AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Je vám Robert sympatický a chtěli byste ho v seriálu stále vídat?
Ne, není mi sympatický a těším se, až zmizí
50%
 50%  [ 2 ]
Je mi lhostejný.
25%
 25%  [ 1 ]
Ano, je mi sympatický a doufám, že ho v seriálu ještě uvidíme.
25%
 25%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 4

Robert (Kai Scheve)
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
ROBERT
(epizody 34.04 Velký návrat (Das große Comeback) - podle českého číslování 18.12, 35.01 Revolution, 35.03 Familienfest)


zdroj: rtl-now.de

Kolega a milenec Andrey Schäferové, která s ním navázala vztah z manželství odešla, což ale nevydrželo dlouho. Robert se (autor: Woxys, upravila SaM)


(zdroj: abovetheline.de)

KAI SCHEVE

rok narození: 11. 2. 1966
výška: 182 cm
barva vlasů: blond
barva očí: modrá
agentura: abovetheline.de
životopis česky: csfd.cz
___________________

Kai Scheve si pro svou roli a vystupování v několika navazujících epizodách své téma zaslouží. Narodil se ve městě Steinheidel-Erlabrunn a je televizním i divadelním hercem. A nejen to, tenhle chlapík vystudoval operní zpěv a hlas ho živí i nadále! Nyní žije v Berlíně (zdroj infa: Wikipedia.de)

Ani fešáka Kaie neminula nemoc herců z Kobry 11 a zahrál si v klasické německé slaďárně od Ingy Lindström. Laughing Jmenuje se Moře lásky: Léto na ostrově / Inselsommer (2005) a v hodnocení ČSFD má krásných 18 %. Laughing Laughing


(Taco a králíček / Taco und Kaninchen (2008), kino.de)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
No, je to takovej vůl. Připadá mi že je až moc věčně zmatenej. Poslední epizoda s ním bude asi Poslední noc.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Semir a Robert:

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
mám tip.

O co, že se Robert ještě objeví - a bude hrát padoucha, magora, co se nemůže smířit s tím, že rajda už zase úřaduje v jiné posteli?

Doufám, že jí kopačky dal on, když po týdnu společného života odhalil taje její báječné povahy Laughing Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Taky si myslím, že se ještě objeví, ale jeden její bývalej, kterýmu hráblo už tu byl, bylo by to značně neoriginální, spíš si myslím, že bude hrát padoucha, aby se vlastně vysvětlilo, proč už s ním Andrea nechtěla být..a bylo tak vše v pořádku, protože je přece jasný, že s nějakym zločincem nebude, že Very Happy jsem zvědavá, jak to scénáristi vysvětlí...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Pokud zachovaji andteyin styl, tak se ji staral o haranty nekde na vylete a ona zase dostala chtivou, rajda Very Happy Very Happy Very Happy

Jestli se vrati a udelaji na nej zmetka, bude mi ho lito, asi se z te jeji lehkosti zblaznil Very Happy na druhou stranu, co od takove mrchy cekal? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Zajímalo by mě, jestli Robert ví, že Andrea se Semirem jsou opět spolu...možná si, podobně jako Semir, myslí, že je vše OK...a pak se nebude stačit divit...Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
tak víš co, andrea si musela zajezdit na obou hřebcích, pak se rozhodla, že si nechá toho nákladního, protože líp snese námahu i bič Laughing

vůbec bych se nedivila, kdyby scénáristi RTL při své inteligenci Roberta a jeho osud vůbec nezmínili XD a PAK se někdy zjeví jako záporňák.

Víš, co by byla prča? Laughing kdyby andrea podvedla i Roberta - s někým TŘETÍM! Laughing Laughing Laughing Laughing a on by ji, protože by měl narozdíl od Gerkhana důstojnost, kopl do p***e Laughing tak by prostě pokrčila rameny a šla zase za troubou gerkhanem, který ji, jak víme, BEZ PROBLÉMU přijal Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Tak Andrea se nakonec s Robertem rozešla ještě předtím než se vrátila k Semirovi.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Tak aspoň tak :DDD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Dopadl dobře, bude mu bez ní líp Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kačaba


Založen: 29. 04. 2014
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
Super druhá svatba na obzoru a třetí mimčo bude kluk Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Seriálové andree je cca 45-50 let... soudnost scénáristů již byla zpochybněna mnohokrát, ale tady snad...
Nah, končím.
Do toho se zase nechci zaplétat.
Bye
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Robert (Kai Scheve)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma