AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
60%
 60%  [ 15 ]
2
24%
 24%  [ 6 ]
3
16%
 16%  [ 4 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 25

Stará škola (Alte Schule)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Dnes byla na Markize odvysilana epizoda Stara skola.

Bohuzel me prilis nezaujala, v podstate se mi libila jen uvodni honicka. Myslim si, ze patrani po drogach ve skole neni nic pro dalnicni policii...

Jsem rad, ze si konecne po dlouhe dobe zahral Dieter a trosku i Hote.

Davam za 3, po minulem pilotu pro me fakt nic moc...

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Speed


Založen: 04. 09. 2008
Příspěvky: 86
Odpovědět s citátem
Súhlasím,táto časť naozaj nudná,navyše drogy na škole tu už boli v 8. sérií v časti s Jochenom.
Chrisove zranenie v celom príbehu nemalo žiaden význam,možno nemal časť nakrúcať.
Záverečná akcia na vrakovisku celkom nezaujímavá.
Aspoň som sa strašne bavil na Bonrathovi,ktorý nevládal bežať(aj tehotná žena ho predbehla Very Happy )
A tiež dobré vety,ako "Ležíš mi na ruke" či "Erkan Gurkan". Laughing
No a Bonrathova bitka,no proste nádhera.

Navyše ma strašne znepokojuje spôsob,akým sa natáčajú scény s autami.V nových častiach sa zábery strašne trasú,neustále sa používa zoom...Zle sa to pozerá...

Ináč sa nečudujem,že ten jeep nenašli. Semir totiž do vysielačky povedaL,že sa hľadá čierna Ibiza. Samozrejme išlo o Isuzu,zelená Ibiza sa prevrátila na začiatku.
Občas sa mi zdá,že tvorcovia seriálu nepoznajú autá. Na markíze napr. raz povedali BMW cé-tri.Samozrejme sa to píše Z3,no po nemecky sa to vyslovuje písmenom C.Nie však na Slovensku.
Tiež raz označili Porsche ako Jaguár. No a chudák Semir a Jan nepoznali výraz NOS,a tiež nevedeli,že Mustang sa začal vyrábať až v roku 1964, a nie v roku 63.Ja som chybu okamžite spoznal,a o niekolko minút neskôr prišiel na to aj Hartmut.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Biggi
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 196
Bydliště: Slowakia
Odpovědět s citátem
Uvod bol najhorsi z celeho dielu, Chrisa dost surovo odpisali, a tie scenky z nemocnice z 2 sexy sestrickami boli dost trapne, takze za 1 to byt nemoze. Zas keby tam bol Chris tak by sme satak dobre nemohli bavit na dedkovi Dieterovi Laughing ktory stale snival o tej svojej dovolenke Cool Jeho kung fu scena bola super. Najviac ma mrzelo ze Semir nerozmlatil to zabavene strieborne auto tej protivnej zenskej, taak som jej to priala.Tie modre tabletky mi pripominali Ice s casti s Janom Richterom a Bonratovym synatorom, tusim boli tiez modre s bledomodrou hviezdou a tiez v skole, len som cakala kedy si na to spomenu, hlavne Dieter. Celkovo to bol priemerny diel, takze 2 Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Dena


Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
opravdu suprovej a parádní díl

minule byl díl bez Semira teď byl bez Chrise, ale Bonrath jako druhý komisař byl skvělej, hlavně jak za každou větou dával, a to jsem měl mít dovolenou Laughing

líbila se scéna jak Semir pronásledoval ten jeep "Autíčko nenechávej mě ve štychu." Super nejsem jediná co mluví se svým autem Laughing
a potom jak semir mluvil do vysílačky "Jsem na hoře, ne nevím jak se jmenuje, prostě jsem na hoře..."

docela mě překvapilo, kde to Semir studoval, my jsme ho v povídkách strkali do všech možnejch policejních škol a on? Rýnské centrum (nevím ten prostřední názem) a jako obráběč kovů, to je opravdu dobrý Laughing

a nebo s tím, vy jste opisoval, ne neopisoval, ale opisoval!

Děj byl dobrý, i když zase drogy na škole, tu už tu bylo, ale i tak dobrý Very Happy

Anna: "Chtěl podplatit sestřičky, aby mu pomohli utéct, Vám to připadá směšné"
Semir: Jo
Bonrath, nejdřív úsměv a potom trvré NE Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
a konečná scéna se setřičkama Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

zase mě překvapila Bonrathova bojová technika a jak toho chapa nakop a on spadl dolů. Jsem si říkala "Je, pardon" Laughing Laughing Laughing , tentorkáte to bylo "A to jsem měl mít dovolenou"

nebo jak Semir a Bonrath pronásledovali toho Romana a Semir: Tudy je to kratší
a po chvíli, Spletl jsem se tudy je to kratší Laughing Laughing Laughing Laughing

a konečná otázka ohledně opisování

určitě má na tom taháku lepší výsledky než já na svým Laughing Laughing Laughing Laughing

a opět ty titulky, teda to už je trochu moc ne, vždycky jim to vycházelo, tak proč ne teď, no ale to je nova, co se dá dělat Confused
a viděli jste ukázky na další díl, doufám, že si dělaj srandu! Evil or Very Mad doufám, že nebudou dávat piloťák, to by mě naštalo, chci vidět nový epizody a ne něco co mám doma na DVD Evil or Very Mad

jinak opravdu suprovej díl dávám za 1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ritter


Založen: 13. 03. 2008
Příspěvky: 75
Odpovědět s citátem
Autíčko nenechávej me ve štychu už jednou Semir použil(VIII.řada 15 díl)
Jinak tento díl mě moc nenadchnul a absence Chrise byla znát. 3
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Dena


Založen: 21. 10. 2008
Příspěvky: 55
Bydliště: Chouč
Odpovědět s citátem
já nevím co všichni máte Evil or Very Mad Embarassed

mě se to náhodou líbilo a moc Very Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lieblinka


Založen: 22. 06. 2008
Příspěvky: 180
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
Mě se ten díl taky líbil,byli tam i dobré,už jmenované hlášky. Wink

Já dávám 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
André-und-Semír


Založen: 14. 11. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha-nudná číst u Centra Chodov
Odpovědět s citátem
Tenhle díl byl plnej skvělých hlášek.... jsem se smála celou tu hodinu.... dávám 1****
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN Messenger
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Naprosto PERFEKTNÍ díl. Naprosto vtipné hlášky, prostě krimikomedie. Laughing Very Happy Jen škoda, že to je 2.epizoda co někdo z těch dvou chybí.
Infarkt: Semir
Stará škola: Chris Sad
1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Tak se to hezky prostřídalo. Myslím chybění komisařů- Semir a pak Chris. Laughing Zmíněné hlášky super. Děj byl také dobrý.
Takže za 1.

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Suma sumárum:

- chudák Chris, zlomené stehno? AU! Shocked Shocked Shocked
- Semir: "Třeba si s tím Hartmutt poradí." Třeba? TŘEBA? Proč o něm, Turku, pořád pochybuješ? Shocked
- scéna s autíčkem neměla chybsona Laughing
- Harty: "... stupeň destrukce 6 - totálně v pytli." Hahahaha Laughing a Semirovo "Jsi jednička, Hartmutte!" potěšilo Embarassed Laughing
- nadále jsem se pobavila u Hartíčkova "Tady někdo pracoval doslova jako prase." Laughing
- Nikl... taky se někomu vybavil ten pán z "Ulice"? Laughing Laughing
- a dostalo mne, jak se Chris chtěl dostat ze špitálu a Šéfka mu vyhrožovala, že jestli to udělá, tak mu zlomí i druhou, zdravou čapu Laughing Laughing
- a chudák Dieter, takhle si asi dovolenku nepředstavoval Laughing

Fajn díl, za 1! Laughing Laughing

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Zatím nejlepší díl Kobry 11 z 12.série.

Bonráthova dovolená a jeho problémy Laughing Chris se pokusil uplatit sestřičky Laughing To byla bomba Very Happy

1

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cobra


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 948
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
Speed napsal:
Ináč sa nečudujem,že ten jeep nenašli. Semir totiž do vysielačky povedaL,že sa hľadá čierna Ibiza. Samozrejme išlo o Isuzu,zelená Ibiza sa prevrátila na začiatku.
Občas sa mi zdá,že tvorcovia seriálu nepoznajú autá. Na markíze napr. raz povedali BMW cé-tri.Samozrejme sa to píše Z3,no po nemecky sa to vyslovuje písmenom C.Nie však na Slovensku.
Tiež raz označili Porsche ako Jaguár. No a chudák Semir a Jan nepoznali výraz NOS,a tiež nevedeli,že Mustang sa začal vyrábať až v roku 1964, a nie v roku 63.Ja som chybu okamžite spoznal,a o niekolko minút neskôr prišiel na to aj Hartmut.

U nás v této epizodě říkali Isuza.

Díl by dobrý, vtipný, ale už nevím, co jsem tehdy dal Wink

_________________
Punk's not dead Smile
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Lila


Založen: 16. 08. 2008
Příspěvky: 159
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Zdravím

Tak já souhlasím s Denou, která to dopodrobna rozepsala!
Takže k tomu není co dodat- dávám za JEDNA

Ale co by mne zajímalo, jak těm drogám říkali v minulém díle? Nevím, která to byla epizoda, ale vím, že jim říkali úplně jinak....

_________________
Šéfová: "Propadnout kvůli opisování!"
Semír: "Já neopiso...! Bonrathe!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
A zase ty titulky říkal před tím. než tam byly. Jako v minulým díle. Opravdu by to nestihl všechny lidi říct, protože to dořekl a hned tam byla reklama.

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
eron
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 457
Bydliště: Nové Hrady (Jižní Čechy)
Odpovědět s citátem
Action fórum : Taky jsem si toho všiml... Je to takový divný Rolling Eyes

Ale zase byla kratší reklama, aby stihli Drž hubu Very Happy

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
tento díl, neměl chybu, souhlasím s Denou, která jak vidím si díl nemůže vynachválit...
byl úžasný a ty hlááááááááášky...........


Šéfka: vám taddy něco příjde k smíchu??

Semir: jj......(smích)
Šéfka: a vám Bonráte??

Bonrát: (směje od ucha k uchu, otočí se šéfka na něj) vážně zavrtěl hlavou na důkaz nwesouhlasu....

u toho jsem se kácela smíchy dobrej 5minut....dokonalý

Nebo jak Semir pojď tudy je to rychlejší, aaa splet jsem se , tudy je to rychlejší....

děj jinak fajn....
Wink

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Moc mě to nezaujalo. Asi si to budu muset ještě pustit.
Spíš mi to připomínalo epizodu Falešné přátelství, kde byla ta samá droga LED, ale ve Staré škole byla pod názvem CRYSTAL, čert aby se v tom vyznal.
Asi mi tu moc chyběl Chris. Začátek byl totiž skvělej pak už nuda.
3

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
André: Jo, taky mi to tak přišlo, myslela jsem, že se mi to jen zdá... nevypadaly i ty drogy dost podobně? Confused

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Všel: Ty drogy nevypadaly jen podobně, ale byly úplně stejné. Wink

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Jediné co tenhle díl zachránilo byly hlášky. Jinak děj by celkem šel, ale moc mi tam nesedla ta zápletka "dobrovolného přiznání". Nějak mi to nesedlo. Ale je pravda, že už si toho moc nepamatuju. Ale pokud mám dávat na dojem, který ve mě díl vzbudil, tak to je taková dvoječka Wink
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
DJ Andrej


Založen: 05. 10. 2009
Příspěvky: 582
Bydliště: !!! BAN !!!
Odpovědět s citátem
haha dobré že Erkan Gurkan Rolling Eyes rozhodne za jedna

_________________
Jelikož jsem nedodržoval pravidla a choval jsem se jako hrubý, drzý a sprostý trouba, který jen spamoval, mám ban. Nemohu sem posílat příspěvky, ani psát SZ. Váš Gogo.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Docela dobrý díl - Chris mi tam chyběl - sice tam hrál-ale jen chvíli takže za 2
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Stará škola (Alte Schule)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma