AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
No jo...Vyprávěj, já na něj zapomněla Rolling Eyes Shocked Cesty a Orda mě už moc neba, ale dala jsem to sem, protože jsem je sledovala, teď se radši od 22:00 dívám na Telce na staré díly Ordy, to ještě byly dobré a né jako teď, když se z toho snaží scénáristé udělat Sanitku..i na tu jsem zapomněla Wink)))

Po opravě Wink :

1. Star gate/Simpsonovi/Vyprávěj
2. Kobra 11/Poslední polda/Kobra 11: nasazení týmu 2
3. NCIS
4. Kriminálka Anděl a další Kriminálka....
5. Neviditelní/Sanitka
6. Poslední polda
7. Ordinace v růžové zahradě/Cesty domů
8. Star trek
9. Das Duo (protože tomu nerozumím...)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Poslední polda je hustej Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jo! A ta melodie při znělce taky! Přesně se k němu hodí! A už si viděl ten díl, jak dal do nosu Tomovi (Kranichovi)??? V tom díle hrála i šéfová (Anna)...ale nevím jak se jmenuje... ale ona tam hráli myslím i víckrát.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jn Steve McGarrett je fakt super,mně to tak chytlo že já si jednou dal vlasy jako má Danny Williams Smile


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Účinkování Charlotte Schwab a Reného Steinkeho v Posledním poldovi jsem pokryla v jejich vláknech. Ale jen pro připomenutí, Charlotte se objevila v epizodě 3.02 Und raus bist du!, René se objevil v sedmi epizodách třetí série, ale v každé epizodě měl tak po jedné, po dvou scénách, zatímco Charlotte si pěkně zahrála. Taky si tam zahrál Hendrik Duryn - v poslední epizodě třetí řady má krásný part, načež se objevil ještě ve čtyřech epizodách 4. série, která se u nás (zatím) nevysílala, kde je na tom ale podobně jako Steinke. A malou epizodku má i Daniela Wutte.

Jinak co se týče Posledního poldy, taky jsem nasledovala. Skvělá oddechovka, Mick a Andreas mají skvělou chemii a výborně jsem se bavila. Intelektuálně je to zhruba na úrovni Kobry, ale jako podkres ten seriál nemá chybu. Jen je škoda, že Barrandov neodvysílal víc než tři řady, v Německu už mezitím jely další dvě.

Co se týče Hawaii Five-0, taktéž se hlásím ke sledování. Je to sice neuvěřitelně americky tupé, ale Steve a Danno jsou dokonalý pár, jejich neustálé dohadování (především carguments) následované vyznáváním lásky je kořením mého života. Stargate SG-1 je moje dětství a dospívání, NCIS jsem milovala (dokonce jsem napsala crossover s Kobrou), ale pustila jsem po to desáté řadě. Po smrti Kate jsem ještě zůstala, ale odchod Zivy jsem už nerozdýchala. A z těch, co tu byly zmíněny, ještě musím opakovat Castle, stále naprosto dokonalé i v sedmé sezóně, to se jen tak nevidí.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Gogo a Sam: Taky je super Kono...nebo Chin HoKelly. Ale nejlepší je Wo Fat, a Danna moc nemusim, s tou Grace a Rachel se to stejný jak se Semirem Rolling Eyes

Brittany: Jasně, kvůli tom dílu jsem se začal koukat...

SaMarBe: NCIS mělo crossover i s 5-0, akorát chyběl Steve.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
To nebylo NCIS, ale NCIS: Los Angeles, a viděla jsem to. Alexovi O'Loughlinovi tu zlomenou ruku nebo co to měl, že nemohl natáčet, v životě neodpustím. Ten výlet do LA si původně měli udělat Steve a Danno, než si O'Loughlin ten nesmysl přivodil, takhle to byla jen polovina srandy. Sad Jediné, co tam ještě stálo za to, bylo Densi, jako obvykle.

Nemyslím si, že situace Danno - Rachel - Gracie je stejná jak se Semirem. Kobru už nesleduji, takže nevím, jak to Semir má, ale z komentářů Všelicos a Káji mám pocit, že Semir se v tom zatím jen plácá. Dannovi je Rachel tak od druhé řady u zadních partií, jde mu hlavně o Gracie, a pokud vím, tak Rachel už tam tak dvě série nebyla a Danno měl od té doby aspoň dva vážnější vztahy (pokud nepočítáme jeho zatím utajovanou romanci se Stevem Laughing ), takže ne, situace to stejná není. Možná záleží, kolik jsi z toho seriálu viděl. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Sam: To jo, ale má to zase spád že Danno řeší stále něco ohledně Grace (které říká opičko Laughing)a s Rachel stále něco ohledně toho kdo má Grace.
Jinak s Rachel a tím Stanem řeší Danny pořád něco, nedávno jsem viděl díl kde Rachel a Grace napadnou nějaký chlapi, a Danny musí vytáhnout Stena z pr*seru.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jo, ale to je taky jeden z posledních, kde se to řeší. Rachel tam byla naposledy ve druhé řadě - proto ti říkám, napřed dožeň seriál do aktuální epizody a pak uvidíš. Kam moje paměť ohledně posledních epizod sahá, tak ačkoliv tam Gracie pořád je, tak po Rachel už tak dva roky neštěkl pes.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Sam: Naposledy jsem viděl díl kde Steve zjistí kdo je Shelbroun.
Jinak (omlouvám se za příspěvek) ale založil jsem si o hawaii 5-0 stránky a forum, najdete to zde: zde a stránky: zde
Znovu se omlouvám za příspěvek jenom sem to chtěl ukázat, když je tu malá diskuze o hawaii Wink.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Hartmutt Freund z KTU napsal:
Brittany: Jasně, kvůli tom dílu jsem se začal koukat...


A ty si myslíš, že já ne? Je to jedna z mých nejoblíbenějších ženských postav (hned po Kim) Laughing
A hlavně se ráda podívám na jiný seriál či film, ve kterém se objevují naši kobráčci Wink Proto jsem se nějak obrátila k dobru a sleduji i romantické... jako je Rosamunde Pilcher...hlavně ty s Tomem Beckem a Katjou Woywood Smile

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Mimochodem skvělej popis a profilovka, Brittany Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Brittany11


Založen: 06. 09. 2014
Příspěvky: 114
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jůůů, děkuji Embarassed

_________________
Když je Pietro Andreamil, tak to jsem já Kimmil a Benmil Wink
___

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Tak moje top seriály za poslední 2 měsíce:

1. How I met your mother - skvělej seriál, ale mám ho dokoukanej.
2. Games of Thrones - taky super, jsem u 4. série.
3. Hawaii 5-0 - už jsem to dlouho neviděl, ale i tak doporučuju.
4. Komisař Rex - to zřejmě všichni znaj.
5. TBBT - na to už se moc nekoukám, ale taky super!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak u mně po letech menší změny ..

1. Kobra 11 - Zatím furt číslo 1
2. Hawaii 5.0 - Nejlepší aknční krimi seriál
3. The big Bang Theory - nejlepší sitcom všech dob
4. 24 hodin - Nejlepší drama s Kieferem Sutherlandem
5. NCIS Los Angeles+NCIS + NCIS New Orleans Wink - nahradilo CSI trilogii Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
Narazil jsem původně na youtube na zajímavý komentář, tak jsem ho ověřil v praxi, a opravdu se ukázal jako pravdivý. Když si pustíte seriál Kurýr, hned první epizoda (Trojský kůň), tak při automobilový honičce tam v čase cca 32. minuta poslouchá jedna z postav znělku z Kobry 11 Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
derclown


Založen: 11. 08. 2020
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Tak pokud oblíbené seriály tak takto

1 Kobra 11 + Nasazení týmu 2

2 [Tady bych dal ještě projekty příbuzné s Kobrou 11] Klaun ,Na plný plyn

3 Čarodějky

No a pak pokud jde o akci podobnou jako v kobře tedy exploze výbuchy atd. Medicopter 117,Poslední Mise ,Vlak smrti,a pak jiné věci od action conceptu některé u nás dávaly některé ne ale líbí se mi to.

Když si vezmu jaké jsou dnes filmy a seriály tak je tohle zábava a akce

(dnešní produkce televizního obsahu bohužel není už nic moc,samá cenzura,zelené plátno,umělá zábava ) z toho pohledu je jasné že tento seznam je pořád o něco lepší než to co se vysílá teď

Ještě mi vadí že ořezavají obraz u starých dílů aby z toho udělaly širokoúhlý formát ,radeji to maj nechat tak jak to je
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Seriály
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 7 z 7  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma