AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto sérii (známkou jako ve škole)
1
75%
 75%  [ 12 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
12%
 12%  [ 2 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
12%
 12%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 16

Hodnocení 8.série
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
8. Serie je lepší, než 7. serie. Bavila mě více Smile hlášky a akce během serie se povedly.
Kvalitní díly: Bezvýchodná situace; Extrem; Kdo z koho.
Průměrné díly: Všechny.
Nekvalitní díl nemám. Mě se líbili všechny Embarassed
Serii hodnotím za 1 Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
pajasekacka


Založen: 15. 10. 2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Výborná série!
Elitní dílky Cool : Na prvním místě jednoznačně Extrém to je prostě číslo 1! Laughing , pak Přátelé v nouzi, Bezvýchodná situace, Kdo z koho
ty ostatní díly jsou taky super a mám je moc ráda!!
Celkově 8. série je suprová! Akce, děj a bohatá na skvělý hlášky! Laughing Laughing
dávám 1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kosino


Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 61
Odpovědět s citátem
Osmá série je přece jen slabší než taková šestka, ovšem s přehledem se řadí k těm nejlepším a tak i k mým nejoblíbenějším, zdařilejší než předchozí sedmička.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Osmá série je dobrá, zábavná a zaslouží si 1. Laughing

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Já dávám za 3. Taková pro mě průměrná série. Nevyčuhuje, a ani se neztrácí nikde v propadlišti.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Moja najoblubenejsia seria, od pilotaku kde Semir konecne povysil svoj vztah s Andreou na manzelstvo az po Kto seje vietor, dobre hlasky a prepracovany dej a zmyselne casti, narozdiel od najnovsej serie. Jedinym nedostatkom je nevysvetlenie odchodu Jana, jeho postava by si to zasluzila Confused
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nemohu kladně hodnotit sérii, kde si Turek zničí život *dramaticky pláče* hm... ale zase... nejsme v Saudské Arábii, že Very Happy
Nu a vadila mi epozoda se Sandrou.
Jan byl u mě dříve před Tomem, teď se této volbě divím.

jak hodnotit? popravdě nevím Smile podle mě jsou to ještě ucházející epizody, ale už poskvrněné andreou.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Hezká série. Mnohem lepší než 7 Smile . Pilotní film byl hezký a i když se mělo jednat o svatbu ,byl i akční. Smile
Díly povedené kromě Falešného přátelství. Mad
SBOHEM JANE! Sad
Nejlepší díly Very Happy : Svátek matek, Přátelé v nouzi, Na věky věků, Kdo s koho
Nehorší díly Mad : Falešné přátelství, Za každou cenu, Zhrzená láska
Dávám 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Už jsem si říkal, že dám všude jedničku Laughing Laughing Laughing

Ale tohle je série plná průměrných dílů, asi dva až tři "vyčuhovaly", naopak některé díly situaci zhoršily...

Je to bída... 3

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
KerstinS


Založen: 26. 03. 2009
Příspěvky: 22
Odpovědět s citátem
ôsma séria bola celkom v poho... moja najobľúbenejšia epizóda je jednoznačne Priatelia v núdzi, kvôli všetkým tým haluziam Laughing A potom hádam Extrém kvôli kráásnym autíčkam Wink

_________________
Naučil som sa, že je to pyšný človek, ktorý povie, že nič nepotrebuje. (Bear Grylls)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
8.série není špatná. Nejlepší díly jsou Extrém, Kdo seje vítr, Za každou cenu, Pes a Kočka, Svátek matek, přátelé v nouzi.
1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Ač zrovna Jan Richter není zrovna můj nejoblíbenější kolega a ani se k tomu zdaleka nepřibližuje, tak musím uznat, že i díly s ním mají určitou kvalitu a baví mě. Z mého pohledu hodně této sérii pomohla Semirova svatba - série se tím stává jednou z památkých.

Nejlepší díly - Na věky věků, Bezvýchodná situace, Svátek matek, Zhrzená láska
Nejhorší díly - Za každou cenu, Kdo seje vítr...

Hodnocení - 1 Wink (respektive, kdybych měla hodnotit pouze podle složení týmu, tak dám 4 jak vyšitou, ale vzhledem k tomu, že známky dávám podle dřívějšího hodnocení epizod, kde jsem, až pro mě překvapivě, dala kupu jedniček Smile)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Za celou sérii musím dát za 1. Některé díly s Janem a Semirem mi připomínaly díly s Benem a Semirem. Například když si vezmete díl svátek matek také tam bylo cosi kolem Pantera a mělo to podobní děj jak v 14 série a díly panter. Také jsem slyšel i stejnou hudbu a série 8 byla fakt super. Zkuste si podívat Extrém jako poslední a potom návrat. Tak vám da Janův odchod větší smysl než při díle kdo seje vítr ..
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já to právě sjížděla v tom RTL pořadí a Janův odchod pořád nedává větší smysl. Extrém končí jako každá jiná epizoda, Jan nejeví žádné známky zdrcení a i to i přesto, že se mu před očima právě zabila milenka, a v tom díle není nikterak naznačeno, co se chystá. Podle mě dává Janův odchod stejný smysl, ať si na konec osmičky pustíme, co chceme - žádný.

Nehledala bych v tom důvod, proč to ta postava udělala jednoduše proto, že scénáristé jeho odchod prostě nijak nevymysleli. Už měli zase na háčku Steinkeho, takže se tvářili, jakože Jan Richter nikdy neexistoval. Není to poprvé, co se takhle zbavili nežádané zápletky prostě tím, že ji hodili do ignoru, když už ji nepotřebovali.

Ale jdeš na to dobře, Gogo. Je lepší vymyslet si headcanon, kam odešel a proč, než zbytečně nadávat na lemry scénáristy.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Hodnocení 8.série
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma