AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Hodná, drsná holka / Good Girl, Bad Girl (2006)
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem
Hodná, drsná holka / Good Girl, Bad Girl (2006)
| csfd.cz | imdb.com |



Anotace: Striptérka Vanessa (Julia Stinshoff) ukradla kopu peněz a teď je na útěku jak před pašeráky drog, tak před policií. Schová se u své sestry-dvojčete Marii, která je matkou představenou kláštera. Jejich zaměnitelnost způsobí, že si ženy vymění identitu. Zatímco se hábitu zbavená Maria s pomocí vyhazovače Texe (Hendrik Duryn) snaží zbavit pronásledovatelů, novopečná jeptiška Vanessa má za úkol udržet krachující klášter v provozu... (autor: SaM)

Promo:


Stills:

- zdroj fotek: kino.de; Google

>> Trailer. (YouTube.)
>> Uložto.cz
(- CZ dabing, odlišný od Kobry, kvalita výborná)

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Mishko: diky moc, ty jsi uzasna, to je jak darek pod stromecek Very Happy Jdu to stahovat Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Ali má pravdu. Konečně dnes něco pozitivního. Díky Mishko! Smile

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No tak to je paráda! Very Happy V němčině jsem tomu nerozuměla, konečně se dozvím, o co tam vlastně šlo! Jsi úúúúúžasnááá!! Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já už jsem to viděla a musím říct, že dabing příšerný!!! Jediný, co se povedlo, tak možná Joshua a Gromek, jinak Duryn dabovaný Tůmou mě řezal do uší a Julče taky zrovna luxusní hlas nevybrali!!! Ale jinak film pěkný!! Laughing Laughing Laughing

_________________
"Ha ha ha," zasmála se buchta a vyhodila tvaroh z podnájmu! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Film mam stazeny a shlednuty, zkusim ho tedy zhodnotit.

Hned na uvod me do oci prastila honicka z Cobry 11, konkretne ze Stvanice. Bohuzel prevzate honicky z Cobry 11 byly v tomto filmu celkem tri Sad Pouze jedina honicka byla zrejme vytvorena pro tento film Confused

Zklamalo me pouziti Semirova sluzebniho stribrneho BMW (dokonce i se stejnou registracni znackou), se kterym jezdil inspektor Köster. Tento inspektor mel navic uplne stejnou kancelar, jako Frank a Susanna z Cobry 11: Nasazeni tymu 2. Bylo tedy malinko divne videt Julii ve stejne kancelari a to jak v roli jeptisky Marie chranici sve dvojce Vanessu, tak v roli komisarky Susanny z Tymu 2 Confused

Castecne musim souhlasit s JSSVLVKMKou, Tex (alias Hedrik Duryn) dabovany Bohdanem Tumou, to se opravdu nepovedlo. Take Julia dostala jiny hlas, nez zname z Cobry 11 od Simony Vrbicke, to ale byla zmena podle meho nazoru spis k lepsimu... Jinak ale dabing nebyl vubec spatny Smile

Abych jen nekritizoval, pribeh tohoto filmu me opravdu zaujal, moc se mi libil, bavil jsem se a to dokonce tak hodne, ze prebil vsechna vyse zminena negativa. Nemalou zasluhu na tom ma spickovy herecky vykon Julie Stinshoff, ktera si zahrala dvojcata - tanecnici Vanessu a jeptisku Marii. Aby to ale nebylo jednoduche, v tomto filmu si obe dvojcata neplanovane vymenily sve role, coz bylo velmi vtipne Very Happy

Zaverem bych rekl, kdo videl ze serialu Cobra 11 jen par epizod, bude se mu tento film libit (nejspise si nevsimne te spousty souvislosti). Ti z vas, kteri znate Cobru 11 velmi dobre, zrejme budete z tohoto filmu zklamani...

Ja ale zklamany nejsem a film si urcite koupim i v originalu Wink

Moje hodnoceni (znamky jako ve skole)
1 - Pribeh
1 - Herecke vykony
2 - Dabing
3 - Nataceci prostory (stejna policejni kancelar jako v Cobre 11 - Tym 2, v klasteru se zenil Semir s Andreou - marne jsem mezi jeptiskami hledal Schrödera) Very Happy
4 - Akce (tri akce ze ctyr jsou prevzate z Cobry 11) Confused

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Uiiii, konečně. Německy neumím ani ťuk a zklamalo mě, že je to německy potom, co byl trailer anglicky, ale aspoň že takhle. Díky!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Vypadá to zajímavě Very Happy . Dík za info.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra12


Založen: 12. 11. 2007
Příspěvky: 45
Odpovědět s citátem
Když jsem viděla tenhle film poprvé, byl v angličtině a musím říct, že se mi to líbilo víc než v češtině. Český dabing byl až na pár výjimek docela povedený. Trochu mě zklamaly akce, které byly ze značné míry vystřižené z dílů Kobry či Odvážných andělů (honička po městě a přeskok vlaku). Jeptišky ve "zbroji" byly bomba, hlavně sestra Agata (nebo jak se jmenovala) když nasávala z placatky. Kdybych měla film hodnotit, dostal by ode mne 68% hlavně za dvojroli Julie Stinshoff a za Gromeka, on byl prostě gauner k pohledání.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Tina11


Založen: 10. 12. 2007
Příspěvky: 192
Bydliště: Ústí nad Labem
Odpovědět s citátem
několik fotečky z toho filmečku


_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Pár gifů:

Úvodní scéna, ze které mi vždycky padá čelist...


A drumroll, na to jsou ti dva mistři... (Aspoň jednou nám udělat radost mohli.)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hodná, drsná holka / Good Girl, Bad Girl (2006)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma