AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
75%
 75%  [ 31 ]
2
21%
 21%  [ 9 ]
3
2%
 2%  [ 1 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 41

Na konci mládí (Am Ende der Jugend)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Tak hned na zacatku musim pochvalit prekrasnou novou znelku Cobry 11. Moc se mi libi, kdyz jsou oba partaci a oba jejich sluzebaci pohromade. Navic predstaveni hlavnich hrdinu oddelene (ze je prvni jeden herec + jmeno a az pak ten druhy) se mi taky zamlouva vic, nez jak to bylo za Gedeona (oba herci najednou i se svymi jmeny vedle sebe).

Co se tyce dnesniho epizody -> bouracky a honicky se mi fakt libily. Jsem jsem nepochopil, proc se pak jezdilo cernym CLK, kdyz se sluzebnimu BMW a Mercedesu C nic nestalo. Navic CLK dnes dostalo ranu hned 2x: uprostred dilu po letu spadlo do nakeho rozestaveneho domu a pak ke konci celni naraz (proc nebouchly airbagy?).

Vydesilo me, ze chybela sefka Engelhardtova, misto ni si na Semira a Bena posvitila Schrankmannova Confused

Dnesni dil se mi libil, proto davam jednusku Smile

Pro ty, co se dneska nedivali, mam odkaz na RTLnow.de -> http://rtl-now.rtl.de/cobra_player.php?film_id=7432

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
No, napřed mne překvapilo, že Semir najednou umí turecky - napřed uměl, pak neuměl, kdo se v tom má vyznat? Laughing Auta v díle... hezký, ale přišlo mi to jako pokus o druhý Extrem. Navíc, nepřipomínalo vám to pískové (nebo jak popsat tu barvu.. béž?) auto s červeným ohýnkem jiné auto, jen rudé a s jinak barevným ohýnkem? XD No já nevím, ale podle mne to byla parodie na Lucy, no nic XD
Trošku mne dopálila jedna věc - říkala jsem si, že to bude jeden z mála dílů, kde se neřeší Semirkův rodinný život.. nu, hned o pár minut později se vyloupla Andra s Aidou a bylo po legraci Embarassed Laughing A jeŠtě jednoho jsem si všimla - Semir má na stole nově fotku ze svatby, že jo? Dřív ji tam neměl...
Nějak mám také pocit, že všechny holky, co mají rády tuning/závodníky se musí zákonitě oblékat jako děvky :-/ aspoň to tak vypadá :-/
Hehe, po dlouhé době tam však bylo hodně Bonratha a objevil se i Hottík, takže super Laughing I Schrankie si střihla roličku (a překvapilo mne, jak hooodně milý hlas má v originále Shocked ), jen ten Hartmutt mi tam chyběl (pouhá zmínka o něm se nepočítá Confused ).

No... díl ušel, ale na jedničku to nebylo. Za dva.

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
O.Hnizdil


Založen: 27. 10. 2007
Příspěvky: 312
Odpovědět s citátem
Opravdu díly s Benem přinášejí svěží vánek do cobry.Velice mne potěšily akce, zvláště pak první která se neodehrávala na c11 dálnici(To už přeháněli, tři série akce pořád na té točně Very Happy ) ,ale ta poslední Confused, jedno z nových MB a při nehodě mu nevystřelí airbagy?To chtěli udělat scénaristi ze Semira drsňáka co ustojí i čelní crashovku Question Question ...

Za 1 a jestli to tak půjde dál, tak se stane Ben mým oblíbencem.

P.s.:Zas tam byla ta Nokia WWWWWWWWWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHH Very Happy Nokiu si nikdy nekoupím Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Tak tohle byl díl perfektní, zvuk byl skvělý, připadal mi trochu jako ze série Taxi.

Chudák Semir na konci, jak naboural...

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Tak díl moc pěkný, začátek také. Jenom co mě také zajímá, co tam dělal ten černý Mercedes. Semír asi potřeboval změnu. Very Happy A co mě nejvíc zaskočilo jak už naznačil Aleš Vaněk, že při tom čelním nárazu na konci nevystřelil airbag - to byla největší blbost v celém dílu. Také jsem si všimla té svatební fotky na stole, asi Semír potřeboval oživit stůl. Very Happy

Jinak dávám 1 (i když trochu špinavá jednička)

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
DANELLA


Založen: 15. 12. 2007
Příspěvky: 36
Odpovědět s citátem
Ahojky možná mě odsoudíte, ale nemůžu jinak. Díl byl hezkej a myslím že díky novýmu parťákovi přifičel do Kobry noví svěží vítr. Fotky na Semirově stole a walper na Semirově počítači byl prostě úžasnej. Ale ještě u žádného dílu jsem se tak nenarozčilovala. Takže za prvý když jsem viděla ulici kde vyrůstal Semir, no to jsem dostala málem nervovej záchvat. Takhle zhnusit část německýho města to je strašný Evil or Very Mad . Za druhý jaký tam ze sebe dělali chudáčky. Evil or Very Mad Zvlášť ten uklízeč v tom autosalonu to bylo příšerný. Já nevím co by ještě chtěli. Já vím že by mě za tohle Erdogan asi zabil ale v otázce jak se žije Turkům v Německu stojíme asi každej na jiný straně barykády(jestli je to špatně napsaný tak se omlouvám.) No co dodat. Ti kdo mě znají pochopí a ti kdo mě neznají: byla jsem tři roky z muslimem. A proto vím že to nejsou žádný chudáčci a měli by je všechny z Německa vykopat. V Kolíně aby člověk Němce hledal lupou. Jinak taky se vám zdá Semirek mladší. A to Tomovo tetování je teda boží. Jinak dávám za 1. Danella

_________________
www.doctorsdiary.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Danello, nic proti, ale zevšeobecňovat je prostě nesprávné. Kdybys byla s blonďákem, co by byl zmetek, znamená to snad, že všichni blonďáci jsou zmetci? Rolling Eyes Rolling Eyes nemůžeš hodit všechny muslimy do jednoho pytle a hlásat poněkud jednoduché myšlenky o jejich vykopání z Německa. Mnozí tam přišli za lepším životem a dělají vše pro to, abych se jim naplnil Sad kdyby podle Tvého přání vykopli Erdoganova otce, nikdy bys Atalaye v Kobře neviděla, nedochází Ti to?

Ještě jedna věc - ono je důležité, zda jsi byla tři roky s muslimem, nebo spíše se zmetkem, co byl mimo jiné i muslim. On je to DOST velký rozdíl Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, tuto první epizody jsem musela prohlížet několikrát, abych tak nějak pochopila o čem je řeč. Tento díl je stavěný hodně na dialozích a akce i když tu je, zdá se mně jako by tvůrci všechny akční scény vtěstnali jen do pilotního filmu. Jinak úvodní znělka je opravdu super a celkově se mi díl líbil, Ben všednost Kobry oživil a teprve oživí. Semir má skutečně dobrého parťáka, a to je pro další vývoj seriálu moc dobře. Jen se mi zdá, že Semir vedle Bena viditelně zestárl. Erdogan vypadá mladší. Na stránkách Erdogana Atalaye můžete posoudit pod odkazem " Benefiz-Minigolf"
Jěště bych v krátkosti chtěla reagovat na předchozí příspěvky Já soudím lidi spíš podle toho jací jsou a ne podle toho co v kterém národě, či naboženstv,í někdo udělal špatně. To by potom na světě byli asi všichni špatní, protože v každém národě se najde někdo, kdo není dobrý. Jinak to turecké prostředí je mi taky dosti cizí, ale asi je to tím, že ho neznám, ale jejich zvyky a obyčeje mě celkem udivují a vidím, že si umí vážit druhých a jsou mezi nimi dobří i špatní lidé jako ostatně i jinde.
Mějte se pěně Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Tahle epizodka se mi líbila, tematikou po dlouhé době vybočuje z řady. Dávám 1-.
Všeli: S těma "děvkama" naprosto souhlasím... Confused

Jinak Semirovi s Benem to klape skvěle, jen tak dál! Very Happy

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Zajímavý díl, který byl z takových 80% postaven na dialogu, jak už tady padlo. Ale i tak mě velice bavil, změna prostředí určitě prospěla.

Kvalitní díl se pozná podle toho, že u něho vydržím sedět nepřetržitě a přitom ani nevím o čem je Very Happy. Samozřejmě do té kvality počítám i kvalitní mužské herecké obsazení, které bezesporu bylo velice povedené..třeba konkrétně postava tato (jméno neznám, tak aspoň vložím link na fotku...
http://bluuu.eu/wp-content/2008/05/eralp_uzun_01_01.jpg ...sry, jinou jsem nenašla Wink Very Happy )

Potom ještě se mi líbí novy design služebny + ty dvě plazmy v kanclu Very Happy

Protože si myslím, že v tomto díle je hodně zapotřebí porozumnět dílu, tak proto nebudu hodnotit a počkám si na nějaký mi bližší jazyk Wink Ale zatím to vypadá na 1 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem

to je herec Eralp Uzun, který hrál postavu Cema, celým jménem se tento německý herec, který se narodil 2. července 1981 v Berlíně jmenuje Eralp Huseyin Uzun, je tureckého původu

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Velmi kvalitní díl Cool nechybělo nic. Velká jednička. Jen mi vadil hip hop a rap Confused

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Povedené. Schrankmannová po dlouhé době se objevila a ty Benovy vtipy. Úvodní nehoda dobrá.
Pak jsem tam našel několik chyb při jízdě s CLK:
1.honička s CLK: Nejdřív tam nebyl maják, pak tam byl a neblikal a nakonec na staveništi blikal
2.: Nejdřív tam měl jenom ten modrej, pak červenomodrej.
Kdo se v tom má vyznat.
Jinak ale dávám 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dena


Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
Moc krásný a bomba díl Very Happy

Sice jsou to viděla v němčině, ale čestina je prostě lepší Cool

Tajfun byl pro mě takovej pěknej hajzl
Docela mě rozesmálo jak Ben podlézal Schrankamový Laughing

Dobrý den paní státní návladní. Máte nový účes? Tohle Vám sluší Laughing

Nebo, Neříkal jsi, že jsi, že to tady znáš?
Dřív tu stavenistě nebylo Laughing

No prostě krásný díl, který si zaslouží jedině za 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Dílek byl superový, hudba byla dobrá....no hnedka se kouknu, zda tu něco nenajdu Very Happy

Semirek, tam byl nějak mladý, a Beník byl super......a ty hlášky!!!

Ben: No tím se ledascos objasňuje....no tak u toho jsem málem spadla pod stůl......

Bylo tam více hlášek, nad kterými se zasmála i moje babi... Laughing Laughing Laughing


Úžasný dílek, dávám za 1*

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
Beeeezva Very Happy super diel-celá 13. séria je vydarená. tajfoon-mi bol strašne nesympatický Rolling Eyes
a ked prišiel semir s Benom do toho obchodu a to Benovo bozkanie ruky=D Very Happy Very Happy Very Happy nechýbalo Benovo jedlo-ako vždy=DD Very Happy Schrankmannova...mate nový účes?!?=DDBenove hlášky su skveleeeee Laughing
Ben:On sa chcel biť-ja som chcel len strieľať..../takto to nejako bolo Very Happy Very Happy Very Happy /to bolo bezchybné..a ked skončili v tom stavenisku=D.. Wink
jednoznačne1

_________________



"krajta 4 vyráááža"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Suprový díl, vše tam bylo, dobré hlášky, akce. Určitě 1. Wink

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Tento díl byl suprovní Prostě bezchybný - dokonalý.
Děj, akce, hlášky, nechyběla ani Schrankmannová, jaký měl Ben názor na její nový účes Very Happy Very Happy Very Happy
ZA JEDNA!

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Urcite lepsie ako minule, hned na zaciatku som chytila zachvat smiechu pri pohlade na krasonov beh, spomaleny zaber, hriva veje vo vetre, hrud sa vypina, pripomenul mi uvod do Baywatchu ked bezal Mitch Laughing Konecne to malo aj nejaky dej a pointu, i ked uz po 3 krat Semirova minulost a cestne bonznutie kamosa. Semirek po Chrisovi prebral tvrdost, teraz bol rovnaky ako on na zaciatku ked ho musel krotit Cool Napad s Andreou mohli trocha rozvinut, cakala som viac, nie len kratke vystrazne video Rolling Eyes Tak za snahu 2, snad sa to este zlepsi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Tady bylo všechno po čem srdce fanoušků Kobry touží.
Jen jedno mi vadilo: Bena tady nemohli moc začlenit, protože se to točilo okolo Semira.
Nejvíc se mi tu líbí ten čelní náraz.
určitě jednička1

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
JSSVLVKMK


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 184
Bydliště: Praha
Odpovědět s citátem
Já nestačím zírat! Surprised Shocked Surprised Shocked Surprised Shocked Schrankmannová neřvala! Schrankmannová byla v Kobře a neřvala! ALMARA BYLA NA SLUŽEBNĚ V ANNINĚ KANCELÁŘI ZA JEJÍM STOLEM A NEVŘÍSKALA NA KOMISAŘE! Taky v tom vidítě Almařin posun kupředu? Laughing Laughing Laughing I když jako řvoucí ježibaba je neodolatelná!!! Laughing Laughing Laughing

Ben? Ten má u mě velké významné plus! Laughing Laughing Laughing Laughing Jak vyjel na toho právníka a prý tím se leccos objasňuje, dveře jsou támhle! Bene, tebe ještě budu mít ráda! Laughing Laughing Laughing

Myslím, že tenhle díl byl tématicky hodně Kobrový, netočil se však moc kolem dálnice, spíše po příměstských a městských čtvrtích, což byla příjmená změna! Díl luxus, stále jsem omráčena ze Schnkmannový a Bena! Laughing Laughing Laughing Laughing Zasloužilá 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Filip 15


Založen: 12. 03. 2009
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Celkem dobrý díl nej.. ta honička na konci
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Arkovna


Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Ahoj, tak mě se ten díl moc líbil. Zkoukla jsem ho hned na youtube v němčíně a pak až ted na nově v češtině. A musim říct, že když člověk ví o čemto je, tak je to o něco přece jen lepší Laughing .
Super námět. Protože když tam byli ti Turci tak se mi to kvůli Semirovi moc líbilo. A pak taky Ben jak opakoval ten zvyk políbení té ruky panimámě Smile To bylo taky dobrý, né???
Tak si myslím, že se jim to celkově povedlo, až na ten skok do toho staveniště(se tam vznášeli nad tou propastí asi půl hodiny=). Jinak kvůli té Turecké čtvrti to bylo fajn!!! Dávááám............1.

PS: Jen jsem si tak letmo všimla, jestli von ten Hotte nemá pokaždý v přeházených dílech a seriich jiný počet hvězdiček, všim si toho někdo???
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Hotte
Gummy.ŽuŽu


Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 6
Odpovědět s citátem
Arkovna napsal:
Ahoj, tak mě se ten díl moc líbil. Zkoukla jsem ho hned na youtube v němčíně a pak až ted na nově v češtině. A musim říct, že když člověk ví o čemto je, tak je to o něco přece jen lepší Laughing .
Super námět. Protože když tam byli ti Turci tak se mi to kvůli Semirovi moc líbilo. A pak taky Ben jak opakoval ten zvyk políbení té ruky panimámě Smile To bylo taky dobrý, né???
Tak si myslím, že se jim to celkově povedlo, až na ten skok do toho staveniště(se tam vznášeli nad tou propastí asi půl hodiny=). Jinak kvůli té Turecké čtvrti to bylo fajn!!! Dávááám............1.

PS: Jen jsem si tak letmo všimla, jestli von ten Hotte nemá pokaždý v přeházených dílech a seriich jiný počet hvězdiček, všim si toho někdo???


JJ...taky sem si všimla...jednou měl míň a pak víc....myslela jsem si, že se mi to zdálo...tak asi ne Laughing jinak sem taky nemohla z toho jak Ben furt žral Laughing jak už bylo jednou řečeno...má nějakou nemoc žravusmaximus apřestonetloustnus teď nwm kdo to napsal, ale skěle to pásne.... Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
jinak sem taky nemohla z toho jak Ben furt žral

jeho poznávacie znamenie Laughing Laughing Laughing ale teraz už aj Semir mal lízanku Laughing

_________________



"krajta 4 vyráááža"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
super
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
super dílek moc fain . jinak fotečky jsou opět na mé kobřičce a budu ráda když se zastávíte katrina
www.kobraa11.blog.cz díky dávám ohromnou 1

_________________
www.kobraa11.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
zuzik


Založen: 28. 08. 2008
Příspěvky: 30
Odpovědět s citátem
tomuhle dilku neni co vytknout hlasky bezvadny dej taky urcite za jidna!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Arkovna


Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Tak to jsem vážně ráda, že nejsem jediná, kdo si všiml, že má Hotte pokaždý jinej počet hvězdiček=)!!!

Jinak ještě neco ke 14. serii. Když ji odvysílají na RTL(to je ve ctvrtek), tak se na ten díl můžete podívat na www.rtl-now.de
Ten určitý díl je tam až do dalšího čtvrtka ůplně za darmo, takže je to super!!! Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
No, když si čtu svou předchozí reakci, tak mě asi nějakým způsobem musí přitahovat němčina. Jinak si totiž nedokážu vysvětlit, proč jsem u toho vydržela, ikdyž jsem tomu nerozumněla ani slovo...a teď, hlavně v prostřední části, jsem měla nutkání pořád někam odcházet =o)

Ale jinak dost povedený díl, hodně se mi líbila použítá hudba. Teda ne, že bych toto poslouchala každý den doma, ale k tématu se to zcela jistě hodilo Wink . Celkově hudba v této sérii je na dost vysoké úrovni, v tom se Kobra hoooodně polepšila Smile

Děj mě moc nezaujal, ale na druhou stranu akce s auty se mi hodně líbily Smile

Takže hodnocení za hudbu, akce a za toho pěkného herce (nevíte, jestli má taky nějakou přítelkyníííííííííí??....ne sranda Very Happy Wink) dávám 1 Wink

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Re: Pravda či lež...
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Arkovna: Jé, to jsem ráda, že jste mi potvrdili moje dohady... nebyla jsem si totiž jistá, jestli se to tomu Hottemu fakt mění, nebo si to jen namlouvám Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Díl byl úžasnej..... jako piloťák... 1***
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Dobrej díl. Konečně navázání na Semirovu minulost. Very Happy 1* Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
perfektní diel ..rýchle autá v kobre sú vždy super Wink za jedna sto pro

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Pěkný fára a díl celkově byl taky dobrej - 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
janbohac


Založen: 12. 09. 2010
Příspěvky: 113
Bydliště: České Budějovice
Odpovědět s citátem
Skvělý díl. Kdybych měl napsat, kolikrát jsem ho viděl, nedopočítal bych se. Turecko jako země je mi velmi blízká a znázornění tamního života lidí mě velmi potěšilo. Je to snad i poprvé, co jsem se dost soustřeďoval na hudbu, která v tomto díle byla doslova pro mě stvořená. Co se týče akcí a dějového napětí, to bych hodnotil na 2.
Co bych na tomto díle zkritizoval? No, scénaristé by se mohli už konečně definitivně rozhodnout, jestli Semir umí turecky či ne. V díle "Pohřební vůz" Semir dokonce turecky mluví. V 10. sérii v jednom z dílů říká své kolegyni při cestě domů, že turecky vlastně vůbec neumí. No a v tomto díle chvílema působí jako překladatel pro Bena.
Celkově bych díl ohodnotil známkou 1. Velmi zaslouženou.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Na konci mládí (Am Ende der Jugend)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma