AFC11.cz    Povídkové fórum    Pravidla    FAQ    Hledat    Uživatelé    Registrace    Přihlášení 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma
Žádost o podpisek
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
Ahojik

ahojki, zakládám toto téma jelikož bych chtěla napsat si o podpis třeba Erdoganovi, a jsem stydlivá, a nevím co napsat, myslím si, že nejsem jediná, kdo třeba neví co napsat a jak napsat o podpisek.
Doufám, že toto téma pomůže Vám i mě, jelikož jsem se k tomu odhodlávala dlouho, že si napíšu o podpis.

Kdyby toto téma se nikomu nelíbilo, klidně ho smažte, ale byla bych ráda, kdyby tady aspoň nějaká ta rada padla,, určitě nejsem jediná, kdo si neví rady..... Sad

Wink Wink předem Díky....

Sasadydzej


_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Aleš Vaněk
Administrátor

Založen: 12. 10. 2007
Příspěvky: 323
Bydliště: Nový Jičín
Odpovědět s citátem
Zkus pouzit navod na strankach www.AFC11.cz v rubrice Kontakty pod formulářem. Přímý odkaz zde: www.afc11.cz/kontakty.php

Kdyby ti ale stacila kopie, dokazal bych to nejak osefovat Smile

_________________
Aleš Vaněk (admin www.AFC11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
Holky, podpisy určitě dostanete, když si o ně napíšete, ale počítejte s několikaměsíčním čekáním. Dopis nečekejte, samozřejmě nemůžou odepisovat všem fanouškům, určitě jim chodí kvanta pošty. Wink (Tady se povedlo dostat od nich dopis pokud vím jen 2 lidem: Lotte dostala dopis od Charlotte a Mishka od Julie Stinshoff. Ale taky jejich zásilky byly opravdu hodně výjimečné. Cool )
Jestliže napíšete na ty kontaktní adresy, tak to pujde přes jejich agenturu a bylo by dobrý, kdyby to už bylo předplacený, ať s tím nemají výdaje. (Musíte si to zjistit na poště, jak to funguje.) Nejsem si jistá, jestli se to k nim dostane přímo, hádám že ty zajímavější dopisy se hercům předají a ty, kde je jen žádost o podpis, vyříděj v agentuře a herce tím nezatěžujou. Ale kdoví jestli to v tý agentuře vůbec čtou, třeba mají fofr a jen vemou obálku, hoděj do ní autogram a neřešej...těžko říct.
Jestli jim chcete psát nějakej dopis a chcete aby se jim dostal osobně do rukou, tak doporučuju poslat ho po někom z nás, kdo pojedeme v příštím roce do Německa. Buďto ho předáme osobně hercům do rukou, nebo ho necháme na recepci Action Conceptu (máme vyzkoušený, že to herci dostanou).
Jestli chcete jen ty podpisy, tak agentura bohatě stačí.

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Action Concept GmbH
z. Hd. Erdoğan Atalay
An der Hasenkaule 1-7
D - 50354 Hürth
Germany

Ahoj, tady je adresa, na které můžete požádat o Erdoganův podpis nebo mu napsat dopis. Ale jak Dandie píše na dopis nemůžete čekat odpověď, protože herci mají opravdu moc a moc pošty. Jinak autogram vám zašlou z kanceláře Action conceptu, jak už tady bylo napsáno pošlete mezinárodní návrtaku - poradí vám na každé poště. Do obálky nezapomeňte dát kartičku se svojí adresou. Autogram vám příjde do měsíce, ano někdy to trvá delší dobu a někdy se může stát, že se vaše žádost o autogram někde zatoulá a potom je třeba obrnět se trpělivostí a popřípadě napsat znovu. A ještě jedna věc, na této adrese Action conceptu již bohužel autogram Reného Steinke nedostanete. Mějte se všichni moc pěkně Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
sasadydzej


Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 218
Odpovědět s citátem
a cose do toho dopisku většinou píše, mám v němčině zažádat jakože o ten podpis...nebo nějak tak ??

_________________
Semir:Uč se a žasni!
Ben: Semir Gerkhan, postrach za volantem!--a nemýlil se! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuICQ
Matt


Založen: 12. 12. 2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Šumperk, Zlín
Odpovědět s citátem
Když už to tu padlo, tak bych se chtěl zeptat, co Charlotta napsala (pokud to teda není nic tajnýho nebo osobního). Jestli se toto už někdy na foru řešilo, tak se ospravedlňujem, ale jsem tu "relativně" novej Wink

_________________
I won't apologize for bein' strong 'cause that ain't wrong!
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
sasadydzej: Můžeš klidně anglicky, jestli německy neumíš... Wink Jestli bude v adrese "z. Hd. Erdoğan Atalay" (= do rukou E. A.), tak bych to být tebou napsala jako stručný dopis: pozdrav, napsat jak se jmenuješ a že jsi jeho fanynka z ČR, že se ti v Kobře moc líbí a klidně i že tě mrzí, žes nemohla jet taky na FT.. a že prosíš o autogram.. Něco určitě vymyslíš.. Wink

Někdy v roce 2003 jsem Erdovi napsala dopis a poslala ho po Vaškovi Havlasovi na FT (září nebo říjen) a autogram mi přišel v lednu, takže po 3 - 4 měsících. Těsně po tom jsem odjížděla na lyžák se školou a toho podpisu jsem se nemohla nabažit, takže jel na hory se mnou a visel na zrcadle v našem pokoji. Chodili se na něj koukat spolužáci, ale i 2 učitelky ... Embarassed Laughing Laughing Laughing

Matt: Dopis dostala Lotte, je to asi 2 roky zpátky a už si nevzpomínám ani jestli se to tu řešilo veřejně na foru. Ale asi to bylo osobní, byla to přímá reakce na její dopis. Charlotte byla moc potěšená a chtěla poděkovat za Lottinu přízeň. Můžeš zkusit napsat Lotte SZ, jestli ti prozradí víc...

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Tady je návod a adresa jak si napsat o autogram herce z Kobry 11, uděláte jen co je popsáno dole a nemusíte psát žádně dopisy, toto vyřizuje přímo agentura. Jen jak už jsem jednou psala, autogram Reného Steinke už není k dispozici.

Chcete-li autogram od svého nejoblíbenějšího herce z Cobry 11 napište na tuto adresu:

Action Concept
Kennwort: Autogram Karte von ... (místo teček napište jméno herce)
An der Hausenkaule 1-7
503 54 HÜRTH
Deutschland

do obálky vložte ofrankovanou mezinárodní návratku, kterou zakoupíte na poště , a nezapomeňte do obálky vložit kartičku s Vaší zpáteční adresou. Autogram by měl přijít do měíce, někdy to trvá déle.

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj, návratka stojí 40,- Kč a dá se koupit na každé poště, mějte se Wink
a cena dopisu, který odešleš, žáleží jak ho pošleš jestli obyčejné, letecky, doporučené, obyčejný počítej tak cca 20,- Kč
To znamená, že celkem zaplatíš do 60,- Kč, když žádost o podpis pošleš úplně obyčejně

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Christ


Založen: 21. 01. 2009
Příspěvky: 37
Bydliště: Ostrava
Odpovědět s citátem
zdravím všechny. Včera jsem odeslal dopis Erdoganovi. Na poště mi řekli, že tu mezinárodní odpovědku stačí jen tak vložit do obálky. Měl jsem tam ještě fotku a kratší dopisek. Celkem mě to stálo 57 Kč (40,- odpovědka + 17,- známka). Tak teď se jen modlím ať dopis dorazí do Německa Laughing a taky jestli mi vůbec autogram dorazí Crying or Very sad Very Happy
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávu
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Ahoj. Jen takový malý dodatek. Na podpis nemusíš posílat žádný obrázek, v agentuře už mají autogramové fotografie nachystané. Kdo vložil do obálky, obálku s nadepsanou zpáteční adresou , to vůbec nevadí. Když tam dáte jen kartičku s vaší adresou, tak oni ji na zpáteční obálku nalepí.
Ghrist : pokud jsi psal přímo na adresu Erdogana a poslal jsi mu konkrétní fotografii na podpis ( tedy s tím zkušenosti nemám), pak asi opravdu musíš trpělivě čekat. Erdogan má totiž žádostí o podpis tolik, že někdy vyřízení tvá i půl roku. Tak držím pěsti ať ti to vyjde. Ahoj Wink

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Dandie
Administrátor

Založen: 13. 10. 2007
Příspěvky: 251
Bydliště: Hradec Králové
Odpovědět s citátem
paní Loupancová: Copak je někde k dispozici Erdova soukromá adresa?

_________________
Daniela Nosková
(spoluautorka www.afc11.cz)
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Božena Loupancová
Moderátor

Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Hrabišín
Odpovědět s citátem
Dandie: Adresa pro privátní poštu Erdogana Atalaye a o žádost o jeho autogram je v Actionconceptu, právě v adrese je ta zkratka z. Hd. Adresa je uvedena výše. Jak jsi sama psala je to k rukám Erdogana Atalaye. Takže všechna pošta,co přijde na tuto adresu je automaticky předána Erdoganovi. Na oficiálních stránkách Erdogana Atalaye je tato adresa uvedena jako jeho privátní viz. Oficiální německé stránky Erdogana Atalaye, které jsou i v češtině, rubrika Kontaktadresse/Kontaktní adresa

_________________
Erdogan Atalay Czech fanclub - Facebook
http://erdogan-atalay.blog.cz/ můj blog o Erdoganovi
Zobrazit informace o autoroviOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN Messenger
Žádost o podpisek
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru
Časy uváděny v GMT + 1 hodina  
Strana 1 z 1  

  
  
 odeslat nové téma  Odpovědět na téma