AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
83%
 83%  [ 5 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
16%
 16%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 6

Krevní msta (Vendetta) - pilotní film
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Obrázky



zdroj: http://www.tvinfo.de/


Popis epizody :

Datum premiéry : 10.9.2015 20:15 na RTL
Natočeno:2015
Režie: Nico Zavelberg
Scénář: Boris von Sychowski


Semirovi a Alexovi se podaří největší objev drog všech dob. Ale během zatýkání obchodníků s drogami dojde k přestřelce a Semir musí zabít nejmladšího syna vůdce albánského zločineckého syndikátu působícího v Německu, aby tak zachránil svému parťákovi Alexovi život. V Albánii se potom formuje eskadrona smrti, která přemýšlí nad krvavou mstou. Vzhledem k tomu, že msta je rozšířena i na Semirovu rodinu, Semir nemá na výběr: musí vykročit dopředu jako první. Společně s Alexem a albánským hledačem drog Boschkem se Semir připravuje na cestu do Tirany - přímo do jámy lvové - tam dochází k boji, který budí rozruch, k boji, kdo z koho, je to souboj s celou mafiánskskou rodinou…

Ke shlédnutí

Streamy: přímo ve vysílacím čase
- Schöner Fernsehen: http://schoener-fernsehen.com/live/stream/de/RTL/ (ozkoušeno, funkční)
- LiveFreeTV: http://www.onlinesat-tv.com/online.php?tv=RTL&id=222 (ozkoušeno, funkční)


nowtvde: týden zdarma ke shlédnutí
- http://www.nowtv.de/rtl/alarm-fuer-cobra-11/list/staffel-27

Hudba v dílu :
Lorde - Team
White Lies - Heaven Wait


Trailer na epizodu:

https://www.youtube.com/watch?v=IDYhgBplC3g

Sledovanost epizody :
3,20 ml

Jedná se o poslední pilotní film s Vinzenzem Kieferem (Alexem Brandtem).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ale jo docela dobrý pilot,ta temnota bude chybét,zhodnotím až v dabingové verzi sk nebo cz Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Proč tedy odešel Alex a jak, prosím?
Prosím bíle, ať neházíme spoilery. Díky!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
"Čusec stará,...normálně sem dneska krágnul mafošskýmu foťkovi jeho mafošskýho haranta. Si představ, jak mě asi budeš nenávidět, až před ním budem celá rodinka zdrhat. To se zase nasmějeme co?" Laughing Asi tak to na mě z ukázek a spojlerů působilo, škoda jen, že sem z te knajpy neodešla dřív. Bych možná stihla víc než jen posledních dvacet rozmazaných minut Very Happy
Ale co, delší rozbor bude, až si to v týdnu skuknu celé.


Woxys: Alex tam bude ještě celou tuto podzimní serku. Odejde až na jejím konci, nebo až v pilotu nové série....těžko říct. Každopádně dnes tam byl až do konce...co sem teda postřehla Very Happy

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
Hihi Very Happy no problemo. Ono je občas těžké se v tom vyznat a udrzet soustředění, když to má tak efektně sedativní až mozkogumujici účinky Very Happy

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Náhodou díl měl krásnou hudbu v pozadí. Líbilo se mi to. Jako jasně - rodina v ohrožení, blah, blah, blah .... to už tu bylo.... Very Happy


Ale Semir si hodně zahrál. Mi se ten díl svým způsobem hrozně líbil. Přiznám se, že nezábavné části jsem si přetáčela, ale jak tam byl Semi v akční scéně, tak se mi zorničky okamžitě rozšířily. Very Happy *fall in love*


A jedno mega plus? Byl tam Harty :O Very Happy


S.

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Nerozuměla jsem sice ani slovo, ale byl to asi první díl, kde mi Dana nepřipadala jako rozmazlenej fracek Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
Ano, tak psychologicko-pedagogický rozbor Woxys na téma House of Gerkhan bychom už měli Very Happy (BTW. plně chápu tvé rozhořčení Wox, nicméně co může běžně uvažující člověk dělat. Za hranicema mají zřejmě jiné rodinné smýšlení a je to tak u nich asi OK Very Happy ) mno a teď zas něco obecnějšího k tématu, než se to opět zvrhne ve šprtání klackem do rozvrácené rodinky.
Řeknuli pravdu o tom jak moc jsem vlastně z výsledku tohoto pilotu z klamaná, tak to asi nikoho moc nedojme. Za mě je to nejslabší pilot s Alexem. Etuda s ohroženou rodinkou už tady byla nesčetněkrát a to i v případech pilotů.... takže zase vývar z prdu Very Happy

I když na druhou stranu jsme se dozvěděli plno nových zajímavých i vtipných informací Very Happy (pro případné spojleprování je to psané bílou barvou, pro přečtení označ Wink ) :



1) PŘÍBĚH: nezáleží na tom jak moc otřepané a donekonečna omývané story máte, pokaždé se dá rozmáznout do hodiny a půl a přitom se můžete frajersky kasat, jak moc je to cool, protože tohle v Albánii ještě neměli
2) OCHRANA: dvojka z Kobry fasuje ultra neprůstřelné vesty, které jiní policajti nemají. Semir ji fasuje ještě o něco kvalitnější Very Happy
3) DŮM: nový začátek=nové hnízdečko. Fakt nechápu v čem jim nebyl barák po Bonrathovi dobrý....(ale dost možná se to ztratilo někde v překladu. Opravte mě pokud bych se mýlila, ale ten barák co byl pak na konci mi dost připomínal ten barák v kterém přebýval Semir. Buď sou si hodně podobný, nebo nechápu tu realitní makléřku na začátku... )
4) PATOLOŽKA: je fajn, i když nemá obočí Very Happy
5) KYTKA: je přednější, než dva gauneři co se vám snaží skočit snožmo do xichtu Very Happy
6) HARTMUTH: nepotřebuje slova, stačí jen aby tam byl..třeba jen na tři pikosekundy Very Happy
7) ROZHODNUTÍ: že je vlastně úplně v pohodě zajet si do Tirany, kde se vás mafoši budou snažit zabít, protože v Německu už to začíná být docela pruda
8 ) ODCHYT: není nad to tvářit se překvapeně, jak je možné že vás ti zlí v jejich městě nakonec dopadli
9) POPRAVA: mafianský papá podniká okružní jízdu i se zajatcem kamsik do dža na střechu paneláku, aby si nezasvinil bílou dlážku na veradně
10) ŠTĚSTÍ: to máte, pokud ste jinak úplně blbí a jeli ste do Tirany hodit oko na mofoškého foťka, kterému se krágli děcko
11) ČEST: to je u mafiánů, co se hodlají pomstít za smrt potomka, velice neobvyklý jev. Tady bych jen dodala návaznost k bodu 10 Very Happy a s ní spojenou Semirovskou najivitu. Nebo je to utajený talent pro vyjednavače? Very Happy tak či tak klavírovat do lidí umí zdatně.


No a pak tu máme bod č. 12) pokud u streamu RTL vytuhnete, můžete se ráno probudit u toho, jak vám kobra jela dokolečka celou noc Very Happy

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Pilotní film docela slušnej,dobrý akce jen úvod trochu nudnej .. Semirova rodinka na konci povedená. za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Krevní msta (Vendetta) - pilotní film
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma