AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizod, prosím, známkou jako ve škole:
1
100%
 100%  [ 5 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 5

Odveta (Vergeltung)
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Obrázky :


zdroj : /www.tvinfo.de


Popis epizody:

Státní zástupkyně Schrankmannová dává svoji 16-letou dceru Heike -Marii na praxi k dálniční policii. Heike Maria shledává policejní práci naprosto hloupou a nudnou a nebojí se to také tak dělat. Mladá dáma má jiné plány: chce se vyrovnat své matce a stát se také státní zástupkyní. O něco co později jsou z chování své praktikantky Heike-Marie na dálnici Ben a Semir pořádně nervózní. Při změně jízdního pruhu Heike-Marie nevyužívá ukazatel směru jízdy a policisté si jí jako narušovatele správných bezpečnostních pravidel silničního provozu berou do parády a pořádně jí vyčiní její jednání. Policisté chtějí zastavit jedno vozidlo, řidič však náhle s nohou na plynu začne zběsile ujíždět. Dochází ke zběsilé honičce a dcera Schrankmannové poprvé poznává jaká je vlastně policejní práce. Když se všichni tři nakonec dostanou na stopu dodávce, jedná se o zločin, při kterém se tají dech. Z obrázků vidíme, že se bude jednat o únos nezletilých a Heike-Marie se dostane mezi ně, skončí všichni v zaplavené šachtě ?… určitě ne, Ben a Semir jsou již určitě blízko.


Ke shlédnutí
Streamy: přímo ve vysílacím čase
- Schöner Fernsehen: http://schoener-fernsehen.com/live/stream/de/RTL/ (ozkoušeno, funkční)
- LiveFreeTV: http://www.onlinesat-tv.com/online.php?tv=RTL&id=222 (ozkoušeno, funkční)

RTL-now.rtl.de: týden zdarma ke shlédnutí
- http://rtl-now.rtl.de/alarm-fuer-cobra-11/auferstehung.php?container_id=140255&productdetail=1&season=23&s23=1

Ke stažení:
https://webshare.cz/file/ad1ae1u75R/alarm-fuer-cobra-11-s32e03-vergeltung-german-bdrip-x264-oldsman-mkv

Hudba v dílu :
Leslie Clio (I Couldn't Care Less)

Datum premiéry: čtvrtek 07. 11. 2013, 20:15 na RTL


Sledovanost epizody

4,15 ml
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Epizoda ke stažení na webshare Arrow https://webshare.cz/#/file/38t6277Kl1/afc-11-s34x03-mkv stahujte rychle vydrží tam tak tejden ..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Tak tenhle díl zařadím mezi své hodně oblíbené. Isie Schrankmannová konečně ve větší roli a dokonce i s dcerou! Potěšili mě, že vybrali herečku, která dokáže vykouzlit
podobně "schrankmannovskou" intonaci jako Kerstin Thielemann. Mňam mňam mňam, obě dvě. Děj průměrný, ale za Isie a její dceru palec nahoru.

A SaM, nic tam řečeno nebylo, takže mám pořád volný pole, juchůůůůů! (teda pokud mi něco neuteklo). Smile))

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tiscalo: Mám za tebe velkou radost! Nenávidím, když mi canonický seriálový fakt zniční dobrý námět! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
sk.miso.sk


Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 40
Odpovědět s citátem
Wtf jej dcéra má len 16 rokov?? Šak len samá Schrankmannová vyzerá na 60 Very Happy Very Happy

_________________
hokej-vsetko.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Herečce je 51, Almaře tak může být kolem toho věku, takže bych ten věk nehrotila - mojí mamce je stejně a ségra je jen o kousek starší než Heike Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mozilla4


Založen: 05. 08. 2013
Příspěvky: 21
Bydliště: Můj domov
Odpovědět s citátem
super děj. Líbilo se mi to, zajímavé. Před chvílí jsem to viděl na Fandovi. Konečně scénář, který se mi líbil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kocour 742


Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 85
Odpovědět s citátem
Super díl, musím uznat jeden z mála nových dílů, který měl hlavu a patu, povedl se jim, zápletka s únosem nezletilých studentů byl
dobrý typ, tenhle díl se mi fakt líbil. Davám tak 1- Bylo tam pár nesmyslných krpanců, ale taková už Kobra prostě je. Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zajímavý díl a na kobří nápady celkem originální.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Po týdnu to byl další zajímavý díl. Napětí bylo vidět po celou dobu. Takže 1. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Po dlouhé době jsem se podívala na "novou Kobru" především kvůli lince Schrankmann (děkuji Tiscale za doporučení a dodání). Epizoda se mi celkem líbila - nebylo to nic originálního a jak jsem u toho psala, trochu jsem se vytrácela, ale i tak jsem všecho pobrala.

Přiznám se, že jsem byla lehce zklamaná, že Schrankmann starší objevovala tak málo, ale zase je hezký vidět, že jinak ženská jak břitva spolehlivě přejde do pozice matky v panickém módu a pak zase zpátky, jakmile je nebezpečí zažehnáno.

Ben a jeho zázračné střelné zranění, o kterém pár minut potom, co se mu stalo, nikdo neví, mě notně pobavilo, ale jinak myslím, že zápletku měli hezky vymyšlenou. Jen je to jedna z těch, co by zasloužily víc prostoru než těch 40 minut. Heike-Maria byla poměrně vtipně napsaná, typický puberťák, který šel dobře na nervy, ale nic nového pod sluncem. Každopádně líbily se mi ty rozdílné přístupy Semira a Bena - Semir, sám otec a s nějakými roky, zjevně zapomněl, jaké to bylo, a nemá pochopení, zatímco Ben, který je tomu věku pořád blíž, umí brát Heike s rezervou. Nevím, jestli přesně tohle scénáristé zamýšleli, ale palec nahoru.

Každopádně kudos Katje / Krüger, pokaždý, když omylem skončím u novější Kordy, je ta ženská ještě hezčí a Krüger mě baví ještě víc. Škoda, že jsme se nepoznaly dříve. Laughing

A zajímavost na závěr, herečka, která hrála Heike-Marii, Pauline Angert, se pravidelně objevuje v třetí řadě seriálu Der Lehrer, se kterým tu každý týden poctivě plevelím téma Hendrika Duryna. Zmiňuji to proto, že její postava v Lehrerovi chodí poměrně odhalená, což mě ve srovnání se super uťáplou dcerou státní návladní prostě celý díl slušně bavilo. Laughing

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Odveta (Vergeltung)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma