AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Oli


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 17
Odpovědět s citátem
Souhlasím a moc děkujeme, Peťo, za organizaci. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
je to cena se snídaní...čili taková čtvrtpenze, ale já myslim že by nám mohl dat nějakou slevu.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Tak ja myslim, ze pohoda...do stanu uz nevlezu Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
Jinak pochopitelně pokud by se Ti podařilo nějakou slevičku dojednat, nebo pokud by byl ochoten k tomu přihodit třeba večeři, tak bychom se pochopitelně vůůůbec nebránili....není to si ale myslím nějak rozhodující

Děkujeme Petře za zařízení ....

Jinak já s ubytovánín v tý chýši souhlasím, včetně ceny.

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem
určitě také souhlasím, Petul díky moc... Smile

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Inak taktiež s ubytovaním súhlasím......

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj my taky souhlasíme, a už se moc těším. Myslím, že ve stanu letos nido spát nebude. Ahoj Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Taky souhlasím s ubytovnou. Díky Péťo! Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Viktor
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 32
Odpovědět s citátem
Ahoj kamarádi,
tak doprava už je snad vyřízená. Udělal bych to jako vždycky jak psal Vašek (H.) a neměl by být problém. Letos asi nebude takové střídání řidičů jako vloni a někteří to pojedou na jeden zátah, tak si myslím, že kdyby někdo potřeboval si odpočinout, že není problém zastavit, půl hodinky chrupnout, lupnout do sebe RedBulla a jet v pohodě dál Wink, protože zas nebudem mít až tak kam spěchat .. přijedem a zas budem pod altánkem řešit řuční brzdu a ledničku Very Happy (joke). Navíc letos bude asi navigace v každým autě, tak navrhuju, že by se vždycky společně zadali checkpointy a na daném místě bychom se vždycky sjeli už ne tak závisle na sobě. Letos se čtyřma Octavkama to bude luxusní Smile !
S ubytováním samozřejmě taky souhlasím a děkuju Petrovi za vyřízení.
Ten dopis do AC se zkusit může, jestli to nějak Vašek (H.) s Petrem vymyslí. Taky bych s tím byl ale opatrnější.
A co se týče programu, tak ten si asi opět nějak vymyslíme na místě až nám ukážou ten jejich. Předpokládám, že to zas bude nějaký "hledání Semira v lese", takže prostor něco si sami vymyslet určitě bude. Na ty prodloužený dny bychom si ale něco předem naplánovat mohli. Můžem se setkat s Danellou a třeba nás může vzít na nějaký zajímavý místa, jestli to tam zná Wink ?! Kolín jsme určitě celej ještě neprolezli. Jestli kohokoliv něco napadá, tak sem s tím Smile.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DANELLA


Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 36
Odpovědět s citátem
Jak se vlastně potkáme? Very Happy už se moc těším

_________________
www.doctorsdiary.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, zdravím, mě by taky zajímalo, jestli máte někdo nejaké zprávy ohledně fantreffen? Prosím, pište Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
VašekA


Založen: 29. 10. 2007
Příspěvky: 6
Odpovědět s citátem
Ahoj Boženko, no zatím se tady ohledně FT nic neděje ale myslím si že příští týden to už začně, navíc administrátoři si užívají u moře takže musíme vyčkat jejich návratu. Dá se říct že jsme vcelku domluveni, jen odjezd se ještě doladí
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Meil od Elvíry

Hezký dobrý den všem.

Už je to připraveno. 8. mezinárodní Fanreffen oficiálního fan - klubu seriálu "Alarm für Cobra 11" je za dveřmi. Jako každý rok se spolu setkáme na mládežnické noclehárně Hurth. Příjezd do Hürtu – v dodatku.( už tam trefíme, není třeba překládat) Nástup je v 17:00 hodin
Prosím nezapomeňte , si přinést vaše ložní prádlo (povlak na polštář , přikrývku a prostěradlo) Kromě toho byste měli mít s sebou náhradní oděv odolný proti povětrnostním vlivům , rádi bychom si na konec týdne přáli slunečné počasí... to není zaručeno ;- ) . Proto je potřeba dobrá obuv a popř . jedna ochrana proti dešti a nezapomeňte si svazek na klíče na který si upevníte vaši jmenovku ( z minulých setkání víme o co se jedná). Mimo to je přinést si s sebou následující věci: Kapesní svítilnu, poznámkový blok a kuličkové pero a nejdůležitější "Dobrou náladu"

S programem budete seznámeni na místě.
Doufáme v pěkný konec týdne

Milé pozdravy

Elvira Hillmer
Fanclubleitung

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
Děkujeme paní Loupancová za překlad textu, ještě mi mailem nepřišel, tak doufám, že mě tam mají na seznamu a že Thorsten nevymyslel zase nějakou kulišárnu Cool

jinak doufám, že pokud budou posílat nějaké dodatečné připomínky tak jako vloni, tak že napíší o něco dříve, přeci jen mi budeme od středy na cestě do Kölnu ..... Rolling Eyes

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
DANELLA


Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 36
Odpovědět s citátem
Kolín Kolín, překrááááááááásný Kolín Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
www.doctorsdiary.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
čau tenhle rok mi to nevyšlo , pojedu za rok . tak si to tam všichni užijte
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj dojeli jsme dobře. Loučení bylo moc rychlé a ani jsem vám všem fantreffistům nestačila poděkovat. Takže velké díky alespoň po foru, vy víte za co. Díky za zážitek ze setkání s Vámi i s Erdoganem. Díííky Wink Wink Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
A jak jste si to tam všichni užili??? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Já se připojuju... Byl to super výlet. Děkuju všem řidičům za vození - zasloužíte pochvalu, kluci. Wink Cool A všem díky za příjemnou společnost, a fotičům a točičům děkuju za dokumentaci, na kterou se už těším. Wink

Pro ty, kdo tam nebyli:
Setkali jsme se s Erdoganem a Tomem Beckem (nový parťák po Gedeonovi). Tom byl fakt sympaťák a moooc pěknej. Smile Tady malá ukázka:




_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Oli


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 17
Odpovědět s citátem
Pěkné pozdravy z Kolína, je tu pěkné počasí, sluníčko svítí, myslíme na vás...
...jj, myšlenkama jsme pořád tam Smile, ale fyzicky už já a Janča v obýváku ve žlutém baráku v Olmiku Smile Klíče od Jugendherberge Wink mi do zámku nepasovaly, ale naštěstí jsem našla i jiné, tak jsme uvnitř Wink Ještě vyinkasuju od Janči 5 Euro za zapůjčení povlečení a může spinkat Wink
Děkujeme všem za super organizaci a péči Smile Hlavně nejmenovanému obyvateli Zahradního města Wink
Jak psala už Danča, novej parťák Semira je sladkej, viz foto:

No nemá hezkej čumáček? Wink
Takže milí řidiči, dávejte na silnici pozor, ať Semir nepřijde o dalšího parťáka Wink
Pro ty, co na FT nebyli: tento superhrdina se objeví 4. září 2008 ve 20:15 na RTL Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zdravíme, naši milí Smile a rovnou se ptáme: nemáte nějaké novinky o údajném odchodu drahé šéfové Engie?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Wox: Já o tom nic nevěděla, tak jsem se před vypuknutím FT ptala jedné z organizátorek, jestli dorazí i Charlotte, a ona mi řekla, že určitě ne, že z Cobry odchází a navíc tady (v Kölnu) teď není. Podrobnosti nevím. Ale v piloťáku ke 13. sérii, kde přijde ten nový parťák, každopádně šéfová hraje a je tam docela dost, ikdyž pořád v kanclu. (Ten piloťák nám promítali v kině a rozhodně je na co se těšit!!!)

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jj, my právě víme, že odchází a v další sérii že ještě bude Smile nicméně je tu o tom veeeeeeelká diskuse Very Happy

Jinak jsme rádi, že jste v pořádku dorazili Very Happy a je super, že Vám tam zase přijeli herci, gratulace k setkání!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Takže i ja sa pripájam.....bolo super, skvelý výlet....
...vôbec sa mi nechcelo domov, ale museli sme.....ja som domov dorazila v pohode dačo pred jedenástou.

A inak fotky už mám naťahané v pc, troška ich preberiem a pak hodím na net.

Dančo: máš pravdu nový Erdoganov parťák je fakt pekný a to nielen na živo, ale aj v Cobre.

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Tak ještě poděkuju za sebe...bylo to super, tradičně děkuju všem účastníkům za skvělý výlet =o))

Potom zvlášť ještě Vikimu, že nás tam zavezl a i odvezl, byl na nás milý a hodný =o)) (i když před několika lety nám vyhrožoval, že pokud mu šáhneme na autíčko, tak nám ufikne pracky Laughing tak jsem ráda, že nám ručičky zůstaly Razz ...ne srandu si dělám Wink )

A za největší zážitek bych určitě označila piloťák C11 v kině..to jsem ještě nezažila a už snad ani nezažiju. Nedá se to srovnat se sledováním doma u TV nebo na PC. Jak doma nemůžu vydržet u dílu, který má 45 minut, tak v kině jsem u dvakrát delšího piloťáku seděla jak přibitá a zhypnotizovaně zírala jen na plátno Very Happy

Jinak nový Semirům parťák je vážně sympaťák..s ním Kobra půjde nahoru Wink =o)) ..doufám Smile

A ještě pár foteček toho, co jsme stihli Wink



Prošli jsme se po okolí AC



Pofotili Kolín nad Rýnem a okolí







Tradiční výměna světel



Pokec s herci





Prohlédli jsme si místní čokoládovnu



Projeli se na loďce (každý to pojal jinak..někdo se kochal krajinou, někdo si hrál na velkou rybu Razz Very Happy)





Vyškrábali jsme se na katedrálu



Pak byl menší turnaj v ping-pongu



A zašli jsme se podívat do hotelu Maritim (známý z Kobry)



Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Jančo - moc skvělé fotky!!! Určitě i podle fotek jste si to tam užívali. Super!!! Very Happy Very Happy Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Viktor
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 32
Odpovědět s citátem
Zdravím všechny,
Janča to tu pěkně odprezentovala, takže k tomu nemám ani moc co dodat Smile . Pokec s herci byl fajn, škoda jen, že jsme neměli připravený otázky předem. Pilotní film v kině byl naprosto luxusní, fakt parádní zážitek. Kolín jsme prošli několikrát a vůbec mě to neomrzelo, nádherný město, příště repete Very Happy.
Díky všem účastníkům zájezdu Very Happy .. mé posádce za příjemnou společnost na cestě - holky byly hodné Wink, vyklepaly mi i koberečky, když jsem nebyl u auta - to jsem koukal Shocked , řidičům za spolupráci za volantem a všem ostatním za pohodově strávený Fantreffen!
Těším se na další setkání!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
Ahoj všem Very Happy ,
letošní Fantreffen bylo povedené a to hlavně díky naší skvělé partičce, která se na místě sešla. Holky toho napsaly dost a jak psal Viktor, není třeba nic dodávat. Thorstenovi patří dík za zařízení návštěvy u AC a za návštěvu herců. Škoda jen, že jak přišel do Bódy Stefan Richter, že jsme mu noc nerozuměli, věřím, že bychom se dozvěděli zajímavé věcičky. Pilotní film v kině snad ani nepotřebuje další komentáře .... asi si vždycky Cobru 11 nahraju na DVD, pojedu do HK, pronajmu si sál a tam si to na plný pecky pustím. Jako v kině fakt luxusní.....ani ta němčina mi nevadila....teda ....skoro nevadila Cool Procházky po Kolíně mi také nevadily ... naopak ... je to tak nádherné město, že bych přes ten most mohl courat furt .... hlavně noční Kolín je nádherný.
Také musím poděkovat své posádce, hlavně VaškoviA - RS nemá chybu Cool Laughing - celá cesta proběhla úplně na pohodu. Cesta jako taková utekla neuvěřitelně rychle a ani mi nepřišlo, že jsme ty kilometry tak dobře a v celku rychle zvládli.....

Jak psal Viktor, už teď se těším na další naše setkání ..... musíme něco pokutit .....

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Setkání bylo perfektní, člověk by se rád líp připravil, ale bohužel program byl zas do poslední chvíle utajovaný. Sory že jsem víc nemohl pomoct s překladem ale Stefan i Thorsten mluví příšerně. Kolína jsem se nabažil opravdu až až a příští rok by nebylo špatný pokoukat i jinde. Díky Alešovi, že mě na poslední chvíli přijal k sobě do oktávky. Těším se na další sraz, teď už kdyžtak zase v česku Very Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Tak tak, souhlasim s komentari predemnou. Nas letosni sraz v Nemecku a navazujici FanTreffen mel jedinou chybu - utekl moc rychle Confused

Tradicne jsme si v Kolnu vymysleli zajimavy program. Navstevna cokoladovny, omrknuti exterieru Maritimu a Koln Areny, povinny vystup na katedralu a prochazku pres zeleznicni most, tohle me snad nikdy neomrzi...

Uz v patek jsem konecne poprve na vlastni oci videl stanici Autobahn Polizei, nastesti fotky se mi v te rychlosti a padajici tme povedly Cool Ze uz v patek vecer uvidime oba hlavni predstavitele, Erdogana a Toma, to by me fakt nenapadlo ani ve snu. Novy partak Tom Beck na me stejne jako Erdogan pusobili moc sympaticky Smile

Sobotni navsteva kina s pilotnim filmem Cobry 11 k nove 13.serii s novym partakem Benem byla naprosto uzasna! Jsem presvedcen, ze producenti timto filmem nasadili latku hodne vysoko. Byl to pro me fakt jeden z nejlepsich zazitku v zivote. Teste se na pristi ctvrtek na RTL! Jinak beseda s kaskaderem Stefanem Richtrem byla jiste velmi zajimava, bohuzel jsme jim moc nerozumeli Sad

Na zaver jeste musim zminit nase male zpestreni (dlouhe) cesty, kterou jsme ja s Vikim a Vaskem kratili cestu Very Happy Dal to uz radsi nebudu rozvadet, takze diky za spolupraci kucí Very Happy

Diky vsem za skvely sraz a Thorstenovi za FanTreffen! A priste jedem zase! Very Happy

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem
...já musím říct, že letošní FanTreffen jsem si užila suprově, byla jsem s vámi po třetí a po každé si ho s vámi užiju jinak, uteklo to opravdu moc rychle Sad a ještě jsem se nestačila rozkoukat doma, chtěla jsem Vám všem ještě jednou moc moc poděkovat za skvěle strávené FANOUŠKOVSKÉ SETKÁNÍ.
...každopádně cesta byla bez problémů, navigací dost, někdy to počasí nebylo nejlepší, ale přežilo se to, největší pochvalu si stejně zaslouží naši řidiči, jsou to profíci, to se ví, a cestu na FT mají už v Malíku Smile, vid ALeshku Smile.
...páteční setkání s Erdoganem a jeho novým parťákem Tomem Beckem mi bylo velni sympatický, popovídali jsme si, sice lámanou angličtinou, němčinou, ale to nevadilo, byli jsme všichni rádi a nadšení, že jsou tam s námi a věnují se nám. Určitě ne jenom já, ale i ostatní byli z nového parťáka nadšení, jevil se velmi sympaticky, a je už od pohledu jasné, že fanynek bude mít dost Smile..
...jak už tu popisovali ostatní, prolezli jsme toho celkem dost Very Happy,
...já byla spokojena, že jsem měla v ruce kameru a všechno si hezky zdokumentovala, i když jako kameramanka taky někdy zkusím Sad, od breptání, co všechno natáčím za blbosti, po namířenou kameru na dotyčnou osobu, ...a co má být? Smile...CHCETE KLIPY?....tak žádné remcání .


ještě jednou moc děkuju za skvělý výlet s vámi Smile...

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
DANELLA


Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 36
Odpovědět s citátem
Ahoječky lidičky, tak už jsme taky dorazili do čech.Setkání s vámi všechny se nám mocinky líbilo a doufám že jsme nezklamali Very Happy Jinak se mocinky těším na videa
Danella

_________________
www.doctorsdiary.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Všem vám moc děkuju za bezvadné fotky a videa, s netrpělivostí čekám na další Míšin klip. Díky vám mám z čeho vybírat a určitě některé fotky budou proměněny v kresby. Ještě jednou moc díííky. Wink Smile Very Happy Laughing

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, nedá mi to, tak jsem opět tady v této místnosti. Každý Míšin klip mě, a ne jonom mě ,vrací do krásných chvil v Německu, se zvědavostí čekám, co Míša vymyslí příště. A víte, že nebýt Vaška Havlase a jeho Fan clubu Kobry 11 asi bychom se ani neznali. Vašek to je, co se týká srazů Kobry 11 v Německu, fantrefista s nevyšším počtem setkání. Jeho reportáže ze setkání v roce 2003, byly uveřejněny na jeho stránkách a dokonce i v časopise, který vydvala svého času televize Nova, Speciál Kobry 11. Tenkrát do Německa vyjel jen jeden Forman s pětičlenou posádkou. Další rok už jsme se k Vaškovi, který jel tentokrát s tátou, připojili i my Loupancovi a Viktor, tenkrát jej ještě s mamkou. Tento rok jsme se setkali s herci v budově MMC, kde bylo předání televizních cen, kromě Erdogana a Reného, tu byl i Christian a hlavní hrdinka z týmu dva. To byl rok 2004. V roce 2005 se opět skupinka o nějaké stálice rozšířila, jela Dandie s tatínkem a my ostatní, co jsme se znali. Viktor už měl řidičák a celou trasu odjel sám. Setkání s Erdoganem, Reném a Charlotte bylo v Hürthu. Další rok 2006, už zde pracoval Aleš na svých webových stránkách a parta se dále rozrostla, přidali se Vašek A., Aleš s mamkou, Janča, Míša a Petr. Tentokrát jíízda po nové filmové dálnici, herci nepřišli. Další rok 2007 - nejpočetnější zastoupení z Čech, Moravy a Slovenska. Přidali se k nám ještě Oli, Petr jel tentokrát s taťkou, Dandie, řídila pod dozorem svého taťky, Viktor a Aleš - už byli zkušení řidiči, přidala se k nám Zuzka ze Slovenska a Oli z Moravy.Jela ještě Monča, kerá byla letos nemocná. Rok 2007 byl v atmosféře natáčení scény Kobry 11 v nákupním středisku v Kolíně. Letos vlastně se patra už nezměnila, parťáci nechali rodiče tentokrát doma a jeji sami , tři auta, oba Vašci, Viktor, Aleš, Petr, Dandie, Janča, Míša, Zuzka, Oli a já s manželem. Takže já můžu konstatovat jak, jste mi všichni rostli před očima, složili jste maturitní zkoušky a pokračujete na vysokých školách, někteří jste svoji vysokou školu spojili se zaměstnáním. Aby si ale ti, co jsem tady neuvedla nemysleli, že jsem na ně zapoměla, tak to nezapoměla.Osádky aut se v různých letech měnili, jen někteří však jezdí na setkání do Německa jako stálice. Takže Soňo, Matěji, Adriano, a jiní nezapoměla jsem na vás. Všem přeju úspěšný studijní rok i pohodu v práci. Mějte se všichni moc fajn a díky za to , jací jste. Wink Smile Razz Very Happy

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Viktor
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 32
Odpovědět s citátem
Hezky jste to paní Loupancová shrnula. Je to tak, akce FanTreffen nás všechny většinou seznámila a utvořila se parta fajn přátel, bez níž bych na FT možná už ani nejel. Vždy se těším na nějaký program Action Conceptu nebo setkání s herci, ale už to u mě nehraje tak zásadní roli jako každoroční návštěva Kolína nad Rýnem, nádherného města, které mě asi nikdy neomrzí a hlavně výlet právě s touhle skvělou skupinkou lidí, se kterou člověk zažije vždycky hodně zážitků a zábavy.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
http://www.mnc.gallery.xail.net/galleries/2008082x_afc11/index.htm

ahoj fotky z německého Fanclubu, najdou se tam holky a Oktávky- fotek je víc jak 270, tak pěkné pokoukání

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Fantreffen 2008
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 4 z 4  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma