AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto sérii (známkou jako ve škole)
1
82%
 82%  [ 14 ]
2
17%
 17%  [ 3 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 17

Hodnocení 3.série
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Stále více mě začíná mrzet, že Mark odešel. Semir si s tímto parťákem hodně rozuměl a v těchto dílech byla nejlepší akce.

Nejlepší díly : Žolík, Benzín, Soudce, Poslední šance, Tank na zcestí, Smrtící náklad, Smrt Chlapce, Osamělé Vítězství, Taxi 541, Přehnaná ctižádost
Nejhorší díly : Stopařka -> velká chyba producentů

Série jasně za 1, jedna z nejlepších sérií vůbec.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
André odešel. Ať žije André!!!
Pokud by ho takhle nezlikvidovali tak myslim, že by se Mark vrátil. S Erdoganem pracoval dlouho a neodešel po chvilce jako Christian a Gedeon.
Já tuhle řadu můžu hodnotit pouze kladně. Významné kiksy tu nebyly. (Možná až na Stopařku, ale je to jen jinej druh žánru no.) Co bych tady vyzdvihl jsou kaskadérský kousky a ty vznikly hlavně díky Markovi - Ztracená v mlze (závěr) a Žolík (úvod). Natáčení na Mallorce mohlo dřív někoho zklamat, že to neni ono, ale já si myslim, že to byl dobrej nápad a skvělej výkon a to vše dokonale sladěný s hudbou (tentokrát už naposled což nechápu když to byl absolutní vrchol) Reinharda Scheureggera. Jemu také patří velký dík. Jeho hudba dělá Kobru Kobrou.
Mezi ty nejlepší patří: Tank na scestí, Smrtící náklad a Taxi 541
A naopak: Stopařka, Ztracená v mlze
A samotná řada samozřejmě za 1.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Povedená serie, ale myslím, že druhá byla o chloupek lepší.
Je škoda,že André odešel celkem brzy, ale skončil v nejlepším.Tom byl taky dobry, ale po navratu v IX. a X. rade to v zadnem pripade nebylo tak dobry.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
MARK KELLER


Založen: 26. 06. 2008
Příspěvky: 125
Bydliště: Písek
Odpovědět s citátem
André Fux(MARK KELLER)jóóóó za 1 pro Andrého Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
No třetí série je asi vrcholem Kobry....jen škoda odchodu Andrého...

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Třetí série byla super, a kdyby se neobjevil Tom tak by byla také nejlepší, ale pro mě jsou nejlepší série jiné ( VI, IX a X), ale tady opravdu nemám co vytknout, tak i přžes to, že se objeví i lepší série, tak musím dát za 1. Škoda že Keller nevydržel déle (nejlépe až do teď), ale to by tu nebyl potom Tom.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
3. série byla hodně dobrá a skvělé akční scény a hlášky. Dávám za 1. Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Neříkám, že 3.série je špatná, to ne, ale na ty nejlepší zdaleka pro mě nemá. Této sérii hodně uškodila častá absence Andrého. Na jednu stranu si člověk říkal, když v několika dílech nehraje, tak ať si odejde. Takže pokud by Cobra pokračovala takovýmhle stylem (že by Semir všechno "odedřel"), tak jsem ráda, že André odešel Wink Rozhodně se zlepšíly hlášky. Ale 2.série mi přišla trochu lepší (i tím, že tam ještě byl často André).

Nejlepší díly: Smrt chlapce, Tank na scestí, Taxi 541, Žolík, Stínový bojovník, Benzín, Osamělé vítězství
Nejhorší díly: Stopařka, Mrtvý svědek, Smrtící písek, Ztracena v mlze, Soudce
(tučně jsou nejlepší/nejhorší Wink)

Zatím jsem ani 1.sérii, ani 2.sérii nedala za 1, a nedám ji ani teď. Prostě pak nevím, co bych musela dát takové 11.sérii Wink

Takže za 2 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Škoda že v posledním díle Andrého zastřelili, jinak nejlepší díly jsou: Tank na scestí, Žolík, Stínový bojovník, Taxi 541 a Smrt chlapce - Osamělé vítězství. Wink
Lepší než druhá.


1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
2.série byla lepší - ale i tak super - 2 chyby ale Anré chyběl ve 2 epizodách a v dalších dvou byl zraněn tak tam hrál málo - jinač za 1-

Moje top 5 Very Happy

1. -Tank na scestí
2. -Mrtvý svědek
3. -Stopařka
4. -Smrt chlapce
5. -Osamělé vítězství
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Takže celú 3 sériu som videl viac krát a dnes poslednú časť tak hodnotím :

najoblúbenejšie diely :

Poslední šance
Tank na scestí
Žolík
Na mušce
Přehnaná ctižádost
Smrtící náklad
Benzín
Smrt chlapce
Osamělé vítězstv


Neznášané diely :
Ztracená v mlze
Mrtvý svědek
Soudce
Stínový bojovník
Taxi 541

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Andre_Fux11


Založen: 23. 12. 2010
Příspěvky: 55
Odpovědět s citátem
první díly vypadaj fakt hodně slibně myslel sem si že to bude ještě lepší ale pak najednou : andré má zlomenej kotník, andrého postřelily, andré má neštovice a andré je na dovolený a nakonec andré umírá to je fakt blbý Sad 2 serie byla teda mnohem lepší
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hodnocení 3.série
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma