AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
70%
 70%  [ 7 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
20%
 20%  [ 2 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
10%
 10%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 10

Revoluce (Revolution)
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Obrázky




zdroj : tvinfo.de


Jelikož se nejedná o 19 řadu ale o 2 polovinu 18 série tak 18 série má až 2 pilotní filmy s Tomem Beckem a i Vinzenzem Kieferem


Popis epizody :


Po rozchodu s Andreou je Semir zcela vykolejený. I přes svůj špatný fyzický a psychický stav musí hledat uprchlého vraha Paula Meinharda, který uprchl z vězení, protože v tom vidí jediný způsob, jak dokázat svoji nevinu. Paul hledá pomoc a obrátí se na svého bývalého spoluvězně Alexe Brandta, jako na jedinou osobu, které věří. Brandt je policista , který byl po dvou letech ve vězení rehabilitován a nyní má pomáhat Semirovi. Meinhard se mezi tím uchyluje k zoufalému činu a unáší výletní loď s pasažéry, jako rukojmí. Požaduje, aby policie jeho případ znovu obnovila a usvědčila skutečného viníka. Alex přináší sám sebe jako vyjednavače ve hře a musí přesvědčit šéfovou Kim Krüger, aby ho nechala pracovat na celém případu. Spolu se Semirem odhaluje nesrovnalosti a přichází na totožnost skutečného vraha. Jako pachatel se ukazuje muž, vůdce radikální skupiny ekologických aktivistů, který byl Meinhardovým bývalý zaměstnavatelem - energetický koncern Tribeco , dělá svým zaměstnancům svými atentáty ze života peklo. Brzy se ukáže, že vražda pro kterou byl Meinhard odsouzen , je jen špička ledovce . Semir a Alex se dostanou do nemilosrdné křížové palby a nemilosrdné války mezi mocnými z energetické společnosti , na straně jedné a radikální anarchistické skupiny, na straně druhé . Oběma zbývá jediná šance, jak přežít v tomto boji : oba musí táhnout za jeden provaz….


Ke shlédnutí


Streamy: přímo ve vysílacím čase
- Schöner Fernsehen: http://schoener-fernsehen.com/live/stream/de/RTL/ (ozkoušeno, funkční)
- LiveFreeTV: http://www.onlinesat-tv.com/online.php?tv=RTL&id=222 (ozkoušeno, funkční)

RTL-now.rtl.de
týden zdarma ke shlédnutí
- http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11.php


Hudba v dílu :
--

Datum premiéry:

čtvrtek 27. 03. 2014, 20:15 na RTL


Sledovanost epizody :
3,61 ml
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Alexander je skvělý! Very Happy Áááá, já jsem tak ráda, že už Kobra zase běží! Very Happy Spousta věcí mi teda unikla, takže se na to budu muset podívat znovu, ale bylo to tam! Byla tam zase akce, napětí, prostě paráda! Hrozně mě zaujal rozervaný, zdrcený Semir a ten jeho postupný přerod zpátky v pohodářského sympaťáka.

Za mne rozhodně palec hore a za 1!

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Maone


Založen: 03. 01. 2014
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
mám-li být upřímná ?

Tohle byla moje reakce



Tohle už pro mě není Kobra 11, to je slátanina všeho co člověk dnes vidí v televizi. Přemrštěné drama, přemrštěná akce ( neunikla mi zkopírovaná scéna ze Sherlocka Holmese 2 ) .

I když jsem Bena taky předtím nemusela, po první epizodě jsem ho vcelku začala mít ráda. V případě Alexe - nějak to nekliklo. Moc mě nezaujal.

*I když jsem ochotná tomu ještě dát šanci, tudíž jsem dala 3*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Alespoň je to akčnější a drsnější ale co stoho když tam neni Mark Keller nebo Tom Beck. Kiefer je fakt divný ale zas není to až tak zlé takže celkem jsem spokojen. Samozřejmě nedíval jsem kobru jen pro Toma Becka ale pro Erdogana a ten tam stále je a ostatní mě neserou takže dnes dávám 1. Alexe bych zařadil hned po Richtrerovi není lepší než Chris, není lepší než Ben nebo Tom či André, ale je lepší než Jan nebo Frank. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Maone


Založen: 03. 01. 2014
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
Já se na kobru koukám jenom kvůli Erdoganovi a jen mi přišlo, že ho tenhle týpek docela vystrkuje ze scény. Erdogan mi přišel docela odstrčený do kouta.

Alex se chová hodně jako Chris a toho jsem teda moc nemusela. Nevím no, uvidím co se vyklube z dalších epizod, ale zatím nic moc :/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jo no ale bylo to docela brko ale celej film sem nevěděl jestli je Kiefer gangster nebo novej kolega Laughing a stále mám s něj pocit jako kdyby byl závislej na heráku Laughing ale švanda no Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
titulky
A-Jago


Založen: 28. 03. 2014
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
nevíte, jestli to někde nebude třeba s anglickými titulky? bohužel neumím německy ani ň Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
A tady ho máte ke stažení tak rychle tahajte Arrow https://webshare.cz/#/file/1v44Ogb268/afc11-s35e01-mkv Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
I tak se mi ale nejvíc líbila Semirova hláška když šéfová přidělila Jenny k Semirovi-Díky ale už mám 3 dcery Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Mno, až na to, jak moc to bylo vymajstrované, tak to byl celkem příjemný díl. Alex je hrozně fajn, líbí se mi, jak spoustu času hraje pouze očima.
Semir byl příjemný jak bodlák, až mi občas bylo Jenny docela líto. Jenny je docela číslo, Laughing
Jen jsem nepochopila, co to mělo být na konci dílu s tou fotkou. Mohl by mi to někdo vysvětlit, prosím? Smile
Hodnotit nebudu, nebyla bych objektivní - nové díly nesnáším. Smile


Maone,
souhlasím s tebou, i to zpomalení bylo ve stejném momentu jako v SH2. Taky jsem viděla podobnost ve scéně na vlaku s novým Bondem a vlakem. Smile

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
kajusia napsal:
Mno, až na to, jak moc to bylo vymajstrované, tak to byl celkem příjemný díl. Alex je hrozně fajn, líbí se mi, jak spoustu času hraje pouze očima.
Semir byl příjemný jak bodlák, až mi občas bylo Jenny docela líto. Jenny je docela číslo, Laughing
Jen jsem nepochopila, co to mělo být na konci dílu s tou fotkou. Mohl by mi to někdo vysvětlit, prosím? Smile
Hodnotit nebudu, nebyla bych objektivní - nové díly nesnáším. Smile


Maone,
souhlasím s tebou, i to zpomalení bylo ve stejném momentu jako v SH2. Taky jsem viděla podobnost ve scéně na vlaku s novým Bondem a vlakem. Smile


Já to pochopil tak že to bola ta jeho holka Jessica co to skočila sté budovy a zabila se
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
A-Jago


Založen: 28. 03. 2014
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
A nikdo nevite o EN titulkach?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Titulky roky nejsou a ani nebudou ..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Není ani tak problém v překladu, ale spíš načasování tak, aby titulky byly zobrazeny dostatečnou dobu pro čitelnost a v pravej čas. To mi při mých pokusech zabralo vždycky nejvíc času.

Díly byl super, Semir byl v období bez parťáka dobrý dezolát. Very Happy Kobra dostala relativně realistický děj a scény a taky dostatečně rázného člena týmu.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Zuz


Založen: 11. 10. 2013
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
Nemohli byste to prosím někdo nahrát třeba na webshare? Byla bych vám moc vděčná. Měla jsem rozbitý notebook, takže jsem se na díl nemohla ani podívat, ani si ho stáhnout ... :/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Tak tohle byla skvělá podívaná, Kiefer je skvělej herec a Erdogan tu hraje taky skvěle. mín humoru víc akce-stejně jako za Chrise. Určitě za jedna do kobry to je skvělý nádech.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Zuz napsal:
Nemohli byste to prosím někdo nahrát třeba na webshare? Byla bych vám moc vděčná. Měla jsem rozbitý notebook, takže jsem se na díl nemohla ani podívat, ani si ho stáhnout ... :/


Jasně, zítra ti ho nahraju na Webshare ú Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Kocour Kargo


Založen: 10. 02. 2015
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
Mr. Gogo, šel by reup? Pokud možno ne na webshare nebo ulož to, třeba na sdílej.cz, ale hlavně free server.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Bohužel, ne! Sdílet odkazy na free stažení je trestné. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Bohužel linky už nebudou já si koupil satelit a tak si nahrávám kobru sám pro sebe Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kocour Kargo


Založen: 10. 02. 2015
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
Jasně. Chci se na epizodu podívat, kdo mi ji tedy upne na sdílej.cz? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Ty jsi z našich příspěvků nepochopil, že ti to nemužeme uploadnout?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Perfektní díl a konečně v dabingu dokonce nejprve sk jak cz to jsem nevěřil ani že Markíza se tak brzy odhodlá na nové díly. Fanda nějak usnula dobu. Díl za jedna Alexův dabing se povedl, ještě počkat na cz verzi pro porovnání
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Crewcz


Založen: 16. 10. 2014
Příspěvky: 18
Bydliště: Zlín, Czech Republic
Odpovědět s citátem
Alexovi dabing v SK sedí, je taký tvrdší a hodně k něěmu sedí jako k originálu Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tak nezbývá než potvrdit prvotní hodnocení, a sic za jedna, kdybych mohla, tak ještě hvězdu přidám, fakt parádní kriminálka totok Very Happy Very Happy SK dabing je ok, jen na toho Hartoně si tam nějak nemůžu zvyknout... Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Taky se mi nelíbí dabing v SK vedlejších postav a když bude 20 řada na markíze zase budou mít jiné hlasy asi i Hartmut,člověk si zvykne a pak zas nový hlasy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Bouček je dobrej i ostatní až na Andreu a Schrankmanku docela fajn i novej Bonrath skoro jak pan Kaňkovský takže dobrý Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Crewcz


Založen: 16. 10. 2014
Příspěvky: 18
Bydliště: Zlín, Czech Republic
Odpovědět s citátem
Mr.Gogo napsal:
Bouček je dobrej i ostatní až na Andreu a Schrankmanku docela fajn i novej Bonrath skoro jak pan Kaňkovský takže dobrý Wink

Máš pravdu, Libor Bouček se k Alexovi hodí, sice jsem si nedokázal představit, jak tu bude vypadat, ale jsem rád, že vybrali Boučka
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Díl byl výborný, ten potetovaný velitel té bandy mi byl nepříjemný od začátku a nakonec to byl sadista, co zabil svou bandu. Zajímavé. Příběh a děj byl taky zajímavý a dobrý. Jednička.

Dabink mě překvapil, ale s tím nic nenadělám. Navíc dabink nemá vliv na příběh a děj dílu, takže ho nedávám do hodnocení.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Díl byl super Smile

Semira mi bylo neskutečně líto, rozpadlo se mu manželství, žena ho chce připravit o dům, a ještě do toho problémy v práci...

Alex je fajn, i ten dabing mi k němu sedí (což se u Andrey a Bonratha říct nedá...)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Beretta


Založen: 09. 07. 2015
Příspěvky: 65
Bydliště: -neznámé-
Odpovědět s citátem
Tak jsme se konečně po dlouhé době dočkali i českého znění, i když pravda v trochu upravené verzi, ale to už tady bylo zmíněno nesčetněkrát. Ano, Andrea má šílený hlas, Schrankmanová jakbysmet, u Kim se to moc poznat nedá, ta ho nikdy neměla moc výrazný a u Bonratha si s tím poradili docela kvalitně. Boučkovo podání Alexe je takové...no snaží se chlapec, snaží co si budeme říkat, mohlo to být horší Very Happy. Co je ale úplným trnem v uchu a pokaždé, skutečně pokaždé co to slyším se mi otevírá kudla v kapse je krátké oslovení "Simire" skoro u všech postav snad kromě Hartmutha a Suzany... aaaaaa... proč ptám se, proč, ačkoliv nečekám žádnou rozumnou či vůbec nějakou odpověď.

Kdybych těď krátce pohovořila o ději, tak psychicky roztrhaný Semir "Chuck" Gerkhan je ta nejdepresivnější záležitost, kterou jsem viděla snad jen v dílu "Smrtelná volba" a to byl vskutku jen velice slabý odvar toho co se naplno rozjelo tady. Totální zhroucení světa, aneb když se s**e tak se skutečně s**e. To němé zírání na plachtící ptáky pod těžkou oblohou u břehu Rýna..no konečná přátelé. Ta atmosféra byla asi tak hustá jako ty mraky.
Alex mi zprvu byl hodně nepříjemný. Gesicht fakt k pomilování ocelovým rejžákem Very Happy ale nakonec se ukázalo ( a to už i ve slovenské verzi), že se to s ním nebude tak hrozné. Je to takový hodně impulzivní Rebel a to v kombinaci s věčným Destuktorem Semirem vytváří dosti explosivní dvojkombo Very Happy
Musím pochválit i celkový barevný tónus, který je oproti veselým až vypáleným dílům s Benem o hodně tmavší a až šedomodrý. Neutěšená atmosféra, temnější ráz a absence humoru. To poslední mi ale oproti zbývajícím věcem docela vadí. Kobra byla téměř vždy takovou hříčkou, řešily se vážná témata, ale vždy byl čas i na nějakou tu srandu, odlehčení, katarzi. Nebrala se doposud tak vážně a dokázala si dělat srandu i sama ze sebe, což mi teď dost schází. Střihově to taky teď dost flákají mi příjde. Hlavně mi v tomto díle neskutečně vadily ty chaotic seky, kdy se zřejmě snažili diváka vnést hlouběji do psychického rozpoložení postavy (Semir pokřikující na ulici, Alex v zadržovací cele), ale upřímně, mě to jen štvalo Very Happy

Celkově je Revoluce skutečně něčím jiným, novým a zcela vybočuje ze zaběhnutých kolejí dosavadních řad. Udává nový směr a dost mě na této trase vadí, že spolu s větší agresivitou se Kobra neštítí zakusovat i své vlastní členy, jakoby se zbavovala nemocných a starých pro uvolnění místa novým a mladším, nebo je to snad daň za to být více cool a drsnější? Skutečně nevím, možná je pravda někde uprostřed.

P.S. Více amokujícího Semira s Chuck vousem pls. Razz Very Happy

_________________
"Hej počkejte,jak se jmenujete?!" "Semir Gerkhan" "Co? Tygr Šerchan? To není možný..."
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Hmm, díky Fandovi si v pozdních večerech můžu doplnit vzdělání - Kobra byla v mém podání velmi upozaděna. To je tak, když ze studenta se stane pracující....

Fajn, jsem spokojen. Alex mě nevadí, dokonce naopak. A utřít dvorní mistryni jedovatých poznámek Andreu svou první větou vůči její osobě je na Nobelovku. (ano, Wox, je z ní úbrhajtra a jsem na to hrdej), ten podpis domu na konci, Semirek mi připadal jako na konci válečného konfliktu tvářící se generál poražené strany podepisující kapitulaci.

Valte další kousky. Za tu dobu, co jsem neviděl ani díl mě to asi zas začne bavit.

Ad dabing: je to o zvyku, ale původní je původní.

PPS: A já bych zase mohl zapojit své mozkové buňky a psát další příběhová drámata do PF.


- Tak to je konec rodiny Gerkhanovy.... - (Semir mrští odevzdaně papíry Andree)

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Revoluce (Revolution)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma