AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
90%
 90%  [ 19 ]
2
4%
 4%  [ 1 ]
3
4%
 4%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 21

Chladnokrevně (Kaltblütig)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Velmi napinavy dil, akce na tu dobu super, skveli herci - Semir, Andre. Nejvic me rozsekal Hote s montazi SPZ na BMW Very Happy

Jednoznacne za 1

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Re: Chladnokrevně (Kaltblütig)
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Rozsekal mě André zpívající si ,,My fair lady" - slyšet chlapa rváče pět ,,chtěla bych tančit jen, protančit noc a den" je nezapomenutelné Laughing Laughing následoval hladový Semir, jemuž nestačil jeden koláč XD
Tom mi připomněl Vigga Mortensena... Cool

Nechtěla bych být v kůži oné před rodinou ohmatávané slečny - umřela bych studem Embarassed zaujalo mě, jak zoufale volala maminku...

Regina je tak sympatická! Proč ji musela nahradit nějaká žárlivá ---- ----- ------ ---- ----- ----- ? Confused

André kradoucí jídlo XD

Zajímavý konec... hudba, světlo...

Dávám JEDNIČKU - takhle si představuji Kobru!

Teď si říkám... prosím, přežil ten starý pán? Nemohu si to vybavit Embarassed Embarassed Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marcia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Woxys: toť otázka Rolling Eyes taky si to nějak nepamatuji

V jednom se stejně neshodnem: Regina - Andrea - Petra - Susanna... u mě vede Andy Smile jasně, nemusí jí každej milovat, ale minimálně jako sekretářka byla nejlepší Wink

Škoda, že jsem neviděla pějícího Andrého Sad

Hudba na konci mě zaujala, příjemně poslouchatelná.

Dávám jedna Smile

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
pekne
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
hodne dobry dil a TOM my take pripadal jako viggo mortensen(pan prstenu,dokonala vrazda)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tenhle díl jsem si pamatovala, takže jsem ho ani pořádně nesledovala Laughing Embarassed Ale vím, že se mi vždycky líbil.. a mám pocit, že ten pán přežil... ale nejsem si tím jistá Confused

Za 1... a Wox, tos neměla říkat XD MUSÍM vidět zpívajícího Andrého!!! Laughing Laughing Laughing Vůbec nevím, že tam zpíval Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Matis


Založen: 17. 06. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Dolní Němče 38
Odpovědět s citátem
Výborná epizoda.Napínavá,herci dobří.Líbila se mi na konci ta hudba(nejspíš Enya).
Ten pán to přežil.Za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Skvělá epizoda, jedna z nejlepších v II. řadě.
Tohle je ta správná Kobra 11. Nový díly a nová hudba mi k srdci moc nepřirostly, ale tohle bylo to co dělalo Kobru Kobrou - hudba, když se rozjeli v tom BMW. To bylo potom vždycky jasný, že jedou naši komisaři do akce!!!!!!!!! Dneska už to takový neni.
Semir je s tim jídlem hroznej:
André: Musíš pořád něco jíst?
Semir: Ne, nemusim.
V nových dílech mě taky štve jak tam je vždy něco o rodině Semira. To bude brzo telenovela a ne akční seriál!!!!!!!!!!POPLAAAAACH!!!!!

Woxy: Taky mám názor, že Regina byla správná. Nechápu proč byla jen na úvodních 6 dílů. škodaaaaaaaaa
A jinak o Semirově rodině neni nic v díle Smrtelní nepřátelé. Opravdu dobrá epizodka. Až budeš mít možnost zkus na ní aspoň mrknout.
A epizoda Chladnokrevník?
No super 1.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Dobrá epizoda... Regina je skvělá....

Jo a ten starý pán přežil... mám pocit, že tam André v jednom momentu říkal, že se z toho dostane...

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Mega díl =o) Sice jsem myslela, že to skončí jinak (že pomocníkem "Dubeka"..bude ta ženská s vysokým hlasem..co ji ochmatával Very Happy Ale moje fantazie byla opět mimo Very Happy ).

Jinak akce super, pěkná písnička na konci a v polovině dílu. Takže za 1 a možná i hvězdička bude.....=o))
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
James 008


Založen: 27. 05. 2008
Příspěvky: 63
Bydliště: Božejovice (Jižní Čechy, okres Tábor)
Odpovědět s citátem
moc se mi to líbilo až na interiér jeho domu 2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Jednoznačne super epizoda! Akcie dosť,nápad s foliami na aute super a v neposlednom rade sa nestáva často,že Semir a jeho partner sú k niekomu takí tvrdí,ako k Tomovi v rieke. A konečne niekoho aj zastrelili,hoci to vôbec nemuseli spraviť.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Mě se to moc líbilo. Hotte a SPZ - to bylo dobrý Very Happy. Dávám jednoznačně 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marmota-b


Založen: 18. 02. 2010
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Mně se to taky dost líbilo!
Akorát mě nějak rozčilovalo, jak byla dabovaná ta malá holka - přišlo mi, že by měla být ke konci mnohem hysteričtější, že mluvila pořád stejně... kňouravě, nikoli vyděšeně - já bych teda na jejím místě vyděšená byla!
Ale byl to díl úžasně nabitý dějem, moc dobře se na to koukalo!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
KarlCZ


Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Jihlava
Odpovědět s citátem
Další parádní díl, napínavý a výsledné rozuzlení nemělo chybu...Smile, za zmínku určitě stojí scéna s vlakem a hláška: "Prali se se mnou...", "A se mnou snad ne?", "Tys neviděl, jak do mě bušila?" Smile

1

_________________
Semir: Pane Perezi, otevřel byste laskavě zavazadlový prostor?
Tom: Otevřos...
Semir: Otevřos, ty jsi fakt jazykovej génius.
Tom: Jsem snad dálniční polda nebo cizojazyčná sekretářka?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Přátelé nemá někdo tenhle díl? Já ho mám sice, ale je to nějaká rip verze.. Jsou tam nějaké momenty odstřihnuté Confused

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Chladnokrevně (Kaltblütig)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma