AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tento pilotní film (známkou jako ve škole)
1
56%
 56%  [ 17 ]
2
23%
 23%  [ 7 ]
3
13%
 13%  [ 4 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
6%
 6%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 30

Atentát (Der Anschlag)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Ohodnotim pozdeji, tema pripraveno pro ostatni Wink

Popis epizody (tento popis epizody vytvořila paní Božena Loupancová pro www.AFC11.cz)
Ben a Semir se pohybují v neznámém území: vyučování dopravní výchovy na základní škole. A aby nebylo již tak obtížné krotit žáky třetí třídy, narážejí ve škole na stopy, které vedou ke gangu zločinců. Semir a Ben ostře bijí na poplach: Plánují zločinci ničivý atentát? Co hledají zrovna na základní škole? Jakou roli zde hraje duchapřítomná učitelka Silke, která našla zalíbení v Benovi? Události se zvrtnou a celý autobus s třídou je unesen. Benovy pokusy zabránit únosu autobusu jsou marné a i on sám se dostává do rukou gangsterů. I Semir se chopí vyšetřování zločinu a chápe že celý rozměr zločinu může vyústit v jednu obrovskou katastrofu. Na pomoc mu přichází starý známý: teoretik na spiknutí Sturmi.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
mf.studio


Založen: 25. 09. 2009
Příspěvky: 334
Odpovědět s citátem
Paskvil... toto je slovo, které nejlépe charakterizuje celý film. Po těch očekávání co jsem měl, je to totální zklamání. Slabá zápletka, žádná pamětihodná akce, prostě nic... ZA 5

HUDBA:
The Ramones (She's The One)
Justice (D.A.N.C.E)
Rob Thomas (Little Wonders)
Norah Jones (Don't know why)
Jason Mraz (I'm Yours)

ODKAZY:
Díl můžete vidět zde: http://rtl-now.rtl.de/cobra.php
Ke stažení: http://serienjunkies.org/alarm-fur-cobra-11/alarm-fur-cobra-11-staffel-28-satrip-xvid/
(film by se tam měl objevit ke stažení v sobotu)

A PRO SROVNÁNÍ PŘIKLÁDÁM MOJE HODNOCENÍ PŘEDHOZÍCH PILOTNÍCH FILMŮ:

1. Bomby na 92.kilometru – 60%
2. Pekelná Jízda na Dálnici A4 – 95%
3. Jízda Smrti Linky 834 – 80%
4. Štvanice – 85%
5. Křest Ohněm – 55%
6. Na Věky Věků – 60%
7. Na Život a Na Smrt – 50%
8. Město v Ohrožení – 60%
9. Na Vlastní Pěst – 90%
10. Konec Světa – 60%
11. Atentát - 40%
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Možná budete na mě zlý, ale tenhle díl je stupidita prvního stupně.
Pokulhává jak scénář, který snad vymyslel jeden z těch unesených z řad dětí.V podstatě se neliší od předešlého pilotu, kde jsem si říkal že snad už se nečeho podobného nedočkám, no a rok se s rokem sešel a je to tu zas Rolling Eyes .Ta bomba(Nebo co to vlastně bylo, blesk v láhvi?) je echt mimo chápání a vkládá se otázka co je ten seriál už vlastně zač?Sci-fi ze současnosti?Tak to rtl tleskám, protože se jí povedl vytvořit paskvil jaký nemá obdoby-Akční,kriminální,scifi...Je to až k neuvěření, jak se stal z kvalitní akční kriminálky s prvky thrilleru Walker Texas Ranger po evropsku.

Dále pak režie pokulhává až to není pěkné-Honičky nemají štávu, nepůsobí plynule a kamera, která se hekticky třese, tomu moc nepřidává na výsledném efektu.Hudební podklad s odchodem klasické znělky působí jako děláný uměle v počítači a ruší, místo aby dal na dramatičnosti celých scén.
Nelogické chování všech zúčastněných je až k neuvěření, zvlášte poslední scéna se zajatým Benem(Terorista má půlku těla volnou a žáden z těch nejlépe vycvičených policistů nedá ránu).

Sám si říkám, proboha čeho jsem se to dožil Rolling Eyes .To je děláno pro děti do deseti let?To je děláno jenom proto aby hned v prvním dílu roztřískali oba nové vozy? Razz


Dávám pětku, je to hloupé, je to blbě zpracované, nudí to a celé to ukazuje kam seriál směřuje...Do kvalitativní řiti.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
a majú to nové intro ?

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
mf.studio napsal:
O.Hnizdil: Nesmíš Kobru brát tak vážně Very Happy to je prostě jenom oddechovka a nelogická zábava na večer Very Happy myslíš že by se kulka zastavila o LG za 3000? Very Happy ne, stejně jako by mohli toho padoucha hned zastřelit a Bena by vůbec neohrozil. Ale je to Kobra 11! Samozřejmě při srovnání s ostatními filmy bych tomu nedal víc jak 10% Very Happy

Já už nevím jak to mám jinak vysvětlit, te seríál sleduju už od začátku a dalo by se říct že jsem v podstatě viděl skoro všechny díly.Mohu porovnat kvalitu jak klesala, jak stoupala apod.Tohle je urážka a drzost vzhledem ke všem ostatním kvalitním dílům po rok 2006.

Kdyby to byl nový seríál, nějakého německého tajného agenta(Jko byl třeba klaun) tak ani neceknu a budu se bavit, protože proč by neměl mít agent alá 007 takové mise, že?

To Ryan.Wolfe-Ne intro zatím ukázáno nebylo, protože od Bernova příchodu ho k pilotům nedávají.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
To je krása, když už se k tomu můžu konečně vyjádřit... Very Happy

Jelikož tenhle pilot nepřímo navazuje na ten minulý, tak jsem ochotna vzít fakt, že je to stejně trapné téma.

Začátek, neřkuli první půlka, mne docela bavila - akce, bouračky, prostě Kobra, ale pak to začalo jít rapidně dolů a dolů a dolů... Nevím, jestli to bylo tím, že druhá půlka byla spíš o dialozích, kterým jsem moc nerozuměla, ale podle mne to prostě jen ztratilo šťávu a ani výborný Sturmie a jeho malá sestřička to nezachránili. Učitelka nesympatická jak řešeto, nechápu, co na ní Ben viděl... na druhou stranu kladně hodnotím malého doktorky syna - malý herec se jmenuje Carlos a je to syn režiséra Kobry Stephana Richtera, rozkošný chlapeček, se kterým jsme se na FT také setkali - který byl velmi statečný. A užila jsem si scénu mučení Benítka, muahaha.

Zkrátka, díl, při kterém se x-krát kouknu na hodinky, jestli už bude konec, asi za moc nestojí. Navíc tam NEBYL Hartmutt, což se rovná neskonalé katastrofě! Doufám, že se další díly povedou více a PROBOHY, že upustí od rádoby úžasných záběrů na modré atomové hřiby, protože na ty fakt nejsem zvědavá XD

Za tři a modlím se ke všem bohům, aby se scénáristi vzpamatovali!

EDIT: Ale oceňuji, že už měla celá stanice nové uniformy Smile tyhle modré vypadají na oko lépe (a i komisařům to v nich slušelo Laughing), na druhou stranu se obměnilo celé obsazení stanice, všimli jste si? Samé nové gesichty! Sad

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Je to naprosto neuvěřitelné, ale váhám zda mám dát tomuto paskvilu čtyřku, trojku nebo jedničku?

Byla to totální chujovina, ale když mě to tak strašně bavilo Laughing

Akorát mě iritovala jedna věc - např. všimli jste si jak často hlavní aktéři upadali do bezvědomí...a následně byli pokaždé "skoro až srdceryvně" buzeni ?! (akward!)
Jednoduše to byl barevný přeplácaný slepenec pitomostí, který je zakončen tím nejklišoidnějším "atomovým" hřibem, jaký jsem kdy (zatím) viděla Rolling Eyes, ale...
...na druhou stranu, alespoň nešlo o Apokalypsu jako minule...tedy podle Sturmiho jo, ale jestli jsem to dobře pochopila, tak chtěl záporák jen vyhodit do vzduchu nějakou konferenci (nešprechtím, takže spíš jen hádám). A Ben sbalil babu, hurá, už bylo na čase Rolling Eyes

Naprosto žeru moment, kdy Ben obejme Semira, nadzvedne ho a div s ním nezatočí ve vzduchu "Semire, ty můj milovanej policajte" (nebo něco v tom smyslu Laughing)

Všelicos napsal:
A užila jsem si scénu mučení Benítka, muahaha.

Nejsi sama, i ta slina tentokrát ukápla, ach..., když on má tak božskou anatomii LaughingLaughingLaughing

Výsledné hodnocení zatím nechávám s otazníkem ??? Arrow a možná ho tak nechám natrvalo.

P.S.: Vsadím se, že Wox by řekla, že scénář napsala Andy Twisted Evil

EDIT: Ben a jeho balicí technika opět nezklamali Very Happy poslat svůj "objekt vášní" (ač omylem) do bezvědomí ( šlehnout s ní o zem, hlavou na kámen) - na to musíte být vážně borec Laughing
Ben je prostě, ač roztomiloučké, tak pořád strašné máslo Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MichalSvabek


Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Náhodou mně se to suma sumárum docela líbilo. Konec světa podle mě byla teda větší zhovadilost. Laughing

Btw. ten skok toho Volkswagenu přes asi 4 auta a navíc ještě na křižovatce mezi jedoucími vozidly byl fakt zajímavej a musel to být fakt těžkej kaskadérskej kousek. U takovýchhle scén bych moc rád nahlédl do zákulisí natáčení...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Ja osobne som velmi sklamaný z toho, čo som videl... Nemalo to ani hlavu ani pätu. Opäť to bolo poskladané z charakterovo úplne odlišných scén. Jednoducho profesionálne zábery na zločincov, ktorí vystupujú z čiernych áut a nabíjajú zbrane VôBEC nejdú dokopy so zábermi Semira a Bena hrajúcich sa na dopravnom ihrisku...
Ich reakcie v krízových situáciách sú smiešne, kým Semira dobili na pirátskej lodi, Ben sa ospravedlňoval učiťelke za zhodené jedlo...
Ešte ako mínus by som poznamenal, že hoci sa rozbíjajú neuveritelne drahé autá, my diváci z toho vidíme len málo, dopad policajného Range Roveru prakticky vynechali...
Viem že neustále kritizujem, ale táto časť okrem úvodných nehôd nepriniesla nič reálne, prekvapujúce ani zábavné...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Sledovanost tohoto pilotního filmu byla v Německu 5,18 milionů diváků, což je veliký úspěch

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Výroky, které osazenstvo Kobry 11 kdysi říkalo, že Kobra 11 je především o lidech a nikdo zbytečně neumírá už jsou myslím dávno pasé. Napadlo mě to když zbytečně nechali umřít policisty ve vrtulníku. Mimochodem mě překvapilo když Semir řekl ahoj.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Panečku, takhle všeobecně mizerné hodnocení dílu (natož pilotu) tady ještě snad nikdy nebylo Shocked

Teď myslím celkový styl filmu (ne kritiku jednotlivých událostí: smrt Toma, zkázu Turkova života i vyklubání kukaček). To to bylo vážně tak... divné? Laughing Laughing
Podle toho, co píšete, to zní, jakoby byli tvůrci na tripu Laughing

Ajka: ne, andy tenhle díl nepsala Wink kdyby ho psala, tak se tam narodí další harant a unesou andreu Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem
Presne tak, film som dnes videl celý a hodnotím tak za slabú trojku až štvorku, prehnaná akcia hneď na úvod, čo rozmlátili nové BMW a ten vrtuľník, s tymi sudmi to bola fakt sila, kde sú tie časi reálných búračiek a výbuchov, sa mi zdá že realita konči niekde na prelomu 8 až 10 série, ešťe povedzme že 11 a 12 séria celkom, no ale tie nové, podľa mňa už to neni akčný seriál nemecko, ale sci-fi, nech sa tí tvorcovia spamätajú a vrátia do reality, všetky efekty sú maximálne prehnané. Som fakt zvedavý na ďalší pilot film, ak vôbec nejaký ešte bude

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Ajka napsal:

Naprosto žeru moment, kdy Ben obejme Semira, nadzvedne ho a div s ním nezatočí ve vzduchu "Semire, ty můj milovanej policajte" (nebo něco v tom smyslu Laughing)


Jó, to bylo skvělé, úplně jsem na to zapomněla Laughing Laughing


Voky29 napsal:
Mimochodem mě překvapilo když Semir řekl ahoj.


Bohužel tím nemyslel naše české ahoj, ale ahoy - námořnický pozdrav. Řekl to, protože pomáhal stavět tu loď pro děcka Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Daniel


Založen: 13. 01. 2009
Příspěvky: 39
Bydliště: Ostslowakei
Odpovědět s citátem
Mne sa to celkom páčilo ale malo to jednu chybu v závere:

Keď sa Ben snažil odomknúť tú učiteľku a posledný kľúč zlomil v zámku
a neskôr pribehol so sponkou a otvoril, tak by ma zaujímalo ako z tej kladky
vytiahol zvyšok zlomeného kľúča...

Ale inak to bolo celkom OK

_________________
Keď sa nudíte, môžte sa pozrieť na môj kanál na youtube:www.youtube.com/MrAfc11
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Semir46


Založen: 23. 02. 2010
Příspěvky: 112
Odpovědět s citátem
Tak. Po shlédnutí tohoto piloťáku jsem byl celkem příjemně překvapen... Ale po tom se mi to nějak rozleželo a větší pitomost jsem snad ještě neviděl... Tohle byla jedna nesmyslná akce za druhou. Hned jak zničili na začátku nový Benův M-B. To ale nebyl konec!! Zničený policejní C-klasse dobře, to by ještě nějak šlo, ale BMW 6er Cabrio? To byl podle mě vrchol. Potom výbuch bomby v autě na konci dílu. Tomuhle by neutekl ani Chuck Norris. Smetlo by je to jak malinu... A ta bomba? Elektrizující náplň v něčem. Zajímavé, že to měla být bomba, ale bral z toho i náboje...
Moje hodnocení:
+Akce
+Vtip
-Rozflákaná auta
-"Debilní" zápletka
-Policajti se tady ukázali jako totální paka...

Sorry, ale tohle je už vážně moc. Tak moc podprůměrný pilotní film Kobry 11 jsem ještě neviděl.
Moje známka: 5 Rolling Eyes Confused

_________________
Liverpool FC till I die!
Stevie G the best player of the world!
Neil Mellor the little genius!
Jerzy Dudek the best goalkeeper ever!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Oceňuju, že už mají modrá policejní auta a modré uniformy. Benův nový Mercedes je moc pěkný, hezčí než ten co měl předtím. Film byl docela srandovní. (hlavně dopravní výchova ve škole Smile )
Potěšilo mě, že v pilotu byl zase Sturmi. Pěkný byl ten super výbuch na konci. Jen škoda na začátku těch limuzín.


Pilotnímu filmu Atentát dávám 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Atentát
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Wink Mě se tento pilotní dilek líbil Smile Na fotky se můžete podívat zde www.kobraa11.blog.cz Wink
Mějte se pěkně Katrina Wink

_________________
www.kobraa11.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Voky29 napsal:
Výroky, které osazenstvo Kobry 11 kdysi říkalo, že Kobra 11 je především o lidech a nikdo zbytečně neumírá už jsou myslím dávno pasé. Napadlo mě to když zbytečně nechali umřít policisty ve vrtulníku. Mimochodem mě překvapilo když Semir řekl ahoj.

Bylo to trapné a ještě trapnější bylo, jak to všichni přešli, jakoby se vlastně nic nestalo.Dále nechápu proč šel Semir a Ben na vlastní pěst do té budovy, kde se nacházela banda teroristů?Demence?Hra na hrdinství?Kdo sleduje kobru, tak si musí vzpomenout jak tohle dopadlo v díle štvanice...Ben je ucho a Semír má asi krátkou pamět Rolling Eyes .
Celá scéna ve škole byla zbytečná, děti se chovali jako prvotřídní parchanti a nevím co znamenala ta scéna s lodkou(Jéé někdo zmastil Semíra až omdlel a ten místo toho aby dal vyhlásit pátrání tak jde stavět loď.Demence vládne světu Embarassed )

Líbí se mi ta sledovanost, jen by mě zajímalo zdali to nebylo způsobeno bombastickým trailerem a tím že si mnozí řekli, že se podívají znovu na cobru jestli už nemá tak divoké scénáře.Věřím, že nějaký ten milion diváků musel tento krok proklínat nebo jen holt neznám německou náturu.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Woxys napsal:
Laughing Laughing Podle toho, co píšete, to zní, jakoby byli tvůrci na tripu Laughing


V podstatě jsi to vystihla přesně Wink , ale žádný strach, Andrea (ani kukačky) se tam neobjevili ani jednou Laughing

Mimochodem, díl je již ke stažení: http://serienjunkies.org/serie/alarm-fur-cobra-11/ Wink

EDIT: tato verze je cenzurovaná, pokud budete postrádat scénu, kde Ben dostane dávku elektrického proudu do "zřejmě" nejbolestivější části mužského těla a pekelně při tom řve, pak ji v této "dětské" verzi nenajdete Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ryan Wolfe


Založen: 28. 07. 2010
Příspěvky: 89
Odpovědět s citátem

_________________
POSTRÁDÁM I ZCELA MINIMÁLNÍ SCHOPNOST CHOVAT SE NORMÁLNĚ A SLUŠNĚ, TAKŽE JSEM BYL I POD TOUTO NOVOU PŘEZDÍVKOU ZABLOKOVÁN. VÁŠ GOGO.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
Milé a zároveň stále Kobra.Vtipné-a ešte ako! Len ten štýl tých najnovších piloťákov-Ben a Semir zachraňujú svet-scenár klasického katastrofického filmu.
Nemôžem si to odpustiť, ale v tých modrých uniformách boli takí chutní Very Happy A nové modré prevedenie 'polišstva' je skvelé.
So známkou počkám, až to príde sem v mne úplne zrozumiteľnom jazyku.Ale inak bol dobrý.Veľmi dobrý!Smile)

_________________



"krajta 4 vyráááža"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Witchdreams


Založen: 19. 05. 2009
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Pilotní díl, opět s katastrofickým podtextem....zřejmě už scénaristé nevědí co vymýšlet, tak vše pletou nějak dohromady, mě to příjde ty díly, jakoby každý byl podobný něčím z předchozích serii Kobry 11 Very Happy jako Atentát byl fakt dějové zajimavý...na začátku je v ohrožení Simír a Bena zastřelí, ale nakonec:-D kulku schytal mobil nebo čo to bolo, pak Bena unesou, a nakonec repete, Ben je po několikáté v ohrožení a situaci zachraňuje Simír. Vtipnost zde nechyběla:-) sice neumím doslova německy a pochytila jsem něco málo, ale na češtinu se moc těším....já dávám za jedna, i když jsem taky napsala menší kritiku. Dalo se na to koukat, ale jak už někdo zmínil, asi mě nejvíc pobavila taky první polovina:-) něco bylo hafo přehnané, něco celkem dobré....zasloužíl by si tento díl tak za 3, ale jelikož znám o hodně horší díly Kobry 11 tak dám za 1 Very Happy Very Happy

Zajímalo by mě, co si říkaly Ben a Simír v autě před domem té učitelky, nevíte někdo prosímVery Happy ???
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
MichalSvabek


Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Wichdreams: Mno Semir dumal nad tím, jestli neměl toho Frosta zastřelit tak, jak ho on sám hecoval při tom pronásledování v tom jejich úkrytu či co to bylo. Říkal něco v tom smyslu, že kdyby to byl býval provedl, možná by už teď zachránil život spoustě ostatním lidem, které Frost může díky tomu svému TAURUS projektu ohrozit. A Ben ho uklidňoval, ať si s tím neláme hlavu, že toho hajzla stejně brzy dostanou...

Dej mi zhruba 2 hodinky, jakmile se mi ten díl celý stáhne. Pak si to pustím a přeložím ti přesně, jak to říkali... Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Vypadá to dobře Smile Počkám na český dabing. Akce a auty byla skvělá, šrotovali ve velkém Very Happy Překvapil mě únos autobusu s dětmi Smile Zajimavé je, že použili (zase) americký tahač (Kenworth) a klasický americký školní autobus Smile Škoda, že jej nezdemolovali Wink Líbilo se mi, jak Semir vyskočil z toho policejního tereního auta a poslal ho směrem ke zločincům Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ajka


Založen: 04. 01. 2010
Příspěvky: 364
Bydliště: Rabbit hole
Odpovědět s citátem
Tento díl je nyní na serienjunkies.org ke stažení i ve vysokém rozlišení Cool
(pro nás, co máme velké monitory je to mnohem příjemnější pro oko - žádné ošklivé pixelové kostičky Wink )
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Taky si zahodnotím, po tom co to plánuju asi přes týden. Laughing

Ze začátku jsem hrozně překvapený, že se v dílech neukázaly ani z těch šrotovacích policejních aut jako je Mondeo nebo Omega. Místo nich se nám tu ukázal Mercedes C nebo stará Audi A4. Jsem teda hrozně rád, že si Action Concept šáhli do kapsy a něco hezkého sešrotovali.

Taky se zpozoroval nové majáky u Mercedesu E a BMW. Jsou teda rozhodně lepší, než předchozí, kdteré byly vidět velice zřídka a nahrazovat je musely těmi předchozími jako v díle Milovaný nepřítel.

Ovšem vrátím se k dílu. Ze zápletky (proč, jak, kdy, kde apod.) jsem nic nepochopil. Němčinu se učím a jediný co dokážu pochopit je Guten Tag nebo Au Wiedersehn či Danke nebo Bitte.
I tak, jak v předchozích příspěvcích je psáno, obsah epizody je "sci - fi", čili ne už naše známá dobrá Kobra 11. Ovšem kvůli této věci pro MĚ není možné abych dal dílu čtyřku.
Pro mě je hlavní věc akce ale taky humor což zvládli na výbornou.

Když uděláme průměr 4 + 1 + 1 = 6 : 3 = 2....no a máme známku.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
K.F.


Založen: 03. 03. 2011
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Německy sice moc neumím, ale alespoň trochu jsem děj pochopila.
Nejlepší byl ten výbuch na konci. Very Happy

Tomuto dílu dávám za 2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bones4ever


Založen: 05. 01. 2011
Příspěvky: 404
Bydliště: D?íve pod jménem Gogo a 10 dal?ích ...
Odpovědět s citátem
Úžasnej díl, už nech je druhý díl, jsem rád, že je na TV nova relativňe skoro dávam za 1 Wink

_________________
Stránky seriálu Kobra 11 :
http://www.cobra11-fanabteilung.de/
http://www.alertecobra.info/

Moje stránka :
150 000 navstev na blogu !!
http://gogokobra11.blog.cz/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Atentát
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
mě se dílek líbil a tady je první fotka z dílečku Smile http://kobraa11.blog.cz/1108/tom-beck-v-dile-atentat ztbytek zítra Smile mějte se hezky katrina Wink

_________________
www.kobraa11.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Semir.17


Založen: 22. 12. 2007
Příspěvky: 57
Odpovědět s citátem
díl býl super, i ty nové uniformy, dávám za 1

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Bones4ever


Založen: 05. 01. 2011
Příspěvky: 404
Bydliště: D?íve pod jménem Gogo a 10 dal?ích ...
Odpovědět s citátem
íJinak nevím proč Ben řekl - já mam totiž Ipod. Přitom to byl obyčejný dotykový telefon

_________________
Stránky seriálu Kobra 11 :
http://www.cobra11-fanabteilung.de/
http://www.alertecobra.info/

Moje stránka :
150 000 navstev na blogu !!
http://gogokobra11.blog.cz/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Věděl jsem, že se to někomu nebude líbit. Laughing Hold Ben není takový tragéd jako Gogo. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bones4ever


Založen: 05. 01. 2011
Příspěvky: 404
Bydliště: D?íve pod jménem Gogo a 10 dal?ích ...
Odpovědět s citátem
Vojta napsal:
Věděl jsem, že se to někomu nebude líbit. Laughing Hold Ben není takový tragéd jako Gogo. Wink


No jo asi tak Wink Jinak Silke má dobrý hlas (dabing) a s Benem jí to sluší. Už aby bylo pokračování, i když vím jak to skončíSmile

_________________
Stránky seriálu Kobra 11 :
http://www.cobra11-fanabteilung.de/
http://www.alertecobra.info/

Moje stránka :
150 000 navstev na blogu !!
http://gogokobra11.blog.cz/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Já mám štěstí, že už jsem to zapoměl. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Jeee, tak mě se první polovina piloťáku moc líbíla! Smile Taková příjemná odreagovačka, plná humoru, akcí. Nejvtipnější byl Ben na dětském kole Laughing .

Chválím novou barvu uniforem, tak jako barvu policejních aut. Změna prospěla Smile

Hodnocení první půlky - 1* Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Bones4ever


Založen: 05. 01. 2011
Příspěvky: 404
Bydliště: D?íve pod jménem Gogo a 10 dal?ích ...
Odpovědět s citátem
Úžasný závěr piloťáku, i když trošku dětinské ale bylo to zlaté. Naši hrdinové přijdou vždy v pravý čas:)
Dávám za 1

_________________
Stránky seriálu Kobra 11 :
http://www.cobra11-fanabteilung.de/
http://www.alertecobra.info/

Moje stránka :
150 000 navstev na blogu !!
http://gogokobra11.blog.cz/
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
atentát
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
super piloták těším se na další dílečky více zde na www.kobraa11.blog.cz Wink

_________________
www.kobraa11.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Semir.17


Založen: 22. 12. 2007
Příspěvky: 57
Odpovědět s citátem
tato druhá část piloťáku byla super, moc se mi to líbilo.

dávám za 1

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Výbornej pilotní díl k nové řadě s dobrou akcí a vtípky. Jen si říkám jestli mají tvůrci pořád zapotřebí tahat do seriálu kraviny jako byla ta na konci tohoto dílu...uplně zbytečné Sad 1 Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Brokarek


Založen: 31. 08. 2011
Příspěvky: 8
Odpovědět s citátem
Výbornej dílek Very Happy. Ben byl trošku týrán paní "učitelkou". Děcka měly hlášky. Se mi zdá že je to třída hackerů, nabouraj se do vysílačky, odemykaj zámky atd. JInak za mě 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
James 008


Založen: 27. 05. 2008
Příspěvky: 63
Bydliště: Božejovice (Jižní Čechy, okres Tábor)
Odpovědět s citátem
Pěkný díl, jak už tady bylo řečeno, na konci to nebylo moc reálný, kdyby to takle bylo, tak už by asi naši hrdinové nežili Wink , ale dobré byli nové uniformy, auta, trochu mi tam neseděla Silke, ale možná to bylo dabingem. Dávám za 1.

_________________
Ingo a Frank, Frank a Semir, Semir a André, Semir a Tom, Semir a Jan, Semir a Tom, Semir a Chris, Semir a Ben.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
dadakobra11


Založen: 15. 07. 2011
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Tak toto bol perfektny diel humor akcia vsetko super a Semir s Benom nemali chybu ked boli ucit tie deti Very Happy Sturmi bol taktiez velmi dobry s tym jeho vystupovanim Very Happy na zaver fuu tak to bolo vazne skvele a Semir najlepsi herec ako vzdy 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
No tak ten konec, to byla hovadina nejvyššího stupně. Taky jsem nepochopil když Ben zlomil ten klíček v zámku, jak to tou sponkou odemkl když v zámku byl zlomený klíč. Tenhle díl mě moc nenadchl, zase to byl díl sci-fi.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Voky, dobrý postřech, ale jinak mě se to libilo. Davám jedničku Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Hezké vidět tento piloťák po roce česky Very Happy, ale přece jen trošku v menším obraze Very Happy Díl skvělý, úžasný hlášky a úplně skvělé akce, to je borec ten Lůc (nwm, jak to napsat Very Happy), nejlepší vidět 2x premiéru stejného dílu Cool nic jinýho než 1 nemůžu dát. Laughing

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Napínavost, akce...na výbornou...ale zas tu byla sci-fi...
Já sci-fi hodnotím 2...takže hodnocení české verze od té německé se nějak nezměnilo

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
KinderVajicko


Založen: 01. 09. 2011
Příspěvky: 3
Odpovědět s citátem
když jsme se tak vrátily do školy tak jsem si všimla že naše třídní je skoro jako Silke Smile Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Atentát (Der Anschlag)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma