AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
71%
 71%  [ 27 ]
2
21%
 21%  [ 8 ]
3
7%
 7%  [ 3 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 38

Krkavčí matka (Rabenmutter)
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Snad nevadí že jsem to tentokrát založila já, ale viděla jsem to mimořádně na RTl živě a bála jsem se, že věci, co mne zaujaly, do zítřka zapomenu Embarassed Laughing

Vezmu to po bodech:

- Zlodějka/matka mi připomíná Indýru z Extremu Laughing
- Harty tam zase není... no, po dlouhém plašení jsem zjistila, že bude až v následujících třech dílech, ale nepopírám, že mne chytla při zjevení se dvou neznámých techniků panika a pořádná Laughing Embarassed Laughing
- Dieter má brýle a sluší mu!
- Honička na dálnici ve tmě mi sebrala dech!
- Fotbal mi připomněl hokej a basketbal, avšak Semirkovo kopnutí do balonu bylo fajné Laughing Laughing
- (jsou horší jak my... 2 reklamy za tak krátký seriál! XD)
- Semirkovo shledání s autíčkem bylo ták dojemnéééé Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing Laughing Jen mám pocit, že udělat to Harty, tak si milý Gerkhan klepe na čelo Laughing
- Milý díl, za 1! Very Happy

Díl na RTLnow.de -> http://rtl-now.rtl.de/cobra.php?film_id=7539&player=1

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Tak já jen doplním překlad stručného děje:

Katrin Petersenová, navštíví svou dceru v dětském domově. Od té doby co je Katrin ve vězení kvůli krádežím aut, může jí její dcera Sára vidět pouze, když dostane Katrin vycházky. Vztahy mezi matkou a dcerou jsou složité. Sára se za svou matku stydí. Katrin má pocit, že jako matka selhala. Až jednou se objeví dva muži. Sára a Katrin se dají na útěk. Na dálnici se Ben a Semir zpozorují divokou honičku. Dojde k nehodě, ale Katrin se podaří znovu utéct - v Semirově autě Very Happy . Vyšetřování dokáže, že katrin Pettersenová má komplice. Marii Seeligovou. Sára a Katrin uprchnou k Marii. Aby se u ní, jako u jejich přítlkyně, ukryly. Omylem ale Maria přešla na druhou stranu, čímž zradí Katrin. A tak zástupci druhé strany brzy stojí za dveřmi. Dálničním policistům se podaří jednoho z protivníků zatknout. U výslechu řekne zatčený, že pracoval pro jednoho pasáka, Hanse Hinricha, nejvyššího šéfa, který dal podnět k honu na Katrin. Co chce hlavní šéf, těžký zločinec od dcery Katrin? Ben a Semir najdou spojitost mezi hlavním šéfem a Katrin. Hlavní šéf zavraždil před rokem svého rivala, což Katrin a Maria náhodně pozorovaly. S jejich svědectvím chtěly obě ženy vydírat hlavního šéfa. Ale proč jdou protivníci po Sáře? Katrin vložila důkazní CD do deníku Sáry, než musela nastoupit do vězení. Jde o skutečnost, která nemilosrdně uvede dívku do nebezpečí života?

Jinak díl byl super, už jsem myslel že Bonrath bude jednou první, ale nakonec ho stejně uvedli jako outsidera. Krádež Semirova auta byla fakt vtipná, i to autíčko na stanici, musely k tomu bejt dobrý hlášky Very Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, myslím, že tahle epizoda nasadila laťku hodně vysoko, mě se moc líbila, napínavý děj, odlehčený humornými scénami, perfektní akce až po ohňostroj, a nakonec Semírův vztah k jeho autu. Jedním slovem vynikající. Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
[quote="Petr"]Katrin Petersenová, navštíví svou dceru v dětském domově. Od té doby co je Katrin ve vězení kvůli krádežím aut, může jí její dcera Sára vidět pouze, když dostane Katrin vycházky. Katrin má pocit, že jako matka selhala.[/quote]

No ne asi Shocked to je dost oprávněný pocit, že...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Viktor
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 32
Odpovědět s citátem
Děj si sice víc užiju v češtině, ale líbilo se mi jak Semir natáhnul tomu jak spadl z toho náklaďáku, jak hráčům odkopnul míč, když ho chtěli zastavit nebo jak si s Benem přiběhli ke svým autíčkům po delším odloučení Very Happy . Taky tam bylo hodně míst, která jsou nám fantreffenistům dobře známá (Hotel Maritim, u koně u mostu, nábřeží Rýna naproti "šicím domům" - tam to musím příště omrknout, jestli tam fakt jde zajet s autama Very Happy..) Takže za díl musím dát eins Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Samozřejmě co jiného než 1 s hvězdičkou. Děj docelá dobrý, podle Petrova překladu.

No co mě akorát trochu odradilo jak ten maník ujížděl na té motorce a hned ho srazil náklaďák nebo co to bylo. Vypadalo to tak jednorázově-jak by řekl můj učitel: Science fiction
A nejlepší samozřejmě konec:
-Semíre s Benem na fotbalovém hřišti Laughing -jak Semír kopnul do míče tak měl z toho druhé vánoce Very Happy Very Happy Very Happy jako kdyby si poprvé kopl do míče
-Přivítání: Semír a jeho brambora (BMW) nemělo chybu.

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Skvělej díl!
Mamča vypadala dost mladě, spíš jak starší ségra, takže asi divoké mládí, trošku zaškobrtla a už se to s ní vezlo... vypadala, že už se polepšila. Wink
Noční honička mě potěšila, přecejen akcí v noci tam moc nebývá. Je to pochopitelný, hůř se jim to natáčí, musej složitě řešit osvětlení scén, štáb i herci si nabouraj denní režim... ale výsledek stojí za to. Cool Navíc ten ohňostroj moc pěkně vyniknul (narozdíl od konce Štvanice, kde byl za bílýho dne).
Líbilo se mi, jak tam tak Hotte s Dieterem stáli a koukali na ohňostroj, a Hotte: "Frohes neue Jahr, Dieter!" (Šťastný nový rok, Dietře!) Laughing
Taky jsme si prohlídli fotbalovej stadion zevnitř, zajímavý... Smile
Těšim se, až to bude česky, až pochytím všecky hlášky. Ale už teď můžu dát s klidným svědomím 1.

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
ten díl vypadá podle Vašich reakcí zajímavě, docela bych se podívala... takže, prosím, byla tam andrea? Embarassed nebo nějaké zmínky o děcku, opět blbnoucí simýr místo Semira?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Wox: Vůbec. Díl jako stvořený pro Tebe! Wink Very Happy

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
No, prave som dopozerala, ta Andrea s malou tam chybaju. Sranda je ze Ben je palickami. inak som nerozumela nic, oznamkujem az po odvysielani v rodnej reci
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Re: Krkavčí matka (Rabenmutter)
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Děkuji Všeldě za link Smile Dandie a Biggi za info o ----------- Smile

Po dlouhé době jsem zase viděla Kobru 11, přičemž naposledy jsem zhlédla díl, v němž zařve Krysák Razz jaké jsou mé dojmy?

Inu, zklamu ty, kteří si myslí, že musím za každou cenu pořád něco kritizovat - této epizodě s radostí přiznávám docela dost plusových bodů, které mě potěšily. Co tím myslím?

- Dynamickou znělku, která je vtipná, efektní a vypadá skutečně moc dobře
- Bena, který se k Semirovi VELMI hodí a je to, co si budeme namlouvat, velmi pěkný chlapec, ač mi stále typem připomíná všechny ty José Alechandry a Manuely Pedry z jihoamerických telenovel XD navíc jeho oblečky... inu, metroš v Kobře chyběl XD ale pořád platí, že je velmi sympatický Smile
- Příběh - dalo se na něj koukat, zatímco u Krysákovy smrti jsem se nehorázně nudila Smile
- V jednom jediném záběru se mi líbil Semir - jak zatýkal z dodávky spadlého záporňáka, zubil se jako veselý, roztomilý křečík, slušelo mu to Smile ale jinak... inu, věk je znát Embarassed Sad škoda...

K příběhu:

Musím říci, že mi hlavní hrdinka dlouho nebyla tak nesympatická a popravdě doufám, že ten happy end na konci byl jen zdánlivý a dílčí - a že milá nanynka poputuje pěkně do kriminálu Smile nesnáším tyhle kravky, co si v patnácti nechají udělat dítě a místo aby zapojily mozek a šly na potrat, porodí a pak se dál chovají nezodpovědně. Nebylo, když už se narodila, pro tu holku lepší, aby ji adoptovala nějaká slušná rodina, než mít matku, ta kterou bych se asi každý styděl a která především vůbec nefungovala, ale naopak dceru svým jednáním ohrožovala? Sad ne ne ne, sice ženská i dcera přežily, ale... matka snad půjde do krimu. Přeji jí to.

Dcera asi blbost podědila... samozřejmě první, co mě napadne, když uvidím feťákem použité injekční stříkačky, je vzít je do ruky, že Rolling Eyes ta holka má IQ jako laboratorní králík...

Také velmi obdivuji, že byly sice na útěku, ale vždy se stihly bezvadně nalíčit Rolling Eyes pravé dámy, skutečně... Nu a když se někde ukrývám, samozřejmě nechám na povrchu známky své přítomnosti, že... (jídlo na lodi)

Jinak jsem se ale přistihla, že se místy usmívám, což se mi naposledy stalo u epizod s Tomem. Líbil se mi neustále se cpoucí Ben a okouzlil mě obrýlený Dieter Very Happy
Ben mě pobavil i jinak - viděla jsem ho podruhé... a podruhé jen na motorce, sundal si helmu a protřepal bujné kadeře XD vážení, nezačal natáčení Kobry sponzorovat nějaký výrobce šampónů? XD


Přebíhání přes hrací plochu během zápasu je efektní, ale... nestačilo to už ve dvou dílech? Rolling Eyes kde budou běhat příště? Na tenise? Doufejme jen, že ti moulové neskončí i mezi akvabelami Razz

Nelíbilo se mi, jak gerkhan v klidu přihlížel tomu, jak se zločinec blíží nízkému mostu - kdyby záporňák jeho pohled nepochopil, byl by mtvý a Turek by měl pěkný průšvih.

Konec byl průhledný, myslím, že nikdo nevěřil, že se těm dvěma třeba jen ohne vlasek na jejich dokonale vyžehlených účesech Smile

Přesto ROZHODNĚ převládají klady, jsem docela příjemně překvapena a s klidem dávám na jevu sympatie nováčkovi, metrošovi telenovelákovi Benovi, na můj vkus se uvedl velmi dobře.

Dávám DVOJKU, protože mě díl nijak příliš nenadchl, rozhodně mě ale nezklamal a nenaštval, což je poslední dobou u Kobry zázrak. Dát cokoliv horšího by bylo nespravedlivé, spíše přidávám malé plus, protože se od teď na epizody, kde nebude ta nanynka s děckem, ráda podívám - doufám, že ještě nějaké budou Smile

2+
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Tak na tenhle díl se těším v češtině (nejvíce na Benovo Ex.., Ex... Very HappyVery Happy)

Dobře, že tu byl Dieter, líbil se mi i Semir, jak odkopl míč, brankář Fortuny Düselldorf jen zakroutil hlavou Laughing Laughing Laughing

Na konci Semir, jak objal auto -> to bylo bezkonkurenční Laughing Laughing Laughing

Už jen za tohle 1, díl fakt vymakaný Wink

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Zajimavý dílek. Chyběla mi pořádná honička. Ta noční byla nic moc. Nevím co dodat, bavil mě a hlášky byly skvělé. Zápletka super Smile jednička.

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Woxys
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 1832
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Setkání Packala s autem bylo milé... a milý byl i Ben. V češtině se jejich vztah podobá tomu Semiro-Tomovskému ještě více...
Párkrát jsem se i zasmála.
Milý díl, dobrý...

Asi bych teď místo 2+ dala 1 s malým minus...
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
"A Volkenhopt má oranžovýho trabanta že jo?" Laughing Laughing Laughing
Byly tu netradiční věci jako ohňostroj na dálnici a fotbal (zase taková opakovačka slavné scény, kdy Semir s Tomem běželi přes ledovou plochu a tato scéna byla i připomenuta, když Semir a Jan přebíhali basketbalové hřiště).

Sejmutí motorkáře, honička po střechách a opravdu vtipné sundání uprchlíka z kamionu jsou perly tohoto dílu.

Krkavčí matkou byla Indýra Abelová z Extrému.

A auta taky neměly chybu. 1

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Velmi zajimavy a napinavy dej, skvele akce, jeste lepsi honicky a vyborne hlasky > tak si budu pamatovat dil Krkavci matka Smile

Drsne bylo zastreleni Marie, stejne tak srazka gangstera na motorce kamionem zboku. Takoveto momenty by mohly byt v Cobre11 casteji, neni to serial pro mekoty... Very Happy

Obzvlast se mi libily i automobilove honicky, ocenuji take to, ze se zapojili i Dieter s Hottem v Porsche Cayenne.

Hlasky taky nebyly vubec pozadu:
Ben: "Hele, mohl bys mi dat cislo na tveho kadernika? Nutne potrebuju posekat travnik"
Hotte: "Stastny novy rok, Dietere"

Dojemne bylo setkani Semira a jeho BMW Very Happy

Akce na fotbalovem stadionu byla uzasna. Velky respekt, kdyz tvurci tak uspesne natocili scenku v jiste vyprodanem baraku.

Tomuto dilu nechybelo absolutne nic a proto bez premysleni davam jednicku Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Jejda, z hlášek jsem nemohla! Laughing Laughing Laughing

Nejvíc mne dostal ale samozřejmě Semir a jeho shledání s autíčkem: díky bohu, ono žije, autíčko moje zlatý! Laughing A ještě Hotte: No super Dietere. Už jsme zase poslední. Laughing Laughing

Předtím jsem dala jedničku... teď k ní přidávám hvězdičku Laughing

Aleš
: Jo, scéna ala nový rok byla super Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
adanos


Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 90
Odpovědět s citátem
Tak tohle urcite patri k tem lepsim dilum.
Semir odkopavajici hracum mic Very Happy .
A Volkenhopt má oranžovýho trabanta že jo Very Happy
Semir obimajici sve auto Very Happy .
P.S:Mel Dieter bryle poprve nebo sem si jich drive nevsiml?
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
adanos: Já mám pocit, že je někdy měl, když něco četl, ale vůbec si tím nejsem jistá... každopádně mu sluší Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem
Mne sa najviac z tohto a asi aj ako jedna z najlepších scén v kobre páčil Semir z jeho autíčkom Laughing Bolo to podarené a ten CZ dabing na to..he jak malé decko.. hovorí sa ako málo stačí k detskej radosti Laughing . inak celkovo sa mi diel páčil a áno musím uznať Dieter z okuliarmi vyzerá fakt dobre a hlavne inteligentnejsie Laughing a hlášky NO COMMENT Laughing takého oranžového Trabanta by som chcel aj ja doma ..aj dvoch Laughing

_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Tak mi tento díl přišel takový, který nenaštve, ani neurazí. Ani dějově mě moc nezaujal, ikdyž je třeba ocenit originalitu. Akce už byly sice na lepší úrovni, pro někoho mohly být hodně zajímavé, mě zase tak moc nenadchly Sad A hodně mě zklamala hudba. Chápu, že první dva díly nasadily, co se týče hudby, laťku hodně moc vysoko...ale v tomto díle si ani moc nepamatuju, že by tam nějaká zajímavá písnička zazněla, která by se hodila k tématu...teda jo, jedna =o))

Jedině co musím ocenit, tak to je akce na fotbalovém stadionu, ohňostroj, hlášky a roztomilé vítání Semira s autičkem =o))

Takže pokud to mám známkově ohodnotit....tak za 2 Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
BMW na konci bylo dobré, hlášky super, za 1. Very Happy

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Lacky17


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 70
Bydliště: Trenčín
Odpovědět s citátem

_________________
Ihr Revier ist die Autobahn
Ihr Tempo ist mörderisch
Ihre Gegner: Autoschieber, Mörder und Erpresser
Einsatz rund um die Uhr für die Männer von Cobra 11
Unsere Sicherheit ist ihr Job !
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
To sem nemohla
Gummy.ŽuŽu


Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 6
Odpovědět s citátem
Já sem zase nemohla z toho...jak Ben měl dialog s tim vyhazovačem...prej jestli mu dá číslo na svýho kadeřníka, že potřebuje nutně posekat trávník Very Happy a pak taková perda Laughing Laughing Laughing Laughing fakt....skvělej díl...

P.S.: hele zdálo se mi, že ta herečka co hrála blond matku už v Kobře byla....hrála tam nějakou holku přes auta když byl se Semirem Jan....pak spolu měli pletky a ona se nakonec zřítila s autem a s bratrem do příkopu aby ji nechytili a nezavřeli.....byla taková kudrnatá...ten díl nedávno dávali na Nově odpoledne...zdálo se mi to nebo ne???
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Arkovna


Založen: 24. 02. 2009
Příspěvky: 4
Odpovědět s citátem
Ahojky
Tak je jsem z tohoto dílu byla nadšená ještě drříve než ho přeložili. I v nemčině to bylo super, ale včery v češtine to bylo ůůůplně ůžasný...
Fakt nejlepší byl ten most, jak se ten blbec tak usmíval, že si myslel, že se asi jako dostal pryč, ne???
Taky to objímání, to bylo super tam na konci, vypadalo to jako když se vidí jednou za Uherák.=) Laughing Laughing
Takže tenhle díl byl fakt super a souhlasím se všema komentářema který tu kdo ted měl. Známka je určo za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Krkavčí matka
Katrina


Založen: 30. 09. 2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Trutnov
Odpovědět s citátem
Tento dílek byl upa super moc jsem se u toho pobavila ... Hlašky super děj super no prostě super . Nejvice se mi líbilo jak Semirk objal svoje autíčko Wink to bylo krásné
Semir : ,, Moje autíčko je celý "
z toho jsem nemohla Very Happy . fotěčky jak jinak jsou na mém blou . mějte se hezky karina
jinak dávám známku 1 *

_________________
www.kobraa11.blog.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Písně v tomto díle byly super. Rock Very Happy to miluju, ne nějaký podělaný hip hop, jako v minulém díle Very Happy kdyby jen ten rock nebyl německy, ale co už Smile A ten punkáč Very Happy taky super Smile

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
zuzik


Založen: 28. 08. 2008
Příspěvky: 30
Odpovědět s citátem
tak tenhle dilek nemel chybu nejvic se mi libilo Semirkovo objeti sveho BMW Smile Embarassed a Benova hláška na toho vyhazovace taky super Laughing
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Díl byl fakt bez chybičky. Cool

Tady podle mě převažovalo jediné téma: VTIPY. Very Happy Laughing Laughing
Všechno povedené a nejlepší byly ukradené služební vozy. Laughing

Podle mě tento díl překonal Na vlastní pěst a to jasně. Dávám 1+

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Lucy Potter


Založen: 14. 02. 2009
Příspěvky: 39
Odpovědět s citátem
Super díl,líbilo se mi úplně všechno,konečně se do Kobry zase vrací humor,s Chrisem tam moc hlášek nebylo Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Mne zas ta mlada pripominala Janovu vrazednu frajerku z policajnej skoly Very Happy ale zas blondiny si moc nevsimam takze to nemusela byt ona. Inak priemerna cast, i ked s dobrym napadom a dejom ale zas tam chybala poriadna dialnicna srotovacka, ale ohnostroj bol pekny. Mohli este trocha dotiahnut zaver, ze co sa s nimi stalo, matka sla asi na tie 2 mesiace spat a dceru mohli aspon naznacit. za 2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
deljane11


Založen: 14. 12. 2008
Příspěvky: 73
Bydliště: SR
Odpovědět s citátem
skvelý diel Very Happy hlášky ešte lepšie=) Very Happy Very Happy Very Happy Keď semir bežal cez ihrisko =Da Ben:Mohol by si mi dať číslo na tvojho kaderníka?nutne by som potreboval posekať trávnik Very Happy Very Happy bezchybné=)a benove xsichtíky, ako vždy s jedlom Wink Ben:ty si puntičkár.
Semir:Puntičkár?Bordelár Very Happy Very Happy Very Happy a nakoniec semirovo zvítanie sa so svojím milovaným BMWčkom=)to bolo zlateeeee Razz
nemám čo vytknúť..hej a ešte ten ohňostroj=D
1 *

_________________



"krajta 4 vyráááža"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
KerstinS


Založen: 26. 03. 2009
Příspěvky: 22
Odpovědět s citátem
Super diel!!! Laughing páčil sa mi ten koniec na futbalovom štadióne a potom to, ako sa Semir vytešoval s autíčkom... a Beník na motorke je super!!! taký ohňostroj ako tam som naposledy videla v Pánovi prsteňov Cool
jednotka s hviezdou!!!

_________________
Naučil som sa, že je to pyšný človek, ktorý povie, že nič nepotrebuje. (Bear Grylls)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
za jedna hlavne Semir a jeho BMW Wink

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Dobrý díl - docela i hlášky tam byly super - ale je to tentokrát za 2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Krkavčí matka (Rabenmutter)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma