AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Těšíte se na Multiplayer?
Ano
92%
 92%  [ 13 ]
Ne
7%
 7%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 14

Sasakr


Založen: 08. 08. 2011
Příspěvky: 10
Odpovědět s citátem
Ok, kdybys byl tak hodnej, podívej se. Radeon 4600 je proti 560 hodně slabá karta, takže je to dost divný. Tady je moje nastavení http://www.piratesxxl.cz/obrazky/7729.jpg Hlavně v centru města při vysoký rychlosti to fakt dost padá a není to pěkný.

A ještě jedna věc, máte ve hře zpětný zrcátko? Nemůžu ho tam nikde v demu najít. V předchozím díle ale bylo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ani v plné verzi není Wink

Sasakr, nejsi náhodou člen fóra na Doupěti? Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sasakr


Založen: 08. 08. 2011
Příspěvky: 10
Odpovědět s citátem
Ani v plný verzi není? Proboha! Proč to dali pryč? Nesnáším hry bez zpětnýho zrcátka Sad

Jinak na doupě chodím. Ty taky? Pod jakým nickem?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Ve Flatoutu taky není a nikdo si nestěžoval Wink Nevím, aby to bylo asi náročnější Smile

Sasakr: Veverka Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sasakr


Založen: 08. 08. 2011
Příspěvky: 10
Odpovědět s citátem
Aha, hráli jsme spolu Flatout Very Happy Ale koukám, že už na doupátko nějak nechodíš.

To zpětný zrcátko tak nějak potřebuju, když tam není, tak si musím na volantu nastavit nějakej čudlík, no a to je zase škoda, protože ten mohl bejt přiřazenej něčemu jinýmu. Co si pamatuju, tak v předchozím díle to mělo docela vliv na výkon, ale mně stálo za to stáhnout detaily, jen abych mohl mít zrcátko. Jinak hrál to tu někdo na volantu? Opět to nemá chybu Smile

EDIT: Jo a s tím FPS se nikdo nepochlubí? Když projíždím tím centrem, tak těch 35 FPS na 22" monitoru prostě plynule nevypadá Sad Jako jde to, jsou části, kde je to zaseknutý na 60 FPS, no ale pak jsou holt části, kde to je slabota Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Můžem zahrát zas Razz ..

K FPS: Když mi řekneš, jak to zjistit během hraní (abych to nemusel minimalizovat), tak ti řeknu Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sasakr


Založen: 08. 08. 2011
Příspěvky: 10
Odpovědět s citátem
Můžeme zahrát zas, ale mám novou mašinu, tak bych rád zkusil spíš Ultimate Carnage.

Co se týče FPS, nevím, jak bys to chtěl zjistit s minimalizací hry Very Happy Stáhni program Fraps http://www.fraps.com/download.php
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Taky mám novou mašinu a UC po netu je šílené Wink

No právě Very Happy Smile Jj Wink Jde ti přehrát video po nehodě? Mě ne a to mi chybí víc, než zpětné zrdcátko Wink

EDIT: FPS se drží mezi 65-cca 80 Wink Ale nvm jestli je to dobře nebo špatně Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sasakr


Založen: 08. 08. 2011
Příspěvky: 10
Odpovědět s citátem
A jakou máš konfiguraci PC a nastavení hry? Pokud možno dej obrázek toho setupu, jako jsem dal já.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nastavení mám na max Wink
Konfigurace je tady Very Happy http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008R5450001ERL Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Sasakr


Založen: 08. 08. 2011
Příspěvky: 10
Odpovědět s citátem
Sákra, no to máš lepší mašinu, ale že by až o tolik? Třeba procesor mi ta hra totiž nežrala skoro vůbec. 560 Ti je sice lepší než klasická 560, ale nechce se mi věřit, že až o tolik. No, už tomu asi tak bude.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Alarm für Cobra 11: Das Syndikat
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma