AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Dokdy se bude kobra 11 natáčet?
Odchodem Toma Becka alias Bena Jäger bych to už ukončil / a
7%
 7%  [ 1 ]
Mám pocit, že už jen pár let
14%
 14%  [ 2 ]
Když se něco stane Semirovi, tak až pak to ukončí
7%
 7%  [ 1 ]
Nedokážu si konec kobry 11 vůbec představit
57%
 57%  [ 8 ]
Asi už bude jen do 20 série a pak kobra skončí
7%
 7%  [ 1 ]
Nevím to odhadnout
7%
 7%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 14

Dokdy se bude Kobra 11 natáčet?
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Je to neuvěřitelné, ale kobra 11 je tu s námi už 17 let. Od března 1996 se nepřestala točit. Každý rok vzniká nová série a v každé sledujeme dějství hrdinu Semira Gerkhana v podání Erdogana Atalaya a jeho stále nového parťáka. Dokdy ale Erdogan bude dokážou natáčet kobru 11? Kdy ho omrzí ten neustálí chaos s kolegy, auty, přestřelkami, vraždami a podobně? Je rok 2012 a Erdogan má 46 let. Za 4 roky mu bude 50. Co si tedy myslíte, kolik tu sny kobra 11 ještě bude? Je čas na další na vaše další názory a postřehy. Já osobně bych řekl, že se bude natáčet tak minimálně ještě do roku 2020 a pak to nějak už ukončí. Jaký je važ názor a jak byste si představovali konec tohoto nejúspěšnějšího německého seriálu všech dob?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André Fux


Založen: 19. 08. 2012
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
od března 1995 Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
http://www.cobra11-fanabteilung.de/darsteller/geburtstagskalender/ - am 12. März 1996 in Berlin
auf dem Berliner Autobahnring Wink

André Fux Ano byla premiéra ale začala se točit tuším už v roce 1995. PS: Musím používat upravit Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André Fux


Založen: 19. 08. 2012
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
to byla premiéra BN92KM ne?? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Naši stále říkají že co natom seriály stále vydím, otec už od roku 2000 říká že Semir zemře a stále žije, nic mu není, jako kdyby ani v seriálu nestárnul. Já si myslím, že ještě takových 10 až 15 let by to Erdogan klidně mohl zvládnout. Například německé seriály jako Klaun, Medicopter 117, Helicops a podobné se nedožili ani nového tisíciletí, klaun se ukončil posledním filmem v roce 2005 a kobra pokračuje každý rok už 17 let takže já si myslím, že pokud bude Erdogan v kondici a zdravý a pokud bude seriál dost sledovaný tak by se klidně mohl natáčet i do roku 2030. I když si neumím představit Semira jako 70 ročního v Kobře..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
No co, Schimanski to taky dotáhl daleko. Herci je nějakých 75 a zatím poslední díl je z roku 2011. Kobra se může točit, dokud lidstvo bude jezdit po dálnicích... Very Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Na druhou stranu Schimanski neskáče z auta na auto nebo přes rokle s výbuchy v zádech, ne? Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
To je pravda, Schimanski nebo lepe receno Misto cinu se nataci uz 40 let a samotny herec G. George tam pusobi temer od samotneho pocatku, ovsem faktem je, ze ten serial je prevazne detektivni a jak zde velmi trefne padlo na adresu starych dobrych dilu kobry - resi se tam zajimave socialni otazky, kdezto v kobre uz bohuzel jen o akci samotnou.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak na twittru se psalo že pokud nepodepíšou pro nízkou sledovanost Kobry Erdoganovy a Danielovi po roku 2018 nové smlouvy Kobra 11 nejspíš do roku 2019 skončí 23 řadou tak musíme doufat aby se sledovanst zlepšila Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
nebyl to apríl? Myslela jsem, že mají relativně dobrá čísla.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Bohužel ne sám Erdogan jednou řekl že se uvidí podle sledovanosti a když nový pilot neměl ani 3 melouny tak to sotva urdžej do roku 2021 jak bylo na plánu,uvidí se do 23 série někdy kolem roku 2018-19 škoda že Tom Beck nepřijel návrat určite by se tam hodil do té humorný kobry zas
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mě štvě, že se vrátili k té "neposedné" kameře, že se záběr třese, to je na nic (takto to bylo hlavně ve 11 a 12 řade). A nehody taky už netočili z x úhlů, jak jsme zvyklí. Jeslti to tak půjde dál, bude to na nic. Uvidíme co přinesou další díly.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Bohužel jaký pilot tak celá ŕada :/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
tady je novej článek a vypadá to tak že kobra 11 v roku 2019 už asi nebude

http://www.serialzone.cz/clanek/7409-blizi-se-konec-kobry-11/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak vážení vypadá to na konec kobry příští rok na podzim jak ste si všimli RTL už skracuje série 22 řada má jen 7 epizod což je ještě min než 1 řada na podzim se plánuje 23 řada a celkem 12 epizod na jaro už 24 a na podzim 2018 už 25 řada jsem fakt zvědav jak to nova action pocisluje už teď je v tom dost velký zmatek jestli nepodepíšou herci smlouvy tak je konec říkalo se že kobru nahradí reboot Klauna s novýma hercami zřejmě bez Svena Martineka ale to už nebude ono dnes je epizoda b tým na RTL kdyby bylo na mě a Erdogan by chtěl skončit tak bych se taky koukal třeba na cobra 11 b tým co bude dnes epizoda celkem by to ozivolo seriál a Semir by se tam občas ukázal jako táta Dany to by bylo docela dobrý nápad sem zvědav jak se to vivine do konce roku protože Daniel už taky plánuje skončit a neví jestli prodlouží smlouvu tak uvidíme mějte se hezky
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Díky za příspěvek, Gogo - prosím, příště zkus čárky a tečky, bohužel je to trochu zmatené Sad
Jinak pokud dobře chápu, mluvíš o vysílání ještě někdy na podzim 2018, takže celkem zjevně nic nekončí, ne?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Omlouvám se na tabletu je to psaní hrozni zatím vypadá i podle Wikipedii konec na podzim 2018 a záleží i na hercech jestli podepíšou nové smlouvy
Jak budu mít nové informace přidám hned nebojte Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
podepíšou. Věřím, že některým z nich bude stydno, ale z něčeho ty hypotéky platit musí Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Docela mě ten b tým včera bavil věděl bych si to představit kdyby se točil b tým kobry 11 a byla by tam Dana a Semir jako vedlejší postava by se tam jako otec občas objevil konečně by nemuseli hledat furt nového parťáka takhle by sem si to představoval klidně i dalších 10 let kdo viděl včera epizodu b tým dá mi za pravdu jinak Finn tam už docela taky zapadá Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Jak to vypadá s koncem?Dle mého názoru by to měli utnout a to říkám jako velký fanoušek, protože už to ztrácí šťávu a námět je do mrtě vybrakován.

Seriály, které se natáčejí přes 20 let dříve nebo později začnu opovrhovat(Ale Schimanski byl dobrej, krásný příklad vyjímky), tak nechci aby mi zůstala pachuť po všech těch dobrých prvních sériích.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
mají do roku 2019 ale podle sledovanosti která klesá už skoro pod 2 melouny to moc hezky nevypadá :)typuju že do 2020 bude konec ale nevím si představit německo bez AFC11 Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Však oni zase s něčím přijdou, němci mají rádi akční seriály a filmy.

Podle mě seriál šel do kopru když začali měnit střih, filtry a k tomu epizody začali být hloupé a humor začal být hlavní složkou seriálu na úkor kriminálky.Ta snaha se přiblížit americkým trendům byla znát, ale na úkor věrných fanoušků a evropským divákům.

Ta změna parťáků v krátké době spolu i se změnou přístupu, tomu dala korunu.


Zlátá léta kobry jsou pryč a kdy i v ČR měla milionovou sledovanost je závan starých časů.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
jo no kobru s Paulem už taky moc nemusim je to nudna telenovela mohli to ukončit po Alexovi mněli idealnou možnost jubilejni 300 dil by byl konec a ne furt to sami dookola každej druhej dil unesena Semirova rodina Laughing

škoda že nezešlo s toho reebotu Klauna ze Svenem Martinekem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
O.Hnizdil: Dovolím si nesouhlasit. Nový střih je takový moderní, svižný a nevypadá to zle. Je to mnohem lepší než třepací se kamera, která byla v 11. řadě.

Kdysi jste chtěli, aby Kobra byla komplexní, aby se jedna věc řešila více dílů. To se stalo v dílech s Alexem, kde celá ta řada byl obrovský příběh. Ale taky to fandům vadilo..

Snad bude Kobra ještě pokračovat. Ale chtělo by to navýšit rozpočet. Počet zničených aut, akcí s nimi spojených a pod razantně klesá. A Kobra nikdy nebyla o rvačkách a unesené rodině od Semira.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
tak ono by stačilo, aby téma, které se řeší několik dílů za sebou, nebylo to, jak se Semir znovu snaží dostat mezi neposedné andreiny nožky a zacpat jí pusu nákupem dalších a dalších a dalších nemovitostí Wink

To je totiž fakt pruda.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Cobra napsal:
O.Hnizdil: Dovolím si nesouhlasit. Nový střih je takový moderní, svižný a nevypadá to zle. Je to mnohem lepší než třepací se kamera, která byla v 11. řadě.

Kdysi jste chtěli, aby Kobra byla komplexní, aby se jedna věc řešila více dílů. To se stalo v dílech s Alexem, kde celá ta řada byl obrovský příběh. Ale taky to fandům vadilo..

Snad bude Kobra ještě pokračovat. Ale chtělo by to navýšit rozpočet. Počet zničených aut, akcí s nimi spojených a pod razantně klesá. A Kobra nikdy nebyla o rvačkách a unesené rodině od Semira.

Mě jde hlavně o to že ten seriál se bere posledních pár sérií neuvěřitelně vážně.Je to těžce stravitelná látka, co je ovšem dnes v kurzu.Já se rád u seriálů bavím, kobra 11 ta nová mi to moc nedodává.

Osobně když si mám vybrat mezi Walker Texas Ranger a novými řadami kobry 11, volím Chucka.Ten seriál má jistý nechtěný nadhled a svým způsobem je to psina.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
no taky mě nový díly nebaví ani to už nekoukám Paul je nic moc lepší byl Alex to bylo aspoň temný a akční jak kdysi za dob Chrise. Furt mam pocit že je to Ben jen si probarvil vlasy na blond Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Poslední díl Školní výlet ( Klassenfahrt) nejnižší sledovanost v historii celého seriálu poprvé pouze 1,59 a celkově v průměru 2,21 milionů celá jarní ŕada takže hrůza do roku 2020 myslím že máme po Kobře Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Já bych se s dovolením asi tak po pěti letech ozval.

Na Kobru jsem přestal koukat někdy na přelomu 14. a 15. série, pak jsem viděl pár epizod s Alexem, neviděl jsem žádnou s Tachem nebo jak se teď jmenuje. Dle mě udělali tvůrci školáckou chybu ve chvíli, když najali Rösnera, kterého si fanoušci pamatují ještě jako Tacha, ale tak to vidím já.
Důvod, proč jsem přestal na Kobru koukat byl ten, že se díly začaly stávat tuctovými a každý díl by se mohl pomalu začít nazvat Konec světa nebo Největší loupež v historii lidstva. Kobra si začala brát opravdu velká témata do 40 minutové stopáže. Jasně, potřebovali to nějak vygradovat, protože 20 sérií opravdu nemůžete držet u epizod typických pro druhou, třetí sérii, ale tvůrcům se to začalo trochu vymykat z rukou.
Pro mě zlaté časy Kobry byly za Toma Kranicha, který seriál dokázal zvednout takovým způsobem, že Jan jakoby se nestal a Chris byl taková oddychová změna. Ben mi tak nějak nesedl, ale postupně jsem si k němu našel cestu a mnoho fanoušků uchvátil okamžitě, bohužel pravděpodobně to byl ten parťák, kterého nenahradíte prostě kýmkoli. S Alexem přišla nějaká změna podobná 7. a 8. sérii, ale ve chvíli Alexova odchodu potřebovala Kobra prostě trumf, aby se udržela a ten trumf Daniel Rösner nebyl ani omylem a výsledky jak tu píše Gogo mluví za vše. Otázka zní, kdo má ten trumf být.
Můj názor je takový, že Kobru zachrání návrat někoho oblíbeného. A teď babo raď. Andrého si odpálili při dalším koncosvětovým piloťáku, zmrtvýchvstání Toma po 15 letech by fanoušci asi nedali (já bych se ni ale asi začal znova koukat Very Happy ) a řešení tedy zní, buď se vrátí fenomenálně Ben anebo prostě, sorry jako, končíme. Tvůrci, i když nevím jak to bylo v pozadí, měli navrátit Andrého. Jestli měl Ben končit, to bylo řešení, jak udržet seriál úspěšný.
Nakonec chtě nechtě musíme si přiznat, že seriál stojí na Semirovi. Kolik mu je, 52? Jak dlouho se chce honit za grázlama ještě? Tohle není Místo činu, takže prostě buď se vrátí Ben a dáme seriálu další 2 roky než nakonec sám Erdogan řekne, že už na to asi nemá a dočkáme se asi finále. Nebo snad vystřídá tu babu Krügerovou a bude šéf?

Tak jako tak, Kobra nechala nádherný odkaz v Německé, Evropské byť i světové seriálografii a já měl krásné dětství. Ale všechno jednou končí. Dokonce i ty americký CSI skončily a to se zdály nekonečný. Tvůrcům patří velký obdiv za jejich práci.
Cool

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Mr.Gogo napsal:
Poslední díl Školní výlet ( Klassenfahrt) nejnižší sledovanost v historii celého seriálu poprvé pouze 1,59 a celkově v průměru 2,21 milionů celá jarní ŕada takže hrůza do roku 2020 myslím že máme po Kobře Sad

Tak málo nemá u nás ani růžovka nebo ten modrý blivajz na primě Very Happy .

Si říkám pád je to kolosální, vždyť to kdysi sledovali miliony všude tam kde to dávali.Ale všichni se jednou přejedí a začne jim být z toho akorát špatně.


Jinak podle mě to nezachrání návrat nikoho.Staré diváky už nepřitáhnou, mladé publikum na které míří těmi mlíčňáky vedle Simíra asi už moc take nezaujmou.Andrého odkaz jednou dvojepizodou tak zapíchly, že za to by je nakopal do ....Bez keců.
Já bytostně opovrhuji tím CSI stylem, ve starých seriích měli intuici a štěstěnu, dnes vše ženou přes kompjůtry co dělají zázraky na počkáni.Hartmutt párkrát pomačká klávesnici a dostane se do centrály skynetu a tím odvrátí konec světa.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Klidně a bez mučení přiznám, že kdyby z hrobu vyhrabali Toma, tam bych to snad byla ochotná spolknout.
Samozřejmě, že by ze všech zbylých diváků udělali TOTÁLNÍ pitomce, ale...
Bylo by fakt milý, kdyby ta postava žila. Tom byl tak skvělý, že je mi líto, že je o něm třeba mluvit v minulém čase Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Klidně a bez mučení přiznám, že kdyby z hrobu vyhrabali Toma, tam bych to snad byla ochotná spolknout.
Samozřejmě, že by ze všech zbylých diváků udělali TOTÁLNÍ pitomce, ale...
Bylo by fakt milý, kdyby ta postava žila. Tom byl tak skvělý, že je mi líto, že je o něm třeba mluvit v minulém čase Sad

Tom byl skvělý, zbytečně tu postavu tak odrovnali.Si říkám jestli nestačilo říct že už má těch lítajích aut dost a že končí.Mnoho parťáků odešlo a ani se nerozloučili.Mohli mi ušetřit slzy, nejdřív člověk řve pro Andrého a pak za pár let pro Toma.

Ale sleduju teď řady s Tomem a říkám si že je to tragická postava seriálu.Každá jeho osudová žena umírá velice často i v jeho náruči, nakonec umírá on sám když se mu jednou podaří navázat vztah .
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tragická postava seriálu je gerkhan - tomu ta nevěrná užárlená semetrika zůstala na krku a má za povinnost jí furt kupovat baráky Very Happy
Tom alespoň umřel a má klid Laughing

Ne, vážně: Toma je mi strašně líto a jeho smrt tvůrcům neodpustím Sad
Hrozně bych té postavě přála, aby se zamilovala a odešla za nějakou lady...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Dle wiki bude už jen kobra na podzim na RTL od 13.9 23 řada tak uvidíme Smile

https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_d%C3%ADl%C5%AF_seri%C3%A1lu_Kobra_11

já bych to ukončil v jubelním roku 2020 nějakým filmem Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelU


Založen: 27. 04. 2014
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Taky bych tu Kobru 11 už definitivně ukončil. Pokud se tak fakt stane v květnu 2019, tím líp.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Tragická postava seriálu je gerkhan - tomu ta nevěrná užárlená semetrika zůstala na krku a má za povinnost jí furt kupovat baráky Very Happy
Tom alespoň umřel a má klid Laughing

Ne, vážně: Toma je mi strašně líto a jeho smrt tvůrcům neodpustím Sad
Hrozně bych té postavě přála, aby se zamilovala a odešla za nějakou lady...


Ahoj, koukám, že tě láska k exsekretářce stále nepustila Very Happy
S Tomem souhlasím. --- když tak mluvíte o teoretickém návratu páně Kranicha… To tolik kontroverzní Vzkříšení s Andrém mohli udělat s Tomem (a ruku na srdce, okecat falešný pohřeb je daleko snažší než 14 let ve vodách Mallorcy.)


A co se seriálu týče, mám v tom hokej. i ta Nova Ekšn v tom dělá trochu zmatky. Jednou to daj od začátku, pak se najednou objeví 21. série...
Nechal bych je nějak dojet do 25. série, ať je to aspoň půlkulatý a poslední díl série by byl klasický klidně dvouhodinový díl, kde se uzavřou osudy každé postavy, zbylé postavy, abych byl přesný se vzpomenutím na všechny, jež se konce nedočkali.
Smile

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Hele, švábi, komáři, medůzy, ovádi a andrea rozhoďnožka schaffer-vtutochvílizasegerkhan budou vždycky na blacklistu Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Mr.Gogo napsal:
Dle wiki bude už jen kobra na podzim na RTL od 13.9 23 řada tak uvidíme Smile

https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_d%C3%ADl%C5%AF_seri%C3%A1lu_Kobra_11

já bych to ukončil v jubelním roku 2020 nějakým filmem Smile


https://de.m.wikipedia.org/wiki/Alarm_f%C3%BCr_Cobra_11_%E2%80%93_Die_Autobahnpolizei/Episodenliste a můžeš porovnat s českou wiki řazení sérií.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
PavelU


Založen: 27. 04. 2014
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Konec Kobry 11 bych uvítal definitivně v roce 2020. Snad to nebudou dále protahovat, i vzhledem k neustále se střídajícím parťákům Semira.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Do kdy se bude seriál natáčet,nevím. Je to velmi dobrý prodejní artikl. Našel jsem jedny webovky, které se týkají seriálu a v něm jsou videa,jakým způsobem se natáčejí jeho různé scény.Vřele doporučuji k projíti a shlédnutí:
https://www.productionconcept.de/en/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
no kdo by to řekl že nam pandemie koronavirus zruší natáčení seriálu i když 25 řad je hezké číslo jen novy tym se jim nevyplatilo skladat pro jeden a pul roku :/ Pia si toho tam moc neužila Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Pandemie produkci seriálu nezrušila ale velmi ovlivnila. Jelikož produkce tohoto seriálu je oproti jiným zábavným pořadům finančně velmi náročná, tak se RTL rozhodla podruhé dočasně zastavit výrobu s tím, že se musí nejprve odvysílat již natočených 14 epizod a poté budou vyhodnocovat sledovanost a další faktory, na jejichž základě se rozhodnou zda se bude v natáčení pokračovat a nebo se seriál ukončí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra 11 fans


Založen: 23. 09. 2019
Příspěvky: 45
Odpovědět s citátem
A kolik musí mít sledovanost ty premiérové díly, aby v natáčení pokračovali, pamatuji si, že před pár lety měl sledovanost premiérový díl okolo 3 mil. diváků. Později v dílech s Paulem to klesalo a mám pocit, že se to blížilo k pouhým 2 milionům divákům.
A ví už někdo, kdy se u nás bude vysílat těch posledních deset dílů s Paulem? Těch nových 14 epizod s novou parťačkou by na RTL mohli vysílat už možná na podzim. Jsem zvědavý jestli to u nás rozdělí do dvou sérií, nebo to odvysílají až později všech 24 dílů.
Upřímně doufám, že ty díly budou mít vyšší sledovanost, protože si nedovedu představit, že by tento seriál skončil. Budu doufat, že to natáčení potom zase obnoví.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
Sledovanost postupně stále klesá. Je možné, že se lidé ze zvědavosti podívají na novou komisařku, ale pak bude klesat dál. Kobra už je pro RTL hlavně prodejní artikl, jelikož je to seriál, který se ve velkém prodává do zahraničí, a to jim na ní vydělává peníze.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, 18.6.2020 televize RTL rozhodla, že prozatím zastavuje natáčení Kobry 11, protože na výrobu nejsou peníze. Na podzim by měly být odvysílány dosud natočené díly s novou komisařkou, a potom se uvidí, jestli seriál bude vůbec pokračovat. Takže možná odvysílání 14 dílů bude tím posledním, co nám seriál nabídne.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Já to řeknu takhle, kéž by už to skončilo a definitivně...

To říkám jako někdo, kdo sleduje až s posvátnou úctou reprízy cca do 12 série.

Pochybuji že to našlápnou, možná jedině když ta komisařka bude lesba, za přítele někoho kdo čeká na azyl, bude věřit v sociální spravedlnost a odmítá jezdit v autě se spalovacím pohonem.

Aspoň tak se mi jeví v poslední době celé Německo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Na druhou stranu, vezmi si, že jsme roky slintali nad seriálem, který byl založen na ničení věcí naprosto beze smyslu - v podstatě byla na dekadentní, drahou, hnusnou destrukci až druhotně navlečená nějaká o příběh se snažící zápletka.
Bylo to neekologické, stupidní, vlastně strašně arogantní.
Co bychom si mysleli o civilizaci, která se baví tím, že za šílené peníze (a s velkým dopadem na životní prostředí) vybuduje nějaký drahý produkt (zde auto) a následně ho s pompou zlikviduje? XD
Vždyť jsme fakt trochu paka.

Není svým způsobem pochopitelné, že hlas dostává i druhá strana?

Jako chápu, jeden extrém (naprosto bezuzdné plýtvání ve stylu "po nás potopa") vystřídal extrém šetřící (kdo si koupí brčko, aby se zastřelil).
Já věřím, že se po krátkodobém vychýlení do švihlého směru vrátíme do normálu, z obou směrů přitom vyloučíme ty největší pitominy.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Na druhou stranu, vezmi si, že jsme roky slintali nad seriálem, který byl založen na ničení věcí naprosto beze smyslu - v podstatě byla na dekadentní, drahou, hnusnou destrukci až druhotně navlečená nějaká o příběh se snažící zápletka.
Bylo to neekologické, stupidní, vlastně strašně arogantní.
Co bychom si mysleli o civilizaci, která se baví tím, že za šílené peníze (a s velkým dopadem na životní prostředí) vybuduje nějaký drahý produkt (zde auto) a následně ho s pompou zlikviduje? XD
Vždyť jsme fakt trochu paka.

Není svým způsobem pochopitelné, že hlas dostává i druhá strana?

Jako chápu, jeden extrém (naprosto bezuzdné plýtvání ve stylu "po nás potopa") vystřídal extrém šetřící (kdo si koupí brčko, aby se zastřelil).
Já věřím, že se po krátkodobém vychýlení do švihlého směru vrátíme do normálu, z obou směrů přitom vyloučíme ty největší pitominy.


To se musí brát jako nějaký produkt, do kterého se musí něco investovat aby to vydělalo. Tady je ta měna zničená auta. Akční filmy jsou to samé.

Kdyby zachraňoval Andreu na kole a teroristy přemlouval u kafe tak to nikdo sledovat nebude.

Popravdě já kobru bral jako takovou reklamu na ten jejich automobilový průmysl. Myslím si že plno lidí se rozhodlo pro trojkového bavoráka jenom proto že viděli jak projíždí zatáčky smykem .

Bond v devadesátkách jezdil taky vozy BMW a jakou z toho dělali událost .Každý chtěl aspoň modýlek domů.


Mě spíš ani nevadí ta zničená auta, když je k tomu dobrý příběh .Mně vadí když ten seriál stojí jenom na zničených vozech a je k tomu dána nějaká nesmyslná příběhová výplň.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
VITEK2442


Založen: 04. 09. 2018
Příspěvky: 67
Bydliště: Havířov
Odpovědět s citátem
Zde je Petice pro zachování seriálu Kobra 11:
https://weact.campact.de/petitions/wir-sind-fur-die-fortsetzung-und-wir-sind-gegen-die-absetzung-von-cobra-11
Stačí vyplnit pár údajů odeslat a v příchozím emailu potvrdit podpis. Já už to podepsal.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Na druhou stranu, kdyby Kobru zrušili, nač bychom nadávali pak? Moc seriálu z 90's, které by pokračovaly až do současnosti, nemáme...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Dokdy se bude Kobra 11 natáčet?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma