AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
83%
 83%  [ 26 ]
2
16%
 16%  [ 5 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 31

Krysí hnízdo (Rattennest)
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Tento díl byl super, začáteční akce byla dobrá. Akce v hořicím domě byla skvělá, a Chrisová hláška, když vyletěl z okna se povedla Laughing . Zápletka se taky povedla. Jsem rád, že si tady zahrála pořádně Zuzana, Šéfka, Hotte a Dieter. Konečná akce byla dobrá, chyběla mi ale pořádná honička. Ale nějak zblbly ty závěrečné titulky, začni říkat, kdo koho daboval, než se objevila modrá obrazovka. Ale to ej chyba Novy, ne dílu.

Za 1.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Opravdu SUPER díl!!! Bouračka na začátku úplně stačila. Hořícím dům mohli vynechat a taky tam dát honičku.
Já musím dát jasnou 1*

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Prostě bomba,mělo to super zápletku a Susannu mám jako sekretářku nejradši,jinak vše již řečeno....takže 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
byl to povedený díl, bylo mi líto Susany.....

díl byl ok. takže 1

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Parádní díl. Hořící dům byl skvělej. Z téhle řady vybrat nejlepší díl nejde, protože se se každej povedl,ale kdyz uz tak tenhle je druhej nej(nepocitam film).Jenom na té střeše je chybka. Jak Chris vystreli tak kulka a celej pohyb je videt driv nez doopravdy vystreli. Cool 1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Dena


Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
Jako obvykle se mi to moc a moc líbilo
akorát mi bylo líto Susanny otce Crying or Very sad a kmotra Crying or Very sad
Jsem ráda, že se tady objevila mnohem více Susanna, všimli jsem si, že sekretářky v Kobře, mají vždycky jednu epizodu, kde se všechno točí jenom kolem nich?
Scéna v hořícím domě byla velice akční, čekala jsem, že Chris vyskočí z okna a spadne do sudu s vodou, když mu hořel celej voblek Smile
A jako obvykle jsem až na poslední chvíli (když už to muselo bejt jasný kde komu) zjistila, kdo za tím stojí Confused
a jeste ta scéna na strese, když ta zenska spadla, jak prolitla kolem Susanny, docela me to vydesilo Shocked
jinak dávám za 1 suprovej díl.

a stěma titulkama jsem se taky divila co blbnou, ale nejspíš tam vystupovalo takových lidí, že by to za několik sekund nestačili odemlít Laughing

(jo a myslíte, že ten Rolf, je ještě pořád připoutanej k posteli,?)

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
[quote="Dena"]všimli jsem si, že sekretářky v Kobře, mají vždycky jednu epizodu, kde se všechno točí jenom kolem nich?[/quote]
Andrea jich měla více Wink Regina myslím neměla ani jednu a Petra asi taky ne.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
jo jeste neco,,

je tam mala chybka, dvere od susany, kdyz poprve zavre dvere, je tam dole pod kukátkem napsano susana könig, kdyz vsak zavre po druhe, napis je mensi a je nad kukatkem....

a ten konec, no ten se nevyvedl, nejdrive jsem myslela, ze je to schvalne, ale pak jsem si uvedomila ze asik ne, protoze konecne titulky tam byly vsechny....hmmm, ale jinak fajn dílek

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Celkem dost malejch chybek ma tento dil, ale jinak skvost Cool Exclamation
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Stepanka


Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
Krásný to bylo, to se musí nechat... Susanna v akci byla moc pěkná, a scéna v hořícím domě?? Úplně jsem se lekla, když to na Chrise spadlo Shocked Naštěstí tam měli "jen trochu přetopeno" Laughing No jednička jak hrom, jinak to nevidím Cool [/b]
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Zase další skvělý díl. Hořící dům dobrý a ta přestřelka na střeše parádní. Hlášky dobré, zápletka a akce.
Za 1. Wink
A dobrý je, že dávaj po skončení dílu 12. série po titulkách ukázky na další díl. Smile

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Výborný díl s neuvěřitelně propracovaným dějem. Já bych tuto epizodu přejmenoval na "Vysoké napětí", doslova jsem byl přilepený k televizi Very Happy Ještě, že ta reklama byla poměrně krátká Smile

Konečně si tady po delší době opět zahrál celý tým nejen dálniční policie Smile Bylo mi líto Sussany, v tomto dílu přišla fakt o hodně...

Bohužel akce hodně zaostávaly za nabitým hereckým obsazením a velmi kvalitním příběhem. Jak říkal Cobra, chyběla automobilová honička, ale to malinko spravila Semirova svižnější jízda Smile Akce na střechách se snad objevuje v každé sérii. Nechápu, proč před útočníkem utíkat zrovna na střechu... Dům, který v této epizodě hořel, byl po požáru ještě vidět na Fantreffen 2007 v těsné blízkosti ateliérů. Občané německého města Hürth museli mít velmi zajímavou show Smile

Co se týká hlasování, nemůžu jinak, než jedničkou Smile

Ještě k závěrečné znělce, kde se čtou jména dabérů a tvůrců českého znění -> na tomto díle pracovalo tolik lidí, že i kdyz se pan Kaňkovský hodně snažil, musel to natáhnout ještě do epizody -> reakce na Cobrův názor Smile


Hořící dům na Fantreffen 2007 - pro zvětšení klikněte na obrázek

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Konečně taky Susanna dostala větší roli....1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Cobra: Petra měla hned ze začátku ve dvou epizodách hlavní role.

U tohoto dílu mě pobavil nejvíc Chris, snažil se hláškovat a jak seskočil zpátky na toho rusáka to bylo nejlepší.
Chyběla tady honička, ale je to vynahrazený dějěm a jinou akcí jako přestřelka na střeše (kde měli dobře zmáknutý ty pády) a hořící barák.
Ve XII. řadě jsou bezvadný díly a bude těžký vybrat ten nejlepší. Nevim proč někdo nadává, že je to jen o akci, když je tam Chris. To vůbec neni pravda - akce je špičková to jo, ale děj snad taky ne? Tady se úroveň těch epizod zvedla. Už to neni tak nezáživný a nemastný neslaný jako např. Vina a trest. V tý češtině se mi to líbí mnohem víc supeeer.

1

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Nevím, nevím... pořád mám pocit, že ač se to oproti pár předchozím sériím zlepšilo, pořád to není ono... Confused 2 s velkým mínus...

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
libila se mi ta zaverecna prestrelka na strese ala Cod.Dam za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
- Díl o Susanně, hurá ^^ A je bájo to konečně vidět v jazyce českém Laughing
- Chudák její tatínek Sad
- Chris: "... jestli má Hartmutt pravdu..." - ON O NĚM POCHYBUJE?? Shocked Shocked Jak může! XD Laughing
- Chudák Klaus Sad A to jsem ho také ze začátku podezírala Sad
- Matrjošky? Semir je hluboký filosof, všímáte si? Cool Laughing Laughing

Díl byl fajn, dobré akce, ale začínám mít pocit, že jsou policajti v celém Německu VŠICHNI zkorumpovaní - až na jednu stanici DP, samozřejmě Laughing Laughing Dávám 2+ Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Díl se mi líbil, přestřelka na střeše, hořící dům, Hartmutt v terénu...
Nejvíc jsem z toho dílu měla srandu, když: Chris vrazil hlavu do bečky Laughing a pak vyskočil z okna, pomalu popálený po celých zádech + noha a on ještě po doskoku bez jakéhokoliv problému vstane - Laughing
Díl jsem viděla ještě v úterý minulý týden na RTLku, kde opakují nebo stále opakují díly s Chrisem, takže jsem přesně věděla co a jak bude, jinak ČESKÉ NADABOvání - skvělé Wink

Děj byl zajímavý , dávám za JEDNA

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Upřímně řečeno, mě díly s Chrisem přijdou trochu nemasné neslané, ale tahle epizoda byla fakt super. To je snad po několika letech krimi epizoda. A jestliže je Kobra 11 akční kriminální seriál, očekávám takových epizod více. V poslední době jsou epizody spíš takové jednoduché, ale tohle je výjimka. Úžasný díl, snad každý podezříval z vraždy nepravého, zvraty, vyšetřování, akce. Prostě tohle je zatím nejlepší díl jaký jsem s Chrisem viděl. Tuto epizodu beru jako vynikající a povedený vánoční dárek. Za 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Matt


Založen: 12. 12. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Šumperk, Zlín
Odpovědět s citátem
Já si na Chrise taky nemohl zvyknout (pořád ho vidím s vlčákem u nohy, i když z Rexe jsem neviděl ani jeden díl), ale kupodivu je teď jedinej, kdo hází vtipný hlášky. Viz tento díl.
Zajímalo by mě, jakej mají sekretářky u autobahn polizei výcvik, protože na tý římse se držela poměrně dost dlouho. Že bych se šel zavěsit na balkón a vyzkoušel, jak tam dlouho vydržím viset já? (Ještě že to z prvního patra nebudu mít daleko dolů.)
Dobrá byla Semirova hláška - jestli by nechtěla bydlet u nich, že mají v pokoji pro hosty volno a Andrea by byla určitě ráda. Bych chtěl vidět babu, která by mi dovolila dotáhnout si domů ještě jednu Very Happy (Že by odtud ten název dílu? Very Happy Very Happy Very Happy .. ne, omlouvám se jak Andree tak Susann.)

_________________
I won't apologize for bein' strong 'cause that ain't wrong!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kubinho


Založen: 29. 04. 2008
Příspěvky: 129
Odpovědět s citátem
Matt : Pokud si dobře vzpomínám, tak Andrea se Susannou jsou přítelkyně.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Matt


Založen: 12. 12. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Šumperk, Zlín
Odpovědět s citátem
[kubinho] Já vím, že jsou přítelkyně, ale i tak... Very Happy Ovšem, tohle je Kobra, takže tady je všechno v pořádku Very Happy

_________________
I won't apologize for bein' strong 'cause that ain't wrong!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Děj byl fantastický........ a To všechno..... 1***
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Skvělý díl, který mě velice zaujal, i přesto, že nemám moc v oblibě tragédie, které jsou vázány na hl. hrdiny nebo ostatní členy "Kobráckého" týmu Wink Ale myslím si, že Sussaně už tam "vzali" trochu moc. Aspoň jedna z jejích blízkých osob měla zůstat naživu Wink Když né otec, tak ten druhý (Karl? Teď nevím přesně jméno Embarassed ).

Moc už si nevybavuju hlášky, ale vím, že mě zaujalo, že tam nebylo moc až akcí s auty...ale ani mi to tak nevadilo, myslím, že hodně se to vykompenzovalo skvělým dějem, který dokázal zaujmout. I takové díly Kobra potřebuje Wink

Takže určitě za 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Koty 11


Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 22
Odpovědět s citátem
super dil konecne tam hrala poradne ZUZANA a taky chris mel mercedes benz C 350 i kdyz vsude je ze ho mel az v dile mesto v ohrozeni. davam za 1 Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
No tak díl byl dobrý,ale místama nudil - nebylo to úplně ono - ale šlo to Very Happy takže za 2-
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ezis


Založen: 28. 04. 2010
Příspěvky: 50
Bydliště: Saulkrasti, Lotyšsko
Odpovědět s citátem
Matt napsal:
Dobrá byla Semirova hláška - jestli by nechtěla bydlet u nich, že mají v pokoji pro hosty volno a Andrea by byla určitě ráda. Bych chtěl vidět babu, která by mi dovolila dotáhnout si domů ještě jednu Very Happy (Že by odtud ten název dílu? Very Happy Very Happy Very Happy .. ne, omlouvám se jak Andree tak Susann.)


jedna věc je dotáhnout si domů další babu a druhá věc je pomoct holce, která během pár dní ztratila skoro celou rodinu.... To asi jak komu, třeba mně by to nevadilo.

V tomhle díle vždycky když někdo řekl "Chrisi!", myslela jsem na vteřinu, že mluví o těch krysách z názvu Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Krysí hnízdo (Rattennest)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma