AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizod, prosím, známkou jako ve škole:
1
40%
 40%  [ 8 ]
2
10%
 10%  [ 2 ]
3
10%
 10%  [ 2 ]
4
5%
 5%  [ 1 ]
5
35%
 35%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 20

Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Jaj, lidi, uklidníme se Smile to vám za fakt ti pitomí scénáristi stojí za tohle dohadování se? Tohle je přesně, co chtěli: vzbudit v lidech emoce. A ne vždy jsou špatné emoce vyloženě špatné, takže si teď mohou otevřít šampaňské a radovat se, jak nad námi vyzráli XD přece nás to nerozhádá, ne? NIKDO z fóra za to nemůže, co se stalo. Tak se přestaňme jeden do druhého navážet.

Chápu vás, fakt. Nikdy jsem osobně Andrého ráda neměla, jsem Kranichovec, ale umím si představit, jak by mi bylo, kdyby mi zabili mého milovaného Hartmutta a o x sezón jej vrátili jako padoucha a pak jej zabili. Asi bych jela do Kolína a zabila tam někoho já Smile to ale nikoho neopravňuje k tomu, aby kopal kolem sebe a hulvátsky nadával. Běžte se projít, dejte si panáka. Ale hlavně v klidu. Protože ať už nás to zasahuje či ne... tak je to pořád jenom seriál.

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
Dost mě připadalo přitažené za vlasy scény v horách, kdy šplhali po dost příkré stěně hory a ještě bez dalších zajištění - jako skoby atd.... A pak ten volnej pád Semira na skalní prostor, v tunelu se pral s Andrém jako kdyby se nic nestalo. Po tom pádu by musel být tuhej.

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Všelicos, stará moudrá makovice promluvila, tak to má být. Vím, že se určitě všichni shodneme v jednom, ať se vám André Fux líbil v 90. letech či nikoliv, tak určitě se vám všem nelíbil v roce 2013, to je pravda... Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Vtipné je, že o inteligenci poučuje někdo, kdo má iq dvou kolotočářů, když si neumí vymyslet ani přezdívku na forum. Co to je Mark Keller? Nick za všechny prachy.

Tak se už konečně nerozčiluj nad seriálem. Jak se ti to nelibí, nedívej se. Tvá pětka je naprosto zbytečná. Souhlasím s kolegy na foru.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Rossi, ono zastávat se přátel je správné to chápu, chválím, ale shazovat staré přátele za vyjádření svého názoru, to bych od tebe teda nikdy nečekal.... Crying or Very sad Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Shazuješ sám sebe. Já taky řikám svůj vlastní názor... na tvé ujeté příspěvky.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Možná shazuji sám sebe, nevadí mi to, klidně se shodím, jsem mezi přáteli a mezi přáteli si to mohu dovolit, kvůli postavě Andrého Fuxe se klidně shodím Smile o tom žádná, ale neřešme již zbytečný spor, který každý chápe úplně jinak, protože tohle téma je k něčemu jinému Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tohle je vtipné Laughing vyjadřuješ tady obdiv, jak je André úúúžasně statečný, ale jakmile ti lidi začnou říkat, že jsi se svou rétorikou namířenou na ty, co Fuxe rádi nemají, přestřelil, začneš se báječně vykrucovat XD kdybys řekl "Ok, ujel jsem, protože jsem šíleně naštvaný na to, co s Andrém scénáristi udělali", pochopila bych to a mávla nad tím rukou, ale tohle je ZBABĚLÉ.

Byl jsi to ty, kdo řekl:

jestli Andrého nenávidíte (v tom případě jste IQ tykve) - co JINÉHO z toho vyplývá, než že urážíš fanoušky, kteří Fuxe nemají rádi? XD je jich dost, takže ses otřel o značnou část fóra.

+

jinak by z tebe nevypadlo to, co z tebe vypadlo... Za svým iq tykve si stojím a teď se to znovu potvrdilo.
- to byla reakce na mě, chlapče milý. A znamená jedinou věc - napřed jsi řekl, že kdo nemá rád Kellera, má nízké IQ, čili je hlupák. A když jsem řekla, že ho ráda nemám, zkritizoval jsi mou práci na foru a poznamenal jsi, že se to, že kdo nemá rád Andrého, je hlupák, se mu tedy právě potvrdilo. Čili další urážka, tentokrát přímo na mě.

Ještě jednou ti říkám - máš ŠTĚSTÍ, že to beru tak, že jako admin musím vydržet horší chování členů než ostatní. Jinak bys už měl DRUHÉ varování a pak už částečný ban.

Nějaké mlžení o tom, že jsme si to všichni nějak špáááátně vyložili, že ZBABĚLÉ. Přestřelil jsi, OMLUV se a bude to ok. Když už je řeč o IQ, tak se určuje i tím, jak umí člověk rozumět a interpretovat texty. Ty máš problém s tím, abys porozuměl vlastnímu textu, takže co ti na to říci, že? XD

A hláška, "klidně se shodím kvůli FIKTIVNÍ postavě" mě osobně pobavila, ale jak chceš XD


A znova říkám: klidně zuřte na scénáristy, chápu, že se fandům Andrého tenhle jeho návrat nelíbí. Ale urážet ostatní členy za to, že se jim to líbilo, nebudete.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Ano a André 14 let neviděl zprávy a kanál RTL kde malý turek Gerkhan zachraňuje celý svět před katastrofamy Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Poděkujme Wox za přednášku, máme další zápočet... co dodat, není špatné si občas povídat sám pro sebe, že? Very Happy Netušil jsem že "iq tykve" někoho dokáže urazit, protože je to běžný slangový výraz, pokud někdo něco nechápe používající se za Sametové revoluce..... Wox přesťaň už to řešit, já si za svým stojím a to, že mě začneš shazovat tím, že nerozumím vlastnímu textu tě zrovna moc nešlechtí, bohužel Crying or Very sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Lol, ano, vyraz "iq tykve" se pouziva, pro vyjadreni tpho, ze je nekdo HLUPAK. To opravdu nevis? Takze kdyz reknes, ze kdo nema rad Adreho, ma iq tykve, tak URAZIS - A TO TADY DELAT NEBUDES. Ocividne to porad nechapes, takze to ber jako prvni varovani - oficialni.

A ne, zapocet bys ode me nedostal, protoze jsi prokazal NEZNALOST, nikoliv znalost. Zapocet se dava za porozumeni a znalost - to nevis? Wink

ostudu si delas sam, uz ti to reklo nekolik lidi. Mas varovani, chovej se podle toho a prestan tady spamovat.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Tak proč mě pořád péruješ jedním a tím samým? Jestli ti to dělá dobře, chápu, jsou takový lidé, kteří si potřebují takto zvednout ego - včetně postavy Andrého Fuxe Smile

Řeknu ti to jinak, nech už mě bejt, nebo nemáš nic důležitějšího na práci než řešit jednu hovorou či slangovou frázi? Vždyť už je to trapný.

Tvé varování chápu, beru, uznávám, toť vše. Děkuji za napomenutí, ale už mě prosím tě nepoučuj, nemám to zapotřebí, díky....

Co se týče tohoto dílu, tak jsem zvědav jak se dále bude ubírat Semirův život, samozřejmě určité hypotézy máme všichni. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Chci tu ještě upozornit všechny fanoušky Andrého co tenhle nesmysl neviděli, André je tu jako kdyby to nebyl ani on, není svůj, je otrávený a přišel mi takový zničený bez své síly, proto tento pilot raději vynechejte, já se strašně těšil ale k ničemu co jsem od toho čekal nedošlo, bohužel, scénáristi prostě asi chtějí jiný diváky, mají je mít, je to až na sepsání názorů či recenzi fanoušků tvůrcům, zajímala by mě reakce fanoušků v Německu.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Musím s tebou naprosto souhlasit, co jsem tak viděl na facebooku, tak někteří Němci psali R.I.P. André Fux = R.I.P. Cobra, tudíž usuzuji, že je to zhruba stejné jako u nás Smile Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Aby to nebylo ke konci série i R.I.P. Ben Jäger = R.I.P. Cobra Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Ano, klíčem je slovo "někteří". Ujišťuji vás, že hlavní divácká skupina, na kterou teď tvůrci Kobry cílí, nejen že netuší, kdo je André Fux, ale patrně ani nebyli na světě, když Keller v Kobře hrál. Těm byla úplná šajna, kdo to je a co se s ním stalo, ti budou koukat pořád a ještě nějakou dobu budou způsobovat, že se to RTL vyplatí, nehledě na to, kolik zahraničních stanic to bude dál odkupovat čistě protože je to Kobra 11. Nemyslete si, že tenhle pilot seriál potopí, a že s AC něco udělá fňukání pár maximálně desítek fanoušků, kteří si to stejně ještě stahují, takže jim ani nevydělávají.

Vy pořád operujete s tím, že společnosti, která to financuje a točí, záleží na tom, co si myslíte. Ne, dokud jim výdělek převyšuje náklady (a to zjevně pořád dělá), tak jim je totálně fuk, co si fanoušci myslí. Když se s tím srovnáte, budete mít mnohem šťastnější život.

Ale abych nebyla OT (stejně je to furt dokola), tady HQ stilly k epizodě:


- zdroj: kino.de
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Musím bohužel souhlasit se SaM, ač se mi to jako fanynce, která po rok a půl trvající práci odeslala své náměty do AC a teď čeká aspoň na minimální odpověď, hodně těžko přiznává.

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
SaM má pravdu Smile a to převážně co se týče té fanouškovské základny.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Keller: totální nedostatek sebereflexe, ale máš díky tomu snadný život, congrats.

SaM: souhlas Laughing nicely said, drsné, ale pravdivé Very Happy

Ale zvažuji, že na tento pilot mrknu - Andrea se chová jak se chová, André se vrátí, aby vzápětí skonal... Zatím to vypadá zajímavě a docela scénáristům tleskám Cool a to, že zaváleli a ZAUJALI, ukazuje i to, že si ten díl chce pustit i Kajusia, která už na Kobru vůbec nekouká.

Fakt hustý. Jediné, co to kazí, je pokud je fakt pravda to, na co někteří poukazovali - že se André ukázal na služebně a nikdo se o to nestaral XD to by byl hodně velký fail Laughing

Asi si to vážně pustím... zatím to vypadá na jedničku Very Happy mně osobně návrat Andrého, který vzápětí umře, pobavil a scénáristi mají bod za šok. A za vyvolání emocí. Protože ačkoliv si mnoho lidí myslí, že Kobru pohřbili, tak naopak jí dali náboj. Roky jsem Kobru neviděla, ale na tohle asi mrknu!

A hahaha, pro pobavení: vsadily jsme se se Všelinkou o čokoládu. O obrovskou Milku. Já tvrdím, že se Andrea pokorně vrátí a půjde k plotně a tím zmizí ze seriálu, Všelka zase říká, že naopak úplně odejde Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Ten soubor, který je ke stažení na uloz.to nefunguje dobře. Prakticky ve scéně, kdy Semir pronásleduje Andrého, scéna poskočí. objeví se visící André, který se drží Semira, ale přitom zvuk pokračuje tak, jak má... Chtěl jsem si tedy alespoň závěrečnou scénu pustit on-line, ale ani na webu to nefunguje dobře. Neříkám, že přímo v té dané scéně, ale film je tam rozdělen na 4 části a když pustím tu čtvrtou, vždy to po chvíli skočí zpět na tu první a ledabyle si to přehrává, co vlastně chce. Mimochodem zkoušel jsem to do té doby, dokud jsem neshlédl 36. německou reklamu, kterou mi to přehrávalo každé nutné obnovení stránky.

Tudíž nebýt Vás, netušil bych, jaký je konec a vlastně všechny spoilery zde uvedené mi pomohly pochopit některé momenty děje.

Co se samotné epizody týče - za mě to mělo úžasný úvod. Děj se dynamicky odvíjel, akce byl dostatek, bylo to pro mě hlavně nepředvídatelné a celé protkáno Semirovými emocemi. Kdyby se to celých cca 90 minut drželo v tomto duchu, byl by to zážitek. Ale pak už děj upadá a celkově vzato souhlasím se vším, co se týče postavy Andrého a jeho návratu. Podle mého to nebylo šťastné řešení. Tato epizoda měla 3 pilíře, na kterých stavěla. Návrat Andrého, konec soužití Semira a jeho ženy a samozřejmě - jak jinak klasičtí ďábelští padouši. A jak se to všechno míchalo v těch 90- ti minutách dohromady, tak se to v tom utápělo. Takže když už Andrého návrat, mělo to mít pověstný břink. A to nemělo.

A dál už není, co bych napsal, vše tu již bylo několikrát řečeno. Takže za mě - díky za odkazy ke stažení, za odkazy na shlédnutí on-line, díky za popis děje,... No a nezbývá než čekat, co přinese další epizoda.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Sorry za kvalitu ale ja mam také jen ten pilot a jde mi dobře možná nějak špatně nahrálo při uploadu že spadl internet ja mam HD a MKV i tento 830 mb film a celý až do konce. Zkusím nahrát znovu dnes bohužel stránka kde se stahovali německé díly zdarma již nefunguje a tak se to těžko shání pokud přijdete sobotu většina odkazů je již mrtvých..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Vaše ohnivá debata ve mě podnítila zvědavost, a tak jsem zabrousila na stránky RTL a tolik proklýnaný díl zhlédla. A moje pocity?

Je to pořád ta stejná klipovitá, klišoidní Kobra. Žádného posunu k horšímu jsem si nevšimla, dokonce je tomu právě naopak.
Tento pilotní díl se mi totiž jeví jako mnohem menší průšvih, než telenovelácká epizoda "Turek v Turecku" Laughing

Tak a teď mě zlinčujte, muhehehehehehehehehehe XD Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Je mozné niekde si bezplatne pozriet tento diel?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Je, ale už jen pár hodin na http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11/auferstehung.php?container_id=140255&productdetail=1&season=23&s23=1 takže bych shlédnutí rozhodně neodkládala Wink

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Sklamanie na plnú čiaru
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Nehodlám vstúpiť do Vašej hádky, skôr by som sa vyjadril k filmu samotnému.

Vyrastal som na starej Cobre 11 v 90. rokoch, v tom čase hral Semirovho parťáka André.
Jeho návrat som vždy želal, ale iba pod dvoma podmienkami:
A-jeho návrat nebude vysvetlený
B-dej sa bude odohrávať pred jeho smrťou na Mallorce (znie to blbo, ale v prípade Cobry 11 tak predsa musím formulovať vetu...)

Každá ďalšia možnosť scenára sa musí skončiť katastrofou, povedal som si a to sa aj naplnilo.

Čo sme teda videli? Strielačka za strielačkou, prvé dva dokonca v tuneli. Vsadil by som sa, že kvôli šetreniu sa natáčalo na rovnakom mieste a v ten istý deň.
Pri najzaujímavejšej časti, keď Semir stretáva Andrého, je scéna prerušená a pokračuje až na stanici. Prečo? Čo by mohlo fanúšika Cobry 11 zaujímať viac než reakcie Semira?

Záver katastrofálny, atómová bomba opäť raz, skok Semira na pickup už milióntykrát natočený rovnako a aj rovnako neprofesionálne.
Takto sa Cobra s Andrém nemala lúčiť, presnejšie, nemala sa s ním lúčiť vôbec. To sa stalo už v roku 1999, keď ho harpunou zostrelili z loďe.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sk.miso.sk


Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 40
Odpovědět s citátem
Mám takú otázočku - na prvej strane tejto diskusie ste mohli vidieť moju bujnú fantáziu a ako som ňou vyjadril pilotný film 34. série. Chcem sa Vás opýtať že keby som do poviedkového fóra písal moje imaginárne, nezmyselné a hlavne nemožné nápady či by to niekto čítal, že či sa mi to oplatí alebo ne....

_________________
hokej-vsetko.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Miso, já tam mám asi tak 1 500 stran povídek naprosto alternativní kobrácké reality, takže když těm svým nápadům dáš formu POVÍDKY, bude to ok Wink

Pokud chceš psát jen scénáře, tak na to tady máme, tuším, někde vlákno... Mrknu...

Nenašla jsem Sad
Ale někde to tady je.

každopádně na PF jako admin VŘELE a srdečně vítám každého aktivního člena - jen, prosím, tomu opravdu dej formu povídky, ano? Byť třeba krátké Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já mám pocit že povídky mají smysl a také se mi zdá že Andrého vzkříšení jich napadlo s vašeho PF takže možná si to přečte i AC a něco zase použijí Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
hoplus1


Založen: 01. 02. 2014
Příspěvky: 6
Bydliště: Můj dům :D
Odpovědět s citátem
Podle mě tam André Fux neměl co dělat, a to jen proto, že chtěl zabít Semíra přeříznutím lana Sad . Myslel jsem si, že Semír po pádu zemřel když se tam potom ukázal ten kříž na kopci Question . Také jsem si myslel, že zemře Ben pod tím ledem. A nepochopil jsem, proč tam byl záběr satelitu a mapy světa z nějakými čárami ze státu do státu Surprised . Zklamal mě i Andrein rozchod ze Semírem. Nic s toho, co si povídali jsem nerozuměl, ale pochopil jsem, že se Andrea chtěla rozejít, Semír ne Mad . Nejhorší epizoda! Ale viděl jsem další epizody 18. série a ty vypadaly normálně (alespoň normálněji, než tahle! Wink

_________________
ᐅ super stránky: http://afc-kobra11.webnode.cz/ - jsou tam všechny epizody Kobry 11 KE STAŽENÍ ᐊ
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tenhle pilot se bude jmenovat na fandovi Zmrtvýchvstání tak pak poprosim všelku o přepis filmu. Ostatní co se dalo sem přejmenoval podle tv fanda Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tenhle pilotní film s Andrém bude na fandovi již 28.4. ve 21.10 hned po finále 17 série a dílu smrtelná volba
Arrow http://www.televize.cz/tv-porady/kobra-11-xviii-109005
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
S dabingem jsem to konečně pochopil, ach jo to jen fanda ví ukončit v tom nejlepším,za 1 . Andrého mi je už teď líto Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
Po delší době zas něco napíšu - na díly koukám, ale není čas psát.

Tak se toto, a to už můžu říct jistě při projíždění diskuze (spoilery mě neva, já to zas do týdne zapomenu) KONTROVERZNÍ dílko dostalo i ke mě, díky Fandovi (ach ano, jsem líný stahovat a má němčina je sice na dobré úrovni (mimochodem, Carinu jsem nikdy neslyšel v originále), ale přeci jen čeština je mě milejší. Ačkoli v originále to má jistě své "kouzlo".

Na Fandovi je to na díly, a navíc to vyšlo tak blbě, že druhý bude až za týden...

Ad Andrea - měl bych si jí obhájit, ale to prostě nejde.... Sorry, Caruš. Ale to ovšem nemění nic na faktu, že pokud se občas mihne, bude to k potěše mé duše. Smile

Ad André "Harpuna" Fux - je fajn ho po takový době vidět, ale (teď budu nejspíše ubit policejní "plácačkou") - mám dojem, že postava, která jednou zemře, se vracet nemá (a tohle zastávám u každé postavy a seriálu). Jako záporák (a jako dočasný dobrák) mě nesedí - on by možná seděl, ale to bych nesměl vidět II. a III. sérii...

PS: Všimli jste si, že když se udusil ten maník u jídla, tak v jednom z dalších záběrů cuknul ještě dolní čelistí? (a nebo mě blbla telka). Smile

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
To je známá chyba u kobry. V pilotním filmu 72 hodin strachu zase když umřel Hotte tak pak ještě dýchal a se mu břicho zdvýhalo Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kačaba


Založen: 29. 04. 2014
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
No ty tomu zase dali teda korunu,měli by se na to už vyprdnout,když neumějí napsat pořádnej scénář.Poslední dobou to nedává hlavu ani patu jen samé násilí.Zlatá stará Kobra.Oni už neumějí napdat nic tak aby se člověk pobavil,byl v pododě,Kobru vnímal jsako oddechovej pěknej seriál.Docela bych brala aby Kobra už skončila úplně,než koukat na takové bludy jako plodí poslední dobou.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kocour 742


Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 85
Odpovědět s citátem
No, taky musím říct, že Kobra 11 se dost pohoršila, ty první série byly perfektní, mělo hlavu, mělo to patu. Je pravda, že už se seriál zakládá hlavně na násilí.
Ben tam trochu vnášel takový ten šarm, občas, proložené dobrou muzikou v jeho podání.

A co se týká dílu Vzkříšení : Ten návrat herce Marka Kellera mě překvapil, ale jak tak čtu, tak se z něj vyklube prevít a bude chtít Semira zabít
Manželská krize Semira a Andrei, koukám, že Andrea je pěkná potvora, tak ubližovat Semirovi, chudák, to si nezaslouží.

Ale souhlasím, zde se spoustou lidí, že Kobra 11 ztratila své kouzlo, ráda jsem tenhle seriál sledovala, ale některé díly jsou opravdu nesmyslné,
a také si říkám, že buď by si měli dát pauzu nebo skončit úplně, ale ty pilotní díly jsou čím dál horší.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kačaba


Založen: 29. 04. 2014
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
Já tento díl sledovala jen tak náhodou,když jsem přepínala programy.Herci bezva,ale obsah prostě katastrofa,kalamita.Andrea a Semir se chovají jak v běžném životě policisty,Andrého návrat jsem čekala,ale né zrovna takhle,že z něj bude hajzl,ale sluší mu to v jiných seriálech a jsem ráda,že se herectví nevykašlal,je to super herec.Na Kobru už nekoukám roky,protože už je to okoukané a nic pořádného neumějí vymyslet.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Díl celkově byl hodně zajímavý. Téma s internetem bylo celkem slušné. Akce byla taky dobrá. Nemám co bych vytknul. Jedna.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jo no, Andrého byla škoda ale už jsem se smířil že se už zřejmě nikdy nevrátí. Naopak to s internetem byla hovadina,proboha,kristepane, jedna bomba nemůže vyřadit připojení na internet na celém světě, jsem už hodnotil ale konečně jsem díky dabingu na výborné úrovni pochopil celý děj a návrat Andrého.
Jsem rád že ho daboval Saic a ne někdo jiný. I tak Mark Keller bude vždy můj druhý hrdina u kobry 11 hned po Erdovy Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Tak velmi zajímavý pilot to byl. Cool Tolik příběhů a pěkné akce a také pěkné obrázky z Alp. Wink Výkony herců velmi vydařené, takže zde musí být jedna. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Zajímalo by mě jestli Semir hodlá někdy dořešit vrahy rodiny Andrého, další námět pro jeho návrat? Vypadalo to jako když z toho auta chce skočit schválně aby zmizel, no kdo ví....

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
André tak to tě asi zklamu, producenti na dokončení děje pilotu totálně serou ... Crying or Very sad Jako kdyby tam André ani nebyl,jednou co ukázali na fotkách v epizodě 1983 jinak nic, ani po Benovi ani Andrém bohužel ani stopy..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Po docela dlouhém čase jsem viděl nějakou epizodu nové Kobry. No to byla ptákovina, únos rodiny už po360té, zničení světa potažmo Evropy, po400té. Ne, děkuji, Kobra u mě skončila 12. sérií.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Souhlasím s Vámi, přijde mi, že když už z toho dělají telenovelu, tak proč to teda nemá žádnou návaznost?! To je přece postavené na hlavu nebo ne? U filmu mě dojala poslední věta "Sbohem, příteli." V té jsem totiž viděl toho správného Andrého, kterého jsme mohli vidět ve staré kobře, jinak byl víc jak polovinu filmu někým úplně jiným, koho vlastně nikdo neznal, někým úplně novým, nutno podotknout, že představitel této role to zahrál skvěle, byl to skvělý herecký výkon. U epizody 1983 mi přišlo, že byli všichni díky upoutávkám na vzpomínání opět s Andrém, ale i ostatními plní očekávání a přitom RTL asi jen chtěla nalákat diváky, kteří byli podle mého názoru z těchto "vzpomínek", které vůbec nebyli zklamáni. Čekal jsem, že při alespoň promítnutí té staré fotografie na obrazovce, kde figuruje André se Semir třeba trochu rozesmutní a on se místo toho smál s ostatními ze služebny svému tehdejšímu účesu, jak trapné, já bych to teda nedokázal. Ty, uživateli André si přišel na zajímavou myšlenky, mě například vůbec nenapadlo, že by chtěl André spadnout úmyslně a s trochou většího štěstí (jako tehdy na Mallorce) dokončit své dílo, ale proč by pak předával ty dokumenty, které by k tomu potřeboval? Že by si uvědomil, kdo vlastně je a ten již neexistující André, který jak sám řekl, již dávno nežije by teprve z mrtvých vstal? Inu je to zajímavá idea. Kellera je vážně škoda, myslím si, že by byl se Semirem dobrý tým tak jako kdysi. Mohl by seriál zpestřit svými bláznivými kaskadérskými kousky, ukázkou efektivního využití bojového umění a jeho cholerická povaha by se mi taky určitě zamlouvala, myslím si, že k takto mladé šéfce by byl ještě daleko drzejší než k Lamprechtce nebo Anně. Taky zajímavá představa.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Gogo já nemyslím hned, to má zas svůj čas, však je to teprve rok, to že mu dával ty dokumenty tak jen chtěl třeba přesvědčit o tom že je to jeho konec, nyní může vynechávat policii v pátrání po vrazích, ale časem mu může dojít že ty dokumenty bude potřebovat a k tomu i Semira, je to šílený nápad ale možnost tu opět je...

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jo no časem po 14 letech v 50 sérií Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Tak tohle byla prvotřídní komedie. Andreho jsem měl hrozně rád-ale tady mě zklamal.

Andrea s tajným přítelem se už řešila v díle Osobní strážce, a byl taky z toho sociálního centra. Takže se jí tam rojej chlapy.
Semir by tam měl občas zajít a kouknout se do kalendáře: "Takže zítra bude u Roberta, pozíří u Tima, a super, mám první noc v měsíci, jupí"!

Klady:
Scéna jak Ben zachránil Jenny-perfektní.
Konec na horách a Hartmutt

Za 3.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Tak markíza dabing Andrého dnes dost pokazila,daboval ho Peter Kočiš a hlas mu neseděl lepší byl Pavol Višňovský. Jsem fakt zvědav na SK dabing Alexe Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vzkříšení (Auferstehung)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 3  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma