AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
80%
 80%  [ 24 ]
2
13%
 13%  [ 4 ]
3
6%
 6%  [ 2 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 30

Infarkt (Infarkt)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Dnes jsem nevidel, popis doplnim pozdeji. Tema pripraveno pro ostatni Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Takze situacia sa nam obratila, minule bolo solo Semir a teraz zas Chris, a toto sa mi pacilo viac, hlavne preto lebo to bol novy a neokukany dej, trocha mi to pripominalo cast z Rexa, testovanie novych liekov na ludoch tam bolo a Gedeon tomu napomohol Cool Semir si zahral aspon na uvod, tiez ho to tahalo naspat do prace a rusim kolegu pri praci. Zaujimave bolo ze Chrisovi ako dvojku vybrali Hotteho, ale moc nepomohol Very Happy Hartmut zas v bielom plasti, pacila sa mi jeho poznamka v zaverenej nahanacke ked ho Chris zobral zo sebou, ze to je Semirovo auto a Chrisove suche: ale teraz tu neni. Nechapem len nao je Hartmutovy Lucy, ked pri kazdej rychlejsej jazde sa krcovito drzi v aute a ani nedycha, asi ju ma naokrasu Cool Keby Semir videl kto soferuje jeho BMW a po com(kom) jazdi tak by ho isto lizlo Laughing Veelka 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Biggi: No, myslím (ano, jdu se rezka zastávat Laughing ), že je něco jiného sám řídit auto rychle... než jet s někým, kdo jede jako blázen a kličkuje mezi vozy Laughing Laughing Nevím jak ty... ale já bych se s Chrisem, ať je sebelepší řidič, taky takhle bála jet (a to mám rychlou jízdu fakt ráda Laughing Laughing ) Laughing A ještě bych pravou nohu vrážela do podvozku, snažíc se za něj mermomocí brzdit Laughing Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Priemerná epizoda,búračky na začiatku a na konci už 100x videné,akurát záverčná nehoda dosť prekvapujúca.
Aj táto epizoda iba potvrdila to,že na novej dialnici sa dajú rozbiť autá len jediným spôsobom:nárazom do stredovej steny.
Odkedy sa natáča na novom mieste,Cobra 11 stratila na kvalite. Cesta je až príliš úzka,kvôli múru sa zle natáčajú autá idúce na druhej strane dialnice a je aj veľmi krátka,všetko sa deje na rovnakom mieste...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
Hehe sa mi veľmi páčilo ked na začiatku išli Semir s Chrisom v aute a Chris dostal od dcéry hľadač lásky:
Cris:Hľadač lásky??
Semir:Dcéra chce aby si ocinko našiel partnerku.
Chris:Načo mi je trvalí vzťah,ved mám teba.

To sa mi páčilo... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Konečně díl v jazyce to libozvučném, českém Laughing
Alespoň jsem mohla pochytit vše, co jsem v němčině nezvládla Very Happy
Zápletka dobrá, taková snad v Kobře ještě nebyla a skvělé je, že se tu do popředí dostaly i vedlejší postavy, jako jsou Hotte, Dieter a Hartmutt Laughing Laughing
Vypíchnu pár hlášek, co mne zaujaly:

Semir: Víš co je hrozný? Že takovej mrňavej virus sklátí velkýho chlapa jako jsem já XD

Chris: To je srdcoblik! Laughing Laughing Laughing


Hartmutt: Eh! Pardon!
XD

Za jedna Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Dena


Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
já jsem to bohužel neviděla od začátku, viděla jsem až jak zabrzdili ten kamion

ale jinak velice dobrý díl, asi se budu opakovat, ale tahle nová série má něco do sebe, díli jsou akčnější a řekla bych mnohem lepší tím, ale nechci říct, že by se mi předchozí díly nelíbili, pouze komentuji to, že kobra se dívá do budoucnosti a nezůstává v minulosti Embarassed

ale k dílu,

Semir nachlazený Laughing panečku to jsem se nasmála, hlavně jak se šklebil když vypil tu medicínu Laughing a jeho neustále Heeeeeeeeeepčíííííííííííííííííííkkkkk Laughing
A nebo rady Dietra a Hotteho co má Semir dělat aby se uzdravil. česnek, cibule, už mi chybí jenom kus masa Laughing
řeknu Vám bylo mi docela Thomase líto, rok v bězvědomí Crying or Very sad a potom když ho převáželi jsem vážně myslela že umře Crying or Very sad a bylo mi líto že se nakonec neprobudil, docela jsem v to doufala Crying or Very sad
Scéna kdy Semir volá Andreu Laughing Takový malý virus skolí tak velkýho chlapa jako jsem já Laughing
Hartmut se tentrokáte zapojil více což se mi docela líbilo.

Nejvíc jsem se nasmála když Chris s Hartmutem jeli za tou sanitkou

docela drsny mi přislo kdyz toho chlapa prejeli Shocked , to jsem v kobře ještě nezažila Shocked ale korunu tomu dal Hartmut "Pardon" (či jinak, už si to nepamatuji) Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ale jinak dávám za 1, výborní díl Very Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Bomba!!! Za jedna!!!

Semír co říkal Laughing , jak už Všelka napsala: Víš co je hrozný? Že .....
Akce výborný, KONEČNĚ I HARTÍK SE OBJEVIL!!!!!!!!!!!!! Shocked
Srdcoblik!!! Razz A i bez Semíra se díl obešel - jednou za uherský rok nemocný?!!! Laughing

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Hartmutovo "Pardon" mě rozsekalo. To bylo nej z dílu.
Jinak sólo pro Chrise. Gedeon to dobře zahrál.
Akce byly super a děj taky výbornej, neokoukanej.
Semir jak pořád kejchal tak mi připomněl epizodu Stínový bojovník, kde to ale nevzdal, protože André měl neštovice tak by to byla pro oddělení velká rána.
1

Speed:
Souhlasim s tim, že jejich dálnice se brzy okouká i přes mnohé počítačové dodělávky a co se týče středového pásu tak s tim nejsem od začátku spokojen. Svodidla by byla efektivnější, ale je to zas způsob jak ušetřit (kdo by to pořád měnil). Měli udělat kompromis a kus dálnice udělat tak i tak. Určitě by to využili a bylo by to jak na jiné dálnici. Pak je tu problém šířka. Zkrátka na opravdovou dálnici to nemá.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Díl byl dobrý.
Bylo tam několik vtipných scén Very Happy Very Happy
taky začátek. Chudák Semir
Známka je 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
tento díl byl celkem dobrý, líbil se mi námět příběhu....


a i hlášky tam celkwem byli....


celková známka je 1- Wink Wink

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Nádhera
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Ahojky Smile
No tedy tento dilek byl vynikajíci . Semir jak byl nemocný no prostě super !!! Mě se libil hartmut jak dutuk tam toho prej pardon no to nemělo chybičku no super díl . Koukám , že strašně moc zlepšily Laughing
Takže moje známka je za 1 . Už se těším na další dílečky
Katrina Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Bomba díl,nejvíc mě dostal Harty,když přejel toho chlapa a nesměle si udělal "Pardon". Very Happy

No a pak taky nemocný ukníkaný Semirek.

Prostě peckovej díl u mě je to za 1. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Stepanka


Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
Díl skvělý, jak jinak Very Happy Sólo pro Chrise... co si můžu víc přát?? Embarassed Laughing Spousta hlášek Laughing Fakt jsem se nasmála, nejlepší byly ty, jak je tu Všelicos napsala
1, s dvěma hvězdičkama Cool
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Matt


Založen: 12. 12. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Šumperk, Zlín
Odpovědět s citátem
Trošku pochybnej děj (jako by už v nejednom filmu byl). Lékařka má svého manžela (v tomto případě snoubence) v kómatu na lůžku. "Druhou stranou" se nechá přemluvit ke spolupráci a získá tak peníze. Nakonec se v ní pohne svědomí a bez naděje na probuzení svého "milého" se o něj stará dál Smile Na konci jsem ještě čekal, že jí Chris vrazí do kapsy pláště obálku se 100 tis. euro, která se vykutálela z tmavě zelenýho golfu těch "proklatých banditů". Very Happy Nicméně akce dobrá jak na "dálnici" tak ve městě a komisař Rex to zvládl výborně i sám Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Včerejší díl byl skvělý. Děj dobře zapletenej a akce taky dobrý. Hodnotím za 1. Cool A zítra už začíná opakování 5. série a výš.
Už se těším. Very Happy

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Takže na jedničku to ještě nevidím. Samozřejmě díl byl dobrý, konečně se s Chrisem objevil i humor, ale pořád tomu na jedničku něco chybělo. A všimli jste si toho vulgárního slova co řekl Semir po kýchnutí v kanceláři? V posledních letech se v dabingu žádné sprosté slovo snad ani neobjevilo, a teď po dlouhé době najednou od hlavního hrdiny?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Kubinho: A tobě to nějak vadilo? Mě už to v dnešnim světě vůbec nepřekvapí.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
petra


Založen: 26. 12. 2007
Příspěvky: 81
Bydliště: Poprad
Odpovědět s citátem
A čo to bolo za slovo??Si už nepamätám.... Ci bolo až také ,,hrozné" že ho radšej ani nenapíšete?? Embarassed

_________________
Chcieť je pekné,ale krajšie je mať.

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Kubinho, mám dojem, že v prvních epizodách Kobry létalo hodně vulgarismů Very Happy vím, že jsem si to nedávno pustila a málem jsem sebou švihla XD tehdy se nebáli ani zobrazení mužské nahoty Smile
Dneska už by to určitě neudělali... maximálně u ženy, vrrrrr....

Zajímavý trend, že?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
André : Mě to rozhodně nevadí, já nejsem na to takový pes. Pořád mě přijde reálnější ,a na místě, zařvat "k.... ty jsi mě postřelil ty h..... p......!", než oznámit "Jejda, asi jsi mě postřelil, au", ale také jsou v různých filmech scény, ve kterých je vulgarita až trapná. Ve včerejším díle to bylo dle mého názoru v normě a natolik nevýrazné, že to člověku ani nijak nepobouří.

A vlastně to není ani tak vulgární. Ale někomu by to mohlo vadit.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Zajímavý díl.....Chris, Semír, ta doktorka.... za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Dobrý díl. Když jsem viděla, že by to měl být sólový díl pro Chrise, tak jsem čekala horší, ale nakonec se z toho vyklubal super díl Wink Skvělý děj, který mě celkem upoutal, hlášky taky nechyběly, honičky super.

Takže 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Lucy Potter


Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 39
Odpovědět s citátem
super díl,když si na něho tak vzpomenu,tak mu nebylo co vytknout,určitě za 1 Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
za jedna rozhodne začiatok keď sa snažili zastaviť ten nákladiak a Semir sa vrhol pod kolesá s BMW ..a ešte bol aj chorý ..chudáčik ..určite za 1 Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Určitě to byl skvělý díl - Semir potom onemocněl tak tam hrál potom jen Chris - ale to mi nevadilo - tudíž za 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André Fux


Založen: 19. 08. 2012
Příspěvky: 31
Odpovědět s citátem
kde se dá tenhle díl stáhnout?? vcelku a v češtině??? na uloz.to bohužel neni
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Je tam, ale na 4 části: http://ulozto.cz/hledej?q=kobra+11+infarkt Smile Stačí jen stáhnout a rozbalit v programu WinRar Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Infarkt (Infarkt)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma