AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte, prosím, tuto postavu známkou jako ve škole:
1
50%
 50%  [ 1 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
50%
 50%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 2

Jochen Bonrath (Jona Mues, Tillbert Strahl-Schäfer)
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Jochen Bonrath
(4 epizody, 6. - 15. série)


(zdroj: it.squadraspecialecobra11.wikia.com)

Syn Dietera Bonratha se v seriálu objevil poprvé v 6. sérii v epizodě Otec a syn (Vater und Sohn) a zatím naposledy v 15. sérii v epizodě Beze stopy (Spurlos).


(zdroj: schott-kreutzer.de)

Jona Mues

- epizody Otec a syn (Vater und Sohn), Falešné přátelství (Falsche Freundschaft)
datum narození: 1981
výška: 187 cm
barva očí: šedozelená
barva vlasů: blond
agentura: schott-kreutzer.de


(zdroj: voxhaus.de)

Tillbert Strahl-Schäfer

- epizody Osobní statečnost (Zivilcourage), Beze stopy (Spurlos)
datum narození: 1977
výška: 185 cm
barva očí: šedomodrá
barva vlasů: blond
agentura: voxhaus.de

__________

Zdravím,
koukám, že tu ještě není vlákno o postavě Dietrova syna Jochena. On se sice v seriálu objevil zatím jen čtyřikrát, pokaždé ale velmi výrazně (mě osobně se nejvíc zapsal do paměti v dílech Otec a syn a Beze stopy, ostatní dva díly ale taky samozřejmě neopomíjím). Pokud mi to čas během dne dovolí, hodím sem informace o obou představitelích Jochena. Zatím tedy můžete psát, co si vlastně o Jochenovi myslíte.

Zdraví Tiscala

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tiscala: díky za vytvoření, hlasování a fotky Ti tam doplním Smile

Jinak já Jochena nemám ani trochu ráda. Hnusný spratek, který chudákovi Bonrathovi jen odsekává, ubližuje a zatahuje jej do problémů...

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Byl vůbec díl, ve kterém by byl Jochen zmíněn nějak normálně a ne jako frocek, co má trable, ze kterých ho tatíček musí tahat?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Woxys bohužel ne Tilbert Strahl-Schäfer jako Dieter bonrath se naposledy objevil v kobře v dílu Beze stopy u nás jako 15 série,jinak 14 série. No zatím to bylo vždy tak, že Jochen měl nějaké problémy a do všeho tahal svého otce Dietra Bonratha. Naposledy kvůli němu téměř umřel jak víme. Takže snad se Jochen ještě v Kobře objeví a tentokrát nebude mít žádné problémy a otec Dieter bude mít klid ale to pochybuji že se stane Wink Každopádně jsem si poprvé změnu herce u Jochena ani nevšiml

Přidávám také pár mých fotek Jochena

V dílu Otec a Syn - 6 série






V dílu Osobní statečnost 9 série






V dílu Beze stopy 14 série









Předem omluva za velkost s 9 série, protože tyto díly mám jen jako TV rip ne jako DVD rip obrázky jsou větší
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Všeli, moc díky za doplnění hlasování a fotek.

Mě se Jochen charakterově nejvíc líbil v díle Osobní statečnost. Tam měl sice taky problém, ale dokázal, že není jenom odbojný spratek. Ale za syna bych ho mít nechtěla, divím se, že mu Dieter jednu vrazil až v díle Beze stopy (pokud se teda nepletu).

Sháním informace o jeho představitelích, zatím to ale vypadá bledě, Jonu Muese budu nejspíš muset přeložit z německé Wikipedie, Tilberta Strahl-Schäfera jsem zatím nenašla.

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Já jsem našel u spřátelené SB myfavouritekobra11.blog.cz toto

Tillbert Strahl-Schäfer je německý herec narozený roku 1977. Vystudoval divadelní akademii, z toho důvodu ho také můžeme vídat spíše na divadelních prknech než v televizi. Co se té týče upozornil na sebe v seriálu Alarm fur cobra 11, kde ztvárnil syna policisty Dietera Bonratha, Jochena. Právě na tomto místě vystřídal od 9. série seriálu herce Jonu Muese.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
SaMarBe
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 403
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Souhlas s Tiscalou, Osobní statečnost byla dobrá. Nevíte někdo, jak je Jochen starý? Nechce se mi procházet všechny díly, kde je, abych to dohledala.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Tiscala


Založen: 12. 10. 2011
Příspěvky: 72
Bydliště: Mikulov/praha
Odpovědět s citátem
Přesně to tam tuším nikdy řečeno nebylo, ale podle mých odhadů by mu teď bylo tak kolem třiceti.

_________________
Jsem hodně kreativní a zájmů mám hodně. Ale nejvíc mě teď baví rozebírat se svým parťákem Danem Kobru 11. Oba jsme tým Kobra 13
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Jochen je tak starý jako jeho představitel čili kolem 35-40 let bych typoval. Ješte sem něco tady našel o Tillbertovi http://www.hansenmanagement.de/schauspieler/tillbert-strahl-schaefer/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mr.Gogo


Založen: 21. 04. 2012
Příspěvky: 1632
Bydliště: Slovensko
Odpovědět s citátem
Konečně jsem se dočkal i dílu Falešné přátelství a 8 série na DVD takže tady je pár fotek Jochena jako Jona Mues - naposledy v Kobře






Spolu s Dietrem



Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jochen Bonrath (Jona Mues, Tillbert Strahl-Schäfer)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma