AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma

Ohodnoťte tuto epizodu (známkou jako ve škole)
1
90%
 90%  [ 20 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
9%
 9%  [ 2 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 22

V moci únosců (Ausgeliefert)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Výborný díl! Moc se mi líbily velkorysé akční scény. Po bezhlavém ničení policejních aut na začátku, bylo skvělé pronásledování černé Alfy Romeo střibrným BMW uprostřed města, plným kouřových efektů Smile Škoda, že skončilo tak drsným odstřelením náklaďáku...

Jednoznačně nejlepší ale byl velmi zajímavý příběh. Takové únosy jsou vždy napínavé. Jsem rád, že na konec všechno dobře dopadlo.

Jednička je samozřejmostí Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Všelicos
Administrátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 1407
Bydliště: KTU.
Odpovědět s citátem
Skvělý akční dílek, takový, jaká má pravá Kobra být! Very Happy Very Happy Very Happy Hrozně se mi líbil Chris, když doručoval balík Laughing Laughing ta kšiltovka mu moooc slušela Embarassed
Jen tam nebyl rezek, ale což, nemůže být každý den posvícení Laughing Laughing Laughing

Za jasnou jednotku! Very Happy

_________________
In Peace, Vigilance. In War, Victory. In Death, Sacrifice.
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Nové díly na mě působí asi takto: je to slátanina s příchutí starého ovoce

Tento díl byl, ale vyjímečným. A opět sudé číslo = skvělý díl.
Ovšem myslim, že tam byla chyba a to v prostřední akci, kde na semaforu svítila zelená. Co tam pak dělal ten náklaďák?
Ještě jednou se na to podívám, ale myslim, že to tak bylo. Asi to zapomněli přehodit.

A co pobavilo? Určitě ustřelený kolečko od popelnice. Laughing
Semir: S timhle bys mohl vystupovat v cirkuse.
Tahle epizoda si zaslouží jedničku Wink .
A trošičku mi to připomělo díl chladnokrevně.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
b00m


Založen: 03. 04. 2008
Příspěvky: 22
Bydliště: Karviná
Odpovědět s citátem
Hned jako první, co chci vyjádřit je děj, který se mi tak trochu spojoval s filmem Holywoodu. Jednalo se, že banda zlodějů kradla diamanty a ty pak schovala v budově, která se stavěla. Zloděj, který byl zatčen se tam vrátil za 2 roky a zjistil, že je to oddělení Los Angelské policie.
Líbilo se mi hlavně, jak Chris 'odstřelil' prvního podezřelého do kontejneru. To bylo něco co se fakt nedalo čekat i s dobrou hláškou od Semira: Ty bys mohl vystupovat v Cirkusu. ( doufám, že je to správně ).
Chris, jako kurýr, vypadal nepoznatelně dokud jsem neviděl obličej a nápad jak se dozvědět o těch únoscích taky.
Také Chris překvapil na konci při honičce, kdy běžel za zlodějem, který byl v zácpe a Semíro na to: Došel ti dech ( tak nějak to znělo. Nepamatuju si přesná slova )

Celkové hodnocení: 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jeanne


Založen: 17. 12. 2007
Příspěvky: 22
Bydliště: Brno
Odpovědět s citátem
Já Chrise jako pošťáka poznala už v první vteřině Razz Dneska Brandtner válel (stejně mu budu pořád říkat Brandtner Laughing )
Díl se mi mooc líbil, dávám za 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
marcia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Kladno
Odpovědět s citátem
André: Ustřelený kolečko mě taky pobavilo Smile
Chrise sem nepoznala do doby, než ukázal obličej. Pořád jsem myslela, že jede "jenom" poslíček.

Dění v domě mě nechalo napnutou až do posledního okamžiku, velmi pěkný děj.

Zdravá výživa v podání kuchařky Andrea a hladového Semira (ahoj Woxys Smile Wink )

Jedna!

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
V moci únosců (CZ)
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Mimochodem, ten hlavni unosce Meinhardt - nebyl to nahodou Walter Fromm z epizody 4.serie Na uteku? Tehdy odletel malym letadlem, pry chtel obletet svet, vzpominate? Unesl pri tom svou byvalou, kterou pak vyhodil z letadla...

Andre: semafory byly vypnute, ale byla tam STOPka. Skoda te Alfy, jedine italske auto, ktere se mi libi...

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Aleši náš From to nebyl, ale objevil se v IX. řadě v díle Tvrdý byznys, kde hrál Faladu. Jo se semaforama to asi tak bylo, protože tu červenou jsem tam neviděl.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
ChrisRi


Založen: 01. 06. 2008
Příspěvky: 13
Odpovědět s citátem
Tenhle díl byl moc pěknej, byla jsem napnutá do poslední vteřiny Very Happy Bylo to akční, nechybělo pár honiček, super příběh...jedinej kdo chyběl byl Hartmutt Very Happy Laughing
Já jsem teda Chrise jako pošťáčka nepoznala Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed S kšiltovkou mu to samozřejmě slušelo, ale tak on je hezkej pořád... Laughing Laughing Laughing
Dokonce se mi líbili i záporáci (to se mi moc často nestává xD) Laughing
No, prostě super, dávám 1.

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Matis


Založen: 17. 06. 2008
Příspěvky: 9
Bydliště: Dolní Němče 38
Odpovědět s citátem
Na tomhle dílu se mi líbilo že bouračky byly aspoň trochu reálné,protože to,co dokážou někteří přežít skoro není možné.1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Janča
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 266
Bydliště: Kopřivnice
Odpovědět s citátem
Perfektní díl, pro mě jeden z nejlepších vůbec. 11.série je dost kvalitní =o))

Nejlepší okamžiky bylo Chrisovo chycení barmana do popelnice a hodně se mi líbila akce uprostřed města. Takže samozřejmě velká 1*
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Vašek Havlas
Moderátor

Založen: 15. 10. 2007
Příspěvky: 38
Bydliště: Vrchlabí
Odpovědět s citátem
Jak píšete ... velmi povedený díl. Úvodní scéna perfektní ... CLKáčko to malinko odskákalo, na konci i BMW mělo zářez na pažbě. Co se týká prostědní scény: zcela určitě velmi povedená, chyby na semaforu jsem si nevšiml, je tedy třeba to ještě skouknout z profesionálního hlediska Cool Tato scéna byla i v upoutávce na XI. řadu na RTL a bylo u ní heslo, které velmi rád používám, v překladu: "Kdo brzdí - prohrává!" A Semir nikdy nebrzdí.

Ten hlavní zločinec mi také někoho připomínal, ale nepamatuji si přesně v které řadě či přímo epizodě se vyskytnul ....

Dávám jednoznačně za 1. Exclamation Wink

_________________
Václav Havlas ml.
Vrchlabí

Czech Cobra 11 Fanclub
www.afc11.wz.cz
www.hcvrchlabi.cz
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
RCmodeling


Založen: 14. 05. 2008
Příspěvky: 288
Bydliště: Okříšky
Odpovědět s citátem
Fakt suprový díl, hodně napínavý děj a skvělé akce, tak takový díl si zaslouží stoprocentně 1. Cool Very Happy

_________________


Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
kajusia


Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 166
Odpovědět s citátem
Připadám si divně, ale...
to jsem jediná, koho včerejší díl víceméně nudil? Embarassed
Bylo tu několik dobrých momentů, předání diamantů, hoňka za barovou obsluhou, Chris ala poslíček, ale to bylo tak vše. Embarassed Záporák mi byl krajně nesympatický (yahoo, konečně! Laughing ) a děj, nu, moc mě to nezaujalo.
A rádoby vtipné poznámky na zdravou výživu... hm, nic moc. Embarassed (ozvala se antizdravá výživa Laughing )

3.

_________________
"Ňa ňa ňa!"
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Petr
Moderátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 147
Bydliště: Prostějov
Odpovědět s citátem
Toho únosce vybrali perfektně už tenkrát zahrál toho froma bez chyby, je to prostě kriminálnickej typ. Moc sem mu fandil Laughing

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
André


Založen: 21. 11. 2007
Příspěvky: 407
Bydliště: Praha 8
Odpovědět s citátem
Petr: Až na to, že to ten herec co hrál Froma nebyl, ale nevadí jsou si moc podobní. Ten co hrál Froma dost zestárnul - bylo to vidět v Tvrdém byznysu.

_________________
"No, jarabáčku? Jak to vypadá?"...André Fux
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
nicky


Založen: 24. 06. 2008
Příspěvky: 18
Bydliště: Přerov
Odpovědět s citátem
supr díl nejlepší zatím s Chrisem a Semírem Razz Razz Razz dal bych tomu dílu 1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Camry


Založen: 09. 10. 2008
Příspěvky: 462
Bydliště: Chomutov
Odpovědět s citátem
Nej.....díl celé 11.série. Akce perfektní, děj též. Prostě SSSSSSSUUUUUUUUUPPPPPÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉRRRRRRRRRRR!!!
1*

_________________
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
RC Driver
Moderátor

Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 258
Odpovědět s citátem
Super díl, nejlepší je Speedy Za 1* Cool Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
TygrŠerchán


Založen: 01. 05. 2009
Příspěvky: 26
Odpovědět s citátem
Úvodní akce = nejlepší dálniční akce 11. série (autobus, Semirova palba, bouračky, Semirova a Chrisova snaha doběhnout prchající vězně a Chrisova (ikdyž marná), tak povedená střílečka na zdrhající bandu)

Chris jako pošťák - pěkná rafinovaná scéna

Předání diamantů - napínavá scéna (Semir málem přiraženej mezi autama)

Závěr: kolona aut, běžící Chris a vydařená scéna protijedoucích aut

Jeden z nejlepších dílů jedenáctky (možná nejlepší)

1
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Semir11


Založen: 12. 03. 2010
Příspěvky: 190
Odpovědět s citátem
Výborný díl - ikdyž mohla být lepší zápletka - jinač v poho Very Happy 1-
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
V moci únosců (Ausgeliefert)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma