AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto sérii (známkou jako ve škole)
1
55%
 55%  [ 15 ]
2
29%
 29%  [ 8 ]
3
7%
 7%  [ 2 ]
4
7%
 7%  [ 2 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 27

Hodnocení 1.série
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Tak 1.série určitě kvalitou nemá na novější...ale ono je to pochopitelné. Ale i tak si myslím, že je celkem povedená, nějaké dobré díly jsem tam taky našla..myslím, že tady ještě Kobra se tak nějak "hledala". Ale zase kdyby se nepovedla tato série, tak Kobra teď není, tam kde je nyní. Takže to svědčí o tom, že se líbila Wink

No, Frank můj velký "oblíbenec" mému hodnocení moc nepřidal, ale zase Semir byl kouzelný...ještě takový nezkažený Very Happy

Moje nejoblíbenější díly byly Bomby....dál to znáte, Nový parťák, Falešní policisté a Konečná pro všechny.

A nejhorší jednoznačně Stařec a chlapec.

Pokud mám ohodnotit známkou, tak asi 2- Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jo, 1 řada byla super. Zapusobil na mě Ingo, ale i Frank a Semir. Nehody nebyly Sad , dobrá byla v díle Smrt ve stovce.

Super díly: Falešní policisté, Bomby na 92 km., Stařec a chlapec, Vražda a zabití
Blbé díly: Samuraj (nebo jak se to jmenovalo), Smrt ve stovce.

Serie za 1 Cool

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
nicky


Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 18
Bydliště: Přerov
Odpovědět s citátem
1.série byla celkem dobrá ale škoda že tam Ingo byl jen 2x nejlepší díl byl pro mě stařec a chlapec
mo prostě dávám 1 Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
trochu me zklamal dabing inga
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
b00m


Založen: 03. 04. 2008
Příspěvky: 22
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
První série, tak je to začátek, takže bych nehlasoval jinak než za 1.
Nejlepší díly: Falešní poldové, Nový parťák
Nejhorší díly: Jak už to řekla Janča, je to Stařec a chlapec. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Je pravda, že 1. série je starší ale mě se líbí a dávám 1. Wink

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Původně měl být pouze pilot Bomby na 92 km, který zaznamenal úspěch a po dálnicích okolo Berlína se začala prohánět dálniční policie.
Vůbec bych nevěřil, že už je to přes 13 let, když padla v březnu 1995 první klapka a po celý tento rok se natáčela I. řada.
Všichni vyvalili oči, když se BMW osmé řady proletělo vzduchem a úspěch byl v podstatě zajištěn.
Ingo Fischer - postava, na kterou jsem si ani nezvykl a byl fuč. Nevadil mi a je škoda, že nezůstal déle. Dneska někdo ani neví, že nějaký Ingo byl.
Katharina Lamprechtová - zbytečné řeči, málo řešení. Ale ani bych nehádal, že v tý době jí táhlo na 60.
Frank Stolte - přijde mi, že nejvíc on doplatil na dobu a dost lidí ho podceňuje. On zkrátka nemohl ukázat to co později André, Semir či Tom. Franku měls být aspoň ve dvojce. V I. řadě se mi líbil, protože to bylo jiný. Nebylo to o Semirovi, ale o něm a proto tuhle řadu někdo nemusí. Taky bysme měli uznat, že Johannes byl za svou roli oceněn. A ještě něco: Když začal natáčet bylo mu čerstvých 28 - byl tedy nejmladším hlavním hercem, když nepočítáme Julii Stinshoff a to se taky cení.
Semir Gerkhan - sympatický turecký komisař se žvýkačkou v puse. Nástup měl fakt super - "Co se do toho říká Kobra nebo Zmije" Semire doučit!!!
A co se týče epizod:
Nejlepší rozhodně: Falešní policisté
Nejhorší, nudný, bezvýznamný: Smrt ve stovce
Další bezva díly: Nový parťák, Konečná pro všechny, Rudé růže, černá smrt
A to co sleduju koutkem oka: Vražda a zabití, Samuraj
Je to originál, který má trošičku slabší kvalitu a ta se později doladí a proto hodnotim dvojkou. Ale velká pochvala za snahu je na místě. Jen díky tomu se dnes dotáčí XIII. řada.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Holt 1.řada, ta mě pěkně dostává Smile Jednička je tu pro mě jasná, škoda, že Ingo nezůstal déle, jen dva díly Sad

Nejoblíbenější : Bomby, Parťák, Samuraj, Konečná pre všetkých, Falešní policisté
Nejhorší : neni Very Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Frank sa mi vôbec neľúbil,vždy sa díval len pred seba a nič nehovoril,odpovedal na otázky až po niekolkých sekundách,vyzeralo to,ako keby stále rozmýšlal,jednoducho mi to išlo na nervy...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
První řada byla suprová.... kvůli Frankovi samozřejmě... Laughing ... kromě jeho a Andrého si nikdo neoblíbil jako zašívárnu motorest..... Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Za 3+ Smile Inga, který mi byl sympatičtější než Frank, mi zabili hned na začátku a pak už to zachraňoval jen Semir a jeho maminka Laughing Laughing Protože ten tam neměl chybu. Ale jo, taky to dělá to, že jsem první sérii viděla až poté, co jsem viděla novější díly a vůbec mne nechytla Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Já to viděla taky až po nových dílech.....ale mělo to svý kouzlo.....
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Filip 15


Založen: 12. 03. 2009
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Byla to dobrá řada asi jedna z nejlepších.Hlavně díly Bomby na 92.kilomentru a nový parták. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Semirek tu byl tak legrační Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing na druhou stranu nefungovala souhra mezi parťáky... Sad
Díly byly syrové a kupodivu se tu vyskytovaly i věci, které by se v nových epizodách podle mě neobjevily - třeba mužská nahota.

Nejlepší díl? Semirek s hlavou v síťce Very Happy (Konečná pro všechny? nejsem si jista)
Nejhorší? Ten, kde není Semir... ale přiznám se, že celkově mi tato řada moc sympatická není.

nechci hodnotit... Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Jedna z nejlepších sérií Kobry, líbí se mi že je hodně na dálnici. Semir má dlouhé vlasy. Very Happy Dobrý se mi zdál Ingo, škoda že nezůstal déle. Frank by také mohl zůstat trošku dýl.

Nejlepší díl je Falešní policisté nebo Rudé růže, černá smrt.


1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Já se teda jdu přidat k hodnocení...Když si to tak vezmu, byla to první řada, nebyla jsem z ní EXTRA nadšená, ale nemůžu říct, že by se mi nelíbila!!!
Musím přiznat, že sem se na ni i pokaždá když ji dávali těšila Wink Wink Wink
Můj nejoblíbenější díl z první řady jeeeeeee: NOVÝ PARŤÁK
Very Happy Very Happy Very Happy
Mám i oblíbenější řady, to rozhodně, ale dám 1 Wink Wink Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
behro


Založen: 17. 05. 2009
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
hodnotim za 1
Nejhorsi epizoda: Starec a chlapec Mad
Nejlepsi -//- :Falesni policiste,konecna pro vsechny Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
jo presne tak ja som dal 4 lebo Franka neznášam ..a som rád že tam bol len 8 častí ..lebo bol oničom ..André už bol dobrý Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Tak první řada se nepovedla tak jak ta 3. s Andreém, ale měla něco do sebe. Nejlepší díl byl asi pilotní film - Bomby na 92.kilometru, protože jsem sympatizoval s hlavním padouchem, který měl taky slabost pro Tin Tina Smile a potom asi díl Nový Parťák, ostatní díly byly převážně tragédie a mnohdy chybělo i napětí, ale objevování totožnosti Rascara Capaca stálo za to. Trochu mě vadí neukončená zápletka s Frankem a nástup Andrého Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Pěkný začátek skvělého seriálu Very Happy

1. -Nový parták
2. -Černá růže,černá smrt
3. -Bomby na 92.kilometru
4. -Vražda a zabití
5. -Stařec a chlapec

a ostatní díly taky super Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
KarlCZ


Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Jihlava
Odpovědět s citátem
Perfektní 1. serie, jasně...když to vezmu postupem času, tak další serie byly lepší a lepší...ale když si vzpomenu, jak jsem viděl pilot poprvé, tak mě to úplně uchvátilo....bouračky, zdemolovaný auta, perfektní...., navíc se mi líbil i Frank a Ingo a potom samozřejmě nové příchozí Semir...navíc tyhle díly mají něco do sebe, když to porovnáte s 14. serii, tak tohle má hlavu a patu...., zatímco 14. serie je něco mezi Smrtonostnou zbraní a Walker Texas Ranger Cool

_________________
Semir: Pane Perezi, otevřel byste laskavě zavazadlový prostor?
Tom: Otevřos...
Semir: Otevřos, ty jsi fakt jazykovej génius.
Tom: Jsem snad dálniční polda nebo cizojazyčná sekretářka?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Chtěl jsem podívat první sérii ale nějak si mě moc nebavyla. Akorát díly rudě růže a nový parťák a trochu konec -konečná pro všechny. Prošel jsem to rychle na mém telefonu protože se mi to zdálo dost nudné a celé série bych dal tak za 4 i když na tu dobu to byl dobrý začiátek.Človek když si prohlédne první díl a poslední má pocit, že jsou to dva různé seriály .Snad na ty první série někdy dostanu chuť
Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tento týden jsem sjel všechny díly Smile Paráda Smile Některé se vyrovnají novým. Hlavně ty poslední, kde už Kobra byla fakt Kobra Smile

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
Moje řeč, Cobro...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hodnocení 1.série
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma