AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto sérii (známkou jako ve škole)?
1
73%
 73%  [ 14 ]
2
5%
 5%  [ 1 ]
3
5%
 5%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
15%
 15%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 19

Hodnocení 7.série
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zakladám to já, snad mě neukamenujete Laughing

Tadle serie začla velmi kvalitním dílem Laughing Byla velice vtipná, akční.
Za 1.

Oblíbené díly:
Všechny Laughing

Neoblibený: žádný

Neutrální: není
Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Vzhledem k tomu, že máme pětistupňový hodnocení a mám svojí nejhorší sérii tak to nebude vůbec pozitivní. Christian Oliver se do Kobry nehodí ať si každej myslí co chce. Je to vykulenec, kterej nepatří do akčního seriálu. Po naprosto fantastické VI. řadě jsem teda čekal, že udrží aspoň tu úroveň, ale ani to se nestalo a byl jsem zklamán. Kobře hrozil i konec natáčení a faktem je, že odchod Reného Kobru málem zazdil.
Někdy mi tu přijde, že Semir s Janem se tu chovaj jak naprostý pitomci, kteří ani neuměj řídit auto.
Nejhorší pilot je pro mě právě Křest ohněm s nevýrazným dějem. Myslím, že to byl tento pilot, který byl soupeřem Mostu smrti týmu 2 a vyhořel na něm.
Nej díl: Rodinný gang
Dobré díly: Falešné signály, Náraz, Závod s časem
Hrůza: Heinrich a Paul, Smrtonosná zásilka, Lehká kořist, Rock´n Roll
Takže 5 sorry

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Tahle série je horší než 6. to musím uznat, protože dvě trojky. I když tato série se dá považovat za dobrou, některé díly se jim fakt vymkly a jedničku si to podle mě určitě nezaslouží.
Nejlepší: Heinrich a Paul, Soukromé očko, V utajení
Nejhorší: Děs Rock´n roll dostal 3, Průměr Sabotáž dostal 3, Nic moc Křest ohněm dostal 2
Dávám pěknou 2

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
EK1


Založen: 06. 02. 2009
Příspěvky: 6
Odpovědět s citátem
Souhlasím s André. Takže vypisovat to nebudu, je to zbytečné. Christian Oliver se do Cobry nehodí a k Simírovi se mi vůbec nelíbí. Nemůžu jinak než za pět.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
7. série je plná skvělých dílů a dobrých hlášek. Dávám 1. Smile

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Velmi kladne hodnotim nastup noveho partaka Jana v pilotnim filmu Krest ohnem. Bylo to v Kobre 11 poprve, kdy od pocatku nebyl druhy komisar a Semir zacinal s pripadem sam, bez partaka. V prubehu filmu se opravdu zajimave zaclenil do tymu.

Hodne se mi libily nasledujici novinky: zpomalovani akcnich scen, nove efektni strihy a hlavne nova postava technika Hartmuta. Take castejsi objevovani Schrodera podle me epizody Kobry 11 vyrazne ozivily.

Sedma serie se mi z hlediska pribehu v jednotlivych epizodach jevi jako nejpovedenejsi (pilotni film + 8 epizod nadrpumerne dobrych, to se u me nestalo v zadne serii).
Mezi spickove dily povazuji Falešné signály, V utajení, Sabotáž, Soukromé očko,
K nadprumernym dilum patri Křest ohněm, Rodinný gang, Náraz, Lehká kořist, Seznam smrti,
Vubec me nezaujal dil Heinrich a Paul.

Sedmicku tedy musim hodnotit velmi kladne. Libily se mi akce, o hlasky nebyla nouze, zajimave byly hlavni i vedlejsi pribehy. Rychle jsem tedy zapomel na Toma a zvykl si na mladeho Jana, ktery mi k Semirovi rozhodne pasoval. Presto byl Tom podle meho nazoru lepsim partakem Semira, nez Jan.

Teto serii tedy udeluji velikou 1

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
7.sérii je ještě velice dobrým vystoupením Christiana Olivera v Kobře 11.

Nejlepší díly jsem už vyjmenoval v nejoblíbenější epizodě, dále bych mohl jako dobré uvést Rodinný gang, Falešné signály nebo Countdown...

1

Aleš Vaněk napsal:
K nadprumernym dilum patri Křest ohněm, Rodinný gang, Náraz, Lehká kořist, Seznam smrti,


Tak to tě sklamu Cool Seznam smrti je díl z 8.série... Wink Very Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Muhaha! Série, kde se objevil Hartmutt? Jak bych ji mohla špatně ohodnotit, obzvláště, když Jan je tak milý, fešný... (a vyčítavě na mne hledí ze zdi XD) ... a má vtipný scénář? Laughing Laughing Laughing

Velká jednička Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
pajasekacka


Založen: 15. 10. 2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Mě se 7. série líbí a moc. Very Happy Za prvé, protože je v ní můj milovaný Janík. Embarassed Laughing Za druhé co díl tak to nějaká super hláška, na kterou nejde zapomenout. Některé používám i v normálním životě Laughing Laughing . A za třetí bezvadný děj, akce ve všech dílech! Very Happy
prostě 1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
No tak šestka byla lepší, ale nebylo to zlé. Za 1. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
7 Seriu najdete aj na youtube na mojom kanale Cobra11CSITHEBEST samozrejme ako inak v CZ
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Ač je Jan v žebříčku oblíbených parťáků spíše níž, než výš, tak musím 7. sérii hodnotit pozitivně. Jen přece Jan do Kobry přinesl něco zajímavého - chování zelenáče, scény, kdy spíše Semir Jana "vyučuje". Jan může nabídnout, co doposud žádný parťák nabídnout nemohl - mladou dravost (možná nyní tohoto dosahuje Ben, ale u Jana je to vlastnost nejzřetelnější). To přece jenom dílům dodalo novou šťávu. Na rozdíl od dua Tom - Semir, kde už je to souboj dvou ostřílených profíků Very Happy.

Oblíbené díly - Falešný signál, Závod s časem, Rock'n roll

Neoblíbený díl - jednoznačně Křest ohněm, který je pro mě zároveň i nejhorším pilotním dílem Kobry 11.

Hodnocení - 1- Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Perfektní série, vůbec jsem se nenudil ani při jednom díly. Jan mi trochu připomíná Bena, takový mladý veselý komisař. Nechce se mi komentovat kadžý díl celé série tak dávám celé série za 1. Už se těším na díly 8 série Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hartmutt Freund z KTU


Založen: 03. 07. 2014
Příspěvky: 419
Bydliště: No prostě někde
Odpovědět s citátem
6 a 7 serie-vrcholem kobry!

Všechny díly jsou napínavé, akční a plný hlášek.

Nejlepší díly: V utajení, Křest ohněm, Rocknroll, Rodiný gang
Nejhorší díly: Není Very Happy Smile


Za 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Hodnocení 7.série
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma