AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
Kobra 11 online ke shlédnutí ;)
sasadydzej

Odpovědět s citátem
Ahoj Kobřáci,

není to sice link ke stahování jednotlivých epizod Kobry, ale jestli máte čas a chuť, jako občas já, můžete se na tomto http://www.milujemeserialy.eu/online-serialy/kobra-11-alarm-fur-cobra-11/ linku podívat na jednotlivé díly online. Nevím, zda-li fungují všechny, ale zkuste Smile

Tak na dívanou,

S.

Cobra

Odpovědět s citátem
Mám zvláštní prosbu. Nemá někdo díl celý Chladnokrevně? Je to třetí díl z druhé řady. Ve všech co jsem kdy stahoval chybí jedna scéna a to, že jak spadne auto ke konci dílu do vody a komisaři vyloví toho chlapa, ptají se ho, kde je to dítě. On řekne, že neví a Andre řekne "tak on neví". A najednou je střih na scénu, kde se ten zločinec co má dítě skrývá.
Chtěl bych díl, který je celý, kde toho chlapa z auta odvede Andre ještě do vody a topí ho. On jim potom řekne, kde to dítě je. Tuhle scénu neměl snad ani jeden díl, které jsem v současnosti na netu našel. Nemáte to někdo?

Odpovědět s citátem

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra

Odpovědět s citátem
Zkoušeno už dávno. Taky to tam chybí.

Odpovědět s citátem
Přesně tak, taky mi tato scéna chybí, přitom je docela vtipná a hlavně poměrně důležitá pro další vývoj případu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
marketa

Odpovědět s citátem
no, nechci dávat odkaz, ale když budete hledat na "pekelném úložišti", najdete Smile

EDIT: ale tu scenu tam nevidim, zitra na to mrknu...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo

Odpovědět s citátem
Kdo chce nové díly na TV markíza tak jsou i na ulož.to a hellspy stačí vyhledat Kobra 11 SK dokonce jsou to kvalitní tv ripy 720 a 1080 p !!

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Kocour 742

Odpovědět s citátem
Ahojky, nemáte prosím někdo natočené starší díly Kobry 11, od té doby co se mi pokazil VHS rekordér, se nemůžu dostat k oblíbeným dílům Kobry 11 a navíc mi ještě jednu VHS kazetu nehezky pocuchal (vymotal mi pásku) takže bude nejspíše po smrti, budu moc ráda za starší díly, tady je seznam...

Chata u jezera
Nebezpečná hra
Černá růže
Krátké štěstí
Bistro TruckStop
Falešné signály
V utajení
Rodinný gang

Prosím pokud máte někdo něco z těchto dílů, byly moje nejoblíbenější, moc ráda jsem se na ně dívala...Díky.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro

Odpovědět s citátem
Buďte zdrávi, milovníci Andrejky zvláště (ahoj, Wox) Very Happy Embarassed

Nevím kam s tím, ale asi jsem správně. Též si nejsem jist, zda to tu někde už není, kdyžtak to pošlete do věčných lovišť.

Náhodou jsem natrefil na stránku, kde jsou veškeré dosavadní díly online k vidění, v CZ dabingu a v celkem slušný kvalitě. Tak jsem při té příležitosti cvičně skouknul Revoluci a Poslední noc.

http://www.sledujserial.com/serial/kobra-11

Všechny videa by měly být funkční. Nic pro lidi s AdBlockem, je třeba jej vypnout.
Má to jeden nedostatek - nejsou tam psané názvy, o jaký díl se jedná, jsou tam jen strohá číslování - tudíž najít konkrétní bude oříšek (hlavně u nových dílů, např. Revoluci jsem odhadl dle náhledů a skoukl jako S18E09), u starých by to podle číslování mělo být snadné (dle těchto stránek - přehled epizod na hlavní stránce)

Nuže, sledujte po libosti. Wink