AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
No už si na ni začínam pomaličku zvykat, na Annu samozřejmě nemá zdaleka, ale přecejen mi přijde lepší než Lamprechtka.
Vypadá ale dost mladě a to mi tam vadí, ono by ale stačilo, kdyby ji v maskérně trošku jinak nalíčili, učesali a oblíkli, a mohla by vypadat aspoň trochu starší. Aby měla víc přirozenýho respektu namísto vynucenýho.

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Naprostý souhlas Action fórum Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Tinaa


Založen: 17. 02. 2009
Příspěvky: 25
Odpovědět s citátem
Mám strašně ráda jako šéfovou Annu, tu rozhodně nenahradí Smile ..... tak jsem zvědavá jaká bude Kim jako šéfka. nechám se překvapit Smile
Zatím vypadá, že bude taky dobrá Wink

Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Sááákra, je mi strašně nesympatická, asi tak jako sekretářky, co přišly po Andree! Nějak si nemůžu zvyknout! Crying or Very sad Navíc si pořád Kim dávám do role těhotné unesené ženy z dílu Únos (Tým 2)! Takže mi to nesedí, s postavou jsem krajně nespokojena a nějak mi nepřijde, že by se chtěla "začlenit" do kolektivu Kobry, že je taková odtažitá! Ale to hodnotím po prvním díle s ní, což je asi blbost, ale jen tak si na ni přece jen nezvyknu!!! Sad

_________________
"Ha ha ha," zasmála se buchta a vyhodila tvaroh z podnájmu! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lucy Potter


Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 39
Odpovědět s citátem
tak v pondělí jsem se dívala na prvné díl s novou šéfovou,není špatná,ale nějak mě nezaujala,holt Engelhartdová je jenom jedna Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Hele, nevíte někdo, kdo dabuje Kim Kruugerovou?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ben.672


Založen: 09. 04. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
MDomis: Nejsem si jistý, ale dle titulků na konci dílu "Nevěsta" bych to viděl na Ivanu Andrlovou, ale neznám její hlas, takže by mohla dabovat třeba Benovu sestru jen v tomto dílu.

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Každopádně dabing vybrali dobře. Jako vždy Cool

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 45
Odpovědět s citátem
Tak Ivana Andrlová to není určitě, ale ze všech jmenovaných, bych řekla, že Kim mluví Kateřina Seidlová
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Engelhartová byla mnohem lepší, tahle se do Kobry 11 nehodí. Arrow
Doufám že odejde.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Christ


Založen: 21. 01. 2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ahoj všem! Abych pravdu řekl, mi taky moc nesedla. Není nad Annu. I když vzhledově není špatná Embarassed . A ten odchod Engelhardtové se mi nelíbil. Čekal jsem kdoví jaké loučení a jak to ponese Hote... Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Ježiš, mladá, mě taky šéfuje třicítka Laughing vy s tím naděláte Laughing Laughing Laughing
V tom bych problém neviděla a osobně už jsem si na ni docela zvykla. Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
joo tu prdel mala moc hezkou když ji tam otrčala v dile Okno (Im Aus) skoro sem tehdy placnul telku Very Happy je to ženslá jak se patrí a moc se mi líbi Very Happy

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Andrej21_87: ovládat se nechceš? Oháníš se tím, že jsi nováček, ale už sis mohl všimnout, že se tady nemluví sprostě... tohle forum je tím poměrně unikátní a řekla bych, že to stojí za zachování. Nehledě na to, že se vyjadřuješ o ženě.

Abych nebyla off-topic... právě mi došlo, že jsem tu novou šéfku ještě vůbec neviděla Shocked jen v ukázce a tam mi přišla uječená a nesympatická Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
tak prominte vic krat se to nezopakuje ..ale je fakt k pomilováni jak to rekl Ben Smile

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Wox: Nic si z toho nedělej, dle mého názoru není o co stát (mluvím o nové šéfce Very Happy )! A když tak nad tím přemýšlím, moc často se tam neobjevuje! Možná je to i dobře!!!!! Laughing Laughing

_________________
"Ha ha ha," zasmála se buchta a vyhodila tvaroh z podnájmu! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
jo promne ne mne se moc libi Smile ja jako chlap ji poladam za sexi ženskou Smile

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Za a) sexy a za b) kdyby Tě slyšela, tak Ti jednu natáhne.

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
jo ja vim couž no aj suzana se mi libila v druhem tymu Very Happy

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
jo a tady je mi nove video o nove šefky Kobra 11 Katja Woywood - 3.šéfova http://www.stream.cz/video/411998-kobra-11-katja-woywood-3-sefova-kim-krugerova mne se moc libi ta nova ševova Very Happy

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Už jsem si zvykl. Ale zůstanu u tohoto názoru: Je horší než Anna Engelhartová.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Vojta presne tak aj ja Wink ale inak jak povedal Ben je k pomylováni Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tak nějak v tom všem zmatku zapadlo, že měla Katja včera narozeniny!! Narodila se totiž 10. května 1971 Very Happy Tak dodatečně všechno nejlepší, šéfová! Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tak si tak koukám na tým 2, po kterém se mi přes víkend zastesklo... a najednou se tam objeví šéfová! Laughing Laughing

Alarm für Cobra 11: Einsatz für Team 2, série I., epizoda Únos (Verschwunden)






_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Katja Woywood se objevila v SOKO Kitzbühel/Vraždy v Kitzbühelu v epizodě "Smrt krále krojů" (2006). Kde si zahrála vdovu ředitele firmy na výrobu krojů - Manou König.

Epizoda ke stažení: http://www.uloz.to/xQXTSJSA/vrazdy-v-kitzbuhelu-v-05-smrt-krale-kroju-cz-mp4


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Photoshoot 1


Photoshoot 2


Photoshoot 3


Photoshoot 4

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Copak o to, jako šéf je dobrá, jako žena hezká, ale občas je na ně příjemná jako osina v zadku... Ta se prohodit s Ančou, tak jí odvezou do blázince (za Anny dělalo duo ukrutný alotria)...

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Katja se objevila v 6 epizodách seriálu Siska

1999 - Svůdné hedvábí



2001 - Upalování čarodějnic



2003 - Nepřátelé musí zemřít



2004 - Klubko hadů



2008 - Konkurenti



2008 - Vražda v laboratoři


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tatort: Tanz auf dem Hochseilz (1998)
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tatort: Tanz auf dem Hochseilz (1998): Při představení Cirkusu Hein dojde k pádu provazochodce, je na místě mrtvý. Policie si myslí, že nejde o nehodu, což potvrdí anonymní dopis, a vyšetřovatelé se k pravdě musí dostat skrz pevně semknuté umělce. (x) Katja Woywood hraje Anastasii, milenku a partnerku-provazochodkyni mrtvého, a podle toho, jak často je na scéně, s tím má možná něco společného.

Stills (zdroj: tvtoday.de):


Gify:


>> film online v němčině.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Katja v různých projektech, vše z kino.de

Ein unvergeßliches Wochenende: In Kanada (1995)


Feuerläufer - Der Fluch des Vulkans (1998)


Osudný internet / Verführt - Eine gefährliche Affäre (1999)


Krvavé prázdniny / Flashback - Mörderische Ferien (2000)


Rosamunde Pilcher: Květiny v dešti / Blumen im Regen (2001)

>> uložto

Rodinné sídlo / Sehnsucht nach Sandin (2002)


Das Glück ihres Lebens (2003)


Utta Danella: Léto šťastného blázna / Der Sommer des glücklichen Narren (2003)


Chci tě / Traumprinz in Farbe (2003) - René, Hendrik... zas jedna šťastná mrcha. Laughing


Starej / Der Alte (2004) 28.08 Argentínske tango / Der Tangomord


Siska (2003) 5.03 Nepřátelé musí zemřít / 6.08 Feinde sind zum Sterben da

>> uložto

Hotel snů: Indie / Das Traumhotel: Indien (2006)

>> uložto

Beim nächsten Tanz wird alles anders (2007)


Das Wunder der Liebe (2007)


Případ pro dva / Ein Fall für zwei (2007) 27.03 Vertrauenssache


War ich gut? (2007)


Plavba snů / Kreuzfahrt ins Glück: Hochzeitsreise nach Hawaii (2008)


Zoogeflüster - Komm mir nicht ins Gehege! (2008)


Siska (2008) 7.09 Konkurenti / 11.01 Schwer wie die Schuld

>> uložto

Kommissar LaBréa - Tod an der Bastille (2009)


Plavba snů / Kreuzfahrt ins Glück: Hochzeitsreise nach Korfu (2010)


Toni Costa - Kommissar auf Ibiza: Der rote Regen (2011)


Komisař Costa: Smrt v kuchyni / Toni Costa - Kommissar auf Ibiza: Küchenkunst (2012)


IK1 - Turisté v nebezpečí / IK 1 - Touristen in Gefahr (2013) 1.02 Malaysia
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
mozilla4


Založen: 05. 08. 2013
Příspěvky: 21
Bydliště: Můj domov
Odpovědět s citátem
Tahle, Kim Krügrová, není až tak špatná. Ale líbí se mi, jen když má volně rozpuštěné vlasy Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Na promo fotce k jarní sérii 2014 Smile


_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Katja natočila již 80 epizod kobry 11 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Není to ta šéfová s velkým Š, ale taky neni špatná...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Kreuzfahrt ins Glück - Hochzeitsreise nach Korfu (2010)




Kreuzfahrt ins Glück - Hochzeitsreise nach Hawaii (2008)


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
[b]Seriál: Kripo Holstein: Mord und Meer, e. Bitteres Erwachen (2013)
[/b]

•do městečka přijíždějí dvě ženy Swantje a Fabiene v kabrioletu
•druhý den ráno Fabiene běží na policejní oddělení, že se jí ztratila její kamarádka Swantje
•její tělo se pak nachází na pláži
•místní policie rozjíždí vyšetřování


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Film: Inga Linström, e.Farma u jezera/Die Farm am Mälarsee (2004)

Mladá oděvní návrhářka Eva Winklund se chystá na několikatýdenní poklidnou dovolenou v idylické vesnici Barkhult, kde žije její nejlepší kamarádka Britta. Ta je těhotná a Eva slíbila, že jí pomůže vést její obchůdek a postará se o jeho chod, až bude Britta v porodnici. Evin šéf a životní druh Henning Westerberg ji jen nerad pouští. Brittin malý obchod drží nad vodou z nemalé části prodej nádherných ručně pletených svetrů z vlny, kterou dodává místní ovčák Gustav Axelsson. Jenže zásoby právě těchto svetrů už docházejí a protože žádná další zásilka vlny není v dohledu, Eva si celou věc vezme na starost a vydá se Axelssonem na jeho odlehlý, idylicky působící statek. Najde ho ve chlévě zhrouceného bolestí a okamžitě pro něj zavolá pomoc. Když se muž brání tomu, že by měl jít do nemocnice, protože má strach, že se nikdo nepostará o jeho ovce. Eva mu slíbí, že to udělá ona, ačkoli s chovem ovcí nemá vůbec žádné zkušenosti. Axelsson má sice zrovna u sebe na návštěvě dceru, atraktivní, ctižádostivou krásku Monicu, která jinak žije s přítelem Davidem Lilienbergem ve Stockholmu, ale ta nemá zájem o hospodářství. Právě se totiž chystá z Davidem do Chicaga, aby tu naplnila svůj sen o úspěšné kariéře. David však na rozdíl od ní cítí zodpovědnost ke svému budoucímu tchánovi a tak nakonec navrhne, aby Monica odletěla sama, on se postará o statek a pak za ní přiletí až se Gustav vrátí z nemocnice. Situace se nečekaně zkomplikuje, když se David setká z Evou. Je z toho totiž láska na první pohled. Oba vědí, že se taková láska vůbec nehodí do jejich životních plánů, ale nedokáží odolat vzájemné přitažlivosti, zejména když je spojuje snaha udržet v chodu ovčí farmu. A přestože musí čelit celé řadě potíží a komplikací, prožijí spolu nádherné chvíle. Dřív nebo později se však musí postavit skutečnosti a učinit obtížné rozhodnutí. Ta chvíle přijde, když se Monica vrátí z Chicaga a objeví se také Henning Westerberg, aby si Evu odvezl.


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Film: Komisař Costa: Chuť na vraždu/Toni Costa: Kommissar auf Ibiza - Der rote Regen (2011)

Německý komisař Toni Costa přijíždí na Ibizu, aby zde převzal vedení oddělení vražd. A hned se musí chopit vyšetřování prvního případu. V luxusním wellness hotelu, ve kterém ordinuje známý plastický chirurg, je nalezena mrtvá žena. Jako první podezřelá přichází v úvahu její přítelkyně, která jí přebrala mladého milence. Jenže za krátkou dobu je nalezena mrtvá i ta. Tížilo ji snad svědomí a spáchala sebevraždu? Nebo že by byl vrahem mladý milenec, který obě ženy jen využíval? Motiv měl i plastický chirurg, doktor Schönbach, který obě ženy mnohokrát operoval. Costa musí při pátrání navíc bojovat i s korupcí.




Film: Toni Costa - Kommissar auf Ibiza/Komisař Kosta,e.Küchenkunst/Smrt v kuchyni (2012)

Restaurace Josého Arrabala patří ke kulinářské špičce na Ibize. Jednoho rána je však nalezen zástupce šéfkuchaře zavražděný. Komisař Kosta nemá na vybranou, musí zrušit plánovanou dovolenou se svou přítelkyní Karen a pustit se do vyšetřování. Vše se točí kolem Arrabalovy krásné manželky Carmen. Zdá se, že kdokoli se vyskytne v její blízkosti, přijde o život. Nebo je snad chladnokrevnou vražedkyní sama tato žena, která se díky mužům vypracovala z chudinské čtvrti na manželku zámožného restauratéra?


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Seriál: Otec Braun/Pfarrer Braun, e. Smrt v klášteře/Bruder Mord (2005)

Otec Braun tráví meditativní postní kúru v benediktinském klášteře Panny Marie ve Skalách. Protože postní kúra je to poslední, co by se mu líbilo, má domluveno s mladíkem Arminem, aby mu v noci tajně do košíku, který spouští z okna cely, nakládal dobroty od paní Roshauptnerové. Právě když přijíždí do kláštera biskup, bratři hledají svého druha Bonifacia, který záhadně zmizel. Na žádost převora kláštera, otce Ansgera, biskup bratry vyzpovídá a jako poslední přichází do zpovědnice muž, který tvrdí, že se dopustil vraždy. Přestože otec Braun měl s biskupem odjet, biskup ho žádá, aby svůj pobyt v klášteře prodloužil a celou záležitost vyšetřil. V téže době je totiž konečně nalezen Bonifacius - bohužel mrtvý…
Opat kláštera Nikodemus si pospíší s tvrzením, že šlo o sebevraždu. V dopise na rozloučenou se Nikodemus vyznal z nešťastné lásky k listonošce Klaudii, která pravidelně zajíždí do kláštera a vozí tam poštu. Biskup kromě toho přivezl do kláštera vzácný latinský rukopis z roku 1455, který by měli bratři přeložit do němčiny. Obvykle byl tímto úkolem pověřen bratr Bonifacius, protože je ale mrtvý, musí se práce ujmout bratr Pankrác a bratr Andreas.
Otec Braun začíná nenápadně vyzvídat mezi bratry, ale ti jsou navýsost mlčenliví. A když jednoho dne pátrá v klášterní knihovně, je mu naznačeno, že přístup sem mají jen řádoví bratři. Jediné, co otec Braun zjistí, jsou podivné předávky balíčků mezi Klaudií a bratrem Pankrácem. A přestože opat kláštera horlivě brojí proti veškeré technice a v klášteře není ani telefon, otec Braun zjistí, že v knihovně je počítač, z něhož se lze připojit na internet …
Biskup, který se obává, že by nejasnosti kolem událostí v klášteře mohly oddálit jeho jmenování kardinálem, posílá do kláštera Braunovi na pomoc kriminalistu Geigra, který dorazí na oslu v přestrojení za františkánského mnicha. Krátce nato je nalezen další mrtvý, bratr Pankrác, který byl rozmačkán v lisu na víno. Podle opata jde o nešťastnou náhodu, Geigr ale odjíždí s příslibem, že přijede s přepadovou skupinou a celý klášter obrátí vzhůru nohama…


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Film: Utta Danella, e. Léto šťastného blázna/Der Sommer des glücklichen Narren (2002)

Ostýchavý a nepříliš majetný spisovatel romantických románů Paul Buchner už rozhodně zažil lepší dny. Manželka Rosalind se s ním rozvádí, aby mohla začít nový život se svým novým přítelem Konradem, bohatým obchodníkem se železným šrotem. Buchner se dostal se do spisovatelského bloku, takže jeho nový román uvízl na mrtvém bodě a nedá se říci, že by za poslední týdny učinil nějaké pokrok přestože jeho nakladatel naléhá stále častěji a netrpělivěji. Dokonce i jeho dcera Lizzie, která ho pravidelně navštěvuje si o něj začíná dělat starosti. Jednoho dne se proto Paul rozhodne, že je načase s tím vším něco udělat a vyrazí do své odlehlé horské chaty, aby se tu daleko od lidí a od starostí pokusil dokončit rozepsaný román. Ani tady se mu však příliš nedaří, protože jeho současný život a rozpoložení pro psaní milostných příběhů není příliš inspirativní. To všechno se však má zcela nečekaně změnit. Jednoho večera, uprostřed zuřivé bouře a krátce poté, co Rosalinda dosáhla svého a její manželství s Paulem bylo rozvedeno, uvízne poblíž chaty se svým vozem sympatická tmavovláska Steffi. Když hledá pomoc zaklepe na jeho dveře. Paul jí pozve dál, nabídne jí možnost přespat a poskytne jí kromě přístřeší i svou vlastní postel, zatímco sám se vyspí na pohovce. Mladá žena se mu na první pohled zalíbila a zdá se, že také on je jí sympatický. A to je přesně to, co potřeboval, aby se mu vrátila ztracená inspirace. Dvojice se rychle sbližuje a stránky románu přibývají ještě rychleji. Ruce si mne hlavně jeho nakladatel, který se nečekaně objeví na prahu chaty. Přijel se podívat jak jeho nadějný autor pokračuje v práci a spolu sním přijíždí i jeho dcera Gwen, která je do Paula už dlouho bezhlavě zamilovaná a nevynechá jedinou příležitost ho navštívit a dát mu otevřeně najevo své city. Tím však komplikace ve vztazích kolem Paula zdaleka nejsou u konce. Rosalinda se totiž nepohodne Konradem a vrátí se i s dcerou k bývalému manželovi. Její auto plné zavazadel zastaví před chatou jen chvilku poté, co Paul snad vyřešil jeden z problémů a vysvětlil Steffi jak je to vlastně s Gwen. A tak než si mohou užít své nové a zatím křehké lásky, je tu problém nový. Steffi se sice pokouší situaci ustát, ale zdá se, že tohle už je nad její síly. Je vůbec možné, aby Paul dokázal situaci uspokojivě vyřešit a mohl si se svou novou láskou konečně v klidu padnout do náruče?



_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ahoj včera na SAT 1 byl vysílán pilotní film seriálu Die Truckerin,zatím se neví jestli bude celá série. Objevila se tam šéfová Kobry 11 Katja Woywood v roli prodavačky. Zde je pár fotek

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kocour 742


Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 85
Odpovědět s citátem
No pro mě to byl šok, šéfová Krügerová zemřela ve 24 sérii v díle Dědictví, celkem mě udivilo, že se nikdo nezmínil, i když nebyla zrovna oblíbenou postavou seriálu a tu dobu jsem si na ni zvykla, dneska jsem shlédla právě tento díl...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Mno jo, to jen ukazuje, jak je ten seriál už lidem fuk.
Taky mě překvapilo, že umřela, dozvěděla jsem se to až po faaaaakt dlouhé době - dřív by to vyvolalo bouřlivé diskuze Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kocour 742


Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 85
Odpovědět s citátem
Něco na tom nejspíše bude, ale možná, že už to ani tu samotnou herečku nebavilo, ono totiž do smrti zkejsnout u seriálu, to chce málo kdo, nejspíše chtěla jít dál.

Jen by mě zajímalo, kdo ji nahradí, kdo bude nový šéf dálniční policie, jestli tedy vůbec nějaký bude.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tak mrkni na diskuzi k dalším dílům, nová řada s novým šéfem už je na světě Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
KimKruger


Založen: 02. 05. 2021
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
Upozornení: Vím že hned po vydaní tohto komentáre budu nenávidená ale přesto ho jsem dám:

Kim je boží! Je to nejen skvelá šéfová, šikovná policistka a dústojná dáma ale taky krásná žena a úžasnej človek! Já Annu Engelhardtovou nesnášim ale Kim miluju, je z Kobry 11 nejlepší a je to moje hrdinka!

A její představitelka Katja Woywood je mi na rozdíl od Charlotte Schwabovej nesmírne sympatická
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Úplně nerozumím, proč bys měla být za slušně vyjádřený názor nenáviděná Laughing
Je to zcela v pořádku.
Mně Kim nikdy nesedla, ale je pravda, že jsem jí nedala zrovna šanci Smile rozhodně je to celkem šmrncovní baba Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Co se týče mě, Kim přišla do Kobry v době, kdy už tam byl Ben a epizody s ním a Semirem byly větší a větší fraška. Ona sama mi nikdy v podstatě nevadila. Myslím, taková zajímavost - a doufám, že se nepletu, že v jedné epizodě hrál Sven Martinek, který je tady na fóru dobře známý, jejího bývalého manžela. A pak o pár sérií později tam hrál zase a to zločince, ale ti dva se už neznali. Jedna ze "stovky" věcí, které mě vážně štvaly.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Kim Krügerová (Katja Woywood)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma