AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Semir má ale zjevně nějaký brmbol na vedení,


Za sebe tento názor osmkrát podtrhuji a dávám za něj pět vykřičníků Very Happy


přilepšil si sice o pár metrů nad mořem, ale kurňa, zas taková trapnosmrt, kdy člověk neví esli je živý, položivý, polomrtvý nebo úplně mrtvý Very Happy On je vlastně taková Schrondingerova kočka Laughing


Ty jsi sadař Laughing jako dobře, dobře, tohle mě hodně baví Laughing počkej, až se v další sérii zase objeví Very Happy

No jasně, Kranýška! <3 miluju ho, kocoura. Hodně to ale dělá Procházka <3
Musím říci, že třeba Chrise bych si jako parťáka ani nevybavila... nějak mi vyšuměl...

Jedné části mé mysli se stejně stýská po časech, kdy se ještě gerkhan líbil a jako puberťačka jsem se o něj u každé epizody skoro panicky bála, protože si tehdy člověk na netu nepřečetl, jestli tu epizodu přežije XD Laughing ach jo Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
Ty jsi sadař Laughing jako dobře, dobře, tohle mě hodně baví Laughing počkej, až se v další sérii zase objeví Very Happy


To je pravda, mám moc ráda ty díly, kdy jsou mí oblíbení hrdinové v bezprostředně život ohrožující situaci. Náramně si to užívááám a mám z toho takovou tu zvrácenou radost Twisted Evil Samozřejmě to ale musí přežít, žeano.. jinak to stojí za prd a já bych přišla o oblíbenou hračku, kterou by jinak mohli mučit dál a dál Very Happy Pokud by ale tuto metodu aplikovali na Andrého, to už by zas mučili oni mě a to se mi nelíbí Laughing

Kranýšek byl prostě boží Very Happy co si budeme povídat, vše již bylo vyřknuto.
Co se týče Chrise, tak já si ho pamatuju v dosti živých barvách. Ono to ale bude spíše tím, že sem před nedávnem absolvovala celou Kobru od začátku (v rámci nostalgického návratu do let dávno minulých), tak sem jeho výskyt nemohla minout. I když je pravda, že v té době, kdy byl Chris aktuální, tak sem Kobru divácky bojkotovala. Vlastně sem ji bojkotovala i přes Benovo působení. Párkrát jsem tehdy některé díly viděla, ale jelikož byly v porovnání s předchozími totálně stupidní, tak sem se to rozhodla po 13 sérii ukončit.
Před rokem jsem ale náhodně uviděla v televizi reklamu na Kobru a řekla jsem si, že by bylo fér zopáknout si legendární jízdu po Autobahnu, no a tak sem po letech zase tady Very Happy


Chris byl sólista. Totálně kašlal na nějak zaběhnuté postupy a hlavně na Semira. Ti dva prostě nebyli pro mě parťáci. Jel si každý svou vlnu a jen občas se dokázali na něčem shodnout. Nebyli sehraní. Mnoho lidí říká, že sou si s Andrém v mnoha případech podobní, ale já to tak nevidím. André si ze Semira dělal srandu a pošťuchovali se, ale na rozdíl od Chrise v tom nebylo cítit opovržení.
Já jsem prostě a jasně fanda oldschool Kobry, která končí smrtí Kranicha. Ačkoliv musí přiznat, že Semir byl a vždy bude pro mě tahoun celého seriálu. Bez něho bych se na to nedívala Razz
Jako puboš sem se taky klepala děsem, kdy ho kdo čím sejme Laughing Když sem byla na intru a všude samé plakáty aut a motorek, zbraní a hudebních skupin, samozřejmě nesměla chybět ani fotka Semira a plakáty Kobry s Tomem a Janem Laughing

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Takže Paul tomu moc nedal a po novém je to u mně takhle

Semir a André
Semir a Alex
Semir a Tom
Semir a Ben
Semir a Chris
Semir a Paul
Semir a Jan
Semir a Frank Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
Paul tomu moc nedává už od chvíle, kdy sem zjistila, že tam bude. Vím, že předsudky sou špatná vlastnost a ani sem se nechtěla těmi špatnými dojmy moc unášet, ale zatím tam toho moc nepředvedl...
Prozatím se řadí na ty nejspodnější příčky. Je to škoda, protože podle toho, co mu napsali za charakteristiku, tak se z toho dá vyždímat lepší výkon.
Teď je takový, já nevim... asi nějaký charakter má, ale není moc výrazný se mi zdá. Včera sem viděla dva poslední díly a z toho co můžu o něm říct, tak jedině to, že se nám ještě (kromě dílu "TRIKY" ) moc neukázal.
Uvidíme co nové řady, ale já teda očekávám konečně nějakou jízdu, protože tenhle rozjezd je teda hodně pozvolný Very Happy

1. Semir+Tom, Semir+André
2. Semir+Alex
3. Semir+Jan
4. Semir+Ben
5. Semir+Chris
6. Semir+Paul
7. Semir+Frank

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Já jsem si teď velmi oblíbila Susanu a Franka Smile to je komedie ty díly s nima Very Happy perfektně se k sobě hoděj Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
tak jelikož sem letos po operaci kolene tak sem doma skouknul celý seriál víc krát a musím teď trochu zmněnit oblíbenost dvojek . Zatím nejhorší s těch novejch se mi jeví Paul jelikož díly s Paulem jsou nudný..jako neříkám že 21 řada nebyla dobrá ale ty nový díly co jsou teď na RTL (23 řada) jsou fakt o ničem.

Semir a Tom
Semir a Alex
Semir a Ben
Semir a Chris
Semir a André
Semir a Jan
Semir a Paul
Semir a Frank Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JaniceE3


Založen: 09. 06. 2022
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
Frk a Zik u mě patří mezi oddychovku, takže jsou fajn, ale.. preferuji tým muž- muž.



_________________

witte sneakers
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
(Ne)Obľúbený tým
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 3 z 3  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma