AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
84%
 84%  [ 11 ]
2
15%
 15%  [ 2 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 13

Přehnaná ctižádost (Brennender Ehrgeiz)
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Hodnoťte Wink

EDIT:
Povedený díl. Sice je to vedlejší, ale prostě pro mě nejlepším momentem byl džungarský křeček (to, co nazvali trpasličím Mad )...ty malé potvůrky jsem několik let chovala doma a mám pro ně velkou slabost =o))

Jenom mě dostala ta závěrečná akce. Já normálně akce nijak nehrotím, jestli jsou reálné nebo ne. Ale tady té jsem se musela zasmát...

Takže kvůli závěru dávám za 2 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Díky za založení Jančo.

Díl se mi celkem líbí, ale nápad s prostitutkama už tu byl, v první sérii. Jinak Andrea jako volavka, Semir na kurz bezpečné jízdy Laughing

1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Tady André začal se Semirem jarabáčkem:
"No tak jarabáčku, nedělej smutný ksichty!" Jak zní v mém podpisu.
André: Tak jarabáčku, jak to vypadá?
Semir: Hele odprejskni znervózňuješ mě.
André: Ty seš nervózní? To v tý autoškole asi propadneš.
Semir: Nech mě na pokoji. Stejně tam nepudu.
André: No no no no no.
Akce jako byla na konci miluju. Dva auťáky a náklaďák. Něco takovýho očekávám ve XII. řadě, kdy budou jezdit oba dva.
Tak prostitutky se opakujou víckrát, ale je to zajímavý téma tak proč ne.
1

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Díl byl zajímavý,ale nelíbila se mi tam Andrea,jak se do všeho motala a nejradši by všechno vyřešila sama Evil or Very Mad
Jinak jsem byla celkem spokojená,Semirův konec byl velmi dobrý,takže dávam 1.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Prehnanou ctizadost radim mezi nejlepsi dily Cobry 11 vubec! Skvely dej s opravdu prekvapivym koncem (vrahem je sefova prepravni firmy). Jednoznacne nejlepsi byla honicka kamionu se Semirem v BMW a Andrem v Mercedesu! Oba sluzebni vozy zapojene v jedne akci, tak to ma vypadat. Vtipkovat muzou po vysilacce (Semir: Andreo, nevis, kde je Andre? ... Andre: Koukni se do zrcatka ty chytroline) Very Happy

Jednoznacne musim dat za 1, protoze takhle ma vypadat Cobra11! Hlavni kandidat na muj hlas pro nejlepsi dil 3.serie!

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
Dosť dobrý diel, bavil ma hneď od začiatku jak André zachránil tu prostitutku a dobrý bol aj Semir čo mal robiť kurz a na konci keď skočil do toho kamióna a šéfka že Simire ten kurz, co je ? zapomeňte nanej. A aj Andrea ako volavka a ešťe ten malý škrečok pretu šéfku to nemalo chybu jako sa tam nad ním rozčulovala že co delá zdochnutá myš v mí kanceláři a Hotte že to není myška ale křeček a šéfka myška alebo křeček musí ven ! Až na pár grafických chýb z natáčania ( puklica na BMW v závere ) celkom dobrý diel dávam za jedna Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Přehnaná ctižádost (Brennender Ehrgeiz)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma