AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tento pilotní film (známkou jako ve škole)
1
87%
 87%  [ 36 ]
2
9%
 9%  [ 4 ]
3
2%
 2%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 41

Pekelná jízda na dálnici A4 (Höllenfahrt auf der A4)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Vzhledem k nedostupnosti Admin Teamu v dobe od 1.8. do 10.8. zakladam tuto diskusi s predstihem.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
nicky


Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 18
Bydliště: Přerov
Odpovědět s citátem
Zdravím tahle 1část dílu Pekelná jízda na dálnici A4 mě moc bavila.
Nejvíce se mi líbilo jak Semir řekl:tak a mám toho dost půjdeš pěšky!jasná 1 v hodnocení!!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Matis


Založen: 17. 06. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Dolní Němče 38
Odpovědět s citátem
Skvělý dvojdíl.Dneska to výborné začalo a zítra to stejně dobře skončí.Jenom škoda,že se v tomhle díle vůbec neobjeví ta nej hudba z 2. a 3. řady.Za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Nesmyslná úvodní nehoda je prostě přehnaná. Ať si myslí kdo chce co chce. Tohle je i na Kobru moc a už je to spíš sci-fi.
Dali tam pár rozmlácenejch vraků a nechali prolítnout sierru a mercedes + sestřihy z II. a III. řady (hlavně Jed a Smrtící náklad) a pak nám říkají, že to bylo 400 aut Shocked . Kde to vzali??? I 200 aut, když se střetne tak je dálnice ucpaná těmi vraky na delším úseku. A to nemluvim o tom, že v týhle jasný viditelnosti (tímto poukazuji na nehodu na D1 ve sněhový bouři, kde se vlastně nikdo neviděl) byli všichni asi slepý a hrozný na tom je, že si to dovolili zopakovat o rok pozdějc na stejnym úseku Rolling Eyes . A náklaďák od kterýho to všechno vzniklo v některých záběrech prostě zmizel.
Další mínus: Přišel Tom, který je spíš elegán a ne akční hrdina. Tak to prostě vidim. Nedokážu si ho představit jak je někde zmlácenej a že prostě už nemůže. Zmizela super hudba Reinharda Scheureggera. No prostě tady u mě Kobra klesla.
Pekelná jízda na dálnici A4 je první co jsem dřív z Kobry v premiéře viděl a díky tomu jsem u toho zůstal, ale vim, že jsou lepší věci.
Samozřejmě je vyjímečná, ale přijde mi zde naprosto trapné prodlužování prostřednictvím rádia ve vrtulníku či televize. Stačilo by to na běžných 45 minut. Jinak jízda mercedesu s BMW je výborná, ale na jedničku to pro mě nestačí.
Hodnotim komplet pilot (díky tv Nova nesmyslně rozdělen) za 2.

Jo a všimli jste si? Nervózního Eda hraje herec, který hrál pitomce Kesslera ve dvojdíle na Mallorce a hrál také v VI. řadě V křížové palbě pravou ruku Wagnera.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Tohle je prostě pro mě to nejlepší co v kobře 11 kdy bylo. Smrtící jízda pro mě zůstává nejlepším dílem ze všech a ani Štvanice to nepřekonala. Čtvrtá série bývala pro mě vždy nejlepší, ale v posledních letech mě tato řada už nebere tak jak dříve. Přesto všechno se už těším na další díly.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, já dnes jen v obrázcích, jinak souhlasím s Andrém


_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Tak u tohoto dílu pořád ještě akce neklesla. Ano. je velká škoda, že už tu není André, ale i 4.série má své klady. Začátek Toma Kranicha je zajímavý, ale když ho sledujete několikrát, není už tak zajímavý jako Štvanice.

Jak říkám, za pozůstávající akci 1.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Tak jsem se konečně po roce dočkala Kraníška(slááva) Very Happy .Tohle je muj neoblíbenější díl z celé Kobry,u kterého
hltam obrazovku.Je fakt skvělej,napínavej až do konce a hromadná bouračka,kde auta lítaj až k urovni vrtulníku prostě nemá chybu.
Miluju tenhle díl a proto dávam 1* Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Ano bol to dobrý diel akcia,búračka atd.Aj príchod Toma bol zaujímavý ale mňa by nenapadlo prísť do novej práce na bicykli.Aj ked to mal asi daleko,ale ja by som bicykel nevolila Rolling Eyes radšej ísť pešo a skôr,alebo si zobrať taxík.
Ale súhlasím aj s Andrem tá búračka bola tak trochu chorá... Confused naozaj tí čo šoférovali boli asi slepí Mad A zdá sa mi že vtedy svietilo aj slnko.(Neviem možno sa mýlim lebo som to videla naposledy ked to dávali na Markíze a to bolo asi pred rokom Confused )
Tie búračky v Kobre sú dobré ale už sa potom veľmi často opakovali a vždy to isté:napr. šofér kamiona zadrichme,niekde nabúra a za ním ide dalšie auto to nestihne zabrzdiť alebo ked je to muž po niečo sa zohne a nabura a ked je to žena tak sa väčšinou maľuje v spätnom zrkadle a nabura.... Neutral Rolling Eyes

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Plný souhlas s Andrém... od 4. série se z bouraček v Kobře stává fraška... letající auta (obrněný transportér vážící přes 4 tuny letí 20 metrů atd.), exploze a podobně. Rolling Eyes

Jinak zajímavý díl, ale prostě mě nějak nezaujmul...

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marcia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
bobo23: Transportét vážící 4 tuny letící 20 metrů? To bylo v jakém díle?

Vítám Toma, 1 má i za originální příchod, a 1 dám i celkově. Jenom ta bouračka na začátku byla celkem přehnaná Rolling Eyes

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Skvělá první část, dobré hlášky a akce. Určitě za 1.

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Marcia: to už si nevzpomenu... každopádně to bylo dávano jako příklad... ono se stačí podívat do záhlaví tohohle fóra a je jasno... Very Happy

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Díl naprostá bomba. Po tom, co se stalo za havárku na D1 (kdo už neví, ať zašantročí v paměti), už si i říkám, že počáteční scéna je dost možná XD bohužel, řídící hovada jsou všude XD
Tom na kole to chudák odnesl... a Ed je dobrý šílenec. Co má krucipísek v tom kufru??? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Za 1... ale stejně mám raději druhý díl Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Andre: Plně stebou souhlasím, al přesto dám jedničku.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
muj nejoblibenejsi dil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
No, že by zmyzel ten naklaďák, jak píše Andre jsme si nevšim. Ale je divné že tam byly auta u sebe, ale jak padalo to MBčko tak nebyly u sebe a MBčko mělo vyhrazené místo. Jinak opakovaly záběry i z dílu Tank na scestí.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Jasná 1.Jen me trochu stve ze herec Eda se v Kobre 11 objevuje dost casto a vzdy je neco jineho.Vim ze jsou i jini jenz se objevuji vicekrat ale ne alespon hned dvakrat za sebou Sad(
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
b00m


Založen: 03. 04. 2008
Příspěvky: 22
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Fakt skvělej díl. Ta velkobouračka ze začátku je podle mého názoru trošku až moc přehnaná. Nevidět takovou hromadu aut v sobě a ještě ani Semira jak tam běží je prostě divné no. Poté se mi líbila hláška od Semira jak řekl: Tak a už toho mám dost, jdeš pěšky. Dobré akce ze strany Semira aby zachránil ti lidi v autě. Za to by mohl dostat i medajly (nebo -i) Very Happy . Jako záporáka bych dal toho starouše za tím stolem (nevím co on to byl), on jediný dělal problémy. Celkově dávám dílu 1 a hurá se na to kouknout znovu. Teď zrovna tahám tento díl a jeden člověk na QIPu mi píše
[quote] Lukáš [17:11:27 7/08/2008]
A CO JINAK DELAS

b00m [17:11:45 7/08/2008]
stahuju

Lukáš [17:11:52 7/08/2008]
CO

Lukáš [17:12:18 7/08/2008]
CO STahujes

b00m [17:12:24 7/08/2008]
Alarm für Cobra 11: Pekelná jízda na A4

Lukáš [17:12:34 7/08/2008]
to mam

Lukáš [17:12:38 7/08/2008]
ale demo

b00m [17:12:48 7/08/2008]
demo ? LOL

Lukáš [17:12:58 7/08/2008]
no ale ma to 60 misi

Lukáš [17:13:12 7/08/2008]
nebo 30 ted nwm

b00m [17:13:20 7/08/2008]
Povídej, já o té hře ještě nikdy neslyšel

Lukáš [17:13:51 7/08/2008]
hmm borec

b00m [17:14:01 7/08/2008]
to seš teda Mad[/quote]
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
kosino


Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 61
Odpovědět s citátem
Ten díl byl vtipný, napínavý, myslím, že obsahoval vše, co by měl! Jen škoda, že Tom už také odpočívá v pokoji, stejně jako Chris Crying or Very sad Hlavně Tom si takový konec, jak nakonec skončil, nezasloužil, Chris si mě zase tolik nezískal, ale taky to byl sympatický a výborný policista a kolega Semira!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Druhá půlka pilotního dílu byla o hodně lepší než první, škoda, že televize tento pilot rozdělila. Jako celek je díl výborný, i když jsou tam nereálné scény. Třeba předávání sedačky s dítětem za plné rychlosti, no nevím jak by to Semír jednou rukou zvládl...



_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nejlepší vyly hlášky s vrtulníkem Very Happy

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Tento pilotní díl byl úžasný, super akce, dobré hlášky a Ed také hodně dobrý a nervózní Very Happy a jinak mě se líbil a dávám za 1. Wink

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
tak nakonec mi ta druhá část nepřipadala tak hrozná, díl se mi líbí, ale jak říkám, André v 3.sérii na tom byl opravdu lépe...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Tá žena na 5. obrázku nehrala s Erdoganom v Maximálnej rýchlosti??Je to ona však? Smile

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
petra : ano, je to ona, Bojana Golenac

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tom! Kouzelný, mňoukající modrooký a milovaný Tomíšššek! :aww: jak nádherné bylo slyšet zase jeho hlas! :aww:

Poznámka: koho že volala Engie? Předsedu vlády a ministerského předsedu? Ehm, ehm. Kobra se odehrává v Německu, zaznít mělo, pokud se nepletu, slovo ,,kancléř" :-/

A LIVE natáčení dramatu na dálnici? Proboha!!!! Shocked Shocked to bylo tak NEETICKÉ, že mi málem zaskočily nadávky - takovéhle věci nemají v televizi co dělat! Nešlo o teroristický útok, nešlo o válku ani o živelnou pohromu, ale JEN a pouze o soukromou lidskou tragéii, třebaže mediálně zajímavou. Ne, já být v nějaké radě pro vysílání, nasolím televizi, která to vysílala, pokutu jako Praděd Mad kdyby se třeba to děcko, co poslali po laně, pěkně krvavě rozmázlo o most, sledovaly by to live miliony lidí - wow, to by byla chuťovka. Pak bych nechtěla být německá uklízečka starající se o městské ulice... Rolling Eyes to vysílání mě namíchlo...

Ale jinak? Jinak je tu TOMÍÍŠŠŠŠEK! A proto jednička :aww:
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
b00m


Založen: 03. 04. 2008
Příspěvky: 22
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
No když mi nejel net tak jsem si to pouštěl jaksi dokola Laughing a našel jsem chybu. Jedná se o Semirův majáček. Viz. screens (je to seřazené tak jak šel díl):
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
b00m: Takových chyb tam bylo. Stačilo to, že samotné Semirovo BMW vypadalo stokrát jinak a Mercedesovi chybělo jedno světlo, ale pak je má neustále obě.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
b00m


Založen: 03. 04. 2008
Příspěvky: 22
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
André: Ono majáček máš jakoby neustále na očích. Pořád nahoře vlevo (ze zadu auta), ale do takových detailů si moc nevšimnu. Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Pište si tu co chcete, ale stejně je TOM nejlepší Razz (ne sranda...ale rýpnout si musím Wink =o))

Pekelná jízda je díl, který mě zaujal hned napoprvé, znám ho nazpaměť, ale může se na něho dívat stále dokolečka a zatím mě neomrzel. I když uznávám, že některé scény jsou trochu přetažené za vlasy. Ale přesto je to druhý nejlepší díl Kobry pro mne. Wink

A nejlepší momenty: Ed jak rval Tomové kolo do kufru, Ed sám o sobě a pak konec, kdy Semir nemohl otevřít dveře, tak lezl ven okýnkem Very Happy (díl jsem viděla hodně krát, ale tady toho jsem si teď všimla poprvé Laughing)

Takže bezkonkurenčně za 1 s miliony hvězdiček Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Táto časť bolo ináč iba kopiou jedného amerického filmu,ktorý mal veľmi podobný dej.
V Cobre však bol obsah dosť nelogický.Semir totiž mohol odtrhnúť dvere na Mercedese už na začiatku a nemali by žiadne problémy s mostom či prejazdom cez Aachen.
Je to smiešne,že 2 hodiny sa trápia a potom zrazu vyrieši akciu šliapnutím na brzdový pedál a odtrhnutím dverí. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Speed napsal:
Táto časť bolo ináč iba kopiou jedného amerického filmu,ktorý mal veľmi podobný dej.
V Cobre však bol obsah dosť nelogický.Semir totiž mohol odtrhnúť dvere na Mercedese už na začiatku a nemali by žiadne problémy s mostom či prejazdom cez Aachen.
Je to smiešne,že 2 hodiny sa trápia a potom zrazu vyrieši akciu šliapnutím na brzdový pedál a odtrhnutím dverí. Laughing

Nevíš, jak se ten film jmenoval?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Konečne som ho našiel.Film sa volá Runaway Car z roku 1997.
Obsah je veľmi podobný,je tam aj scéna s otvorenou kapotou či s mostom.Pri moste však autá neletia pretože ho stihnú spustiť dole.Záverečné scéna sa končí tiež na stavenisku,kde neovládateľné auto naráža spolu s posádkou do piesku,no prežijú to.
Začiatok filmu som nevidel,ale ihneď som spoznal,že režiséri Cobry 11 sa ho snažili napodobniť.Sparvili niečo také,ako v prípade časti Extrém-The Fast and the Furious.
Obrázky z filmu nájdete na stránke imcdb.org,vyhľadajte film a pozrite si hlavne obrázky pri Forde Maverick 1974.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Film "runaway car" podle kterého byl udělán tento díl dávají dnes v 15:00 a zítra v 13:00 na slovenské JOJ tv pod názvem splašená kára.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DANELLA


Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 36
Odpovědět s citátem
Mám malinký dotázek(doufám že nebudu vypadat jako blbec Very Happy ) Ale nevíte náhodou jestli ti dva moderátoři rádia Köln(Fred a Tommy) byly skuteční moderátoři, nebo jenom herci? Tak mě to dneska(nebo spíš včera vzhledem k ranní hodině) napadlo když jsem už po kolikátý sledovala A4.

_________________
www.doctorsdiary.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tvou otázku sice nezodpovím, ale mohu za sebe říci, že jako novinářka bych v tom díle být nechtěla Smile sice jsem o tom mluvila už výše, ale Ty ses zeptala konkrétně...

Jednak podle mě není úplně košér, aby se člověk ze zpravodajství v takovém seriálu (a roli) vůbec výrazněji objevil - zpravodaj má být super důvěryhodný člověk, ne někdo, kdo takhle trdluje XD

A pak, jako šéfovi zpravodajství by se mi asi moc nelíbilo, že můj zaměstnanec hrál v seriálu, kde se novináři chovali nepřístojně. Žádná normální televize by se nezachovala tak, jako ta v tomto díle Smile a pokud ano, strhla by na sebe neuvěřitelný vír kritiky. Jsou věci, které se prostě ŽIVĚ nevysílají. Jako jasně, zastavil se provoz na dálnici, to byla jistě věc veřejného zájmu! Ale aby z helikoptéry někdo sledoval auto, u kterého se vědělo, že to může kdykoliv naprat do mostu a diváci uvidí smrt v přímém přenosu? To těžko. A i kdyby byl šéf tak šílený, že by takové breaking news uvedl, musel by je stopnout v okamžiku, kdy se pokoušeli zachránit to děcko. Protože kdyby to u toho umřelo a televize to ukázala LIVE, byl by to jeden z největších průšvihů v historii médií...

Takže kdyby to opravdu hráli skuteční redaktoři, asi bych jen pokrčila rameny a řekla si ,,RTL, prostě soukromá stanice, co na některá pravidla asi nedbá". Jako divák bych s tím, kdyby se ,,mí" moderátoři dostali do tak podivné role, asi moc nesmířila Smile

Já jako šéf bych možná podobné natáčení svým lidem z principu nezakázala. Ovšem ve chvíli, kdy bych se podívala do scénáře a zjistila, co přesně tam mají jako natáčet a jako live pouštět, nechtěla bych, aby v Cobře hráli.
Nevím, k čemu to připodobnit Smile ale snad rozumíš, co chci říci Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Danella.:Radio Koln existuje http://www.radiokoeln.de/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DANELLA


Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 36
Odpovědět s citátem
Very Happy To já vím že rádio Köln existuje, jen mě to tak napadlo Very Happy Ale díky za odpověď.
Woxys: Asi máš pravdu, ale díl je to hezzkej. A jestli to byly jenom herci tak jsou dobrý, protože já bych uvěřila že jsou to pravý ,moderátoři Very Happy

_________________
www.doctorsdiary.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nej díl Kobry!
kubaran


Založen: 05. 04. 2009
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
Nejlepší díl Kobry 11, napětí do poslední chvíle a všechno co tam prostě mělo být. A tomu předsedovi bych rozbil hubu.
André byl blbej

KUBARANS
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Veverick


Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 51
Bydliště: nošovice u frydku mistku
Odpovědět s citátem
na kobru dost dobry dil s hodne nerealnymi prvky ale inak dobre 1

jo nezdá se Vám že toho mechanika hral ješte Mark Keller(Andre) ja myslim že jo
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
maverick911 napsal:
na kobru dost dobry dil s hodne nerealnymi prvky ale inak dobre 1

jo nezdá se Vám že toho mechanika hral ješte Mark Keller(Andre) ja myslim že jo

Taky me to napadlo ale nehraje
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Dobrej díl, děj se po celou dobu odehrává na dálnici. za 1* Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Jo tenhle díl je super. Dobrý ten co pospíchá na schůzku. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
adamko95


Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 1
Odpovědět s citátem
http://www.csfd.cz/film/8357-auto-na-uteku-splasene-auto-splasena-kara-runaway-car/

odporucam pozriet tento film je z roku 1997 a je skoro taky isty ako pekelna jazda na dialnici A4
nemci okopirovali urcite namet lebo pekelna jazda na dialnici A4 je z roku 1999
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
najlepší starý film ked nastúpil Tom ...to bolo super ..aj to video Eronove sa mi páčilo pekelná jízda po A4 ..fakt krásny film, super akcie, na začiatku 400 zošrotovaných áut, no proste staré dobré časy ..za 1 Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Tento pilotní film není špatný, ale občas to bylo až moc stejný.
2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/280038-americka-televize-odvysilala-v-primem-prenosu-sebevrazdu.html

a tohle, milé děti, je přesně ten důvod, proč by žádná normální evropská televize nedávala takovou akci, jako byla v tomto díle, živě Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Pekelná jízda na dálnici A4 (Höllenfahrt auf der A4)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma