AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
20%
 20%  [ 1 ]
2
40%
 40%  [ 2 ]
3
40%
 40%  [ 2 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 5

Skok (Jump)
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Obrázky




zdroj : rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11.php



Popis epizody :


Alex pronásleduje maskované trio bankovních lupičů. Podaří se mu dostihnout jednoho z lupičů a strhnout mu masku. Ale tvář, která na něj hledí s obavami, Alex zná až příliš dobře. Alex nechá bankovního lupiče uniknout a před Semirem tuto událost zamlčí. Alex vyšetřuje událost na vlastní pěst a vyšetřování ho zavede až do kaskadérského cirkusu, kde začne tajně dělat kaskadérské kousky ..


Ke shlédnutí



RTL-now.rtl.de: týden zdarma ke shlédnutí
- http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11.php


Hudba v dílu :

Nelly Furtado - Say It Right


Datum premiéry :
6.11.2014 20:15 na RTL




Sledovanost epizody :

2,89 ml


(Protože čtvrtek 6.11 nefungovalo fórum správně epizoda je založena až dnes: pondělí 10.11.2014)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Vrátím se ke čtvrteční epizody skok - Alexovo první utajení bylo takové všelijaké ale Alex má výhodu že vypadá jako gangster takže málo kdo poznázná že je to policista. Nejvíce se mi líbily kaskadérské kousky na motorce co pochybuji že dělal sám Vinzenz ale kdoví Smile Dílu bych dal za 3, takový průměr ale nebyl špatný. Líbila se mi i bomba co vybuchla vedle Semirovo BMW ale i tak nejlepší díl zatím TOP poslední noc, ten už asi nic nepřekoná Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Mucheche! Ty kaskadérský kousky byli super Smile. Asi za Dva, byli i lepší.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Andrea tu vypadala jako stará 80-ti letá žena. Chápala jsem, že je po těžkém zážitku, tak mohla vypadat o kousek líp.

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Ale no tak, Tino11! To bys ji pochválila. Vypadá na babičku 200 letého člověka, po nezdařené plastické operaci Very Happy (To jsem asi drobek přehnal) Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Hartmut: Andrea-> žena, která vypadá ve čtyřiceti a něco letech.... pche! Vypadá jako kdyby podstoupila nějakou tu plastickou operaci, která se nezdařila. Jako kdyby podstupovala nějakému zvláštnímu ozařování co podporuje krásu (ani nevím, jestli to existuje). A také, kdyby jí bylo již 500 let... myslím si, že Tina 11 má pravdu, ty samozřejmě také Wink No, co se týče epizody, špatná není, o tom vše. Ale Andrea to kazí jako díl Akta stiller... nemám nic proti stárnoucím ženám, ale téhle ženy jsem se bála... Andrea ji je již na spěšné dobré cestě Smile

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Vypadá starší no, nevím, jestli je to účel nebo ne (v některých epizodách vypadá dobře)...je fakt, že Carině už dávno není 20, ale občas si říkám, za co se jí mstěj Very Happy Jinak Andrea nebyla dvaktrát nadšená z toho, jak Semir utekl z té nemocnici kvůli práci...tohle bude muset začít chápat, jinak jim to dlouho nevydrží...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
andrea řekla a taky napsal:
A jaj, Semir utekl z nemocnice, co dělat proč utíká před nánou jako já z nemocnice? Asi se znovu rozvést, kde že to bydlí ten Robert? A jo s dětma, tak to ne, ááá moment co Gerkhanova práce, na tu se musí něco hodit, nějaká špína aby se vracel později domu a já měla čas obohatit všechny německý muže, super plán.


Tohle by asi řekla, o kolik? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
O hodně, Harty Laughing

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Aaaa, on byl vlastně nový díl, že?

Tak co, už má semir syfla? Laughing
Skoro se bojím zeptat, proč byl v nemocnici. Nějaké... podezřelé... pupínky, nebo jak se to projevuje? Laughing
Nebo si andrejka ještě lebedí ve špitále a nelíbilo se jí, že ten nezdvořák musí taky - já nevím, skoro se to bojím říci - makat? XD

A ne! Ne, ne ne, ne nenenenenne, andrejce se NĚCO nelíbilo? To si snad děláte legraci, ne? Ona přece, když lezla do cizí postele, tvrdila, že to dělá kvůli tomu, že je kvůli semirově práci nešťastná. Takže když se k tomu hlupákovi vrátila, asi přišla na to, že je kvůli té jeho práci přece jen šťastná, ne? Tak copak, že je ZASE nespokojená? To aby semir raději před příchodem domů tak půl hodiny předem prozváněl, aby si udržel iluzi, že je vše ok, ne? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
nic mu nevyčetla, ale měla takovej zklamanej výraz jako: Ach jo, zas jde pracovat. Jako by na tom bylo něco špatnýho...Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Áááááááááááááá, jasně.
Nic jsi nepochopila, Market. To nám chtěli scénáristi naznačit, jak moc andrea semira miluje! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ona bez něj... vůbec.... nemůže.... být! Ani minutu bez něj... nevydrží! Prostě.... taková... láska! omluvte mě, jdu si otřít slzy dojetí Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Já hloupá, já to nepochopila...já nevěděla, že to je láska...tak to potom jo...Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Zajímavé že jak mile dá Robertovi košem, už se nemůže bez semira obejít Ach, andreo. Co když potká v práci křečka a vyspí se s ním. To bude o k*ule že?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Wox, Tvé komentáře mne trhají na kusy XD XD Prosím .... tohle mi nedělej ... *téměř se udusila smíchy*


Uh, pardon za spam Sad Já musela.

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
sasa: Já vím, mě taky Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Alex v tomto dílu

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Celkom dobrej díl. Alex v utajení a jeho kousky byly fakt dobrý Wink I když ta herečka Jackie hrála už v dílu s Benem ve 13 série Krkavčí matka (Rabenmutter)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Skok (Jump)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma