AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
95%
 95%  [ 42 ]
2
2%
 2%  [ 1 ]
3
2%
 2%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 44

Osobní strážce (Leibwächter)
Viktor
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 32
Odpovědět s citátem
Dnešní díl se mi moc líbil Smile..
zajímavý děj, napínavá krize mezi Semirem a Andreou, pěkně natočené honičky s auty, opět dobrý soundtrack - už bych řekl dost typický pro nové díly.
Přestože německy neumím (o to víc se těším na díl v češtině), tak se mi zdálo, že v díle bylo dost dobrých hlášek a vtipných scén.. zvlášť mě pobavilo nakonci, když Ben váhal, jestli skočit do vody nebo ne a pak jak Aidě vytahoval autíčko na hraní z kufru Semirova BMW Very Happy .
Já dávám každopádně za jedna!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Prozatím nej díl 13.série.

A hádku mezi Semirem a Andreou považuji za nejlepší akční sekvenci nových díů Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Dneska to bylo good... u mě to nejlepší díl v serii zdaleka není, ale jednička to bude... Smile Taky se těším na hlášky v češtině. Mamka trošku rušila, tak jsem moc nerozumněla, co říkaj..

Wox: Achtung Achtung, die Gefahr! Wink

http://rtl-now.rtl.de/cobra_player.php?film_id=8217

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Stepanka


Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
To byl teda díl Very Happy
Samozřejmě v dobrém slova smyslu... Já si nemůžu pomoct, ale já se směju i hláškách, kterým nerozumím Very Happy Ale dokážu si představit o čem si asi povídají Very Happy To telefonování přes 2 metry.... jo Ben asi neví co s kreditem Very Happy Chudákovi Hartmutovi i svačinu sebral....Sad Laughing Ale Manželská krize mi docela potrápila dušičku, sice Andreu moc v lásce nemám , ale stejně... Sad Benův skok do vody Laughing A ještě happyend na závěr a Ben jako chůva... dokonalé! Laughing


1 !![b]
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Stepanka: On ten hladovec Hartíkovi sebral sváču? (na díl mrknu až zítra, ale tohle mne zajímá!!! XD Laughing Laughing )

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, tento díl pro mě jak jinak, než vynikající. Semir ve všech úhlech pohledu, vážný, hádavý, zamilovaný, laskavý, rozpačitý skoro stydlivý..... No jo Semir prostě vykouzlí nějaký úsměv a je neodolatelý. Kdo by se Marii divil, ale Semir to všechno ustál, jak by taky mohli tvůrci přpustit nevěru hlavního hrdiny. Ale Andrey mi bylo docela líto, bylo v tom nevinně. Jinak akce taky výborný, jak říkáte standard opravdu moc dobré třinácté řady, a věčně se živící Ben - to mi hodně přopomíná Semira, v průběhu druhé řady, když v Kobře hlídali dálnici s Andrém a taky Toma Kranicha, v ostatních řadách, který Semira hlídá. A jedna maličkost, i když se má děj odehrávat pořád v jenom hotelu a v jenom městě, tak jsou tam záběry i z Kolína i z Düsselorfu. Ale to nám určitě nevadí, hlavně že to je dobrá kulisa. Kobra 11 opravdu chytila druhý dech a znovu jde nahoru. Je to výborný. Mějte se Wink Wink Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Tak jsem to konečně zkoukla... a nestačila jsem se divit.

- Co mne dostalo:
... Ben, volající duchem nepřítomnému Semirovi a jejich následný telefonický hovor, i když stáli metr od sebe... asi mají hošánci hodně na kontu, protože jejich stylem musí provolati majlant Laughing
... Jak Semir zamkl za Andreou, žárlivec a vyhnal ven Zuzanu... chůdě Zůza a pak i Hotte, schytávající kapky od Andrey... hahahah Laughing Ale tentokrát jsem na Andreyně straně. A chválím, že do toho bytu za Semirem nešla... hurá, dostala rozum. Bála jsem se totiž, že si nevzpomene na jistou chvíli, kdy vtrhla do bytu a málem tak Semira připravila o život...
... Maria byla hustá, získala si mne Laughing A proč? Protože byla drsnááááá Laughing
... Jak Semir neúmyslně dostal přes ústa stolkem. To nemělo chybu! Laughing Laughing

- Postřehy:
... Uvědomili jste si někdo, že Ben trpí nějakou nemocí? Žravus maximus by mělo být dle mého její latinské jméno, popřípadě Žravus maximus apřestonetloustnus XD Protože to co předvádí, to už vážně nemocí je! Napřed Hartíkovi sní na jeden hryz půlku sváči a pak vrčí, když mu ten udělá to samé XD Navíc se to asi projevuje na jeho vzevření, protože si jinak nemohu představit, jak je možné, aby skákal po ženách jako kamzíci po horách a vzápětí se proměnil ve lva, skákajícího na antilopu (mluvím o úžasném záběru, kdy ve vestě skočí na nic takového nečekajícího padoucha.. přičemž já jsem nic takového nečekala taky Laughing )
... Další věc potěší fanoušky Andrey - 01744227832 je totiž její číslo, tak pište, volejte, ať má radost! Laughing
... Tvůrci nemají rádi karavany. Všimli jste si? Snad v každém díle to nějaký odnese! Neměly by se jim vytvořit odbory? Confused

- Co se mi nelíbilo:
... Názor Semira na to, že má Andy být doma, "kde je její místo". No nevím, ale je to snad svobodná bytost, ne? Jako by si nemohla nikam vyjít a o domácnost se projednou starat on...
... Že Semir skáče po hlavě do vody, kterou nezná XD Sice jo, vešlo se tam celé auto, tak to asi hluboké bylo, ale mohl skočit na kámen a... aspoň Ben že tam skočil po nohou (ač... viděli jste, jak se k tomu nemohl rozhoupat? Laughing Laughing )

- Díl byl ale bezvadný, dobrá zápletka, i jsem jim tentokrát docela rozumněla... takže ze JEDNA Very Happy

P.S.: Zakažte se Benovi tak hezky smááááát, prosííím XD Mám pak chuť pročísnout mu rukou vlasy a dát mu pusuuuu... XD

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Ahojky
Právě tedˇ jsem dokooukala na tento díl
No tento díl byl skutečně moc krásný a nejlepší na konec jak ben hlídá malou Aidu ........... A ty hádky super .. nevíte nekdo kdo bude dabovat Bena . Kéž by přeskočily 12 serii a dali místo nídát13. Tato serie je moc fain♥♥
Mějte se hezky Smile
Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Stepanka


Založen: 11. 09. 2008
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
Všelicos, tys to tak hezky řekla o té nemoci Very Happy Naprosto souhlasím, teď před chvilkou sem si říkala, že jak on jí, to už musí být nějaká nemoc, ale na tohle sem nepříšla Very Happy Já chci taky jíst a jíst a nepřibírat !!Very Happy


A viděli jste fotky na další díl?? Tak to vypadá na Bena v ohrožení... to bude napínavý, já se těšííím Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Njn - tak u tohoto dílu jsem se tedy hodně nasmála...Všechny podrobnosti tu byly už napsány, takže
jen moje zážitky: začátek se mi strašně líbil jak Semír dělal se sony ericssonem, dělal s ním stejně jako já, když
jsem ho dostala do ruky, tedy mám ten samý co Andrea...a konec? Ten byl nejlepší, proč by si
neskočil i Ben, že ano a myslím nějak uprostřed dílu opět nechyběl Beník a jeho papáníčko...A jako
poslední, scéna Semír a Andrea velmi povedené... Twisted Evil

Mě se to tentokrát velmi moc líbilo - tedy, sečteno a podtrženo za JEDNA

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Souhlas
Gummy.ŽuŽu


Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 6
Odpovědět s citátem
Katrina napsal:
Ahojky
Právě tedˇ jsem dokooukala na tento díl
No tento díl byl skutečně moc krásný a nejlepší na konec jak ben hlídá malou Aidu ........... A ty hádky super .. nevíte nekdo kdo bude dabovat Bena . Kéž by přeskočily 12 serii a dali místo nídát13. Tato serie je moc fain♥♥
Mějte se hezky Smile
Smile

Absolutně s tebou souhlasím....Beny v roli chůvy neměl chybu Very Happy byl fakt boží.... Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Ben jako Manželská poradna a hustá hádka. Vše bylo super a tak musím dát 1. Wink

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Moc hezkej díl,ani mi tu nějak nevadila Andrea a musim říct,že jsem si Bena hodně oblíbila,takže za 1. Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Byl to pěkný díl, super byli hlavně hlášky takže nemohu dát jinak než za 1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
fRlaren


Založen: 30. 03. 2009
Příspěvky: 8
Odpovědět s citátem
Jasně, že za jedna tento díl si jinou známku nezaslouží. Díl opravdu super, ty hlášky nejvíc manželská poradna Ben Jager nejvic Very Happy opravdu jsem se takhle dlouho nezasmal! 1Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Ben.672


Založen: 09. 04. 2009
Příspěvky: 55
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Tomuto dílu nic nechybělo, super hlášky i akce, nakonec skok do vody, Semirovy rodinné problémy, manželská poradna Jäger, atd.
Byly i lepší díly v této sérii, ale přesto za 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Zatial najlepsi diel tejto serie, stara dobra Kobra s Andreou, Semirek sa zas konecne spraval ako trubka, ziarlil az to pekne nebolo, ale nakoniec zvitazil rozum, pekne od neho ze by niekomu velmi ublizil. Tiez hlasku o sledovani redkviciek zospodu povazujem za best tejto serie Cool Dej bol zaujimavy, sice nahanacka chybala, sefova ani nechybala, krasoritko hadzal príkazy ako rodený vodca Very Happy Hudba tiez potesila, hlavne ta v hoteli. Jasna 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Díl to byl úžasný.... opravdu se mi moc líbil .-D

Semir byl nějaký nevrlý celou dobu - krásně vystihl moji náladu téhož dne Smile
Semire...já nechápu, co pořád máš....když Ty někde "lítáš" taky není Andrea jak Ty tajfun!! Very Happy Trošec si to přehnal...Andrea by mu příště měla všechno říkat, nebo Semir nebude mít klidné spaní - jen se zajímej Semirku.... Wink

Díl to byl úžasný, hlášek mnoho, dle mého gusta....opravdu byly některé hoooodně moc povedené..a místy jsem měla pocit, že se smíchem udusím - při tom pití koktejlu Very Happy

No nic....úžasný díl a zaslouží si 1*

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
TygrŠerchán


Založen: 01. 05. 2009
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
Vynikající epizoda
- výborně natočená (výrazný barvy), výběr rozmanitých prostředí

Nejlepší scény:
v hotelové chodbě, procházející Andrea, pak Semir (vizuálně moc good propojený s hudbou)

u Gerchánů doma, Semir na gauči

Nejlepší akce:
závěrečná honička (velice dobře zrežírovaná, poslední tři řady zpátky závěrečný honičky většinou slabý, 13. série je fakt comeback Kobry na TOP)

Semirův skok do vody (Semirova šipka známá ze třetí řady,např. Na mušce)

1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Voky29


Založen: 04. 02. 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Vynikající díl, 13. série se prostě povedla. Ovšem nesouhlasím s názorem Semira, že by Andrea měla sedět doma na zadku.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Lucy Potter


Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 39
Odpovědět s citátem
super díl,připadá mi,že se ted v každém díle Ben něčím živí Very Happy je fakt sladkej,jinak zápletka mezi Andreou a Semirem byla dobrá,alespon jde vidět,že se na Andreu nezapomělo,díl se mi moc líbil,dávám za 1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
skvelý dielik, ako každý z 13. série.Ben by si mohol založiť živnosť-manželská poradňa Jäger spolu s opatrovateľskou službou Laughing Laughing Laughing skrátka super časť a hlášky ešte lepšie.určite 1

_________________



"krajta 4 vyráááža"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Suprovej dílek, super hlášky, no prostě super!!!
1* Very Happy Very Happy Very Happy

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
No za 1 Very Happy Pěkný hádky Semira s Andreou - ale nakonec se usmířili Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Ale jo, dobrý díl, sice občas s trochu slabšími scénami, ale souhrnně si myslím, že je povedený Smile.

Nějaké významné negativa jsem ani nenašla, jen mi trochu vadil spor Semir vs. Andrea. Resp. nevadily mi ani tak ty hádky, ale to, že prakticky byla o tom půlka dílu. Měl tam být náznak a konec. Ale ne to řešit celý díl a ještě to nechat zasahovat do děje. To mi přišlo už přehnané Confused.

Ale samozřejmě byly i vtipné scény, o které se povětšinou postaral Ben - ať už to je autíčko pro holčičku (copak tak z ní vyroste? Že by nová šéfová? Razz) nebo jeho váhání - mám se namočit nebo nemám, má to vůbec cenu? Skvělé Very Happy

Takže hodnocení je za 1, ale s mínusem za ty žárlivé scény napříč celým dílem Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Osobní strážce (Leibwächter)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma