AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Viki, ptala jsem se Thorstena a je to dobrý, jseš tam taky! Very Happy

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Viktor
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 32
Odpovědět s citátem
Danke Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Káča.Motorkářka


Založen: 03. 02. 2010
Příspěvky: 17
Bydliště: Český ráj
Odpovědět s citátem
Zdravíčko, mně také nic nepřišlo.Přihláška odeslána 24.1. ale potvrzení zatím žádné.Jinak vás zdravím jsem taky seriálově postiženej člověk.A tady jsem nováček.Kdyby byl někdo ochotný a zeptal se Thorstena jak je to se mnou. Kdy mám očekávat potvrzení.Moje přihláška je na jméno Karolína Svobodová. Zdravím vás Káča Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN MessengerICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Ahoj Káčo, mám pro tebe špatnou zprávu. Kapacita je omezená na 100 osob a už 9.1. se na fóru německého fanclubu objevila informace od pořadatelů, že kapacita je vyčerpána. K 15.1. údajně obdrželi cca 200 přihlášek. Je tedy téměř vyloučeno, že by tě vzali. Bohužel. Sad

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Káča.Motorkářka


Založen: 03. 02. 2010
Příspěvky: 17
Bydliště: Český ráj
Odpovědět s citátem
Dandie: Ježiš jenom to ne. Co jsem koukala tak jenom 7 lidí má potvrzení. To je extrémě málo. Jedině napsat samotnému Thorstenovi jestli je ještě šance.Jinak díky za odpověď ještě zkusím něco vymyslet a bojovat Sad
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN MessengerICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Osobne si myslim, ze to nebude takove horke. Jedna vec jsou prihlasky, druha vec jsou platby. V minulych letech jeste nabiral na posledni chvili, takze troufam si tvrdit, ze muzes byt Kajo v klidu a hlavne bud trpeliva Wink

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Káča: Zkus si přečíst předchozí stránku v tomhle tématu. My jsme se přihlašovali už během těch prvních dnů, nejdýl 5.1. posílal přihlášku Viktor. Kapacita se naplnila hrozně rychle.
Nezlob se, ale já mu psát nebudu, protože jsem mu psala už několikrát a jsem přesvědčená, že v tomhle případě by to bylo zbytečný. Jak říkám, 9.1. na foru oznámili, že je naplněný ten limit 100 lidí. Přihlášku jsi poslala, tak jsi nejspíš mezi náhradníky a nezbývá než doufat, že svou účast odvolá hodně lidí, aby se dostalo na Tebe. Jestli mu přesto napsat chceš, samozřejmě ti nikdo nebrání.
Ještě je tu možnost, že by si to rozmyslel někdo z nás, kteří jsme přijatí, a přenechal ti místo.
A jestli se můžu zeptat, ty jsi chtěla jet sama nebo ses hlásila ještě s někým?

Na tom co říká Aleš něco je... třeba Thorsten vyškrtá nějaký neplatiče a hned to změní situaci... Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Káča.Motorkářka


Založen: 03. 02. 2010
Příspěvky: 17
Bydliště: Český ráj
Odpovědět s citátem
Aleš Vaněk: No troufáš si tvrdit Very Happy . Trpělivá jsem ale čas je neúprosný. Co jsem četla tak má ještě lidi v rezervě ale taky jde o to v jakém jsem pořadí jestli vůbec jsem. Takže pořád věřím.Naděje umírá poslední. Ale už je tam ta nejistota.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN MessengerICQ
Káča.Motorkářka


Založen: 03. 02. 2010
Příspěvky: 17
Bydliště: Český ráj
Odpovědět s citátem
Dandie: Já jsem se hlásila sama. No kdyby vyškrtl neplatiče bylo by to prima. Samozřejmě ještě se to může obrátit. Bohužel jsem se přihlásila později.Dlouho jsem si o tom přemýšlela a pak chytil nějaký impuls přihlášku dala dohromady a poslala.Jenže takový nával to jsem nečekala. To že je limit 100 lidí to jsem věděla ale tady asi kdo dřív přijde ten dřív mele. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN MessengerICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Kajo, davam ti tak 80% nadeji, ze se i na tebe dostane Wink

Stale probiha prihlasovani a ted zada prvni skupinu o penize. Temer jiste to nezaplati vsichni, takze prilezitost dostane druha skupina a pak dalsi skupina. V minulych letech, pokud vim, nebyla kapacita ubytovny uplne naplnena. Navic letos se cela sranda zdrazila, takze kdyz dojde k placeni, muze to dalsi lidi nakonec odradit...

Vzdycky jeste nabiral i na posledni chvili, takze hlavne trpelivost. Stale je vice, nez pul roku cas, takze klidne se ti muze ozvat nekdy v kvetnu cervnu Wink

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Witchdreams


Založen: 19. 05. 2009
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Very Happy wooow teda hned bych na takové supr setkání jela:-)) s vama. Ale u mě vládne u studentky finanční krize, proto příští rok jako pracujicí už, budu tady čekovat a na sraz bych jela s Váma:-)) pokud se zas nějaký Kobrácký setkání uskuteční, ale zatím koukám, že se tak děje každý rok. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Mishka - potvrzení od Thorstena
Mishka
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 46
Bydliště: Vodňany
Odpovědět s citátem
Very Happy ahoj kamarádi, také potvrzuji přijetí e-maila od Thorstena ....Smile ale nedokážu Vám říci na 100%, zda pojedu .... Sad jak už jsem Vám některým vysvětlovala, ale uvidíme.

_________________
Věrná Fanynka Cobry 11 - Nasazení Týmu 2

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Tak včera dorazil mail od Thorstena i mi, že mě vzal. Nakonec tam stejně nepojedu, jen jsem chtěla uklidnit ty, které Thorsten na poprvé nevzal kvůli kapacitě, že se nemají bát, že by se tam nedostali. Já přihlášku poslala fakt dost pozdě a už mi posílá instrukce na zaplacení. Takže poslané přihlášky je jedna věc a to, kdo skutečně zaplatí věc druhá. Nakonec to s tou "nadkapacitní" účastí asi nebude tak horké... Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Viktor
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 32
Odpovědět s citátem
Neplatiči mohou uhradit účastnický poplatek ještě do 15. března, ale já se rozhodl, že už se také nezúčastním, takže je více než pravděpodobné, že se začnou brát zájemci pod čarou. Tak hodně štěstí a užijte si to Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Zdar, dnes mi přišla čísla účtu na všechny zaslané přihlášky a může se tam vzít 1 zvíře ( německá doga ) ? Asi ne co ? Very Happy

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
RCmodeling: tak posilej penize a zajistuj hlidani. Zvirata jsem tam krome cincily nevidel Laughing

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Aleš: Nějak to vyřeším. Wink

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Hoj hoj, malý dotázek... přišlo už někomu od Thorstena potvrzení o platbě? Smile

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Mně ještě ne a tobě ? Cool

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Dobrý dotaz, Všeli! Laughing Kruciš to mně nedošlo, že to nemáme ještě potvrzený... Shocked Za mě to platil Vašek, ale pochybuju že by dostal zprávu od Thorstena, Elvíry a spol. Confused

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj , když Vašek odeslal za nás platbu, hned jsem psala Thorstenovi meil, kdo kolik platil a kolik je to celkem a jako přílohu mu poslala výpis o platbě, takže, žádný strach peníze mu určitě přišly. Já myslím, že dostaneme až instrukce o Fantreffen, v kolik se začíná a jaký bude asi program. O tom, že by Thorsten posílal potvrzení platby, jsem se nikde nedočetla ani to neslyšela. Spíš by nám poslal informace, že nás škrtá ze seznamu. Tak se mějte a těšte se na Fantreffen. Wink
Na německém foru byl dotaz právě ohledně potvrzení platby. Elvíra odpověděla, že kdo zaplatil je 100% na listině účastníků, žádá jen o trpělivost, protože s Fantreffen je hodně práce, na každý meil bude odpovídat, odpověď je z 11.6.2010

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Neee, taky mi nic nepřišlo, já jen jestli třeba někomu přišlo, abych se zbytečně nestresovala Laughing Nemohla jsem si vzpomenout, kdy/jestli to potvrzení posílá nebo ne Laughing Tak děkuji za odpovědi Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Paní Loupancová, to je fajn, že jste mu poslala ty informace. Snad by teda dal vědět, kdyby mu to nepřišlo. A ty instrukce k FT doufám pošle dřív než pár dnů před tím, at si to stihneme přečíst ještě doma...

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj dnes mi přišel meil, že na 10. Fantreffen jsou ještě volná místa, jestli se chce ještě někdo přihlásit jsou k dispozici stránky oficiálního fanclubu zde
http://www.cobra11-fanclub.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=7820

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Erdy


Založen: 30. 12. 2009
Příspěvky: 240
Odpovědět s citátem
Ja asi tento rok nepujdu lebo se mi nezda to pocasi a navyse nevim ani dobre nemecky len anglicky aj to sa mi ted nejako kazi takze se bojim ze by sem to dokafral a navse nemam s kym jit takze tak ja pujud az o rok.

_________________
Kde sú tie casy ked bolo na cestách viac starąích áut a hl. menej áut ?ím sa tvorilo menej zácp. Autá neboli takmer ako Kitt. z Knight Ridera a zvodidlá boli eąte ocelové ako aj v starej Kobre 11.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rimes


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Odpovědět s citátem
Zdravím tu všechny a hlavně bývalé kolegy z Fantreffen...takovou dobu už se chystám a stále mi to pracovně nevychází, nikdo mi nechce dát dovolenou....každopádně všem kdo se letos zúčastní přejů krásné prožití...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Potvrzeny seznam ucastniku letosniho Fantreffen 2010
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Exclamation Prave mi e-mailem dorazil potvrzeny seznam ucastniku letosniho Fantreffen 2010 Exclamation

Arrow Z CR jsou prihlaseni (bude nas celkem 12, coz je solidni pocet) Smile
Smile Ambroz Václav, Spálov
Smile Bohdana Snopková, Kunovice
Smile Cerná Petra, Most
Smile Kovar Marek, Okrisky
Smile Kovar Marek, Okrisky
Smile Kovarova Jitka, Okrisky
Smile Loupancová Bozena, Hrabisin
Smile Loupanec Josef, Hrabisin
Smile Nosková Daniela, Hradec Králové
Smile Svobodová Karolína, Turnov
Very Happy Vanek Aleš, Kunín
Smile Zemanova Dagmar, Brno

Arrow Narodnosti
Smile Nemecko - 72
Very Happy Cesko - 12
Smile Francie - 11
Smile Rakousko - 3
Smile Nizozemsko - 1
Smile Svycarsko - 1
Smile Estonsko - 1
Smile Lucembursko - 1

Arrow Celkem 102 lidi Wink

Arrow Originalni seznam: http://www.cobra11-fanclub.de/ft2010/tnliste.pdf

Question Plati tedy, ze vyjizdime v noci z pondeli na utery?

Idea Uz se moc tesim Wink

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Káča.Motorkářka


Založen: 03. 02. 2010
Příspěvky: 17
Bydliště: Český ráj
Odpovědět s citátem
Tak teď mi to došlo taky. To je lidí jak smetí. Jak nás tak ostatních. Jména souhlasí a počet je to velmi dobrý. Jinak platí že by se vyjelo v noci z pondělí na úterý.
Mějte se báječně a taky se těším zdravím Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN MessengerICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Chtel bych se zeptat rodinky Kovarovych z Okrisku, jak to maji poresene s dopravou?

Kajo, naslo by se u Tebe misto pro pani Bohdanu Snopkovou z Kunovic?

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Káča.Motorkářka


Založen: 03. 02. 2010
Příspěvky: 17
Bydliště: Český ráj
Odpovědět s citátem
No Aleši místo by se našlo. Čtyři lidi to už by jsme byly plní. Jako možnost ale je.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN MessengerICQ
Bobs


Založen: 12. 08. 2010
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
Zdravím,

najde se nějaké volné místečko v autě u rodiny Kovářových nebo u Káči.Motorkářky?

Děkuju.

Bobs Shocked
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Aleš: Pojedeme autem, ale nevíme, kdy budeme vyjíždět, podle toho, jak to stihnem, ale asi ve čtvrtek večer. Cool
Bobs: Je mi to líto, ale už jsme bohužel kompletní no... Zkus to třeba u Káči.Motorkářky nebo u někoho jiného. Wink Někde se třeba místo najde. Wink

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
RCmodeling: fajn, budu na vas v Nemecku tesit Wink

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Káča.Motorkářka


Založen: 03. 02. 2010
Příspěvky: 17
Bydliště: Český ráj
Odpovědět s citátem
Bobs: Zdravím tě u mě by ještě jedno místo bylo. Jen nevím jestli by jsme se vešly se zavazadly:-D (mám malé auto) To by se ale nějak vyřešilo. Člověk se tam narve.Tak pokud bys měl zájem a nikdo by tě nenaložil tak tě beru. Když tě vezme někdo jiný tak jedem ve třech. Jinak možnost u mě je. Čauky Káča
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN MessengerICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Vyborne, ted uz jen poresit, jak se Bobs dostane ke Kace.

Jsem rad, ze se opet povedlo domluvit se a navzajem si zajistit dopravu Wink

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Bobs


Založen: 12. 08. 2010
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem

Ahojte všichni,

předem se omlouvám za chyby, glovu do klávesnice jednou rukou, ta druhá je na nějaký čas na odpočinku v sádře. Crying or Very sad
Moc jsem se na vás, na všechny těšila a také na Erdogana a Toma, že je konečně uvidím na vlastní oči, jenže vše dopadlo jinak. Blbé schody. Crying or Very sad
Je mně to moc líto, snad mně to vyjde příští rok, i když to už budu stará páka. Wink
Přeju vám všem štastnou cestu, příjemný pobyt a spoustu neuvěřitelných zážitků. Smile
Ráda bych ještě poděkovala všem, kdo se mně pokoušeli zajistit dopravu. Ze srdce DĚKUJU

štastnou cestu, lidi, budu na vás myslet
Příští rok páček shledáček
Čauky
smutná Bobs

P.S. pozdravujte E+T a všechny, kdo se na natáčení podílí, jsou SUPER Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Bobs: mrzi me, co se Vam prihodilo Sad Preju Vam brzke uzdraveni Wink

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Hola hola, hlásím příjezd Very Happy Děkuji za skvělé shledání, za odvoz, za všechno! Laughing Laughing Mám chuť padnout na tlamku a spát Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Bobs: Taky mě mrzí, že jste nemohla jet, tak snad Vám to vyjde příští rok! Wink Mám pro Vás alespoň ty věci, které byly v ceně (plakáty, obrázky, tričko), soukromě se domluvíme na předání. Wink

Takže taky hlásím příjezd kolem 20:15, cesta pohodová. Smile

Co se týče letošního Fantreffen, oficiální program probíhal v sobotu. Dopoledne jsme byli v kině na pilotním filmu Anschlag, který bude mít premiéru na RTL cca za 3 týdny. (Nesmíme nikde sdělovat obsah, takže se nechte překvapit. Mě se zdál ve srovnání s ostatníma piloťákama trochu slabší.) Z kina se jelo rovnou do areálu Action Conceptu, tentokrát nás pustili dovnitř i s autama. Podobně jako v minulých letech byly připravené stoly s občerstvením, kde jsme si posedali a čekali na herce. Asi dvacet šťastlivců, kteří vyhráli v tombole, šlo natáčet krátkou akční sekvenci v Semirově BMW se Stefanem Richterem (rejža z AC). Potom přišli herci. Jako první se objevila Daniela Wutte (sekretářka Susanna http://www.afc11.cz/herci_susannak.php ). Byla velice sympatická. Jako druhý dorazil Erdogan a taky jako vždy super, rád nás viděl, ale neměl na nás bohužel moc času.
Tolik stručně k programu FT, časem budou určitě fotky a nějaké bližší info. Wink

Pro ty, co jeli: Chci vám všem poděkovat za fajn výlet, moooc jsem si to tam s váma užila, byla super parta. Cool Wink Speciální dík patří "podržvolantům" Vikimu a Alimu za ježdění po městě a parkování, Káje za řízení v době, kdy byli všichni ostatní řidiči indisponováni a Vaškovi taky za příjemné povození. Smile

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Dagmar


Založen: 23. 08. 2010
Příspěvky: 2
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Zdravím všechny, tak my s Kájou jsme též dorazily v pořádku, dokonce ještě za světla, takže paráda. To jak jsme se náhodou ještě potkali v Praze na Jižní spojce byla teda ale bomba!
Jinak vám všem děkuji za velmi příjemně ztrávené dny, jste výborná parta a nalili jste mi spoustu energie do posledních dnů dovolené a před nástupem do práce.
Takže díky - Boženko, Pepo, Vašku, Aleši, Viki, Danči, Káji a Včelko - mějte se moc fajn a držte se! Laughing
Dáša
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, my jsem dojeli taky dobře, ale už za tmy. Taky bych chtěla všem poděkovat, za bezva dny. Erdogan na setkání přišel, a to byla pro mě největší odměna za celoroční práci se těšení na Fantreffen. Moc mě mrzí, že setkání s ním bylo velice rychlé a že Tom Beck měl právě dovolenou, nedorazil, takže někdo byl zklamán. Velký dík patří paní Dagmar, která nám výborně tlimočila a konečně jsme ze setkání taky měli větší požitek. Takže všem dík a mějte se. Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
To je pravda, nebýt Dáši, tak bysme se s nima pořádně nedomluvili.. Embarassed Dášo, velký dík za übersetzung!!! Very Happy Wink

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bobs


Založen: 12. 08. 2010
Příspěvky: 14
Odpovědět s citátem
Ahojte všichni,

jsem ráda, že jste se vrátili O.K. a plni báječných zážitků. Smile Často jsem na vás myslela. Příště si dám pozor na schody Wink , ráda bych totiž jela také.
Dandie, díky moc za ty věci. určitě se domluvíme na předání, až se ruka uzdraví, ještě dva týdny, doufám.

Hezký večer a těším se někdy naviděnou

Čauky a páček shledáček

Bobs Shocked

P.S. E+T by taky mohli přijet do ČR. Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dagmar


Založen: 23. 08. 2010
Příspěvky: 2
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Dandie napsal:
To je pravda, nebýt Dáši, tak bysme se s nima pořádně nedomluvili.. Embarassed Dášo, velký dík za übersetzung!!! Very Happy Wink

Danči, nichts zu danken! Já zase děkuji za povození po Německu. Ještě jednou klobouk dolů před Tvým řidičským uměním - zejména na jednu pěknou düsseldorfskou křižovatku hned tak nezapomenem, co? Ale aspoň už víš, co je to šalina! Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
zeti


Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 195
Bydliště: Bratislava
Odpovědět s citátem
Pekné....možná budúci rok opäť raz pôjdem (už len kvôli Kolínu -> krásne mesto) Wink

_________________
...Svět kolem tebe právě teď se mění jako by uniknout chtěl svému stvořiteli.
A tento kríž v něm malé zastavení, je tu i pro tvé oči kdyby unaveny na krásu zapomenout chtěly... (Grieselův kříž).
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Strucny program letosniho Fantreffen tady uz nastinila Dandie.

Ja tady jen strucne doplnim nas program, ktery jsme si vytvorili 3 dny pred zacatkem FT. V utery prijezd a odpocinek a seznameni, ve stredu PhantasiaLand v Brühlu, ve ctvrtek stara ocelarna v Oberhausenu a museum automobilu v Düsseldorfu, v patek Köln a v sobotu vyvrcholeni programem FT. V nedeli rano uz jsme jeli domu.

Uprimne receno, trochu jsem ze samotneho Fantreffen zklamany. Cekal jsem od jubilejniho 10.FT a zvysene ceny na 110 EUR neco vic, nez v podstate totez, co loni. Pilotni film uvidite pristi ctvrtek na RTL a Erdogan Atalay s Danielou Wutte, ktere nam organizatori "pujcili" na pouhych par minut (na rozdil od jinych skupin) muj dojem prilis nezlepsilo. Vzhledem k tomu, ze jsem letos byl uz popate, s nejvetsi pravdepodovnosti pristi rok vynecham.

Jsem rad, ze jsem tam poznal nove lidi: pani Dasu s luxusnim prekladem (jeste jednou moc dekuji), Kacu, RCmodeling s jeho rodinku a samozrejme opet videl stare zname... Smile Sesli jsme se skvela parta Wink Verim, ze se domluvime a sejdeme se nekde v CR Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Dnes, pár minut po půlnoci jsme přijeli. Ještě jsme cestovali do Paříže na Eiffelovku a do Disneylandu. (doporučuji každému se tam podívat) Wink Nejprve musím všem poděkovat, kdo tam s námi byl a jsem rád, že jsem poznal další nové a pohodové lidi. Cool Jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit jubilejního 10. Fantreffenu, ale škoda, že nepřišel Tom, protože měl dovolenou a taky, že moc dlouho se u našeho stolu nezdrželi. Sad, ale i tak všechno skvělý. Very Happy

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Fantreffen 2010 > seznam účastníků z ČR
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 2 z 2  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma