AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
77%
 77%  [ 17 ]
2
22%
 22%  [ 5 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 22

Na mušce (Im Fadenkreuz)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Zajimavy dil. Uvodni akce - az jsem se divil, ze ve 3. rade tahkle rozbili v te dobe novy BMW 5. Jinak po celou dobu napinavy dej, takova Semirova solo akce.

Jinak vsimli jste si toho Vigalskeho? V 5.rade v epizode Smrt z motoru hral Bernda, ten co se mel zenit...

Nevim, co bych vytknul, snad jen opet chybejici Andre a opet postreleny Semir. Davam za 2, na jednicku to dneska nebylo.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Tak tenhle díl považuji za špičku 3.série. Díl se mi moc líbí, ale na českou Kobru je dost sprostý, jak jste si jistě všimli.

Škoda, že v tomhle díle neřešil také v pozadí André, bylo by to ještě lepší...

1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Erdogan měl plné ruce práce a tak si to zaslouží jedničku.
Dostala mě taky šéfová:
"Poslyšte jestli se Gerkhanovi něco stane tak strávíte hodně dlouhou dobu v nemocnici a ještě delší za mřížemi."
A potom nevěřícnej pohled Hotteho a Dietera.
André to dost schytal, ale počáteční akce neměla chybu. Takovýhle díly ještě beru, kde se někomu něco stane, ale když tam pak Mark nebo René chybí úplně tak to vypadá dost blbě.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicky


Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 18
Bydliště: Přerov
Odpovědět s citátem
Tenhle díl je super 3 dny na něho čekám a konečně,
jsem se dočkal jasná 1!!!!!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Tak jsme si zaběhali,zaplavali a ještě se projedem na kole - bomba hlášky,akce kde Semir perlil,prostě skvělej díl Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Souhlas, sólo pro Semíra, u mě za 1, v dílech jako je Žolík, Na mušce, Stínový bojovník..- se Andé objevuje jen málo, protože Mark se v té době věnoval své hudební kariéře.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Všimli jste si jak s eto BMW kutálelo dali tam záběr jak je Semir za volantem? I když řídil André. Tato chyba to celé zkazila, neuměj ani dobře stříhat.

Jinak díl byl napínavý, zajímavý. Líbila se mi akce uprostřed jak policejní vůz vjel do autobazaru nebo co to bylo Smile . Za 2.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Velice povedená akce nazačátku, pro mě, skoro až extrémně napínavý děj. Wiegalski je záporák podle mého gusta =o))

Jediný nedostatek byla absence Andrého...

Takže 1- Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nechci se plést: je to ten díl, kde unesou Semirovu přítelkyni? Muha, měla jsem dojem, že to byla novinářka XD
Jůůů, budu si představovat, že jsem zhubla 30 kg, udělala si plastiku a jsem na jejím místě *ďábelsky se směje a hází blbé hlášky, protože má dobrou náladu*

Jo jo, tohle byl napínavý díl... ještě andreu mohli definitivně sejmout a packa měl být s reportérkou. Ach *zasnila se*

1 XD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DANELLA


Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 36
Odpovědět s citátem
Já bys spíš řekla že si mohl nechat tu reportérku. Beztak nesahá Andree ani po kotníky Very Happy Very Happy

_________________
www.doctorsdiary.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Dnes měl MARKY na začátku pěkné auto na tu doby- myslím BMW řady 5. Ale zas ho hned postřelil ten Sweinstaiger nebo Golem nebo jak se jmenoval !!!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lucy Potter


Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 39
Odpovědět s citátem
viděla jsem jenom začátek tohoto dílu,jenom to jak poslřelili Andrého a Andreu Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
jo dobrý diel aj akcia ..za 1

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marmota-b


Založen: 18. 02. 2010
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
Už kvůli odkazům na westerny se mi to líbilo... A hospodská rvačka za zvuků Stairway to Heaven byla výborná. Nikdy by mě nenapadlo spojovat tu píseň s hospodskými rvačkami, asi že znám text Wink, ale sedělo to dobře.
Vážně, ten westernový styl se mi strašně líbil... ta rvačka do toho zapadala taky.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Ahoj, chtěla jsem se zeptat Smile Nevíte někdo, kde tenhle díl stáhnout? Koukala jsem na ulozto.cz, jenže to je Na mušce s Janem a ne s Andrém Smile Poradíte někdo? Smile Děkuju Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
marmota-b


Založen: 18. 02. 2010
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
RockySmile11 napsal:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat Smile Nevíte někdo, kde tenhle díl stáhnout? Koukala jsem na ulozto.cz, jenže to je Na mušce s Janem a ne s Andrém Smile Poradíte někdo? Smile Děkuju Wink


My to tam našly... Zkus tam zadat jenom "na musce", něco z toho by mělo být ono.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Amrodel


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 133
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
RockySmile11: http://www.afc11.cz/forum/viewtopic.php?t=664 - přímo tady na foru je téma, kde jsou odkazy na stáhnutí jednotlivých dílů. Pokud tam ty odkazy už nefungují, doporučuju se kouknout na warforum nebo warcenter a hledat tam Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Napínavý díl, dobrá byla šéfoví hláška: "Poslyšte jestli se Gerkhanovi něco stane tak strávíte hodně dlouhou dobu v nemocnici a ještě delší za mřížemi." Mr. Green
A pak ten pohled Herzbergera Smile . 1-
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No já nemůžu - tenhle díl jsem nikdy předtím neviděla! Laughing Laughing Engie byla taaak mladá! Laughing Starway to Heaven mě fakt potěšila, kéž by se takhle dobrého žánru drželi i v novějších epizodách Rolling Eyes Nejvíc mě ale rozbila scéna, kde se Semir pere tak, že protivníka mlátí KULEČNÍKOVOU KOULÍ do hlavy Laughing Laughing Laughing scéna k nezaplacení, fakt Laughing Laughing Celkově za 2, ale na takhle starou epizodu to vůůůbec nebylo špatné Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
Ano, s tou kulečníkovou koulí s tebou naprosto souhlasím, miluju díly 2. a 3. série a tenhle není výjimkou. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Na mušce (Im Fadenkreuz)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma