AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu, prosím, známkou jako ve škole:
1
75%
 75%  [ 6 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
25%
 25%  [ 2 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 8

Temná strana (Die dunkle Seite)
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Pilotní epizoda nové série s novým parťákem Alexem Brandtem (Vinzenz Kiefer) je tady! Very Happy

Popis epizody:

Alexe pomalu dohání jeho temná minulost. Objeví se konečně kýžená důvěra mezi ním a Semirem?

Dvanáctiletý Felix a jeho matka jsou náhodně svědky bankovní loupeže. V přestřelce v bance je matka smrtelně zraněna a Felix je bankovními lupiči vzat jako rukojmí. Semir a Alex, kteří se s Felixem znají, vynaloží veškeré úsilí, aby chlapce našli: osvobodí jej z rukou gangsterů a zatknou je. Ale u soudu jsou oba gangsteři osvobozeni. Zatímco Alex je naštvaný a frustrovaný ze zproštění viny obou zločinců a považuje svou práci za zbytečnou a útěchu hledá u hezké slečny, které pomohl s autem, Semir se jim pověsí na paty a hlídá je (samozřejmě bez povolení) na každém kroku. Náhle však narazí na stopu, která poukáže na Alexe jako na pachatele hrůzného činu. Dokáže se Alex očistit? Uvěří mu Semir jeho nevinnu? A kdo za vším vlastně stojí a proč do toho zatahují právě Alexe?



Ke shlédnutí

Streamy přímo ve vysílacím čase:
- Schöner Fernsehen: http://schoener-fernsehen.com/live/stream/de/RTL/ (ozkoušeno, funkční)
- LiveFreeTV: http://www.onlinesat-tv.com/online.php?tv=RTL&id=222 (ozkoušeno, funkční)

RTL-now.rtl.de
Po odvysílání týden zdarma ke shlédnutí:
- http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11.php






Zdroj: http://www.kino.de/


Datum premiéry:
Čtvrtek 9. 10. 2014, 20:15 na RTL





P.S.: Chtěli bychom vás upozornit, že po odvysílání NEBUDEME sdílet odkazy ke stažení epizod, protože se nechceme dostat do potíží - situace ohledně sdílení odkazů se poněkud zkomplikovala. Doporučujeme tedy sledovat seriál v přímém přenosu, popř. si linky hledejte na vlastní nebezpečí sami.

P.S.2: Ne, TITULKY NEBUDOU Smile)

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Doplním Všel Smile


Ke stažení

http://serienjunkies.org/serie/alarm-fur-cobra-11/
Heslo : serienjunkies.org ke stažení vždy sobotu i v HD !

Pozor ! Každý si díly stahuje sám za sebe na vlastní odpovědnost. U nás je to od 10 dubna trestní tak nemohu vám nahrávat díly protože jsem ze slovenska. Doporučuji koupit prémium účet aby se vám to lépe stahovalo protože díly nebývají dlouho funkční !

Hudba


Andrew Britton, Andrew Skeet, David Goldsmith
Trained to Kill


Sledovanost



3,34
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Škoda, tento díl jsem neviděl. Ale alespon se podívám na ten odkaz.

Můžu se zeptat, co andrea? Bylo tam něco s Robertem nebo nějak tak?
A dal by někdo tuto epizodu na uloz.to nebo hellspy? Moc děkuju.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Hartmutte, omg, dneska TEPRVE bude premiera, mluvime o tom pul roku Laughing

Mas to tam i napsane XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Wox: Ona nebyla ještě premiéra? Sakra, no to musím vidět.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Dnes od 20:15 do 22:15 na RTL Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Díky, Gogo. Pěkná nová profilovka.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Docela nuda teda zatím až na úvodní bouračku :/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Alex je v tomhle díle zatím fakt super.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Dnešní epizoda byla trochu netradičně "neakční", o to víc mě ale zaujala, až mě vážně mrzí, že jsem velké části vůbec nerozumněla Sad Každopádně souhlas s Hartym, Alex je super a doufám, že nám v budoucnu budou jeho historii postupně odhalovat dál. Opět jsme se dočkali nepovolené sledovačky, nedůvěry mezi parťáky, no prostě paráda. Z "akčních scén" mne nejvíce zaujal pád autobusu, i když mi to trochu připomnělo scénu z Jurského parku Very Happy Very Happy jen bez dinosaurů Very Happy

Za 1, a těším se na český dabing Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Alex se zde předvedl konečně ale i tak když ho vidím nevím jestli se mám smát nebo plakat: D Pilot dost nuda kromě začátku středu a konci jsem to nějak ani nevnímal ale děj jsem pochopil a hlavně jak byla na konci Alexova máma. Dám známku 3, slabota oproti pilotem s Tomem Beckem. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
No a co ta andrejka? V promofotkach na tenhle dil byla, ne?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Měla malou roli: byla přísedící u soudu (dělá na nějaké sociálce nebo tak nějak... prostě s dětma) a pak díky tomu pomohla Semirovi a Alexovi se získáním informací, ke kterým se nemohli sami dostat Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Díl každopádně zajímavý, už se těšim na češtinu, kvůli neznalosti němčiny mi to dost často nedávalo smysl Very Happy Jinak Andreu, pokud bych hodnotila pouze tento díl, bez souvislosti s díly minulými, hodnotím na 1, v tomto díle se mi opravdu líbila...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Andrea tam byla ale pomáhala Schrankmanové a pak už ze Semirem to vypadalo lépe trošku jejich vztah jako kdyby s chtěla němu vrátit
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marketa


Založen: 28. 07. 2011
Příspěvky: 124
Odpovědět s citátem
Jestli se chce Andrea k Semirovi vrátit jsem (bez znalosti němčiny) z hereckého výkonu uplně nepoznala....ale každopádně má Andrea za tento díl u mě malý bezvýznamný plus...

a jen tak mimochodem...kde to Andrea vlastně spala? vůbec mi to nepřišlo jako ten dům, kde bydlí s Robertem..navíc, v té posteli byla sama..což je taky zvláštní...že by Robert zmizel jak pára nad hrncem?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jinak mě překvapilo že Alex žije skromně oproti Benovy který si žil v bohatství, Alexův byt přijde jako kontejner nebo garáž
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Pokud by to bylo v andreině stylu, tak nic netušící Robert vzal její děcka někam k babičce / na výlet a ona už řeší další nevěru, protože je MOOOOC nešťastná a MOOOC nenaplněná Laughing Laughing Laughing
Nejhorší je, že si ten díl ani nemohu pustit, i kdyby byl sebelepší, pokud se tam tohle stvoření jen mihne XD

No ok, nebudu se vyjadřovat, neviděla jsem to a očividně jsem si spletla, že měl být Robert v tomto díle.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Andrea se spíš rozhodla Roberta opustit...

Skvělý díl, super scény v nemocnici a Alex je fakt dobrej...achjo...já jsem tak rád že už začala stará dobrá kobra, oproti telenovely, co byla v posledním díle s Benem. Doufám že si Kiefer natočí alespon těch pět sérií, a na vzhledu nezáleží. Už je nakonec docela dobré že nenastoupil nějakej mladičej model kterej si myslí že je Justin Bieber (Teda, nic proti Benovi-on je super, ale nestává se často že příjde nějakej bezchybnej, mladík, který se hned kouká po ženskej).

Takže dávám obrovskou jedničku, a doufám že bude kobra takhle poračovat.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Hm, so perfect, man ...


RTL-NOW to nějak blokli a nejde mi to dát zpátky podle toho jejich "skvělýho" postupu.




S.

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
sasa: No jo, taky mi to nejde.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Mne to funguje dokonce i na telefonu Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
mě to funguje na notebooku, pc i na telefonu..asi to spíš neumíte spustit...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Suprovej pilot a tak brzy na markíze,klobouk dolů, jinak teď je ve vysílání přestávka, 19 série pokračuje po velké noci středu 8.4 ve 14:00 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Perfektní pilotní díl. Jen jim to nějak lehce všechno prošlo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak do třetice podíval na srovnání cz, sk a ger asi nejlepší sk dabing ale ušlo to na Boučka si pomalu zvykám ..jen je místi moc tichej musím mít bednu na 70 Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Pořádně napínavý díl Smile nevím co dál dodat, líbilo se mi to Smile

Poprvé v historii Kobry byl zničen kloubový autobus. Mohli ho aspoň nechat pořádně zajet. Mimochodem, kdyby z autobusu odpadl kloub, respektive jen měch, tak by se přední a zadní část od sebe neoddělila. V díle to tak vypadalo, že jak se odpojil mech, zřítila se přední část. Měch celý kloub a systém spoje mezi přední a zadní části jen kryje (vypadá to podobně jako u kamionu).

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
NightDanger


Založen: 13. 08. 2011
Příspěvky: 2
Odpovědět s citátem
Ahoj,
zajímalo by mě jestli opera, kterou navštívil Alexv tomhle díle má reálný podklad nebo je zcela fiktivní a vymyšlená? Question Díky
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Název písničky na konci dílu
Mrogurt


Založen: 18. 08. 2015
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
Zdravím, nevíte někdo, jak se jmenuje písnička která hraje na konci dílu? Shazam na telefonu bohužel nenašel, a na youtube taky nic... Jsem docela v pasti Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Temná strana (Die dunkle Seite)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma