AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Doprava na 11. Fantreffen 2011
Bobs


Založen: 12. 08. 2010
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem

Dobrý večer,

mám takovou hodně velkou prosbu:
Našel by se někdo, kdy by byl tak laskavý, ochotný a vzal mě jako pasažera do auta na 11. sraz fanoušků KOBRY 11?
Na dopravu samozřejmě přispěju. Jedu jen na setkání od 02.09. - 04.09. 2011.

Moc děkuju.

Čauky Bobs
Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bobs


Založen: 12. 08. 2010
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem


Dobrý večer,

jak se tak koukám, zatím žádná dobrá duše nenašla. Crying or Very sad

Tak budu doufat, že se objeví.

Předem moc děkuju!

Bobs Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Nejsem si jista, zda z fora letos vůbec někdo jede........ Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Zkus se ještě zeptat na Facebooku, pokud ho máš, hodně lidí na DF z časových důvodů nechodí, ale na FB se víceméně objevují Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Jízdomat
Mark


Založen: 17. 04. 2009
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Neříkám, že se tam něco najde, ale můžeš se taky dívat na www.jizdomat.cz - zahraniční cesty. Taky, když někdo jede kolem, můžeš se zeptat řidiče/ky, zda by Tě nemohl/a odvézt jen tam.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: Jízdomat
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
No nevím, to se mi nezdá bezpečné...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Souhlasím s Woxys, tam bych nesedl, pochybuju, že ještě někdy někdo tady z fóra na FT pojede...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bobs


Založen: 12. 08. 2010
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
Ahojky,

díky za typy. Na Facebook nechodím. Crying or Very sad Proč letos nikdo z fóra na FT nejede?
Pokusím se tam dostat bezpečnější cestou, pokud se tedy nikdo z fóra, kdo by na FT letos jel, nenajde.

Příjemný víkend

Čauky

Bobs Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mark


Založen: 17. 04. 2009
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Woxys & Vojta: Máte pravdu. Nějak jsem o tom moc nepřemýšlel. Taky bych si tam nesedl, protože je pravda, že nevím, jaký to budou lidi. Stopování je vlastně taky totéž.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Bobs: Já letos nejedu, protože se mi to nehodí ani termínově, ani finančně... a taky nemám pocit, že by mi to přineslo něco nového (ačkoliv pokud by se tam nějakým zázrakem objevil Harty, asi bych si omlátila hlavu o zeď Laughing). Ony FT jedou každý rok podle stejného scénáře a ostatní už tam byli tolikrát, že to pro ně ztratilo kouzlo. Zkus se zeptat paní Loupancové, ta je věrnou fanynkou, třeba pojede i letos Smile

Jinak, pokud Ti mohu něco doporučit, využij služeb dálkových autobusů jako jsou Student Agency nebo Eurolines. Minulý rok jsem na cestu do Kolína nad Rýnem využila SA a byla jsem velmi spokojená, konfort výtečný, ani zpoždění nebylo Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Student Agency, to jezdí sice na čas, ale furt to má bouračky...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Vojta: No, už jsem s nimi jela mnohokrát a krom jednoho hodinového zpoždění kvůli německé policii jsem s nimi žádný problém neměla, ani bouračky... o autonehodách vím jen o 2... což mi nepřijde jako pořád.

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Bobs


Založen: 12. 08. 2010
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem

Tak nevím, asi se tam budu muset dopravit vzduchem - balón, vzducholoď .... Very Happy
Pokud se nenajde auto s řidičem, nic naplat, risknu to se Student Agency. Smile

Čauky

Bobs Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Bobs: Kromě paní Loupancové nevím o nikom, kdo by se tam letos chystal jet.. Jak už psala Všelka, rok co rok je to víceméně totéž. Pokaždé jsme si to tam dobře užili, ale je fakt, že je to docela drahá sranda, navíc rok od roku je to dražší (během 5 let cena stoupla snad o polovinu). Tak jsme dospěli k rozhodnutí, že tento rok už dáme přednost jiným akcím.
Student Agency se mi zdá dobrá volba v případě, že by nebyla možnost vzít auto. Ale to auto se tam dost hodí. I v rámci ofic. programu FT se tam popojíždí - např. do pár km vzdáleného obchodního centra, kde se promítá nový piloťák, nebo do Action Conceptu, rovněž pár km. Ale v minulosti se popojíždělo i na vzdálenější místa. Nicméně ti lidé bez auta se tam taky nějak dostali vždycky, někdo kdo měl místo v autě je svezl a kdyby nebyly místa tak by to vedení fanclubu snad nějak vyřešilo. Takže určitě bez auta to jde, jen je to méně komfortní..

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Student agency bych se nebála, mám s nimi velice dobré zkušenosti Wink
Nehledě na to, že dálkové spoje jsou zařízeny tak, že stewardi znají své cestující a je poměrně příjemné vědět, že pokud se maličko opozdíš, bus Ti neujede Wink
Sama jsem se Student agency zažila jen minimální obtíže. Jejich jednání je solidní.

Dokonce jsem s nimi cestovala do Německa - ještě dále než do Kolína.
Do Dusseldorfu jsme měli přijet někdo o půl jedenácté a byli jsme tam o hodinu dřív! Wink

Zastávky na WC jsou pravidlem, obsluha je milá, sedadla pohodlná, řidiči spolehliví. Nevím, kde bere Vojta ty nehody, já vím asi o třech...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Kde je beru? Čtu je na internetu, vidím v televizi, ale dobře, jak myslíte...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Chris R.


Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
Hele a o čem to vlastně je a kde to je ??? napište mi pls o tom někdo něco
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Fantreffen je setkání fanoušků Kobry 11, je v Hürthu, v Německu, je tam setkání s herci z Kobry a tak.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Cena
Mark


Založen: 17. 04. 2009
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Za setkání herců a dalších věcí z Kobry 11 se platí? Popřípadě kolik? Dandie psala, že je to čím dál víc dražší, co tím myslela? Já tam sice nepojedu, ale zajímalo by mě to.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Chris R.: více info zde: http://www.afc11.cz/fantreffen.php

Mark: Poprvé jsem jela v roce 2005 a tehdy se platilo cca 60 EUR. Postupně cena stoupala a loni už to bylo 110 EUR, tam ale byly v ceně nějaké suvenýry - tričko, plakát, podpisové kartičky. Kolik se platí letos, to nevím. Cena zahrnuje 2 noci na ubytovně s polopenzí, sladkosti a limonády k dispozici večer a samozřejmě ten program (ovšem bez záruky, herci nejsou nikdy jistí, ani účast Action Conceptu).

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Chris R.


Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
A prosím vás nevíte kolik by to mělo stát letos a kolikátého to je,??
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bobs


Založen: 12. 08. 2010
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
Letošní FT je od 2.9. do 4.9. a stojí 106€.

Z dopravy busem mám menší obavy, moje němčina není skvělá. Crying or Very sad

Ale alespoň jednou bych tam chtěla jet, tak snad to letos vyjde.

Tajně doufám, že se tředa ještě někdo s autem najde.

Čauky a díky všem

Bobs Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Chris R.


Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
Hele pls a dokdy a kde se mám přihlásit jestli chci jet a bydlet v těch chatkách a dá se tam popřípadě natlačit a spát ve stanu?
Smile Surprised
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Jazyk
Mark


Založen: 17. 04. 2009
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Jen takový menší dotaz. Německy neumím vůbec (teda ty slovíčka ja, nein, hallo a další takhle jednoduchý umím, ale jinak nic), ale umím anglicky. Myslíte, že se tam dá domluvit anglicky? Ve škole máme jen jeden cizí jazyk.

Dandie: Děkuji za odpověd.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Mark: Dá se domluvit i anglicky, zatím se tedy vždycky v naší bandě našel někdo, kdo uměl trošku německy mluvit, ale šlo by to i bez toho. Jde o to, že když dávají pokyny a řikají důležité informace o programu, tak mluvěj německy, takže v případě že nerozumíte je potřeba to zjistit, nejlépe odchytnout někoho z pořadatelů a požádat o vysvětlení v angličtině. Takže ohledně té organizace by snad problém nebyl, mluvit s herci jde taky anglicky (asi všichni uměj a jsou ochotní) a lidi z AC taky uměj, akorát je potřeba je upozornit že nerozumíte. Taky je potřeba počítat s tím, že bez němčiny budete trochu ochuzení o některé zážitky, např. promítání pilotního filmu v kině je samozřejmě v němčině bez žádných titulků nebo v minulých letech třeba kaskadéři vyprávěli nějaké veselé historky, to by taky nestíhali překládat když většina účastníků jsou Němci...

Chris R.: V chatkách? Laughing Je to mládežnická ubytovna, normální pokoje s dvoupatrovkama.. Stan tam nejde postavit. Pokud bys chtěl za každou cenu ušetřit, tak jedině objednat si to bez ubytování a ubytovat se v cca 10 km vzdáleném kempu (tam je auto už naprostá nutnost), ale nedoporučuju, protože nebudete vědět, co se děje. Velmi snadno se může stát, že vám unikne nějaká informace o programu, že se třeba někam jede, a vy budete v kempu a nezjistíte to, nikdo vás totiž shánět nebude... Kdežto když budete na ubytovně jako ostatní, určitě nepřehlédnete nebo spíš nepřeslechnete, že se něco chystá. Zkrátka budete v centru dění.

Bobs: Zbytečný obavy, to bys určitě zmákla levou zadní i bez němčiny, angličtina to jistí.. Ale auto je auto. Držím palce, je mi líto žes nemohla jet loni s náma. Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Chris R.


Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
Jo a hele kde se mám zaregistrovat jestli chci bydlet v těch pokojích???(jestli se teda musí někdee registrovat) Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
A Bobs, ten facebook už jsi zkoušel/a?

A pak, SA jsou přece Češi Shocked Shocked jakmile z č. autobusu vystoupíš a staráš se o německou dopravu, stačí Ti říci název cílové destinace, popřípadě se zeptat na slevu. A anglicky umíš, ne? Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Chris R.: Tady to není žádný customer support. Co takhle zkusit hledat? Rolling Eyes Tady najdeš odpovědi na tvoje dosavadní a nejspíš i budoucí dotazy: http://forum.afc11.cz/viewtopic.php?t=760

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Chris R.


Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
PRosím já nejsem na tohle odborník a jedu tam poprvé kde se mám pls registrovat?Napište mi pls někdo odkaz. předem dík. Arrow
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Bobs a Chris: pokud vám mohu poradit, registrujte se na facebook a zeptejte se paní Loupancové. Třeba bude mít místo v autě a alespoň tam budete mít někoho známého...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bobs


Založen: 12. 08. 2010
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
Ahoj Dandie,
děkuju. Byla to škoda, tak doufám, že letos to vyjde. A co Ty, jedeš letos?

Facebook zkusím. S angličtinou je to u mě ještě horší, tam zvládám jen dobrý den a nashledanou. Crying or Very sad

Uvidíme, ono to letos nějak dopadne.

Mějte se, zatím čauky

Bobs Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Chris R.


Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
Napiste mi pls nekdo krok od kroku kde se muzu registrovat pls ja tam chci jet svym autem.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Bobs


Založen: 12. 08. 2010
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem

Chris R. Ahoj, zkus se zeptat Thorstena, zda je ještě volné místo. mail: thorsten.hohl@cobra11-fanclub.de
i anglicky. Držím pěsti.

Bobs
Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Chris: vždyť už ti psali, kde si můžeš zjistit info! Je tady o tom celé vlákno. Podíval ses tam vůbec?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Chris R.


Založen: 04. 02. 2011
Příspěvky: 11
Odpovědět s citátem
pls nepiste mi sem nejaky kecy napiste mi proste jen kde se muzu registrovat a to mi stačí
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Chris R.:Nebuď drzý! Buď rád, že Ti sem někdo ty "kecy" píše a je slušný Ti odpovědět a ještě Ti pod "čumák" hodit odkaz, kde odpovědi na své otázky najdeš. Když tak hodně stojíš o účast na FT, tak bys mohl projevit trochu snahy si najít nějaké info. Teď Ti tady napíšeme manuál, jak se zaregistrovat a pak nakonec Ti ještě odřídíme celou cestu, protože i na to budeš líný? Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Chris: řeknu ti to jednoduše. Pokud nejsi schopný kliknout na odkaz, co ti byl poslán, zařídit se podle něj a zjistit si, co už bylo napsáno, tak ti může být nějaké FanTreffen jedno. Očividně nemáš mozkovou kapacitu na to, abys zvládl jednoduché pc úkony. Dokonce ani na to, aby ses choval slušně k těm, co se ti snaží pomoci. Dost pochybuji, že bys akci typu FT zvládl.

A chovej se slušně.

Rovnou tě varuji, že je tvé chování nevhodné. Pokud se bude opakovat, mohou přijít sankce.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Chris: chovas se tady jak uplny trotl a proto nemam vubec chut ti cokoliv poradit. Tebe bych v parte fakt nechtel. Uplne obdivuju Dandie, ze ma s tebou takovou trpelivost a vzdy ti slusne odpovi. Kdybys nebyl tak zdechly, tak si ty informace tady na foru snadno najdes, na vsechny tve dotazy uz existuje odpoved.

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Bože, Chrisi R, seš kretén. Smile Omlouvám se, ale jinak to říci nejde. Holky ti to vysvětlily, že by to pochopil snad každý. Ten chudák to prostě nepochopí, tak už si s tím nedělejte hlavu. Prostě jste se mu inteligentně snažily pomoci, ale on to prostě nezvládne. Jestli se na Fantreffen přeci jenom dostane, tak tam bude vyvádět věci, že se bude každou chvíly ptát: "Kde je Semir?", "Kdy už pojedeme za Semirem?", atp. Stojí vám to za to? Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Doprava na 11. Fantreffen 2011
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma