AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
62%
 62%  [ 15 ]
2
25%
 25%  [ 6 ]
3
12%
 12%  [ 3 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 24

Rodinná záležitost (Familiensache)
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Náhodou pěkný díl =o))

Hodně mě pobavila Chrisova čepička, podobnou měl i v Rexovi Very Happy A gumoví medvídci byli kouzelní (taky miluju, když mi někdo vyžírá moje oblíbené Mad ), ale na konci to zmizení nákladu gumových medvídků - to už si mohli odpustit, to už tam bylo navíc Wink

Zklamal mě začátek, ten byl skoro stejný jako začátek dílu Úhlavní nepřátelé (Question nevím, jestli se ten díl tak jmenoval..střelila jsme od boku Wink), no a pak na můj vkus tam bylo hodně jmen, takže když o někom mluvili, tak jsem nevěděla ani o kom (ale beru to jako svůj nedostatek, příště si budu psát na papírek kdo je kdo =o)))

A ještě se mi líbily útržky z minulosti, působilo to celkem působivě a výjimečně Wink

K té reálnosti...nevím, mi to zas tak přetažené za vlasy nepřišlo (akce s Ferrari). Jooooooo, kdyby se auto "posadilo" zpátky na cestu a jelo si nerušeně dál, tak to už by bylo hodně...ale toto myslím ještě splňovalo normy Kobry =o)))

Takže 1- Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Nevím, nevím... letící auto doprovázené výbuchem? A ještě Ferrari? A obrněný transportét hrající si na letadlo? Confused Confused

Ale jinak děj vcelku zajímavý a i dobré akce (hlavně Chrisova). No a jak se Chris na konci vymotal z té dodávky bylo úchvatné. A hádky o gumové medvídky... já nemohl... Laughing Za jedna, ale s velmi velkým mínusem.

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Tenhle díl mě nenadchnul a je mi to moc líto, když byl poslední.
Medvídci to trochu oživili, ale to rozhodně nestačilo.
No, když to vezmu zkrátka tak mě to nebavilo a za trojku může bejt ten díl rád.
Ať už je tady XII. řada, kde přeci jen ty epizody vypadaly líp.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
Ahoj, musím tady na nějaké názory zareagovat, ale nejprve k samotnému dílu. Dnes jsem ho pozoroval jen tak koutkem oka při práci, ale zase tak špatný mi nepřišel. Jen to vyústění kdo vlastně zabil toho kluka bylo takové divné. Přeci jen, domáhat se po někom půjčení peněz násilím ... no nevím.

Bobo23: nic ve zlém, ale to tvoje NEVÍM, NEVÍM nemůžu napsat nic jiného než že: pokud se ti zdají díly přefantazírované co se týká kaskadérských kousků, tak se na seriál nedívej, protože létající a vybuchující auta ke Cobře 11 patří jako ke Komisaři Rexovi vlčák. To co se v Cobře 11 děje je nereálné celé ... ale já se na seriál koukám, protože se mi to líbí a mez reality jsem ochoten proto posunout hodně daleko.

André: dálnici jsme si užili po celou sérii a bylo vidět, že se producenti snaží. Byly vidět časté počítačové úpravy okolí, doplnění pozadí atd. Práce opravdu povedená, věřím, že běžný divák si u některých scén nemusel ani všimnout, že se točí na stejném úseku dálnice. Hodnotit sérii celkovou známkou nebudu ... máš pravdu, některé epizody nebyly nejlepší ale ze se byl v této sérii vidět jakýsi krok dopředu. Gedeon do seriálu přinesl zajímavé osvěžení a musím říct, že díly s ním mi sedly. Pochopitelně se nemohou a nikdy se nerovnají epizodám s Reném Steinkem. A jak jsi psal ... nejvíce mě mrzí to, že XI. řada měla pouze 10 epizod a pilot. To je oproti starším sériím velká ztráta, minimálně 4 epizody. Je pravda, že s příchodem nového herce se práce na seriálu malinko protáhnou, než si herec na vše zvykne atd. Jelikož se jedna epizoda točí 3 týdny, tak při 4 epizodách to máme ztrátu 12 týdnů, což jsou 3 měsíce!!!!! Nevím, jestli seriál nezpozdily i jiné okolnosti, ale pokud to bylo pouze příchodem nového herce tak to považuji za přinejmenším "nepružnost". O problémech Gedeona víme, z Rexe musel odejít kvůli své aroganci, alkoholu, pestrému společenskému životu. Kdo ho na FT 2007 viděl, určitě ho také napadne, že práce s tímto hercem musí být malý očistec.

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Poslední díl 11. řady byl hodně dobrej. Dobré akce a ty gumoví medvídci skvělý.
Pak jak skákali ze stanice taky supr. Dávám 1. Very Happy Very Happy

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
ChrisRi


Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Docela pěkný díl, i když mohlo to být lepší, když je poslední. Na začátku mě dostal Chris s čepičkou Laughing. Medvídci byli určitě zpestření, dobrý byl skok z budovy policie Very Happy .

Dávám za 2.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
marcia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Janča: taky taky? A taky nejradši červený? Mňam Laughing
Zajímalo by mě kde skončla pizza po útoku stěračů Rolling Eyes Laughing Laughing

Takovýhle podobný scény (ano, narážím na skákací Ferrari) ke Kobře patří, spíš se mi zdá, že bez nich by to nebylo ono.

Efektní zakončení série, díl akční, vtipný i napínavý, tudíž dávám 1 Wink

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
bobo23


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 98
Bydliště: Zlín
Odpovědět s citátem
Vašek: myslím, že starší díly jasně dokazují, že i bez efektních výbuchů a letájících aut jde udělat velmi kvalitní a zajímavý díl. A nikdo si nestěžuje, že by to nebyla stará dobrá Kobra... Wink

_________________
Ty zkurvysyne!
A co vaše slova? Vaše činy?
Když dojde na činy, vy jste ukázal, že jediné, co vás zajímá je mlátit hlava nehlava chlápka, který odmítne políbit vám prdel.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Tento díl stal za .......... Přenudná akce, nelíbila se mi zápletka.

Ani jsem se na to nekoukl. Stačilo mi to před rokem.
Dávám 2-

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RockySmile11


Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 163
Bydliště: Třebíč
Odpovědět s citátem
Takže, mě se ědíl moooc líbil a to jsem ho viděla asi už po 5té...
Líbily se mi hlášky, děj a taky skok dolů ze stanice (já Ti dám dědka)
Nej hláška: Už by to chtělo nějaký nápad!!! Tak zajeď blíž!
Já dávám 1*, ale všem se tenhle díl líbit nemusel Wink Wink Wink

_________________

Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
TygrŠerchán


Založen: 01. 05. 2009
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
"Rodinná záležitost" je kvalitním zakončením jedenáctky

Nejlepší akce:
na začátku, Semir a Chris v převlečení (Chris v převlečení je taky v epizodě Smrtelní nepřátelé a scéna je stejně vydařená jako v této epizodě)
závěr, honička + Chrisova akce

Vtipný scény:
"medvídci" a "seskoky ze střechy" + hláška Chrise na Semira: "Půjdeš dědo nebo to musíš vzít po schodech?"
Děj složitěji poskládanej, ale promyšlenej

Konec na hřbitově, jakoby odkazoval k pilotu jedenáctky, kde v závěru spolu odchází Semir a Chris jako "cizí" lidé,
zatímco v této epizodě odchází jako sehranej tým na další akci

1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Dobrej díl, ale Semir a Chris jsou trošku nepořádní. Nechávat kelímek od kafe nahoře, na střeše stanice a ještě hned zkraje na parapetu, tak aby to bylo vidět. Very Happy 1* Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
anetka767


Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 1
Bydliště: frydek-mistek
Odpovědět s citátem
ahojky ten díl byl super, byla tam akce ten děj byl sice zamotany ale jinak super! ty hlasky byly taky dobre. jojo gumovi medvidci, skoky ze strechy, ja davam 100% za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant Messenger
Vojta


Založen: 03. 05. 2009
Příspěvky: 847
Odpovědět s citátem
Tento díl byl dobrej, líbil se mi skok ze střechy policejní stanice Very Happy . Za 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
za 3 ..Chris bol oničom ..Tom bol lepší Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
No super - velmi zajímavý smutný příběh - takže za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Trošku ma mrzí, že také zaujímavé scény,ako rozbitie repliky Ferrari, za rapera prezlečení páni komisári, či skok zo strechy, boli použité v tak nudnej časti s nezaujímavým dejom.
Takéto skvelé scénky by určite pasovali k lepšiemu obsahu, a potom by to bolo hodne dobré.
Akcie boli myslím si vynikajúce, len to Ferrari sa zmenilo pri rozbití na repliku, nebolo to ozajstné autíčko z Maranella, ale nejaká replika na báze staršej Toyoty Mr2 či Pontiacu...

Ako zaujímavé len doplňam, že Semir si rýchlo zapamätal číslo toho ukradnutého Passatu na začiatku, hoci sa kludne mohol spýtať samotnej majitelky:DDD
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Rodinná záležitost (Familiensache)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma