AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Admin team - novinky a oznámení
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Přejeme pěkný den osazenstvu Diskusního fóra Smile

Za admin team s radostí oznamuji, že byly naše řady rozšířeny o novou posilu - spolehlivou a dlouholetou členku VŠELICOS Very Happy
Oblastí její činnosti bude především sledování a zakládání nových epizod, pochopitelně však může zasahovat a usměrňovat všude Smile

Rovnou Vás prosím, abyste nežádali o to samé - myslím, že admin team je teď komplet a není třeba ho doplňovat Wink
Všimněte si také, prosím, že se novým adminem stala členka, která zde aktivně přispívá roky a již se tu dokonale vyzná. Díky tomu mají její příspěvky hlavu a patu a necítí potřebu psát, jen aby psala.
V tomhle by pro některé mohla být i inspirací Wink

Za Vaši pozornost děkují Woxys a admin team.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Dekuji Woxys, ze jsi tak hodna a toto oznameni napsala Wink

Taky dekuji Vselce i ostatnim adminum a moderatorum za ochotu dobrovolne se o forum starat.

Verim, ze tato zmena prispeje k jeste lepsi atmosfere na foru pro vsechny uzivatele Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Pěkně zdravím,

mám malou výzvu/žádost - kdokoliv má jakékoliv připomínky vůči mé práci a příspěvkům, nechť se na mě neváhá obrátit soukromou zprávou.
Na příspěvky typu "Woxys, jsi otřesná a myslí si to XY lidí, co tě mají plné zuby a stojí za mnou," nereaguji a zvedám nad nimi obočí, neboť takové anonymní skrývání za sukní považuji za zbabělé a nedůstojné. Máte-li problém, napište sami za sebe - žádné následky to pro vás přece mít nebude. Když už jsme u seriálu o "hrdinech" Wink

Čekám případné SZ, díky za ně. Ráda si popřemýšlím, podněty jsou dobré i prospěšné a zrovna já se o zpětnou vazbu vždycky hlásím.

Wox.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
??
Kačaba


Založen: 29. 04. 2014
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
Já nevím,ale jak může dělat správce ten,co ukradne to co jiný měsíce budoval.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Kačaba: prosím? můžeš být trochu konkrétní a říct kdo co komu ukradl? nebo se jen snažíš tady někoho z něčeho osočovat?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Pokud je to člověk, o kterém si myslím, že už tu párkrát měl proslovy ... tak se máme na co těšit Very Happy

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nový člen Admin týmu
Kocour 742


Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 85
Odpovědět s citátem
Podívejte, mě je celkem jedno, kdo je adminem, hlavní je, aby měl vztah k práci webem a k tématu o čem web pojednává, tudíž by měla dotyčná osoba vědět o čem píše a ne že bude danému tématu rozumět asi jako koza petrželi.
No a když už jsme u osoby jisté členky VŠELICOS, tak snad admin tým ví koho si dosadil do party, nakonec web afc11 je seriózní internetový portál a pokud si vybere nějakého člověka do týmu měli bychom to všichni akceptovat.

Nemusí nám to být po chuti, ale jako zde uvádí uživatel Kačaba, někoho osočit k krádeže na což nemá důkazy (nebo snad mýlím ???) je dle mě nemorální.

Sama za sebe můžu říct, že jsem už byla přihlášená na X webech a setkala jsem se i elefantními s prominutím BLBCI, kteří si říkali admin, slušně jste požádali o radu a oni vám vyhrožovali BANEM, co to je potom za člověka?

Tímto chci jistou osůbku VŠELICOS přivítat v partě. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ahoj,

myslím, že tady došlo k nedorozumění.
Ta výtka o krádeži samozřejmě vůbec nebyla myšlena na Všelicos, která je členem tohoto fora snad více než 10 let Smile
Jsi milá, že se jí zastáváš - děkuji - ale neboj, není to třeba Smile

Poznámka byla myšlena jinam a nechala bych ji vyšumět, nestojí za komentář Wink

Díky,

Wox
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kačaba


Založen: 29. 04. 2014
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
No o té krádeži by mohla Woxis ,když si přivlastnila to co tu někdo měsíce a měsíce budoval,jde o povídkové forum.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ach jo, andy. Já si tě všimla už dřív, ale nechávala jsem tě být s tím, že se tentokrát dlouho držíš a nepadáš zase do svých nenávistných výplodů.
Takže asi takhle:

Chápu, že teď procházíš obtížnou životní situací.
Dokonce docela obdivuji, jak se s ní pereš, není to jednoduché.
Spousta lidí (mě nevyjímaje) podobné napětí lehce ventiluje i tím, že si zavrčí na internetu (třeba nadáváním na jisté seriálové postavy Cool).
Ale NEBUDEŠ své frustrace řešit tím, že se budeš opírat do mě.
Jasné?
Nejsem na to zvědavá.

Obvykle se děsně bavím tím, jaká se kolem těch tvých zoufalých tvrzení rozjede diskuze, nicméně tentokrát to nějak nemám zapotřebí.
Asi jsem dospěla, či co.
Abych TEBE ochránila (protože já jsem v tomhle silnější strana), dávám ti poslední varování: chovej se slušně a můžeš tady být. Pokud rozjedeš své klasické divadlo, budeš na základě porušení pravidel opět zabanována.
Máš na výběr buď dospělost a sebereflexi, za které tě odměníme tím, že ti dáme šanci, nebo další konec, kdy si tady zase za rok budeš zakládat rádoby tajnou přezdívku.

Tak si to rozmysli, je to na tobě Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kačaba


Založen: 29. 04. 2014
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
No raději kdybys Woxys přiznala barvu jak to doopravdy bylo,komu jsi ublížila.Proč nepřiznáš,že povídky se píší díky někomu jinému,né Tobě,že to byl někdo jiný,kdo dostal nápad aby se psali povídky a svou první povídkou vše odstartoval a že jsi toho dotyčného pak vyštvala?Až tohle vše přiznáš,bude vše v pořádku.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Jdi už s tím někam, Kačaba!!!! R U serious? Fakt, neuvěřitelné. Buď se chovej normálně, nebo jdi za psychologem vyřešit si své četné komplexy a křivdičky Smile Good luck my dear!
A neztrácej čas, čeká tě hodně práce Smile

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Povídky
Kačaba


Založen: 29. 04. 2014
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
Mrzí mě,že díky Woxys odešlo spousta bezva lidí a povídkářů a že nedokáže přiznat čí to byl nápad psát povídky a díky komu se do dnes povídky píšou.Ale zase si říkám Boží mlejny melou sice pomalu,ale jistě.Je mě líto,že na světě vůbec jsou takový lidé jako Woxys,kteří se jen přiživují na práci a nápadech jiných lidí a ještě mají tu drzost to vydávat za svůj nápad.No nic.Forum bylo super,když začalo.Jen se divím Alešovi,že se nechal zblbnout takovou jako je Woxys.Jen je mě líto,že jsem tu nechala kus života a nikdo nic neví,neocení,nepoděkuje,ti coby to udělali už jsou dávno pryč.Do smrti si to budu pamatovat jak se ke mě tady někteří zachovali a že díky nim jsem na tom tak jak jsem.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
děkuji ti za tvůj kus života, andy!!!!! Laughing




A tím už bych to asi uzavřela, fakt chybí jen "proklínám vás, zkrkavčete!" Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ahoj chci se zeptat jen na tu aktualizaci Aleš vůbec neodpisuje já bych byl ochoten fórum rozjet komplet všechno doplnil a nový design případně bych stránky klidně odkoupil a staral se o ně mě Kobra furt baví a nikdy nepřestane je to jen návrh Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
co přesně chceš aktualizovat? Forum docela aktualizované je, spí jen informace na úvodní stránce, nemám pravdu?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Epizody herci a úvodní bych doplnil plus nový design Paul a Semir nové duo aktuální
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Kačaba: Very Happy tady je zas legrace Very Happy btw.. povídky jsem četla.. a z Andrey s andělski modríma očyma jsem nespala dva dny...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Kačaba: jen tak, mimochodem, ty si tu pořád stěžuješ, jak si to tady všecko vymyslela. Kočko, všude na fórech, básnických a povídkových se PÍŠOU POVÍDKY. Všude. A myslíš, že se tam někdo hádá, kdo to, kruci, vymyslel? Very Happy Rolling Eyes Holka, ty svoje komplexy fakt řeš Smile. To je totiž diagnóza, co tu předvádíš Very Happy

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zdravím,

asi vidíte, že je tady spousta spamů.
Samozřejmě to vnímám a smažu je - ovšem chvíli to vydržte, ráda bych, aby je viděl Aleš.
Jelikož je to druhá várka spamů ve dvou dnech, asi bude někde chyba a nefunguje nám obrana.
Tak mějte trpělivost, prosím Wink
Dík!

W.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Admin team - novinky a oznámení
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma