AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
PavelU

Odpovědět s citátem
Jak jdou ty epizody chronologicky za sebou? 20. řada, viz TV Fanda. Lze brát jako směrodatný, to z české wikipedie? Ale máte někde uvedený, že nějaké dva díly nyní na Fandovi letos nebudou. To je určo škoda.

Takže správně jde první půlka 20. řady následovně:

Kobra 11 – 20x01 – Krevní msta – 1. část
Kobra 11 – 20x02 – Krevní msta – 2. část
Kobra 11 – 20x03 – Krvavé peníze
Kobra 11 – 20x04 – Vzpoura
Kobra 11 – 20x05 – Tisícerá smrt
Kobra 11 – 20x06 – Duel v pustině
Kobra 11 – 20x07 – Vesmír
Kobra 11 – 20x08 – Ukradené životy
Kobra 11 – 20x09 – Bojovnice
Kobra 11 – 20x10 – Hra s větrem

Výčet v létě 2016 vysílaných dílů z 20. série Kobry 11, v nichž ještě hrál Alex. Ukradené životy a Bojovnice vůbec nevysílali, jak tu bylo na fóru již dříve avizováno. Ale chronologicky to vůbec nedává smysl, myslím. Jak končila Větrná hra, znamená to, že to byl poslední díl s Alexem. I podle data vysílání na RTL. Dále jsem si všiml, že postava Jenny Dorn neměla v těchto dílech nijak moc prostoru, až na ten Duel v pustině. Takže kompenzací je ten díl Ukradené životy, který jí je celý věnován. Ale TV Fanda to přesto nevysílal Sad Jde tu o to, že druhá půlka 19. řady byla zcela s Jenny, což mi prostě sedlo. No, doufám, že se těch dvou dílů dočkám. A název Větrná harfa mi taky nesedí, vím, jak to bylo myšleno, ale vztahovaly se na to scény nejen ze vzpomínek, ale i ze současnosti. Tudíž Větrná hra, Hra s větrem zní líp.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo

Odpovědět s citátem
Od 4 února dochází k změně názvu a stanice TV FANDA je po 4 února po novém jako Nova Action

http://tn.nova.cz/clanek/nova-v-novem-nazvy-stanic-se-zmeni-budou-prehlednejsi.html

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Alexis11

Odpovědět s citátem
[quote="PavelU"]Jak jdou ty epizody chronologicky za sebou? 20. řada, viz TV Fanda. Lze brát jako směrodatný, to z české wikipedie? Ale máte někde uvedený, že nějaké dva díly nyní na Fandovi letos nebudou. To je určo škoda.
....

no já to mám taky trochu jinak, je v tom pěknej čurbes a i na Slovensku to mají jinak, škoda že jsem si to nenatočila z tv
tzn. že tv fanda už nefunguje? nekoukám na tv totiž
a chápu to správně, že v Čechách nadabované byly odvysílané jen díly do konce 1. 1/2 20. řady? díky

jo a chybí mi Bojovnice a Hra s větrem/Větrná harfa
Mr.Gogo

Odpovědět s citátem
Alexis11 Bojovnice a Ukradené životy je 1 a 2 díl 21 řady a pak hned budou díly s Paulem nevím proč to RTL tak vypustila do evropy ale všude to tak je 21 řada bude tohle větrná harfa byla jako poslední díl 20 řady

tohle bude 21 ŕada celkem 18 epizod

https://www.globalscreen.de/television.fiction.series/content/list?clear_filter=true&content_type=Content%3A%3AProgramme&pg=1031020

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
PavelU

Odpovědět s citátem
Mr.Gogo napsal:
Alexis11 Bojovnice a Ukradené životy je 1 a 2 díl 21 řady a pak hned budou díly s Paulem nevím proť to RTL tak vypustila do europy ale všude to tak je 21 řada bude tohle větrná harfa byla jako poslední díl 20 řady

tohle bude 21 ŕada celkem 18 epizod

https://www.globalscreen.de/television.fiction.series/content/list?clear_filter=true&content_type=Content%3A%3AProgramme&pg=1031020

Díky za info, na tyhle dvě epizody jsem fakt zvědav.
Mr.Gogo

Odpovědět s citátem
Kobra 11 se vrací v březnu na Nova Action Wink

Mr.Gogo

Odpovědět s citátem
Od dnes 1.3.2017 není stanice nova a její programy včetně Nova Action (stará Fanda) dostupná na Slovensku. Slováci tak už nemají možnosť dívat českou Kobru 11. Náhradou je Nova International,ta však ponouká jen vlastní tvorbu. Dále také Češi si už nepodívají kobru 11 v SK dabingu protože vypnuli v ČR zas Markízu a Dajto - náhradou je zas Markíza International,také vlastní tvorba.

Všechny další informace

Arrow http://www.radiotv.cz/p_tv/blizi-se-definitivni-vypnuti-novy-na-slovensku-i-markizy-v-cr/

Kocour 742

Odpovědět s citátem
Jo, původně jsem slyšela, že měla být Kobra 11 na Nova Action bez reklam, ale samé sliby a skutek utek, reklam je tam pořád plná zadnice?! Shocked Shocked Confused Rolling Eyes
Woxys
Administrátor

Odpovědět s citátem
Pořád lepší než si to platit, ne? Wink

Kobra 11 na Nova Action