https://www.youtube.com/watch?v=cjq0uxOyDsI
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Na rtl.now je už ukázka k finále 19 série (jarní 2015) na RTL a na poslední díl Den zúčtování (Tag der Abrechnung) kde SPOILER Semir
po výbuchu bomby v autě vyletí do vzduchu



http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11/tag-der-abrechnung.php?film_id=199325&productdetail=1&season=26
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Nové info z 20 série

1. Alex a Jenny budou mít vztah
2. Dr. Frings se vrátí z kómatu
3. Sander bude ještě věší záporák než byl do teďka
4. Kim bude věřit Sanderovi než vlastnímu týmu
5. Dozvíme se více proč chce Sander vyhodit Semira a Alexe a bude se to rozvíjet, ale nebojte se nebudou vyhozeni jen Kim jim nebude věřit
6. Jenny se vrátí z nemocnice a z dovolené

Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
7. MARK KELLER se vrací do týmu, Jenny je přiřazena k Alexovi a André zpět k Semirovi.
8. Navracející se André otevře šéfce Kim oči a přivede ji na správnou cestu, ta díky němu začne svému týmu opět plně důvěřovat a se záporákem skoncuje.
9. Po té co André přivede Kim na správnou cestu, mu nabídne místo vrchního komisaře na svém oddělení
10. Seriálu Kobra 11 se vrací fanoušci, protože se bude konečně zase na co koukat.

PROSÍM TOTO NEBERTE VÁŽNĚ, JEN JSEM SI VYMYSLEL SCÉNÁŘ DLE SVÝCH SNŮ A PŘEDSTAV ZA ZACHOVÁNÍ REÁLNOSTI

Jenže reálnost je pro tvůrce Kobry 11 sprosté slovo, takže s tímto počítat nemůžeme. Škoda, měl bych motivaci to zase sledovat.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Mark Keller: Nechápu, proč všichni chcete zpět Andrého. Já ho mám po Vzkřísení (nebo jak se ten shit jmenoval) celkem dost. A řekl bych, že to, co jsi napsal, je tak stejně reálné, jako doopravdová Kobra 11.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Alex je taky fajn to byly hnusný jen ty promo fotky,jinak bych třeba bral kdyby byl Semir šéf a parťáci by byly Alex a Jenny Wink André Fux je už bohužel minulost ale do nové kobry by se hodil páč je to znovu jak kdysi akční a na dálnici ..Pro mně André Fux navždy The Best Partner Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Taky bych řekl, že byl Fux nejlepší parťák, ale když už jednou umřel, nemusí ho dávat do seriálu znova, aby ZNOVA umřel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jo a ktomu jako padouch Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
No vidíte, a já jsem Andrého neměla ráda vůbec...u mě vedou Tom a Ben, Tom zemřel, takže toho bych vratit nechtěla, ale Ben by se klidně někdy časem vrátit mohl Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ben se už nevrátí Tom Beck to spomenul více krát v rozhovoru prý by už by byl moc starej ..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Pilotní film Vendetta - Krevní msta (Německo, 2015)

Bude následovat 9 nových epizod v rámci programu televize RTL
čtvrtek10.9. 2015 ve 20:15 hodin, RTL
Přehled

více zde http://erdogan-atalay.blog.cz/1507/pilotni-film-vendetta-krevni-msta
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
další svatba
Kačaba


Založen: 29. 04. 2014
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
Tak a bude druhá svatba a Semir budou mít s Andreou mimčo,jupí. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Poslyšte, je jedna věc, co mi vrtá hlavou, třeba mi s tím pomůžete Smile

Je možné, že dělám zcela ZÁSADNÍ chybu a hledám v céčkovém akčním seriálu nějakou logiku, nějaký smysl a vůbec něco chytrýho.
Ale jsem prostě hloubavý člověk a nedá mi to.
Když mi to vysvětlíte, budu ráda, díky. Bez ironie.
Jako když lidi z BBT vysvětlují Sheldonovi, co bylo myšleno vážně a co je sarkasmus. Jsem zjevně naprosto stejně narušená a některé věci nechápu, tak se ráda poučím.


Takže:

Pokud tomu dobře rozumím, andrea byla údajně v manželství s gerkhanem nešťastná, protože se bála o něj, o sebe i o svá děcka. Což upřímně chápu, měla důvod se bát. Prý naléhala na gerkhana, aby změnil práci. Ten to zkusil, ale zjistil, že bez té práce být nemůže a navzdory andreině nesouhlasu se k DP vrátil. andrea svou situaci, kdy zjevně nebyla happy a gerkhan na to kašlal, řešila tak, že si našla Roberta, za manželovými zády s ním začala souložit, načež se rozhodla, že gerkhana nechá a rozvede se, aby začala nový život s Robertem. Odtrhla děcka od (údajného) otce, manželovi nasadila parohy (ok, už se tomu nedivím), chovala se docela hnusně. Ale pokusila se začít znovu a jinak. OK. To se dá pochopit - i to, že bez toho, aby gerkhana kopla, by se to patrně neobešlo, to asi nejde.

Ta snaha se nepovedla. Je jedno, zda se s Robertem rozešla sama, nebo dostala kopačky.
Prostě se pokusila o nový život a nevyšlo jí to.
Zapletla do toho spoustu lidí včetně nutně vykulených vlastních dětí, kterým tohle jednoznačně ublížilo.
A selhala. Nedokázala to..

A co se stalo pak?
To, že ji vzal semir zpátky do postele a k plotně, je tady prezentováno jako happy end.
Prosím vás, bez ironie se ptám, KDE JE TEN HAPPY END?
Já jsem asi narušená, ale furt to nechápu.

Ok, andrea se vrátila ke gerkhanovi.
JENŽE VRÁTILA SE PŘESNĚ DO TOHO SAMÉHO ŽIVOTA, ZE KTERÉHO PŘEDTÍM ÚDAJNĚ NAPROSTO ZOUFALÁ UTÍKALA PRYČ, NE?!

Chci říci - je určitě spousta případů, kdy člověk odejde od někoho, koho miluje kvůli důvodu, co ho štve, ale pauza mu ukáže, že se přes ten problém chce přenést. Může mi vadit, že partner moc chodí do hospody, že je dlouho v práci, že chrápe, že hraje počítačové hry, že za sebe nechává platit, že nehledá práci a já ho živím, že mě tu a tam profackuje, že si tu a tam zasouloží s mým nejlepším kamarádem. A když mu dám kopačky, měsíc bez něj mi třeba ukáže, že přesto s ním být chci. Že se prostě dokážu smířit s tím, že se vidíme jen o víkendech, že tu a tam vede opilecké řeči nebo mě v posteli oslovuje jménem kamarádky.
Ale jak se můžeš přenést přes OPRÁVNĚNÝ strach o život svůj, partnera i svých děcek?

Buďto andrea kecala... (což si nemyslím), nebo bude za týden stejně nešťastná, jako byla předtím.


Fakt mě opravte, ale pokud to dobře chápu, tak:

Andrea se vrátila ke Gerkhanovi, a to:
1) ponížená.
O tom se snad hádat nebudeme, ne? Odešla s tím, že se pokouší o nový život, odešla s děckama, nechovala se zrovna hezky - a nevyšlo jí to. To JE ponižující. Strašlivě ponižující, pokořující.
2) vrátila se do té samé situace, ze které předtím zoufalá a nespokojená utíkala. Gerkhan přece stále pracuje u policie. Z toho plyne:
3) vrátila se s vědomím, že ani celá tahle situace, kdy málem přišel o ženu a své údajné děti, Gerkhana nepřiměla, aby COKOLIV změnil. Nadále přece pracuje u Dálniční policie. Nadále tedy celou svou rodinu ohrožuje. Neudělal NIC, žádný ústupek. Hned v další epizodě poté, co zase začal andreu souložit, někde visel mučený za ruce.
4) vrátila se s tím, že se navíc bude muset starat o gerkhanovu nemanželskou dceru. Což je při andreině povaze hustý peklo. Navíc má Dana slušnou pubertu a důvod, aby se k andree nechovala hezky (moje skvělá maminka umřela a ty tady furt jsi, ty stará flundro). Jasně, na konci série bude smiřovačka a andrea bude neeeejlepší náhradní maminka na světě, ale....


Kurnik, kde je ten happy end? XD
Jsem fakt jediná, co ho nevidí?

Gerkhan neudělal NIC, aby se andrea nemusela bát. Stále pracuje u Dálniční policie. Je otázkou času, kdy scénáristi napíší epizodu, kdy někdo půjde po celé famílii, andree narvou do ucha semtex, děcka hodí do Rýna připoutané k miniponorce s radioaktivním počítačovým virem a všechny je budou chtít uvařit v kyselině. Taková epizoda tady bude za chvilku.
Jak je teda možné, že je andrea s tím najednou ok?
Jak může být ok s vědomím, že ačkoliv o celou rodinu málem přišel, neudělal gerkhan nic, aby změnit situaci, kvůli které se mu ta rodina rozpadla?


Já ten andrein útěk za Robertem v podstatě pochopila. Ok, měla důvod být nešťastná, pokusila se to změnit. Nevyšlo to.
Ale gerkhan?
Vždyť gerkhan si jen počkal, až jí to nevyjde.
Jak sup, co si počkal na zdechlinu.

Takže tady máme chlapa, co neudělal nic, aby svou rodinu ochránil a stále preferuje svůj job a seberealizaci nad bezpečím své partnerky a děcek. A jeho ženu, co se vrátila přesně do situace, ze které utíkala - s vědomím, že gerkhan té práce přese všechno nenechá a děcka jsou stále v ohrožení. S vědomím, že musí být vděčná, že ji vzal zpátky. S vědomím, že se mu musí postarat o nemanželskou dceru.

Kde - je - ten - happy - end?! XD

Gerkhan a andrea se nikdy nerespektovali. Přijde mi, že jediný happy end, co tam vidím, je to, že odporný chlap, co myslí hlavně na sebe skončil s odpornou ženskou. Zjevně se vrací ke svému restartovacímu vztahu a jednou za čas se potřebují kopnout do zadku a rozejít se, aby byli zase chvilku spolu. Lituji andreina děcka, ale alespoň budou z čeho žít psychologové. Protože tenhle vztah andrey a gerkhana z těch děcek vychovává hustý pacoše, který budou potřebovat hodně dobrýho odborníka, aby je z toho dostal. Happy end vidím v tom, že se tihle hnusní lidé sbalili do jednoho balíčku a ani jeden nebude otravovat život někomu jinému - Robert si brzy uvědomí, že je mu bez té paní lépe a gerkhan snad žádné ženě ublížit nestihl. Bohužel teda jsou v tom tři trpící děcka.

A sorry, hlášky jako "dobré je to v tom, že láska (bez ohledu na ošklivé a nudné reálné úvahy) zvítězila", neberu. Já tam lásku a respekt mezi partnery fakt nevidím Smile

Ale třeba mě opravíte.

Andreu nesnáším a tohle peklo (protože to BUDE peklo, ačkoliv je samozřejmě budou scénáristi prezentovat jako tu nejlepší a nejšťastnější rodinku na světě) jí přeji, ale nikdy by mě nenapadlo, že mě jí částečně bude líto. Protože tohle bych teda já osobně nechtěla nikdy zažít a do téhle situace se dostat. A co víc, žít v ní s tím, že už nemám sílu to znova zkusit změnit. A do důchodu (nebo než gerkhan zajde) zatínat zuby a tvářit se happy.

Pochopila bych, kdyby celou tu směšnou kauzu "andrea zanáší, gerkhan čumí a cítí se jako oběť" zakončili ve stylu "A gerkhan si uvědomil, že aby byla rodina spokojená, musí on sám něco obětovat, nechal se tedy přeřadit, což znamená konec působení gerkhana v seriálu." Ok, sice bych zvracela, protože andree štěstí nepřeji, ale to by částečný happy end byl - oba partneři by si prošli chybami, aby si uvědomili, že bez kompromisu a ústupků to nepůjde a dali si šanci. Ale tohle bylo jen "andrea si zasouložila jinde, gerkhan spolkl hrdost a ona se - pokořená - tiše vrátila k tomu, co předtím nenáviděla a před čím utíkala." Happy end? Jako fakt?


A svatba a děcko? Laughing
To by byla andrea první žena na světě, co by si rovnou porodila vnouče.

http://nd06.jxs.cz/255/673/5a5bd4b284_96169751_o2.jpg
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Žádná odpověď je taky odpověď Wink


Napadá mě jedna věc z autorského hlediska. Přísně z autorského hlediska, nemusíte chytat záchvat Smile
Víte, co bych udělala jako scénárista?
Já bych jim jedno to děcko zabila Smile
Když už gerkhan má v popředí práci a preferuje ji před bezpečím rodiny a andrea má v popředí sex s gerkhanem a preferuje ho před bezpečím dětí, tak ať nesou následky.

Samozřejmě ne Danu. Ta už toho má za sebou dost a zároveň jí zbývají dva roky, než od nich bude moci vypadnout a žít normální život, který jí ze srdce přeji.
Navíc by se smrtí Dany andree ulevilo, že nemusí vychovávat manžílkova parchanta (to je, prosím pěkně, terminus technicus, takže bez hysterie).
Nene, ubezdušila bych jedno z těch děcek, co porodila expertka na vaření kávy a hraní si na policajta.

Prostě klasická epizoda Kobry 11: andrea a děcka jsou v zajetí (ACH, ne, originalita!) zlých radioaktivních přenašečů eboly. Až na to, že tentokrát to neskončí klasickou objímačkou a happy family ve stylu "to nevadí, že haranti málem umřeli a po padesátém osmém podobném zážitku už musí mít trauma, co vyřeší leda tak armáda psychiatrů a dvě tuny antidepresiv".
(ano, vím, je to AKČNÍ seriál popírající i zákony fyziky - ale sami scénáristi si na sebe upletli bič tím patetickým pokusem o vážnou linku s andreinou snahou nahlédnout do sebe sama skrze sex s chudákem Robertem a dělání bordelu v hlavě vlastních dětí)

Tentokrát by tam jedno z těch děcek zůstalo tuhé. A opravdu raději tuhé než zmrzačené, protože i kdyby skončilo na vozíku, na konci řady by byl zase happy end ve stylu "dítě už zase skáče přes kaluže, andrea je zase happy a nemá problém s tím, že happy gerkhan žene rodinku do další krize. Všichni jsou prostě happy a rozhodně z toho, že to tentokrát opravdu skoro špatně dopadlo, nevyvodí důsledky!"

To by byla hustá zápletka ne?

Hrobeček, pohřbíček...
A gerkhan, který by se musel vyrovnávat s tím, že smrt té holky byla v PŘÍMÉM důsledku jeho činů... a andrea, co by musela pohlédnout do očí pravdě, že by se tohle nestalo, kdyby preferovala bezpečí děcek před postelí s Turkem.
Jéjda, to by mě bavilo psát.

Víte co...
Milionkrát (to už snad ani není nadsázka, ne?) vyvázli...
A tentokrát ne.
andrea by musela čelit tomu, že se stalo přesně to, čeho se bála a kvůli čemu gerkhana prosila, ať své práce nechá. Milionkrát se bála a děcka skončila živá - tentokrát ale ne. Podle mě by gerkhana v tu chvíli nenáviděla - a zároveň by věděla, že tahle situace se narodila ve chvíli, kdy se s gerkhanem usmířila a ONA SE rozhodla, že si to, že by děcko umřelo, jednoduše NEPŘIPUSTÍ. Holka tedy umřela následkem jejího postoje. A gerkhan by měl v hlavě, že byl milionkrát varován... a stejně do toho šel. A teď je před ním bílá rakev.

Byla by autorská pecka tohle rozvíjet.

Jenže...

Na tohle nemají autoři koule.

A i kdyby jo...
V rukách geniálních autorů scénáře téhle ptákoviny by to stejně skončilo velkým "aaach, my všichni se semkneme a budeme předstírat, že je v pohodě, když gerkhan bude za týden zase ohrožovat zbytky rodinky."
V epizodě poté už by se o smrti děcka vůbec nemluvilo a nikdo by na to nereagoval.
A na konci řady by padesátiletá andrea porodila dva kluky.
A VŠICHNI BY BYLI HEPÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ Laughing

Džízs.

Ne, sorry, zase používám mozek a snažím se v akční ******* vidět něco víc, mea culpa, mea maxima culpa, omlouvám se.

Laughing

P.S.: já své postavy - včetně těch nejmilejších (Katuška, blond novinářka, můj povídkový Semir) - zabila už mnohokrát, takže to beru autorsky, nerozčilujte se Razz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Woxys: Vím, že je to trochu OT, ale viděla jsi Most (Bron/Broen)? Myslím, že by se ti to mohlo líbit, taky tam člověk za svoje předchozí chování zaplatí ztrátou blízkého člověka.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Neviděla, Market. Díky za tip, ale já se chovám trošku divně - ráda o takových tématech píšu, ale absolutně je nejsem schopna vydýchat jako konzument (čtenář/divák).

Věřím si, že kdybych svou DOBROU psavou náladu, dokázala bych třeba to téma gerkhan/andrea/mrtvé dítě napsat naprosto brutálně a bavilo by mě psát ty postavy tak, že by nebyly vyloženě negativní (dovedu i pozitivně působící andreu Laughing).

Vlastně ani v hlavě nevidím, že by se ti dva v reakci na smrt děcka rozešli.
Jenže ani ne to, že by gerkhan konečně odešel od policie.
Strašně by mě bavilo zabývat se tím, co by se pak dělo. Jaký význam by měla sebemenší věc, co by s těmi lidmi taková situace udělala Smile

Ale být to film - navíc film, kde by mi postavy byly sympatické - nedám to. Jsem schopna být pak celé týdny ne vyloženě v depresi (to slovo je v Česku děsně nadužívané), ale pokud takovou hnusnou paralyzující temnou dekou. Fuf.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Spekulace na další epizody (Spoilery)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma