AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Bude vam chybet Ben Jäger - Tom Beck ?
Ano a hodne...
72%
 72%  [ 13 ]
Docela ano...
16%
 16%  [ 3 ]
Je mi to celkem jedno
0%
 0%  [ 0 ]
Nebude mi chybet
5%
 5%  [ 1 ]
Jsem rad/a, ze je pryc!
5%
 5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 18

cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
Mr.Gogo napsal:
Ale zřejmě nezemře když je spolu s Markem Kellerem v pilotním filmu fall out Smile Dva parťáci v pilotním filmu to tu bylo jen jednou v na život a na smrt ale Chris a Tom se nesetkali no André a Ben se setkají. Asi scénáristé začali číst vaše povídkové fórum Smile

No to je celkom možné. A ako to bude vo Fall out André umrie alebo čo Crying or Very sad
PS:zrovna som si všimol že pri Benovej "vražde" neni krv a že to ako padá na zem je akoby umelé Rolling Eyes
PS 2:aj ja by som bol rád keby ostal

_________________
Semir:Možno že nájdeme princeznú.
Tom:Len dúfam že nás nezastrelia zbrojnoši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Možná se vrátí do celé série protože zatím nepadlo žádné jiné jmnéno. Musíme jen čekat jak to bude ale bylo psáno že Keller splňuje kritéria takže možná se dočkáme Andrého comebacku. Já bych byl nesmírně rád já tam nového nechci.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
cobra11: no krev tam bohužel vidět je O_o začínám z toho už být zmatená Laughing Laughing nemůžu se čtvrtka dočkat Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André+Anna


Založen: 10. 04. 2013
Příspěvky: 6
Bydliště: vejprnice
Odpovědět s citátem

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
André+Anna: to je to samé video, co háuzela paní Loupancová, ne? Smile

Ale jinak vítej u nás! Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Chrm... ukázka docela zajímavá, jsem zvědavá, jak to bude.
Ale já už fakt nejsem fanda Kobry - celou dobu jsem myslela jen na tři věci:

A) to jsou zmetci, takhle nabourat cizí auta!
B) Semir už je strašně starej. Škoda...
C) Ben běží jako holka a neuteče chlapíkovi, co je postřelený a táhne mu na 50? Shocked

Přidávám D: nemohu z toho, když někoho čerstvě zraní, přihlížející mu přiloží prsty na krk a tragicky zavrtí hlavou, jakože finiš. Co takhle oživovačka, heh? XD kdyby Benova hlava ležela půl metru od něj, tak bych to chápala, ale já bych tedy chlapa, co ho střelili před 5 vteřinami, nějakým vrtěníčkem hlavy fakt neodbyla XD

Nu... jako zajímavé, přiznám se, že mě docela zajímá, jak se z toho tvůrci vykecají Smile ale jestli se budu dívat? Ne, jsem si na 100 % jista, že ne Smile

Škoda, že nezabijí postavu andrey a neodlifrují její klan, to by byla teprve zajímavá situace Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já si myslím, že se Semir bude ten díl smrtelný výběr snít a sen bude pokračovat na podzim v pilotáku Fall Out,ve snu se setká s Andrem a když Semira zabijí v pilotním filmu tak se vzbudí a nic stoho se nestalo a pak nějak odejde Ben a přijde ten nový partner. Ale to už by byl asi druhý ---- http://www.youtube.com/watch?v=T9GV_tGK790 Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem

Mě se to taky moc nezdá, na to , že k Benovi beprostředně po střelbě z pistole, přiběhla Krügerová, je kolem něho krve, jako kdyby na něj stříleli z kulometu Crying or Very sad

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Přesně mně se ta krev nějak nezdá, jako nějaký benzín, nemá ani přirozenou barvu vtom určitě něco bude Na těch pár kulek je to nereálné. Vemte si Hotteho ten měl jednu kulku a neměl tam tolik krve jako nyní Ben a Hotteho dostala jen jedna rána s téměř nulovou krví. Toto spíše vypadá jako kdyby ben spadl na benzín Smile A Kim mohla jen předstírat že Ben nemá puls možná bude do toho zapletena a ostatní otom nebudou vědět myslím Jenny a tak Další chyba - Benova ruka. Když někdo umře tak si ji urcite nedrží v takové poloze ale nataženou ne??
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
Viete čo ľudia tá krv JE ČIERNA Rolling Eyes OMG.Ale normálna krv nie je čierna. Preto tu mám tri možnosti:
1.Ben mal otravu krvi Smile
2.Krv je už zaschnutá ale bezprostredne po vražde....nooo Confused
3.Je to iba zinscenovaná vražda (Dúfam a v toto verím najviac)
Pravdu sa ale dozvieme až vo štvrtok Evil or Very Mad Evil or Very Mad .

_________________
Semir:Možno že nájdeme princeznú.
Tom:Len dúfam že nás nezastrelia zbrojnoši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No... pokud Semir Bena střelil do srdce - a to se mi přesně zdálo, že udělal - tak by mohla vytéci ven - ze zad a poměrně okamžitě - neokysličená krev. Ta není červená, ale tmavá, protože v ní právě ještě chybí kyslík. Takže ta scéna se mi zdá docela věrohodná... Navíc v tu chvíli je možnost, že by zemřel velmi rychle...

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
Našiel som fotku z Tödliche wahl ktorá má vyľakala:

_________________
Semir:Možno že nájdeme princeznú.
Tom:Len dúfam že nás nezastrelia zbrojnoši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tož...

1) Přesně mně se ta krev nějak nezdá, jako nějaký benzín, nemá ani přirozenou barvu vtom určitě něco bude Na těch pár kulek je to nereálné. Vemte si Hotteho ten měl jednu kulku a neměl tam tolik krve jako nyní Ben a Hotteho dostala jen jedna rána s téměř nulovou krví. ---- čověče, Gogo, to je vyjádření jak vod doktóra! Smile) ale obávám se, že teorie "vliv množství kulek je u krvácení klíčovější faktor než jejich umístění" za vědeckým vysvětlením poněkud kulhá XD jinými slovy, říci "Honzu v epizodě XY střelili dvakrát a krvácel více než Pepa, kterého střelili jednou v epizody ABC" je z hlediska posouzení reálnosti jeho zranění úplně mimo Laughing doporučuji vynořit hlavu z kobráckého světa, začínám mít strach, že se to na tobě moc podepisuje :rofl:

2) K množství krve a barvě - souhlas se Všelkou. Při přerušení těch nejdůležitějších žil člověk vykrvácí do 2-3 minut. Takže pokud člověka střelí na špatném místě, v podstatě doslova po vteřinách je to v háji. I proto se ve chvíli, kdy se dostanete k havárce, musíte napřed věnovat zraněným a jejich stavu, PAK teprve volat sanitku. Protože pokud zavoláte předem, raněný vám v té minutě může ztratit smrtelné množství krve. Proto se napřed kontrolu krev!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
cobra11: neplaš - Semir hraje v piloťáku s Kellerem, krom toho ho v traileru na konci zavírají do basy, takže se nezastřelí Wink

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já hlavně nedávno byla poučena o tom, že to přiložení prstů na krk je hrozná hovadina. V takové chvíli má člověk prý větší šanci ucítit vlastní tep v konečních prstů, než tep člověka, u kterého se pokouší zjistit, zda žije. Pochybuju, že by tohle oblíbené seriálové klišé porušili, takže to nic neznamená, ale cítila jsem potřebu to napsat. Laughing

Nicméně jak podotkla tuším Wox, přestaňte hledat teorie v tom kdy a jak byl střelen, kolik tam bylo krve, jak vypadala etc., Ben prostě nezemře čistě proto, že si Action Concept neudělá ze Semira vraha. Na to má koule tak HBO nebo Showtime, RTL není na takové sofistikovanosti a morálně šedé příběhy (a pochybuju, že na to vůbec mají mentální schopnosti).

A zrovna u Hotteho smrti ta oranžovka imho neměla se skutečnou barvou krve nic společného, to bylo superodfláklý, a i kdyby z Bena udělali cedník, pak mu uřízli hlavu a napíchli na kůl, a vnitřnosti mu snědl Hannibal Lecter, stejně jsou schopní bez uzardnění v další epizodě tvrdit, že to přežil. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Přesně tak, udělat z kladného hrdiny vraha, to je nepřijatelné už jen z hlediska žánru seriálu.

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Dobře tak já si jdu hledat místo doktora ... : D Ale ne no zůstávám raději přitom snu Smile Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
SaM: je to tak... a) cítíš vlastní tep a b) laikovi stejně trvá, než tu tepnu najde, takže zbytečná ztráta času... Hlavně je to, dá se říci, nepodstatná záležitost: nereaguje ten člověk na oslovení, na hluk, na bolestivý podnět? Nedýchá? (ani to nemusíš moc zkoumat, raději jednat) Tak to potřebuje masáž srdce. Hlavní je, že pokusem NEJDE nic zkazit, vždy se o to má člověk pokusit. Nás na škole učili, že když někomu srdce tluče, ty to nepoznáš a děláš mu masáž, tak ho můžeš ohrozit. Všichni odborníci ale říkají, že je to blbost - hlavní je prostě začít.

Kdyby střelili někoho, koho mám ráda, tak bych se ho tuplem snažila oživit! Vždyť je to blbost, vzdát se bez jediného pokusu. Já kdybych byla u toho, že střelí Vávru, tak ho oživuju, dokud mi vyloženě neshnije pod rukama XD (ježiši, fuj XD)

A taky nevěřím, že Ben umře, proboha! Ale jsem zvědavá na to vysvětlení, protože pokud to bude sen, bude to trapas, pokud to bude celé nahrané, bude to trapas... Popravdě mě nenapadá logické a normální netrapné vysvětlení, co by to dokázalo nějak vylíčit Very Happy ty seš na todlejcto chytrá, SaM - napadá Tě v rámci bilionu Tebou sledovaných seriálů nějaké důstojné řešení? Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Konečně někdo ocenil, co dělám se svým životem!!! Laughing Laughing Laughing

Pokud se držíme v rovině seriálu, pak mě skutečně nenapadá nic jiného než sen/představa nebo fakt, že to nahrají, čemuž odpovídá i fakt, že nechají Kruger kontrolovat, jestli žije, a ne nikoho externího. V tom případě mi ale moc nesedí fakt, že Ben má tu krev pod sebou. Kdyby to nahráli, on měl kevlar a umělou krev, tak předpokládám, že by to bylo vepředu a ne vzadu - ledaže by to měl zařízené tak, že mu to rupne při pádu pro větší efekt.

Nicméně tohle uvažování nad technikou je bezpředmětné, protože všichni víme, že tohle AC neřeší. Já si osobně myslím, že jiné řešení než nerealita/divadlo není a jestli ano, bude tak originální, až nelogické. Všude, kde jsem se s tímto setkala, šlo o divadlo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
No jo, SaM, ale pak by bylo neskutečně trapné a nelogické to plížení podél stěny, ty hysterické grimasy v autech - pokud to nahráli, pak se chovali HODNĚ nepravděpodobně Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Tak to plně koresponduje s tou naivní představou, že jim to fakt někdo žere. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
cobra11


Založen: 19. 03. 2013
Příspěvky: 80
Odpovědět s citátem
A čo keď to bude takto; Semir povie Krügerovej že si má vybrať medzi zabitím svoje rodiny a Bena ale nikoho nechce zabiť preto Krügerová povie Benovi plán: bude utekať na strechu parkoviska a a dá si nepriestrelnú vestu. Zamieri na Semira zbraň a Semir naň strelí. Všetci budú predstierať FALOŠNÉ emócie akože umrel. On ale bude žiť dostane novú identitu a všetko bude OK. Smile

_________________
Semir:Možno že nájdeme princeznú.
Tom:Len dúfam že nás nezastrelia zbrojnoši.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Overload


Založen: 17. 04. 2013
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Ahoj všem

Bude se na to někdo dívat v němčině i když tomu nebude rozumět? Já se pořád nemůžu rozhodnout jestli si mám kazit komplexní zážitek, který bych měl s českým dabingem. Na druhou stranu sem strašně zvědav jak to dopadne Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Příspěvek přesunut do vlákna Tým 1

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Rozhodně koukat budu Laughing Laughing


A jinak, celou dobu nad nimi létá vrtulník - takže to je možné vysvětlení pro to, že se tak tváří už při jízdě autem a tak... u všech ježků, já jsem tak zvědavá, jaké to bude! Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
vypadá jak nějaký návštěvník z vesmíru Laughing Laughing Od roku 2014 pro mě kobra přestává existovat
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ben Jäger odchází. Proč a jak ??
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma