AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
81%
 81%  [ 22 ]
2
14%
 14%  [ 4 ]
3
3%
 3%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 27

Kdo seje vítr... (Wer Wind sät...)
Anelli


Založen: 21. 01. 2009
Příspěvky: 46
Bydliště: Vítkov
Odpovědět s citátem
Super díl. Akce, akorát škoda, že to tak divně (otevřeně) skončilo. Sad Semir si odjede, a žádný náznak, že by měl Jan odejít. Sad škoda že už tam nebude..Sad jinak 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Nemůžu jen souhlasit, super díl a dobrý děj. Dávám 1. Smile

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Jo super díl. Pěkně kvalitní plán vymyslel ten Klüger (snad se to tak píše Embarassed ) Nelíbila se mi demence Andrey na začátku. Měla utéct z auta a ne nechat se nabourat dalšími třemi auty Laughing blondýna Laughing Wink Za 1 Cool

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
pajasekacka


Založen: 15. 10. 2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Krásný díl! Nemám co mu vytknout. Very Happy Moc se mi líbilo Janovo kouzlení na konci Laughing Velká škoda, že to byl už poslední dílek s Janíke já ho tam ještě chci Crying or Very sad Crying or Very sad Sad za 1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Dovolím si zareagovat na tu "demenci Andrei. Stačí si jenom představit si na tom místě sám sebe. Někdo do mě vrazí, mám sekundu na to, abych se dostal ven z auta (kde mimochodem když do mě někdo vrazí, tak je to tutovka), za tu sekundu si nestačím sundat ani bezpečnostní pás, a vrází do mě další auto. To už se mnou pěkně zamává, a než se vzpamatuji, tak kolem mě proletí další dvě auta. No, zkrátka nevím, o jaké demenci je zde řeč.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Andrea snad není blondýna! *vykulila oči a může si nesouhlasem ukroutit hlavu* je to bruneta... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
A jinak celkem souhlas s Kubinhem, musela být v šoku. schaferová je dementní v jiných věcech, tady jí asi patří spíš pochopení.

Jinak dobrý díl, velmi se mi zamlouval mladé kuře Semirek Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
zuzik


Založen: 28. 08. 2008
Příspěvky: 30
Odpovědět s citátem
me se tenhle dil libil ale mrzi me ze Jan odchazi Sad ale co se da delat.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Když jsem to videl poprve rikal jsem si, ze toho Semira zastreli nebo prejedou, na konci jsem mel nervy kdyz jsem videl jak na nej najizdi....kdyz ho pak Jan zachranil a naskocila mi husi kuze ze znelky K11 vedel jsemm, ze to byl dokonaly dil...ZA 1**btw jsem rad, ze Jan odchazi : -)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
kosino


Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 61
Odpovědět s citátem
pajasekacka napsal:
Krásný díl! Nemám co mu vytknout. Very Happy Moc se mi líbilo Janovo kouzlení na konci Laughing Velká škoda, že to byl už poslední dílek s Janíke já ho tam ještě chci Crying or Very sad Crying or Very sad Sad za 1*
Jan má ještě šanci se někdy v budoucnu k Semirovi vrátit. Teď k samotnému dílu: Povedl se výborně, závěry řad bývají zkrátka skvělé. Už se těším na hodnocení celé "osmičky".
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Kubinho napsal:
Dovolím si zareagovat na tu "demenci Andrei. Stačí si jenom představit si na tom místě sám sebe. Někdo do mě vrazí, mám sekundu na to, abych se dostal ven z auta (kde mimochodem když do mě někdo vrazí, tak je to tutovka), za tu sekundu si nestačím sundat ani bezpečnostní pás, a vrází do mě další auto. To už se mnou pěkně zamává, a než se vzpamatuji, tak kolem mě proletí další dvě auta. No, zkrátka nevím, o jaké demenci je zde řeč.

V tom díle do ní najelo auto a měla čas. V jiných dílech z aut utikají i když mají méně času než Andrea. Třeba díl Benzín Twisted Evil Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Hezký díl,Semirek za mlada s tou ofinkou,to mě dostalo Very Happy ,jinak zítra konečně Tomííík a jeden z mých oblíbených dílů,už se nemůžu dočkat. Embarassed
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Pomsta. Hezký díl ale blešky to má.

A co takhle se rozloučit s Janem. Na to se vykašlali. Rolling Eyes Shocked Jenom za to ta dvojka je.
2

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lucy Potter


Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 39
Odpovědět s citátem
super díl,akorát mě mrzí,že nijak nevysvětlili Janův odchod,díl skončí úplně normálně a na další den je už další série,no alespon se Tomíšek vrací... Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Dobrý to díl.
Prej aby Andrea vyběhla z auta. No to sotva.
Semirovi měli oholit i kníra, protože jestli se to mělo odehrávat před tím než měl Stolteho tak vousáky neměl.
Ale je to slušný závěr 1.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Dobrej díl, náhlý odchod Jana. 1* Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
za 1 - pretože sa s Janom ani nerozlúčili Crying or Very sad

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Teraz možno získam nepriateľov, no aj tak budem kritický.

1-Obsah bol mierne nudný, až do predposlednej scény nešiel dej vôbec dopredu, 40 minút sa Kruger iba zahrával so Semirom bez toho, aby sa stalo niečo dôležité.
2-Semir by sa akoby časom nezdokonaloval. Správal sa ako amatér, robil chyby, reval, bol nervozny. Aj po zatknutí Krugera som mal pocit, že Semir prehral.
3-Podla tejto časti bol Semir Krugerovým partnerom do roku 1997. Dosť hrubá chyba pre skalného fanušíka seriálu...
4-Ťažko sa mi zvyká na to, že v rovnakých situáciách sa koná úplne odlišne, a to podla toho,ako si to vyžaduje ďalší dej.
Občas naháňajú auto cez preplnené chodníky, inokedy po nehode len skonštatujú, že vodič ušiel a ani sa nerozbehnú niektorým smerom za ním.
Napr. v tejto časti: Kruger nemohol len tak zmiznúť z vrakoviska, alebo by stačilo zavolať kukláčov do nemocnice, namiesto toho išiel za ním do pivnice len Semir,aby ho potom zbili...

Takže táto časť bola obsahovo tak amatérska, až sa mi nechce veriť...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
Včerajší diel bol celkom v pohode až na tie veci čo už spomenul Speed, ale mohli sa aspoň rozlúčiť s Janom, to dávam za veľké mínus, úplne ho vystrihli, a potom už vôbec ani nespomenuli, iba v návrate,keď Schroeder povedal že Jan odišiel a Semir odhodil žemlu dávam za 3

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
skvělý díl, nicméně škoda že ho zvolili jako poslední díl série. Originálně byl posledním dílem série Extrém, kde potom Janův odchod dával smysl (odešel kvůli své zemřelé lásce stejně jako Tom). Akce byla povedená, celý díl by napínavý - za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
mf.studio vystihl Janův odchod skvěle. Jinak díl má pěkný děj ta to bude za 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Začátek hodně dobrý. Pak ale, dejme tomu, od obvinění Semira, že napadl svého bývalého kolegu, díl šel kvalitativně dost dolů, teda pro mě.

Obdivuju promyšlenost, zápletku, ale pak mi přišlo, že tvůrci už moc nevěděli jak to nápaditě ukončit. Celé to ukončili typickým únosem a konec.

Takže hodnocení 2- Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
KarlCZ


Založen: 05. 07. 2009
Příspěvky: 114
Bydliště: Jihlava
Odpovědět s citátem
Výbornej díl, další skvělý kousek z 8. serie, ale stejně jako vás všechny i mě mrzí, že Janův odchod nebyl nijak vysvětlen, ale dovolím si reagovat na váš návrh, že poslední díl 8. serie měl být Extrém, s tím nesouhlasím....jednak kvůli umrtí své přítelkyně odešel i Tom, že by dávali stejný důvod odchodu u dvou parťáků najednou, to by bylo blbý....a navíc v jednom díle, teď už si nevzpomenu který to byl, se Tom taky zamiloval do podezřelé, do takové té blondýnky a zůstal v Kobře nadále Laughing , no každopádně ale odchod Jana mohli nějak vysvětlit, to samé odchod Franka Stolteho..., no to nevá, každopádně tento díl se mi líbil, bylo to napínavý a scéna, jak Jan zachrání Semirovi život, stojí za to Wink


Za 1**

Btw. Už se těším na Toma Smile

_________________
Semir: Pane Perezi, otevřel byste laskavě zavazadlový prostor?
Tom: Otevřos...
Semir: Otevřos, ty jsi fakt jazykovej génius.
Tom: Jsem snad dálniční polda nebo cizojazyčná sekretářka?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pietro


Založen: 18. 09. 2013
Příspěvky: 153
Bydliště: Každý ví kde to je, ale nikomu se tam nechce.
Odpovědět s citátem
A tak si Jan na konci dílu odběhl vyplnit žádost o přeložení do neznáma...

Krüger byl takový ten echt pošuk, který v Kobře mám rád. Semir měl sice o Andreu strach, ale jak Andrea začala hned prskat (vyprávět o nehodě), tak nevypadala, že jí kdy něco bylo... Smile

A jen tak na okraj - na koho byste vystřelili? Na toho kdo stojí, nebo na toho kdo sedí??? Question Question Wink

_________________
Sám proti všem aneb Trhněte si, Andrea-Haters!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kdo seje vítr... (Wer Wind sät...)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma